Skocz do zawartości
Forum

Marcowe maleństwa 2017


Rekomendowane odpowiedzi

Oooo Grazka co ty tu robisz hehe.. Myślałam ze Od razu będą wywoływać ;)
U nas ciągle temperatura wraca, badania oddane do laboratorium czekamy na wyniki moczu i jutro znowu do lekarza.
Ewalina hehe fałszywy alarm, może poprostu się zmeczylas za mocno.. Połóż się:)
Zalotka może twoja się ustawia Ale może tylko sobie jaja robić i też spokojnie siedzieć do porodu;) Niestety dzieciaki decydują ;>

Odnośnik do komentarza

Madzia hehe wyobrazilam sobie że Filipka nie wyciagna a on.sam też nie chcę wyjść i by sobie siedział aż do podstawówki haha ;D
Karinka Solgar żelazo ;)
Mnie też to wiaderko trochę przestraszyło, w sensie dla dziecka wygląda komfortowo jak w brzuszku Ale jakbym sama miała kąpać to bym się bała ;) Biskents opowiesz jak się sprawuje ;)
Wiola nie ma chyba złotej recepty na twoje sprawy z teściową.. Bo jak nie macie środków żeby się wyprowadzić to lepiej nie uciekać, bo trzeba rodzinę utrzymać a jak teściowa zobaczy że na wynajmie wam nie pójdzie to dopiero będzie komentować i dupe truć. Chyba trzeba jakoś z nią żyć i znaleźć w miarę kompromis we wszystkim żeby się tak nie wcinala chociaż te jej teksty to są chore, bym się ciągle gotowała i jej dogryzala ;/

Odnośnik do komentarza

To czekamy Grazka:)
Ja jestem dziś tak senna, że na nic nie mam siły. Ale trochę porobiłam. Dopakowałam obie torby, swoją i Łucji, poprasowałam rano ubranka, zrobiłam pranie. Naszykowałam fotelik s w nim kocyk i pieluchy żeby M tylko gotowe dowiozł. Boję się przy moim samopoczuciu żeby nas coś wcześniej nie zaskoczyło:(

http://www.suwaczki.com/tickers/wnidkrhmtpt2pcpg.png

http://www.suwaczki.com/tickers/xnw43e3kdx8ltk62.png

Odnośnik do komentarza

Grażka wynocha i nie pokazuj mi się tu bez Julki :D
Kasik bierzesz nospe i magnez? Jak mama?
Anitaa to odpoczywaj, może masz gorszy dzień i jutro będzie lepiej :)
Camilla zdrowka dla corci, oby się poprawiło, kurcze pewnie jakaś infekcja :/
Ewalina a może i pomyliłam nazwy ;) Ja żelaza nie biorę więc nie wiem co i jak tylko mi się wydalo że o takiej firmie pisalyscie, a teraz to sobie nawet nie mogę przypomnieć jaka firmę podałam :D
Odpoczywaj :)
No właśnie z tym terminem porodu to się nie trafi, czasem nic nie wskazuje a po kilku godzinach się zaczyna a czasem wszyztko gotowe a chodzi się jeszcze 2-3tyg. Heh żeby to bardziej przewidywalne było to by mniej stresów przysparzalo ;)

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Grazka co oni się tak obijają? Powiedz im, że tu forumowe ciocie czekają.
My po wizycie. Hmm wody w granicach normy, łożysko wydolne, bez pępowiny wokół szyi. Pewne wątpliwości rozwiane. Tylko hmm może mieć problem ze wstawienie się w kanał rodny, bo jak się spodziewałam 3920g żywej wagi(przez miesiąc 1920 g do przodu) i dlatego mnie tam wszystko boli. I dla tego lekarza lepiej, żeby już się coś zaczęło dziać, bo w terminie porodu mogą być już problemy z wydobyciem przy mojej posturze. Cóż pozostaje nadal próbować domowe metody wywoływania. I czekać

Odnośnik do komentarza

Kurcze nie bylo mnie tyle czasu myslalam, ze Julka juz na swiecie od kilku godzin a tu co;)
Ja na szybko o sobie i bede czytac jak sie uda. Jestem po wizycie. Doktor stwierdzila, ze glowka niziutko dlatego moge odczuwac napieranie i bole w kroczu. Szew majta sie trzyma sie tylko jakas petelka natomiast pessar pieknie wszystko trzyma, a glowka na niego napiera ostro. Szew i pessar bede miala troche wczesniej sciagany niz bylo zalozenie, a to dlatego ze moja doktor nie bedzie miala pozniej dyzurow dopiero po 15.03 a stwierdzila ze na zdjecie to juz troche bedzie pozno. Tak wiec zdjecie podtrzymywaczy bede miala 3.03 i bede w 36tyg i 5dniu. Kurcze troche wczesnie. No ale coz nic nie poradze. W kazdym razie mam duze szanse, ze juz tam zostane lub przyjade np za 3dni. Zaczal sie u mnie powazny stres, bo to tylko dwa tygodnie jeszcze. Dzisiaj pobrala mi jeszcze te wymazy na paciorkowca i mam sie nie denerwowac hehe. Ciekawe jak to zrobic. A i powiedziala tez ze moze zaczac sie cos dziac wczesniej bo malenstwo mocno napiera. No ale nie ma gwarancji. Tak czy inaczej jeszcze moze sie okazac ze zestresowana pojade a urodze po 40tygodniu:)

Odnośnik do komentarza

Chętnie bym podjęła próbę PSN, ale raczej tak bym nie chciała skończyć. Zależy mi na własnej czynności skurczowej, bo wiem jak to ważne. Pozostaje czekać. Ale już jestem o wiele spokojniejsza, mąż się ewakuację na weekend, ale tylko 30 km od Wawy, ake zgodnie ze swoją pasją. Niech odpocznie trochę. A ja już postaram się nie panikować Wam
Grazka powodzenia.
Moni to zdjęcie wcale nie tak wcześnie. Dużo było historii, że udało się spokojnie donosić przy trybie oszczędzającym

Odnośnik do komentarza

Monii spokojnie, dobrze będzie :) nie martw się na zapas no wcale nie wiadomo kiedy maleństwo się zdecyduje opuścić brzuszek. To tak jak u mnie, główka już bardzo niziutko, napiera na szyję, też niby wszystko może się zacząć lada dzień ale wcale się nie zdziwie jak będzie spokojnie siedzieć przez te dwa tygodnie. Jak wynika z doświadczen nie ma w tej kwestii żadnej reguły :)
Kasik jak Ty się czujesz?
Anita spokojnie, odpoczywaj i nie stresuj się. Wszystko będzie dobrze :)

https://www.suwaczki.com/tickers/bl9c9vvj2h39t7rj.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Zasiałam fermentacji. Przytyła prawie 1,5 kg. Oj ta ciążowa matematyka.
Ania wiem, że to orientacja, ale jak w terminie porodu pokaże 4200, to i tak dużo wg mnie na PSN przy mojej posturze.
Wiola a już lepszy nastrój?
Kasik jak tam?
Camilla jak mała?

Właśnie pytacie o sposób porodu mojego hmm wcześniej pisałam, że 3800 max rodzę dołem, teraz podbija do 4 kg i chcę spróbować. Czy więcej się podejmę hmm chyba już nie. Następny tydzień myślę, że dużo pokaże jak dotrwam do wizyty

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...