Skocz do zawartości
Forum

Marcowe maleństwa 2017


Rekomendowane odpowiedzi

Biskents mi ginekolozka powiedziała.ze mogę tantum verde w psiku. A z takich naturalnych to słyszałam że ssanie plasterka imbiru powinno dac radę:)
Ja jestem na krzywej cukrowej. Ale wkurzylam się jak nie wiem.. Nie dość że na str przychodni pisze że na to badanie trzeba być między 7.00-7.15 i.babka byla 7.30 to jeszcze najpierw wpuscila jakąś babcię na.pobieranie krwi.. A co też dobre.jak na NFZ w ciąży robiłam to badanie to położna mi zrobiła, dodala cytrynki do smaku i sobie przy niej wypilam. A tutaj prywatnie(!) kupiłam swoją glukoze (no ok może tak być) to babka mówi że trzeba być.ze swoją woda, to.ja wysmialam. Dała mi proszek w.kubku i mówi proszę iść na 2p ośrodka sobie zrobić i wypić^^ pytam czy ma nozyk bo Ginekolog pozwolila mi wziąć cytrynę. Ona ze.mam.sobie poszukac. Poprosiłam miłą sprzątaczke i dostałam.. Sama sobie zrobiłam roztwór i wypilam. Ale nikt mnie.nie pilnowal nic, słabo.mi się trochę zrobiło po tym pobieraniu, i cóż musiałam sama wszystko ogarnac. Dziwne trochę, ale smak spoko, nie było najgorzej, teraz chcę.mi.się.spać ;p

Odnośnik do komentarza

Czy ktoras z Was ma maszynke do robienia kasy? ;)

Mam już dość. Tyle wydatków kasy brak coraz bardziej.
Rano spięcie z corka. Jak wiecie tanczy. Same dojazdy na te zajecia kosztuja duzo. Dostala sie do konkursu - jeden zespolowy trzeba placic 30 zl za autokar i 15 za udzial plus stroj 40. Wybrano tez ja do solowego wystepu - ale warunek udzial w dwoch zajeciach dodatkowych koszt 50 i jednej jakies indywidualnej 160... do tego stroj inny musi byc niz do zespolowego. Chce spodniczke tiulowa - nawet jak uszyke to koszt i tak 50....

Nie chce jej ograniczac ale kasy brak

smutno mi bo ona mysli ze my nie chcemy by tanczyla.

http://www.suwaczki.com/tickers/34bw43r8i9yw0dc0.png

Odnośnik do komentarza

Kasik kurczę maszynki nie mam, sprzedalam ;D hehe, to by był fajny gadżet:) no ciężka sytuacja bo jeśli córka jest w tym dobrą to fajnie by było żeby rozwijała swoje pasje. A to wszystko takie drogie. Może narazie niech zostanie przy tych grupowych a jak będzie lepiej to solowe do tego? Nie mają w szkole żadnych stypendiów dla uzdolnionych albo sportowców? Nie znam się na tym ale coś powinno być bo skąd na to wszystko brać :(

Odnośnik do komentarza

Nie jestem w stanie Was przeczytać, obiecuję nadrobić a teraz trochę egoizmu.
Wczoraj moja lekarka odmówiła mi leczenia tego zęba. Pojechaliśmy do dwóch innych i także odmowa, bo zdjecia nie mogą zrobić, bo znieczulenie słabe muszą podać, bo im ze stresu urodzę. W końcu koło 22 wylądowałam na pogotowiu stomatologicznym. Stwierdziło przerost dziąseł i stan zapalny. Dali antybiotyk do zęba. W razie czego doustnie i do domu. W nocy ból się wzmógł, że chodziłam od 6 po ścianach i znowu pogotowie stomatologiczne. Zdjęcie(oczywiście po pisemnym zaświadczeniu ginekologa, że można), otwarcie i leczenia zęba przy którym był największy stan zapalny i usunięcie 8. Teraz przeciwbólowe, antybiotyk i modlitwa, żeby się to wyciszyło, bo oni dokładnie nie wiedzą co mi jest a nie chcą mi zdjęcia za zdjęciem robić. Ogólnie jak nie urok , to sraczka w tej ciąży. Oby mała dobrze zniosła. Dobra, lecę spać

