Skocz do zawartości
Forum

Marcowe maleństwa 2017


Rekomendowane odpowiedzi

Hej, hej zabiegane dwa dni mielismy, ale pozytywnie. Wczoraj kupilismy fotelik do samochodu z baza izo fix, trafilismy na super kolesia w sklepie, widac, ze sie zna na tym co sprzedaje. Odradzil nam firme, ktora wybralismy, polecil inna, ktora nie dosc ze ma lepsze wyniki w testach to jeszcze taniej zestaw wyszedł ijeszcze 50 zl znizki dostalismy. Poogladalismy tez wozki i dzisiaj pojechalismy kupic uzywany do takiej mega sympatycznej rodzinki. Udalo sie za 600 zl kupic, prawie jak nowy! A babeczka dorzucila nam jeszcze ubranka i mate na podloge, no szok normalnie :-)

Ostatnia nocke kiepska mialam, bo o 3 oczy jak 5 zl, a i przy wstawaniu czy przekrecaniu sie juz taki bol w kroczu/pochwie czuje i ogolnie kondycja co raz gorsza. Za tydzien w poniedzialek usg mam, zeby sprawdzic te wody, mam nadzieje ze juz nie urosna...

monthly_2017_02/marcowe-malenstwa-2017_54609.jpg

monthly_2017_02/marcowe-malenstwa-2017_54610.jpg

monthly_2017_02/marcowe-malenstwa-2017_54611.jpg

Odnośnik do komentarza

Biskents super okazja, śliczny wózek i cena naprawdę fajna;) myśmy dali 1200zł za używany wózek z fotelikiem i baza. Szkoda ze samopoczucie słabsze eh, który ty masz tydzień?
Wiola motywacja, ostatnia prosta przed tobą, zaraz mały będzie w raczkach i zapomnisz jak to w ciąży było ;)
Świetnie ze guz mniejszy, niech mama dalej dietę trzyma i piję te oleje! Musi być dobrze ;)
Madzia ja miałam w liceum hiszpański, śliczny język, fajnie.mi się go uczyło, chciałam zdawać maturę i iść w tym kierunku, bardzo mnie oczarował i ta.cała ich kultura;) kiedyś bym chciała tam na wycieczkę jechać ;) a Co do telenoweli spoko ale żeby jego pierwsze słowa nie były: Jose, zdrada, zdzira xd tam są zawsze wątki miłości i zdrady aż do porzygu ;D
Zalotka ja uwielbiam właśnie mecze piłki, kibicuje Hiszpanii i fc Barcelonie ;p euro 2012 modliłam się żeby wytrzymać i nie.urodzić do finału bo Hiszpania doszła do końca, finał był 1 lipca a 7 urodziłam zadowolona ze zdążyłam ;D miałam nawet hiszpańską flagę namalowana na brzuchu i ba byłam na ich treningu bo spali 15 km od mojego domu ;P

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczynki, no i nie śpię :/ śniło mi się że jestem sama w szpitalu i jakiś.lekarz.mowi że.zaraz mnie na cc zabiorą ech i po spaniu :/
Biskents wózek śliczny i cena świetna, naprawdę.dobra okazja :) super ze.ubranka i mate jeszcze dostaliście, wrzuć fotki :) My też trafiliśmy z wózkiem na przemiła rodzinkę i też się cieszyłam że tacy fajni ludzie :) współczuję złego samopoczucia. I trzymam kciuki za wody.
Camilla.no mi też się ten język podoba a przede wszystkim kultura hiszpańska, ludzie są dla siebie mili, życzliwi i pomocni, nie to co w Polsce niestety każdy tylko patrzy żeby drugiemu na złość zrobić. Z telenowelami to zartowalam ;) ale bajki po hiszpańsku - Kwietniowka świetny pomysł! Na pewno tak.zrobie i od.malego będzie hiszpanskojezyczne baje oglądał :)
Wiola uff dobrze że ciśnienie spadło. I super ze mąż.sie w końcu zmienił i dostosowal do sytuacji.
Anita ja mam fotelik z zestawu 3w1, za to samochód ma max w crash testach, wszędzie poduszki powietrzne itd, więc jak pisałam wcześniej, jak coś nam samochód zmiazdzy to i najlepszy fotelik polegnie.

