Skocz do zawartości
Forum

Mamuśki listopadowe 2016


Gość Monalika

Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczny!
Aniap27 napewno wkoncu niunia zechce wyjść. Ja tez mam czasem takie uczucie jak mówisz w brzuchu ale to jest chyba czkawaka maleństwa.
Ja od rana dziś miałam stres juz szykowalam się na IP bo mała przestała się ruszać. Nic nie pomagalo, a moje zdenerwowanie rosło. Ale na szczęście dala znak że jest ok. Ale już się bałam ze coś nie tak ze może w pepowine się owinela. Teraz będę co chwile sprawdzać czy jest ok bo ta sytuacja z rana mnie przeraziła :-(

https://www.suwaczki.com/tickers/relg8u69h3z4ipeq.png

Odnośnik do komentarza

ewelinkab29
Hej dziewczny!
Aniap27 napewno wkoncu niunia zechce wyjść. Ja tez mam czasem takie uczucie jak mówisz w brzuchu ale to jest chyba czkawaka maleństwa.
Ja od rana dziś miałam stres juz szykowalam się na IP bo mała przestała się ruszać. Nic nie pomagalo, a moje zdenerwowanie rosło. Ale na szczęście dala znak że jest ok. Ale już się bałam ze coś nie tak ze może w pepowine się owinela. Teraz będę co chwile sprawdzać czy jest ok bo ta sytuacja z rana mnie przeraziła :-(

To na pewno nie czkawka bo czkawka jest rytmcznie i przez dłuższy okres a to trwało kilka sekund i było jak wibracje telefonu... I kilka razy w ciągu całej nocy więc na pewno nie czkawka bo czkawka znam doskonale bo często ma:-)

A co do ruchów to przedwczoraj właśnie też pisałam bo miałam to samo... też już myślałam żeby jechać ale zaczęła się wiercic... mało było tych ruchów ale co jakiś czas dawała i sobie znać więc nie pojechałam na szpital... I po prostu musiała mieć leniwy dzień bo wczoraj już brykala normalnie i całą noc dzis dawała po pecherzu... dziś też jest ok;-)
może i Ciebie też sobie odpoczywa?:-)

http://www.suwaczki.com/tickers/3i498ribdtlc9238.png

Odnośnik do komentarza

Ania listopadówka kiedyś pisała o tych wibracjach ona niby mało wiarygodna w tej chwili ale pisała, ze lekarz mówił, z e to się zdarza nie pamiętam dokładnie kurcze może w necie coś piszą?

U mnie chyba coś się rozkręca. Nie jestem pewna..w nocy miałam skurcze bardzo regularne ale przeszły. Na spacerze chwycił mnie mocno skurcze a na wkładce znalazłam coś na podobieństwo czopa..Ale narazie śladowe ilości. Czuję, jakby ból brzucha czy napięcie...dokładnie nie umiem tego rozróżnić i ból jak na okres. Narazie nie panikuje i czekam na rozwój sytuacji a w międzyczasie zrobiłam desery :)

monthly_2016_11/mamuski-listopadowe-2016_52174.jpg

Odnośnik do komentarza

Witamy się pięknie z rana :)
Nie pisze bo jestem jeszcze w szpitalu. Dziś wychodzimy :)) Zaliczyłam wczoraj kryzys jakiś mega. Płakałam i byłam mega wykończona. Mała poranila mi piersi, nie spałam 2 doby, mała wydawała się dla mnie jakaś obca.. Na szczęście był ze mną mąż i mama wiec mi dużo pomagali. Dziś jest juz dobrze. Tylko mam nawał w cyckach i .. jak to boli :/
Wievej po powrocie napisze. Mam nadzieje ze u was wszytsko ok bo nie jestem na bieżąco :*

monthly_2016_11/mamuski-listopadowe-2016_52207.jpg

monthly_2016_11/mamuski-listopadowe-2016_52208.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/l22njw4zf0ol3s77.png

Odnośnik do komentarza

nuinek porodu łatwego nie miałaś, ale dzielnie zniosłaś wszystko, teraz będzie tylko lepiej, początki są trudne, więcej wiary w siebie, jesteś super mamą, a Amelka jest słodziutka :)

Monalika czas najwyższy, żeby się zaczeło :)

Angela jak samopoczucie? pewnie już doczekać się nie możesz cc.

Młode mamy coś mało zaglądamy na forum, macierzyństwo nas pochłania, u mnie dodatkowo mąż blokuje komputer, bo ma wolne do końca listopada i nudzi się w domu hehe poogarniał troche formalności i ma luzik :P

http://www.suwaczki.com/tickers/bhywf71xlzpdv0fe.png

Odnośnik do komentarza

Hej:) gratuluje wszystkim nowym mamusiom:) cierpliwości, musicie wpasc w odpowiedni rytm:) jesli chodzi o spacer mi polozna mowila ze jak jest dobra pogoda to po tygodniu mozna dziecko wystawic na 10 min na balkon albo przy otwartym oknie i potem codziennie po kilka minut wiecej a po 2 tygodniach na spacer max.30-40 minut:)
ja tez bym chciała żeby juz zaczęło sie cos dziać, a jak na razie cisza:/ czasem mi sie brzuch napnie i tyle, a im blizej końca tym bardziej zmęczona jestem, wkurzona na męża i brak mi juz sil na ogarnianie domu. Zazdroszcze wam dziewczyny tej energii do sprzątania. A jeszcze teraz codziennie na wieczór zgaga mnie łapie i migdaly mi juz nie pomagają:/ no to pomarudzilam:)