Odnośnik do komentarza

Gosia, matko aż mi dreszcze przechodzą. Jak Ty to wszystko zniosłaś. Bardzo współczuję takich przeżyć a co dopiero w ciąży. Jej żebyś już miała spokój.
Kasik straszne wydatki. Tak to jest, że ciągle coś a wszelkie pasje są kosztowne. Jeszcze wiadomo, że rodzic dla dziecka zrobi wiele więc sobie liczą. No aż żal by było żeby dziecku odmówić. Przykro. Dzieciom najtrudniej to zrozumieć.
Camilla ale szok! No co za baba, tak ganiać cieżarną. Pierwsze czytam, żeby nie rozrobiła glukozy. No wiesz, dobrze, że nie powiedziała żebyś sobie ją zjadła na sucho. Masakra.
Grazka ale nakucharzyłaś. A mnie tak dzień za dniem leci, że chyba nic nie zdążę. Dobrze, że wyjezdzamy na święta bo bym nie ogarneła. A dziś znów do miasta jedziemy to cały dzień nam zejdzie.
Madzia, tak mi się przypomniało, te cottonki 20 zl?
A one nie są jakieś mini, mini, bo cena mnie zszokowała. Ciekawe jak z jakością.

A w ogóle to wczoraj też nieźle się zszokowałam. Jagodzie się podoba taki interaktywny piesek, reklamują go w tv, mopsik czy coś. W sumie niewiele robi staje na tylnych łapach, szczeka. A cena 350 zł w Smyku. Przyszłam do domu, zaczełam szukać w necie. A tam na allegro ten sam kosztuje 193 zl! No to zobaczcie jaka różnica.

http://www.suwaczki.com/tickers/wnidkrhmtpt2pcpg.png

http://www.suwaczki.com/tickers/xnw43e3kdx8ltk62.png

Odnośnik do komentarza

Gosia współczuję! Masakra z tymi dentystami. A jak z zebem? Cokolwiek lepiej?
Kasik bidulko - domyślam się jak ciężko dziecku odmówić, a tu jeszcze kolejne w drodze też wymaga masy wydatków :( może choc ta tiulowa spodniczke by się gdzieś na ciuchach udało zdobyć? Choć same te wpisowe i inne kosztują majatek :/
Camilla nieźle z tą.glukoza, a przecież podczas krzywej nie wolno latać po schodach heh ludzie to mają podejście do pacjenta :/
Biskents to miś szumis to o czym piszesz? Ja kupiłam na allegro taka wielka okrągła glowa z małymi konczynami i ogonkiem za 120 zł chyba.
Cottonki 20 szt za 35 zł średnica 6cm, wpisz sobie na allegro Cotton balls i pooglądać, są też chyba większe, i w różnych kolorach.
Nieźle.przebicie na tej zabawce... Ja dlatego zawsze jak mi się coś spodoba sprawdzam allegro i Ceneo bo często można trafić coś sporo taniej a nie lubię wyrzucać pieniędzy bez sensu.
Biskents mi też w aptece polecili do ssania tantum Verne że można w ciąży, w sumie tylko po to brałam że od tych kropli do nosa aż mi gardło zatkało i żeby śluz rozpuscilo i pomogło więc polecam.
Wiola uszka do góry, będzie dobrze!! Tymczasem bawcie się dobrze na urodzinkach :)

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Po dwóch godzinach przespanych na trzy nieprzespane noce, powoli trzeźwieję.
Madzia,Anita ja bólowa nie jestem, coś wcześniej mogło się przypałętać a ja na to mogłam nie zwrócić uwagi. Antybiotyk i Apap o 10 wzięte i chyba działa cuda. A poza tym dziś dzień dziecka- lody, jak najwięcej zimnego:)
Biskents na ból gardła, to co pisały dziewczyny, mi bardzo pomógł tantum Verde do ssania i coś drastycznego- płukanie gardła Octaniseptem.
Anita, Biskents ja zumisia mam w głowie, u nas szczególnie na patologii noworodka działał cuda, puszczałyśmy jednostajnie dźwięki , żeby dodatkowo tych dzieci nie bodźcować. Na fizjologii różnie to było. Ja na początku zamierzam z komór puszczać szum i zobaczyć. Dopiero później się zorientuję co i jak. A na grupach fejsbukowych jak sprzedają można trafić misia już za 50zł.
Kasik hmm ostatnio w pepco za grosze były takie tułów spódniczki. Pasje niestety kosztują, później się to doceni. Może zamiast prezentów pod choinkę od rodziny zrobić zrzutkę?
Camilla masakra. Mi rozrobiły, piłam na ich oczach, bo nie mogłam wodą popić ani cytryną zagryzć a później co chwilę, któraś wyglądała czy im nie zeszłam. Co labolatorium, to inna praktyka.
Wiola jak się masz? Jak mama się trzyma?