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry dziewczyny :)
Biskents ale super okazja z tym wózkiem. Naprawdę super!!!
Camilla to miałaś niezłe atrakcje w 2012 :) i to Twoja ulubiona drużyna....szczęściara :)
Madzia pewnie myślisz dużo o wyjeździe męża, stąd te sny ....
Ja dzisiaj dłuższa zmiana w pracy, aby odrobić czwartekową wizytę w szpital ;( ale damy radę....
Milej niedzieli dziewczyny :*

http://fajnamama.pl/suwaczki/2g9whb1.png

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgh64qcgnz.png

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry :)
Camilla to faktycznie z z Ciebie kibic! :D ja nie jestem wielkim fanem piłki nożnej, ale przez to że mój mąż jest to oczywiście oglądamy wszystkie mistrzostwa itp. I nie powiem czasem to i mnie wciągnie kibicowanie :D nawet byłam na kilku meczach na stadionie. A jak w Barcelonie byliśmy to stadion fcb to był obowiązkowy punkt wycieczki :D
Biskens wózek I fotelik super, cena to w ogóle wow :) szkoda że samopoczucie gorsze :( oby się poprawiło! A czas Ci zleci zobaczysz! To już 35 tydzień a nie dopiero - tak trzeba myślec :))
kwietniowka na razie to weekend więc w sumie jeszcze nie widzę wielkiej różnicy :P ale generalnie to fajnie mieć to uczucie że można nic nie planować na poniedziałek i nie myśleć o tym że do pracy trzeba isc :D
Wiola jak dziś się czujesz?
Madzia spróbuj wyluzowac, wiem że łatwo powiedzieć ale jak będziesz o tym cały czas myślec to nie pomoże :* ja myślę że zdąży Twoj mąż, jak go nie będzie to żadnego sprzątania, leżenie i zaciskanie nóg! :D
kwietniowka Oby Ci ten dzień w pracy jak najszybciej zleciał :*

https://www.suwaczki.com/tickers/bl9c9vvj2h39t7rj.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Hej ja niedawno sie obudzilam bo znowu nocka przy kibelku.Narazie leze i zrem mace:p nie chce mi sie wstawac tzn sniadanie dzieciakom zrobilam:p Mnie sie snilo ze urodzilam corke bo marze i coreczce ale niewiem czy mi jeszcze bedzie dane.Moja mama miala menopauze po 30 chyba 35lat przechodzila koszmarnie..miala straszna depresje i trwalo to dosc dlugo.Biskents super pojazd i fotelik:)bardzo zadbane:)tez trafilismy na super rodzine od ktorej kupilismy wozek i cos w naszym wieku kolo30;)prze sympatyczni.Kwietniowka nawet w ndz zyc nie dadza podziwiam Cie naprawde dziewczyno.Zalotka dobrej kawki;)Eh Madzia sen napewno prz3z to ze myslisz..a kiedy masz wizyte?

Odnośnik do komentarza

Hej:)
Kwietniowka, jak czytam, ze ciężarna, jeszcze w tak zaawansowanej ciąży, ma odpracowac wizytę u lekarza to brzmi mi to jak obóz pracy:(
I podziwiam Cię tym mocniej bo ja nie tylko fizycznie ale i psychicznie bym nie wytrzymała.
A pytałaś o Jagódke, no nie powtórzyło się to, nie bolał brzuszek ale cały dzień wczoraj była na diecie i dziś też delikatnie z jedzeniem. Tak na wszelki wypadek.
Madzia no wiem z tym fotelikiem. Ja też mam ten od kompletu. Mój M mówi, że nie trzeba kupować bo ten jest dobry. Ale ja bym dziecka w kombinezonie nie włożyła. Robię zawsze wszystko co tylko w mojej mocy, aby zadbać o bezpieczeństwo dziecka. Na niektore wydarzenia nie mam wpływu ale na to co mam to bardzo tego przestrzegam. Nie wybaczyłabym sobie gdyby dziecko wypadło z fotelika i straciło życie tylko dlatego, że mi się nie chciało go rozebrać. Nawet jak jedziemy 3 minuty. Jestem pod tym względem bardzo surowa.
Dziadki mnie wkurzyli bo mówiłam im co i jak a okazało się, że wiezli Jagode w korzuszku, pasy poskręcane, luźne! Szok, nie mogli pojąć, że w momencie wypadku korzuszek się skompresuje a w tym miejscu powstanie luz - pusta przestrzeń i dziecko wypadnie jak manekin. Bo kiedyś się woziło bez fotelika itp.o takie tłumaczenie.
Dobrze, że nic się nie stało bo bym im nie wybaczyła takiej nieodpowiedzialności.
Biskents śliczny wózek i w ogóle okazja:)) fotelik też mi się bardzo podoba. Ja tylko do mojego dokupie wkładkę, żeby dziecko się nie zapadało tak bardzo. Niby ma ale jak dla mnie za cienką bo Jagoda bardzo do niego wpadała a tu chyba nawet Gosia pisała, że dziecko się może udusić przez to. Te wkładnki w obecnych fotelikach bardzo mi się podobają. Stabilizuja noworodka.
Wiola wygląda na to, że guz zmalał. Więc trzeba się cieszyć. Trzymam kciuki za dalsze leczenie. Może faktycznie ten olej działa.
Gosia się nie odzywa. Ciekawe co tam u niej.