Odnośnik do komentarza
Gość Niecierpliwa mami

Cześć Mamusie :)
Ja mam termin porodu na 21 listopada, z usg miałam na 9.11. Od 24 października chodzę z rozwarciem 4cm i szyjka skrócona na 1,5cm, czop odszedł na drugi dzień z krwia. Mam skurcze przepowiadajace z tego co mówiła lekarz, ciągle chodzę i nic. Mam problemy z chodzeniem, już nie mogę się doczekać kiedy będę po i przytule maleństwo. Zastanawiam się nad naturalnym wspomaganiem wywołania porodu, co Wy na to?

Odnośnik do komentarza

Część dziewczynki:-)
Od eaba nie mogłam się dostać ns forum...

Monalika Ja dzis też długo spalam:-) przed 11 się z łóżka zebralam...

Nuinek fajnie że już do domu wychodzicie:-) śliczne to Twoje malenstwo:-)

Iwona28 Ja miałam dużo energii ale od wczoraj już nie mam... cały czas bym leżała... nawet dziś nie sprzatam... umylam naczynia i koniec... na obiad mam wczorajszy rosół i nic więcej nie robię bo na prawdę nie mam sil... poleze i zregeneruje siły...

http://www.suwaczki.com/tickers/3i498ribdtlc9238.png

Odnośnik do komentarza

Niecierpliwa mami witaj na firum :) kurcze to średnio u Ciebie..ile można czekac?! Ja bym chyba działała z naturalnym wspomaganiem!

Iwona28 to faktycznie brak sił i zgaga potrafią dotyczyć ale każda z nas ma inaczej. Odpoczywaj a na zgaga może jakieś manti czy inne tabletki?

Nuinek śliczna dzidzia ♡ dobrze, ze kryzys już minął!

Ja już ogarnelam dom. Ziemniaki obrane do tego kotlety z kurczaka będą. Kawka wypina i odpoczywam teraz licząc skurcze;)

Odnośnik do komentarza

cześć dziewczyny, a myślałam, że ja mam jakiś problem z netem bo mi forum nie chodziło w ogóle.
Monalika chyba była dobra noc do spania, bo ja wczoraj w dzień też kiepsko się czułam za to noc pierwsza od nie pamiętam kiedy przespana cała, kurde nawet na siku wstałam dopiero o 5:30:) taka szczęśliwa wstałam i wypoczęta, że wysprzątałam całe mieszkanie włącznie z garderobą:) A tak poza tym u mnie brzuch się tylko spina dzisiaj co chwila no i jeszcze 11 dni do terminu. Jak nie mogłam się doczekać tak już teraz myślę, że epiej będzie jak dzidzia zostanie w brzuszku jeszcze bo moja 3,5 letnia córcia ma ospę, kurde wczoraj ją wysypało, dzisiaj lekarka potwierdziła. Jeszcze pytała czy ja na pewno miałam bo jak tak to nic złego się nie stanie, a inaczej to strasznie niebezpieczne dla dziecka mogłoby być.
U nas dzisiaj piękne słoneczko świeci.
Niecierpliwa mami kurde 4cm rozwarcia to ty chyba w szpitalu jesteś tak? bo z takim to już nawet u nas z patologi na porodówkę biorą. Nie wiem co masz na myśli mówiąc o naturalnym wspomaganiu porodu?

Odnośnik do komentarza

Ja dziś mega nie wyspana, położyłam się o 23 a pobudka o 6.15 do tego 2 razy siku i 2 razy wstawałam do Szymcia. Nic u mnie się nie dzieje a mogłoby bo infekcja wyleczona. Codziennie śni mi się poród :-) dziś śniło mi się że miałam już na rękach Bąbelka a wogóle nie wiedziałam jak go urodziłam :-) i o dziwo już dość duży był i sztywno głowę trzymał :-D

http://www.suwaczki.com/tickers/zem32n0a2w1xmpzs.pngurl=http://www.suwaczki.com/]http://www.suwaczki.com/tickers/dqpr3e5et4owibbo.png[/url]

Odnośnik do komentarza

Monalika ja też miałam takie myśli że jak to będzie, że miałam świadomość że noszę w sobie dziecko itd ale jak po urodzeniu itd. Tym bardziej, że poród zaczął się nagle i bałam się że psychicznie nie będę gotowa. Ale dałam radę i jeszcze tyle Przeszliśmy.

Kochane Ciocie cudowna wiadomość dziś o 16 Oliwierek był juz w domu. Tak dziś go wymeczyli badaniami itd szkoda mi go tak było. 5stycznia mamy konsultacje u audiologa a za dwa miesiące u Pana neonatolog, która nas prowadziła w szpitalu. Dziś mój mężczyzna skończył 3tyg!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...