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny, dotarłam i ja w końcu :)
Kurcze nie wiem czy uda mi się wszystkim odpowiedzieć ale postaram się :) ja już w domu, szykuje się na imprezę firmowa, jak już założę sukienkę to postaram się zrobić zdjęcie ;)
Aisla Miłego wypoczynku w Polsce :)
kasik te ubranka bardzo ładne i bardzo różowe wszystkie :) nie da się ukryć po dziewczynce, ale wiem jak to jest ja też dostałam mnóstwo różu mimo że jakos nie bardzo go lubię i nie chce żeby mój dom stał się różowy bo będziemy mieli córkę :D
Madzia ja myślałam żeby turystyczne kupić jakoś na późniejszym etapie, żeby wstawić do salonu i dziecko miało się gdzie bawić a do spania będziemy mieć klasyczne :)
Karinka nie przemeczaj się z tymi porządkami, pomalutku sobie rób nie musi być wszystko na raz :) choć wiem że fajnie jak już wszytko jest gotowe :)
grazka kurcze to się narobilas, ja to poszłam na łatwiznę i zamówiłam pierogi, uszka i bigos od polskiego kucharza :) może krokiety zrobię jak mnie najdzie :)
Biskens wracaj do zdrowia, spróbuj co dziewczyny radzą, ja na razie (odpukać!) nie byłam przeziębiona więc nie znam się na lekach
Wiola mam nadzieję że będziecie się dobrze bawić na urodzinach synka, może chociaż trochę uda Ci się oderwać od wszystkich zmartwień :*
Camilla no to niezły kabaret Ci zrobili na tym badaniu... Dobrze ze nie zaslablas.
kasik kurcze to faktycznie sporo wydatków.. Super że córka ma pasję bo dziś większość dzieci to chyba przed komputerem lub Tv zalega no ale z drugiej strony to niestety sporo kosztuje :( no współczuję bo na pewno nie jest to miła sytuacja. No ale może uda Ci się jej jakoś wytłumaczyć żeby się zdecydowała na jeden?
gosia bidulko strasznie współczuję Ci tych przejść z zebem... Masakra musiałaś się nacierpiec :/ mam nadzieję że już lepiej.
Anitaa no to niezła przebitka cenowa! Ale często tak jest ze w sklepie coś kosztuje dużo więcej niż gdzieś na allegro.. A już takie sklepy jak Smyk to narzucają naprawdę spora marże.
Co do szumisia to też myślimy nad kupnem więc fajnie wiedzieć że jakas okazja się szykuje :)

https://www.suwaczki.com/tickers/bl9c9vvj2h39t7rj.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Gosia ja Cie ale miałaś przeżycia.. Współczuję.. Oby było.już dobrze bo nie wyobrażam sobie. To wogole bolesne sprawy a co dopiero w.ciąży kiedy nie można się spinac i stresowac:( A ja wypilam glukoze i nikt się mną nie interesował. Bym wypila pół, albo wylala cała to też by nikt nie zauważył, eh.
Biskents fajna cena! Ja raczej poczekam z takimi gadzetami bo nie wszystkie lubią:) moja tylko suszarke jak bolał brzuszek dla uspokojenia, o dziwo apki z telefonu nie działały tylko oryginalna suszarka, szkoda prądu ale jak coś pomaga to człowiek i na głowie stanie;)