http://www.suwaczki.com/tickers/wnidkrhmtpt2pcpg.png

http://www.suwaczki.com/tickers/xnw43e3kdx8ltk62.png

Odnośnik do komentarza

Tak pobieżnie napiszę. Nue urodziłam. Z Marią jesteśmy umówieni na 09.02 na razie się słucha. Robię sobie co weekendowe odmóżdżanie od wszelakich for. Zaraz rodzice przyjeżdżają a my w rozsypce. Mąż ma 37 stopni, trochę kaszlę a wygląda i zachowuje się jakby miał zaraz pisać testament. Faceci.
A ja Anita jeśli chodzi o foteliki, to nam sprzedawca polecał kupić motylka, żeby uchronić przed zapada niem. Wkładka nie zawsze zdaje egzamin. My mamy z wkładką, sprzedawca włożył lalkę bez motyla, później z motylem. Różnica jest znaczna

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny dziś niedziela z mężusiem bo ma wolne ;-)
Anitka dzięki za linka bo wiem ze głównie był on dla mnie i wiem też że była już rozmowa na temat fotelików. Dla mnie to wszystko nowość bo moje dzieci jeździły w maluchu który nawet pasów z tyłu nie miał. Na tą chwilę potrzebne mi były wiadomości jak przywieźć dziecko ze szpitala i takowe uzyskałam . Pewnie fotelik zostanie zakupiony po porodzie. Aha i żeby była jasność nie piszę tego z jakimiś pretensjami ;-) Nie wiem czy pisalaś ale napisz mi proszę jak Twoje dziecko będzie ubrane w momencie powrotu do domu .
Biskents świetnie że zakupy udane
Wiola dobrze że ciśnienie dziś ok no i że z mamą też dobrze
Zalotka ja to uwielbiam mecze i tak zaszczepiłam w rodzinkę oglądanie . Przyjemnej kawusi ;-)
Madzia oj Ty biedna z tymi Twoimi obawami :-(
Kwietniowka miłej i spokojnej pracy

