Skocz do zawartości
Forum

Mamuśki listopadowe 2016


Gość Monalika

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze, ciekawa sprawa z tym podawaniem do chrztu w ciaży. Nie słyszałam o tym nigdy, ale też nie jestem chrzestną, więc się nie interesowałam takimi rzeczami. Jakieś ziarenko prawdy może w tym być, więc lepiej dmuchać na zimne.
ewelinkab29, też bym się przeszła do gina skoro jesteś w PL. Do 7 czerwca jeszcze kilka dni.

http://www.suwaczki.com/tickers/3jgxyx8dsc498xox.png

Odnośnik do komentarza

Hej :) czytam was co jakis czas ale nie mam kiedy napisać:) ja tez teraz mam faze na owoce, wczoraj calego arbuza zjadlam, dzis truskawki, niestety jest tez efekt uboczny, ciagle latam siku:) ale nie budze sie w nocy tak jak niektore z was chyba ze wstaje do syna to przy okazji zajde do toalety. Aniap27 ja tez nie wierze w zabobony ale tez znam taki przypadek ze dziewczyna w ciazy po tym jak trzymala dziecko do chrztu poronila, a z drugiej strony moja kuzynka tez byla chrzestna jak byla w ciazy i urodzila zdrowe dziecko;)

Odnośnik do komentarza

U mnie na razie zmienil sie tylko ksztalt brzucha, "poszedl" do przodu, ale to dlatego ze mialam jeszcze spory brzuch po poprzedniej ciąży:/ plusem jest to ze oprocz osob ktorym powiedzielismy nikt inny nie wie ze jestem w ciąży, a minusem ze w przyszla sobote mamy wesele a ja jeszcze nie mam sukienki i nie wiem czy coś znajde w moim rozmiarze:/

Odnośnik do komentarza

A ja dziś zaczęłam II trymestrze i czekam na tą energię leżąc jak kłoda :-) posprzątałam mieszkanie i opadłam na sofę :-) po mnie nie widać zawsze miałam nadprogramowe kg i na razie rozeszło się po całym brzuszku :-) ja też się skusiłam na kupno czegoś dla maluszka. Kupiłam baśnie Andersena w biedronce super okazja. Sama takie miałam jak byłam dzieckiem i do dziś pamiętam jak mama mi je czytała :-) niektóre z was grają swoim maluchą a ja mojemu już teraz czytam :-)

12.10.2017 Eryk 3620 gram i 55 cm
--
21 tc - 10.07.16 Martynka ♥ (*)

Odnośnik do komentarza

Iwona28 my mamy dwa wesela w czerwcu i jedno w lipcu, obeszłam wszystkie galerie i nic nie znalazłam. A nie chce też kupować rzeczy typowo ciążowych bo uważam że to bez sensu. Za to wybrałam się do ciucha z markowymi ubraniami i znalazłam świetna sukienkę odcinana pod biustem więc myślę że przez całą ciążę powinnam się w nią mieścić :-P Chyba że to Twoje wesele to już gorzej :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3gzu31t2ksoh6.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...