Odnośnik do komentarza

Cześć Babeczki ;)
gosia888 no powiem Ci, że aż mi ciśnienie wzrosło, gdy to przeczytałam. Twarda dziołcha jesteś, trzymaj się dzielnie ;) a co te nocki trzy ostanie nieprzespane, praca?
Biskents mi pomógł czosnek, kilka ząbków wyciśniętych i przykrytych serem albo szynką, ewentualnie czosnek z mlekiem, serio pomaga. Raz na taki mocny natrafiłam, że myślałam, że mi wypali buziaka ;)
Wiola fajnie, że przychodzą siostry ;) a impreza na pewno się uda. To wyjątkowy dzień dla Syna ;D nie może być inaczej
Aisla bezpiecznego lotu ;) daj znać jak wylądujesz ;)
Kasik81 inwestowanie w dzieci to nieustające wydatki, eeeh ta kasa... może św. Mikołaj przyniesie maszynkę do robienia pieniędzy ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3k88wua909.png

Odnośnik do komentarza

Smyk taaak teśc dwa lata temu wziął moją małą tam przed świętami i mówi weź Majka co chcesz, dziadzius zapłaci (dla niej zrobi wszystko i mamy tego dość) ona wzięła jakąś smieciarke z lego, miała 2 lata. Takie badziewie zapłacił prawie 200zł a potem takie były w lidlu za 70zł, jaka przebitka.. Ale wogole kurde kawał plastiku, coś tam robi i 350zł przecież to jest kupa kasy.. Za tą cenę można nakupowac dużo fajnych rzeczy, zabawek i ubranek, zdzierstwo w biały dzień.

Odnośnik do komentarza

Gosia ja to jestem tak niebolowa że poleciałas do dentysty bo mi się zdrowy ząb ukruszyl, Pani wkłada wiertło, i okazało się że zepsuł się od srodka i jest już martwy, a mnie nawet nie zawołała ani raz. A ponoć jak ząb umiera to bardzo boli, ma się gorączkę i takie tam. W każdym razie super.ze.antybiotyk działa.
Zalotka czekamy na sukienkę w takim razie i baw się dobrze :)
Ja wlansie znalazłam takie łóżeczko co ma 2 poziomy i oprócz tego że odpina się krótszy bok do wychodzenia gdy już dziecko jest na Dolnym poziomie, to gdy jest na górnym można odpiac dłuższy bok i tam mieszczą się półki, podoba mi się ten wynalazek a nie mam miejsca na łóżeczko i kojec jeszcze, więc to turystyczne można na kółkach przeturlac do salonu, tak sobie to wymyśliłam ;)
Gosia świetny pomysł z tym by rodzina zamiast prezentów.zrzucila się na występ córki, myślę że bardzo by się ucieszyła.
Biskents to rzeczywiście niedrogo dałaś za misia, ja wysyłki nie liczę bo zamawiałam też wanienke z przewijakiem, termometr i wiele innych gratow jedna paczka.

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

A u mnie dziś pojawiły się czerwone swędzące plamy na lewej dłoni, prawa też delikatnie zaczęła swędzieć. Akurat byłam po zakupy (miałam kupić tylko m.wołowe i trochę salcesony z indykiem, a wróciłam z czterema siatkami ;D, ale nie o tym) i powiem, że się mocno zdziwiłam, bo niby od czego te plamy? Kupiłam wodę min. 1,5l, usiadłam na ławce i wypiłam połowę butelki duszkiem. Opanowałam rozrastający się lęk w mojej głowie "i co teraz" i przeszło. Jeszcze przyszło mi do głowy kupić wapń, ale jak przeszło to przeszło. Jak nie urok to przemarsz wojsk normalnie. ;) Czy to są już ćwiczenia poprawiające naszą ogólną cierpliwość i refleks na przyszłe sytuacje, którymi będą nas karmić Maleństwa, a potem duże dzieci? ;)
Od trzech dni biorę antybiotyk o działaniu miejscowym na zakażenie w pochwie. Śniadanie zjadałam takie jak zwykle, więc co to u licha mogło być to nie wiem... normalnie sprawa dla reportera.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3k88wua909.png