Odnośnik do komentarza

Grażka to udanej niedzieli życzę :) No właśnie jak my z siostrą się rodziłysmy to tramwajem nas wiezli domu w wózku hehe :D a teraz jak nie masz auta to co zrobić?
Gosia to dobrze że.nie urodzilas :) a przeszło mi to przez myśl gdy się od czwartku nie odzywalas. Czyli do najbliższego czwartku czekacie, a wtedy co? Mała ma zgodę na wychodzenie? ;)
Co do fotelika to ten nasz ma bardzo gruba wkładkę z takimi bo żkami koło głowy i tułowia, zobaczymy jak młodemu się będzie siedziało, w razie czego będę kombinować. A te foteliki wsystkie mają 5 pasów prawda? Między nóżkami, nad nóżkami i nad ramionami, to musiałyby być bardzo luźno zapiete żeby dziecko wypadło, choć oczywiście w dopasowanym zaciętym ubranka lepiej na pewno niż w powiedzmy rozpietej kurtce gdzie wsystko fruwa na wszystkie strony.
Kwietniowka masakra aż ta Twoja praca, aż ręce opadają. Dobrze ze juz nie wracasz, co jak co ale u nas się tak kobiet w ciąży nie wykorzystuje. Choć pewnie też się zdarzają wyjątki.
Anita dobrze że.z Jagoda już lepiej :)
Wiola no to może i guz zmalał, albo to błąd pomiarowy, w każdym razie wygląda na to że.nie rosnie a to już sukces :) kiedy mama ma jakąś wizytę?
Zalotka miłej kawki z mezem :)
Biskents zleci szybko, dopiero mówiłam że za 4mc, potem za, a teraz - 3 tyg i 3 dni do cc!! To już tak niedługo, w sumie to w każdej chwili może się zacząć coś dziac, wcześniej byłam spokojna dotrwam do terminu ale po tej akcji z zeszłego tygodnia dotarło do mnie ze plan planem a życie życiem.
Zalotka.no właśnie zastanawiam się czy leżenie plackiem, żarcie nospy i magnezu jakoś.zminimalizuje ryzyko, w środę mam wizytę to będę pytać, a jak mi nie przejdzie ta nerwica to pójdę jeszcze do mojej pani psycholog, szkoda że w razie w ona nie może iść ze mną do szpitala ;)
A my byliśmy dziś a sklepie po zarlo bo od tygodnia nie byliśmy na zakupach i w lodówce tylko światło, i w empiku po książkę i trochę poczytałam, ale ogólnie to czuje się potwornie zmęczona, taka mam reakcje organizmu na smutki, zmęczona i śpię non stop, chyba inaczej niż wiekszosc którzy wtedy mają bezsenność.

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

cześć Kobietki ;)
Wczoraj podjechaliśmy do kilku sklepów z wózkami, jest taki wybór, że nie sposób wybrać jedne model ;) mamy kilka typów i teraz szukamy używanego.
Potem mieliśmy gości do późnego wieczora ;) a dziś to my jedziemy w gości, zaraz po obiedzie. Korzystam, że mąż przy boku to możemy podjechać to tu to tam. Ja to lubię spotkania towarzyskie ;D, a teraz to jeszcze bardziej mi się chce, a w tygodniu za tym tęskni ;D

Wiola Aniele ;D masz Ty cierpliwość do świata, Kobietko ;)
Zalotka jak samopoczucie na wolnym? ;D dotarło do Ciebie, że praca schodzi na drugi plan?
Kwietniówka miłej pracki, teraz to już masz z górki, dasz radę ;D
Anita przede wszystkim bezpieczeństwo
gosia888 trzymam kciuki, żeby Marii nie przyszła do głowy zmiana planu ;)
Grazka udanej niedzieli w towarzystwie męża ;D
Madzia ja to mam ostatnio takie sny, co są podszyte obawą, czy mąż będzie przy mnie. W snach szukam kandydata na męża albo jestem z jakimś dupkiem ;/ nieciekawie ;)
Camilla, Ndorka, Biskents, Aisla, Karinka, Kasik pozdrawiam cieplutko ;D

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3k88wua909.png

Odnośnik do komentarza

Gosiamis mój mąż chyba też się tym martwi żeby być przy mnie i wspierać, ostatnio mu się śniło że była żona go porwała i dała mu jakieś coś że był swiadomy ale mógł się ruszać i myślał tylko o tym że jestem sama w domu w ciąży i się martwię że coś mu się stało a on nie ma jak zadzwonić do mnie. Więc widać nie tylko my kobiety mamy schizy ;)
Kurde jeszcze sobie przeczytałam że stres może przyspieszyć poród ech :/
Gosiamis to super że miło spędzasz czas z mezem i odwiedzacie gości, miłej zabawy :)
Wiola brzuch teraz to już raczej dość wypełniony ja też mam uczucie jakby był naprężony do granic, a tu mały jeszcze podrosnie ;) i mój eż już mało się rusza, to chyba już taki etap ciąży.
Biskents czasem to ciężko bez kombinezonu czy kurtki, jak duży mróz to chwilę trwa nim się auto zagrzeje. Zresztą jak czasem widzę jak jedzie rodzic rozlatujacym się trądem, opony lyse, z tyłu dwójka maluchów a on jeszcze zajeżdża drogę i pcha się jak porabany to takiemu to w ogóle powinno się dzieci odebrać, no gdzie jakaś wyobraźnia, odpowiedzialność, bezpieczeństwo...

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Dzięki dziewczyny kawka smaczna była i ogólnie czas bardzo miło spędzony. Dziś na tyle ciepło że wybralismy kawiarnie z ogrodem i delektowalismy się kawka w miłych okolicznościach przyrody :)
wiola jeszcze Marzenie o córeczce możesz zrealizować :) przecież młoda jesteś wiec myślę że wszystko przed Tobą. A to ze Twoja mama miała wcześnie menopauze to jeszcze o niczym nie przesadza. Odpoczywaj :)
Anitaa cieszę się że z Jagoda już lepiej :) nie no masz racje bezpieczeństwo przede wszystkim! Czasem faktycznie zwodzi nas to że niedaleko to co może się stać, ale niestety odległość nie ma nic do rzeczy. Ja też mam tą wkładkę do fotelika, zobaczę jeszcze na te motylki.
gosia to dobrze że Marysia taka posluszna, oby nie postanowiła zmienić zdania :) miłej niedzieli i cierpliwości do męża! Znam ten typ :P
grazka Miłego dnia z mężem :)
Madzia nie mam pojęcia, wydaje mi się że jak Filip postanowi wychodzic to może być ciężko go powstrzymać ale skoro na razie nic nie wskazuje na to żeby mu się spieszylo to może poczeka grzecznie na tatę. Pogadaj z nim jak Gosia z Marysia i ustalcie pewne sprawy :D
gosia Miś Miłego dnia :) a co mojej wolności to na razie póki weekend to nie widzę wielkiej różnicy. No może oprócz tego że mam już w głowie tysiąc myśli co będę robić w poszczególne dni :D już jestem z dwiema koleżankami na ten tydzień umówiona :P a oprócz tego to mam wiele planów na to co by tu w mieszkaniu posprzątać, poukładać, przeorganizowac etc :D

https://www.suwaczki.com/tickers/bl9c9vvj2h39t7rj.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Madzia kurcze no stres moze przyspieszyc, a moze umow sobie wrazie w wizyte u psychologa jak meza nie bedzie zeby jakos sie wygadac czy uspokoic, albo zapros jakas przyjaciolke do domu?
GosiaMis fajna z Ciebie pozytywna babka! :) Tobie rowniez milego dnia :P
Biskents taaa to zleci i zaraz bedzie maluch na swiecie, ten ostatni miesiac to wogole jak burza.. ja wrecz jestem przerazona ze ten czas tak zapiernicza, jeszcze cos dokupic, doczytac ehh..
Kwietniowka jenyy wszedzie w uk sa takie dzikie zasady dla ciezarnych? Matko straszny oboz pracy, nie wyobrazam sobie teraz pracowac, jeszcze jakies nadgodziny ze u lekarza bylas, no przegiecie ;(
No niby bez kurtek dorosli.. spoko ale jak jest -15st to mi jest dlugo zimno i czasami zakladam rekawice bo kierownica zimna na poczatku. Jak mam sie rozebrac;/
15 min auto rozgrzewac? Ale jak mam zapieta kurtke i przylega do ciala, mam zapiety pas to jakos nie wydaje mi sie ze to mniej bezpieczne bo przeciez nie wylece z kurtki wiec uwazam ze to tak samo dziala..
Gosia to milej niedzieli, zdrowia dla meza i cierpliwosci do meskich slabosci :D Juz widze ich na porodowce, pierwszy skorcz i umieraja :D
Grazka milej niedzieli z mezem :P

Odnośnik do komentarza

Padło pytanie co zrobić z przesuszonymi włosami? ;)

a) Tak jak Grażka wykonać odważny ruch i zmienic image ;D?
b) Tak jak GosiaMiś zbliżyć suszarkę na niewielką odległość, a ta może wciągnie parę centymetrów i tego problemu nie będzie, ale będzie inny, auć ;)
c) Dać córeczce nożyczki, może Ona będzie bardziej kreatywna i skuteczna niż mama? ;D
d) Zbliżyć kosmyk włosów nasmarowany czymś co lubi zwierzak i liczyć, że pozbędziemy się problemu ;)

Zaczęłam stosować olejek rycynowy na razie, póki co tylko na brwi (choć na końcówki zacznę ;), ale od jutra ) i są już efekciki ;D brwi ściemniały, teraz czekam na to, aż zgęstnieją ;) bo podobno tak jest, w opinii krążących Kobietek na forum ;)

Może wspólnie coś wymyślimy? ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3k88wua909.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...