Odnośnik do komentarza

Mój mąż już się zaczął śmiać, że moje przeżycia i to nie spanie, to zaprawa na nocne wstawanie. Tylko wolę nie spać z bezsenności a nie z bólu.
Nie wiem jak to wytrzymałam wszystko. Poszła druga dawka antybiotyku, tylko tym razem bez towarzystwa Apapu. Może wytrzymam, bo ćmi mnie cały czas.
Gosia ja tak.miałam czasami z powodu dźwigania, w ciąży nie, ale ogólnie. A ja nie spałam z bólu, bo dla mnie Apap i inne pochodne, to jak cukierek. Niedozwolonych Ketonal to by było to.
A Madzia skąd zamawiałaś re rzeczy? My patrzyliśmy i u nas przewijaka z wanienką będzie ciężko zmieścić a wanienka w wannie naszej też może być niepraktycznie. A nie chcemy robić dziecku oddzielnego pokoju, skoro za niecały rok stąd się wynosimy.
Zalotka udanej imprezy.
Mi na jutro mama obiecała ogarnąć obiad, ale już pierniki i brownie będzie moje:) nie mam na nic innego siły i pomysłu

Odnośnik do komentarza

Ja to apap czy ibupromu nje brałam nigdy w życiu, uważam że na mały ból nie trzeba nic, a jak miałam korekcję wady wzroku i czułam się jakby mi ktoś kwasu nadal to ketonal nljadlam a i tak bolało ale do przeżycia. Więc też uważam że jak już boli to coś mocniejszego bo te.cale.apapy to chyba placebo jest, ale w ciazy to nic nie wolno :/
Szumisia zamawiałam tu:
http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6465371219
Wanienke u tego samego, ale jest spora choć dla mnie fajne bo przewijak wysoko i półki pod.spodem
http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6478689689
Sporo pierdolek i kilka ubranek tutaj:
http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5658993867
Dostałam kilka.gratisow w tym butki zimowe.na 12mc, a wczoraj wybrałam pierwsze rzeczy dla młodego w tym kocyki i jeden się rozsnul przy szwie, napisałam do Pana i ten mam sobie zostawić a on wysyła nowy w ramach reklamacji, więc uczciwy sprzedawca.
Gosia są też.takie wanienki ze składanym stelażem to by może.dla.was lepsze było?

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

gosia ja własnie taka na stelażu mam i jak dla mnie bomba bo stelaż można złożyć a wanienke włożyć do brodzika np. Dodawalam kiedyś zdjęcia ale wrzucam jeszcze raz :) także jak ktoś nie ma dużo miejsca to jest naprawdę fajne rozwiązanie. A przewijak chcemy kupić taki nakładany na łóżeczko, albo taki składany jak kiedyś chyba Aisla wrzucala.

monthly_2016_12/marcowe-malenstwa-2017_53252.jpg

monthly_2016_12/marcowe-malenstwa-2017_53253.jpg

https://www.suwaczki.com/tickers/bl9c9vvj2h39t7rj.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Eh jestem padnieta:(( zrobilsm pieguska ciasto czekoladowe(ale cholera niewiem czemu mi nie wyroslo tylko takie niziutkie!)i biszkopta z masa truskawkowa chlodzi sie na polu wiec niewiem co z tego bedzie..biszkopty tez mi cos nie wyrosly..czlowiek jak sie stara to zawsze sie spieprzy:/a macie jakis fajny szybki przepis na salatke?jak nie to moze jeszcze jutro z rana zrobie jarzynowa..Mama dzis miala konsultacje z pania onkolog ktora ja bedzie prowadzic..narazie ch6ba bedzie tylko radioterapia..ale musi mama najpierw miec to badanie pt-ttk bez tego ani rusz..Mama trzyma sie jako tako..najgorsze dla niej zucenie palenia widze ze sb nie radzi..i denerwuje ja jak zwracamy jej uwage..wiem ze jest ciezko sama mialam problem zucic bo przed ciaza kopcilam..Gosia biedulko ale masz przerabane z tymi zebami oby szybko Ci przeszlo..

Odnośnik do komentarza

Dobry wieczór dziewczyny :)
Ciężko będzie każdej napisać, bo już nie pamiętam kto co, ale spróbuję....
gosia888 współczuję Ci bólu, przejdziesz swoje... :/
Lepiej już?
kasik81m któraś z dziewczyn rzuciła super propozycje. Ja bym pogadala z rodziną, zamiast prezentów to zrzut na występ córki.
Zakupy dla niuni warte ceny. Super okazja.
WiolaBijan mama potrzebuje czasu, trzymamkciuki żeby rzuciła papierosy.
Mam nadzieję że będziecie mieli miły czas jutro :) a tu masz rację, ja też im bardziej się staram tym bardziej spieprze...
Anitaa dobrze że nie kupiłaś w smyku tego psa. A gdzie jedziecie na święta?
aisla miłego pobytu w Polsce. Bawcie się dobrze :)
grazka72 ja poszłam na łatwiznę jak zalotka, pierogi i uszka kupuję. Ale u mnie problem taki, że ja nie umiem robić pierogów :/ a mam dwóch powtórków pierogowych męża i corcie :D
zalotka1 udanej imprezy :) wrzuć zdjęcie sukienki.
GosiaMisi nie wiesz z czego te plamy? Dziwne.... faktycznie ja bym podpięcia sprawę pod archiwum x :D
A zniknęła nam CiężarówkaWawa
Mąż mówi żebym się nie przejmowała szacunki położnej bo kilo różnicy, to bylo by dziwne. Dzisiaj spotkałam moja przyjaciółkę i jej Filipka szacowali na 4,5kg a miał 4kg. Tak że chyba wyluzuje z tym stresem...
Dzisiaj poskarzylam się znajomej z pracy, że kobieta która miała mi pomagać od początku tylko "nie mogę się zginać, nie mogę się naciagac, nie mogę podnieśc skrzynki bo przewróciłam się 2 tygodnie temu i mnie nadgarstek boli, itd" a ja w 7.miesiącu robie takie rzeczy i muszę za nią jeszcze robić. Wszystko poszło za sprawą znajomej do kierownika i mają mi dawać pomocnika. Kurde głupio mi bo ja nie toleruję podpieprzania a tak wyszło jakbym ją właśnie podpieprzyla. O matko i tak źle i tak nie dobrze....
Miłej nocki :*

http://fajnamama.pl/suwaczki/2g9whb1.png

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgh64qcgnz.png

Odnośnik do komentarza

Kwietniowka jak to jest ze obie Twoje pociechy ułożyły się główka w dół w 27 tc i już tak zostały, mój wczoraj był w poziomie, rano w pionie i o wiele lżej mi było, teraz znów jest w poziomie, i ciśnie mnie strasznie franca mała.
A w ogóle to dziś byłam w Urzędzie pracy po zgody na pracę dla naszych Ukraińców, no i widzę że do pokoju kolejka - 5 chłopaków ledwo po 20., i ja za nimi stanęłam, zobaczyli że w ciąży to każdy dżentelmen odwrócił głowę żebym czasem nie chciała się wepchnac w kolejkę, a jeden gadają przez.tel że 3x mnie łokciem zaatakował i ani przepraszam ani nic, no powiem wam że ja to może staroswiecka ale uważam że kobietę się powinno przepuszczac w drzwiach, ustępować miejsca itd, za to kobieta powinna dbać o dom i dzieci, wiadomo ze nie jak 50 lat temu baba do garow facet do roboty ale mimo wszystko odrobina kultury by się przydała :/

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Mnie na szczescie gotowanie swiateczne omija, bo idziemy wszyscy w tym roku do brata na wigilie, tylko ciasto musze zrobic a to sama przyjemnosc.

Kurcze zrobilam dzisiaj zamowienie na allegro rzeczy dla malego i 300 zl wyszlo, a same pierdolki- butelki, pieluszki, rozek, reczniki kapielowe, podklady itp. W sumie duzo rzeczy wybralam i fajne ceny, ale jestem przerazona ile wyprawka bedzie kosztowac. Bo wiadomo ze nie wszystko da sie odkupic uzywane.

Dziewczyny jak u Was z ruchami malenstw jest, bo ja od tego tygodnia juz tak inaczej odczuwam. Wiem ze w srodku sie zmienia wszystko itp, ale jakos tak inaczej czuje ruchy niz na poczatku tez tak macie? :-)

Co do wanienek to super jest taka skladana, znajomi byli z niej mega zadowoleni, ale niestety swoje kosztuje...
http://allegro.pl/flexi-bath-wanienka-wanienka-turystyczna-i6566679403.html

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...