Skocz do zawartości
Forum

Październikowe mamusie 2016


AnAd

Rekomendowane odpowiedzi

Moja mama ciągle mi powtarza, że mam się uspokoić, że w razie czego ona przyjedzie i mi pomoże ;) ale i tak wariuję, szczególnie jak zostaję sama w domu...
Rada dla dzieczyn, które mają trochę czasu wolnego i nie muszą leżeć - chodźcie na spacery. Ponoć im więcej spacerów, takich spokojnych, nie wysiłkowych, tym łatwiej poród znieść. Ja się staram łącznie 1,5-2h dziennie przemaszerować, pies korzysta :)
Dziewczyny, też macie problemy z cerą i włosami? Po prostu syf na syfie mi wyskakuje, łupież okropny, końcówki włosów przesuszone, u nasady przetłuszczone... Już nie wiem jak sobie z tym radzić!

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny błagam nie piszcie o jedzeniu, bo mi od samego czytania oczy wychodzą, tak mnie mdli.

Ja w poprzedniej ciąży mialam mega gęste włosy i przestały mi się przetłuszczać, fajnie jakby teraz też tak było.
Ja niczym nie smarowałam brzucha i żadnych rozstępów nie miałam, ale też przez problemy w ciąży przytyłam tylko 2kg.

Ja postanowiłam odpuścić przejmowanie się na zapas i tak nic nie poradzę.

http://www.suwaczki.com/tickers/m3sx3e3knfv3xjvk.png

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczyny ale się rozpisały październikowe mamusie he he godz czytalam wasze najnowsze wpisy jak kto sie czuje i ilu z was ma obawy a już myslalam że to tylko mi się cisnie na rozum hi hi też ciągle mi krąży w głowie czy wszystko ok a wizyta dopiero 23.03 podejrzewam że do tego czasu siwa będę :) dziś też mnie dziwne smaki brały takie jak ser gdzie od 15 lat sera nie jadlam bo sam zapach mnie odrzucał tak teraz jem ser miałam apetyt na zupę kapusniak kwaśny i sobie ugotowalam ale po zjedzeniu toaleta była moja aż brzuch mi wykrecilo od wymiotów masakra tak w poprzedniej ciąży nie miałam a zapach odswiezacza powietrza masakra az mnie wykręca.A czy któras z was też jest tak przewrazliwiona i chodzi sprawdzać czy czasami krew się nie pojawia bo ja więcej nalatam się do kibelka bez potrzeby he he niż za potrzeba. Pozdrawiam

image mg][img]http://www.suwaczki.com/tickers/2shfnyfi2q96ip5d.png" alt="http://www.suwaczki.com/tickers/w4sqdqk3ih7isvsa.png[/i
mg][img]http://www.suwaczki.com/tickers/2shfnyfi2q96ip5d.png" />

Odnośnik do komentarza
Gość Sroczka

Iza ja mam to samo :D latam ciagle do toalety sprawdzac:D powiedzcie mi czy to zmeczenie moje caly czas jest normalne? Bo juz swiruje. Nie mam ochoty nic robic. Spalabym najchetniej do 12 a potem caly dzien bym chciala w lozku spedzic z lenistwa. I glowa mnie czesto boli. No i ten brzuch tez :(

Odnośnik do komentarza
Gość Sroczka

Jeny ja to bym mogla w dzien lezec ciagle a w nocy wgl spac nie moge. I glowa mnie do tego boli teraz np. Na jedzenie nadal zero apetytu. W zoladku burczy a ja nir moge patrzec na jedzenie. Ale sie zmuszam bo wiem ze musze :/

Odnośnik do komentarza

Ja mam różnie, czasami ledwo wytrzymuje do 19, czasami budzę się o 6 rano pełna energii, czasami o 11 nie umiem nawet do łazienki wstać... no ale na szczęście mam ten komfort, ze jestem w domu :) po remoncie cały przyszły tydzień sprzątania mnie czeka, przerazilo mnie to wasze unikanie mycia okien, moja mama - położna, powiedziała że nigdy nie słyszała żeby mycie okien miało zaszkodzić dziecku :) no ale pewnie mąż i teść mi nie pozwolą myć samej..
Oglądałam dziś brzuszki dziewczyn tu na forum, ciągle do mnie nie dociera ze będę mieć niedługo taka kule z przodu :):)

Odnośnik do komentarza
Gość Sroczka

Tylko czekam na 11 marca bede miala usg i sie dowiem czy u malenstwa wszystko okej bo ciagle mnie ten brzuch boli i glowa :( a jak sie tak naczytam czasami jakie to problemy niektorzy maja to az idzie oszalec

Odnośnik do komentarza

Witam z rana wszystkie zatroskane przyszłe mamusie ;-) nie jesteście same ja tez wciąż się czegoś obawiam nawet bez większej przyczyny kurcze przydalby się nam tu na forum jakiś psycholog hehe :-) co do brzuszka tez boli czasem mniej czasem więcej chyba normalna prawie każda z nas tak ma :-) właśnie oglsdam pytanie na śniadanie która w domu polecam będzie o ciąży temat o tym jak o siebie dbać w ciąży bezpiecznie :-) polecam :-)

Odnośnik do komentarza

Hej, nie odzywałam się bo 3 dni ciężko pracowałam i od 2 dni mam migrenę, chociaż nigdy tak długo mnie głowa nie bolała. Wczoraj po pracy skusilam się na chipsy i wszystko poszło do kubełkowe. Moje pierwsze wymioty. Jednak dziecko wie ze świństwo zjadłam :)
Dziś jeszcze leżę w łóżku i myślę co zjeść , jedyne na co mam ochotę to na cytrusy.

Odnośnik do komentarza

Witajcie, czytam wasze posty i faktycznie sie rozpisałyscie :) Z jednego dnia a tu tyle stron :)
Ja dziś leze i mam potwornego lenia,nie chce mi sie nawet wstac śniadania zrobic. Zawiozlam moich dwóch chłopców do przedszkola i do szkoły a teraz mam trochę luzu wiec korzystam.
Moja wizyta będzie dopiero 12.03 i tez czekam jak na szpilkach cóż ja ujrzę na tym usg. Mam nadzieje ze dzidzia rozwija sie prawidłowo i serduszko bije...Ehh te myśli. Oswieje.

Odnośnik do komentarza

Velveti
Hej, nie odzywałam się bo 3 dni ciężko pracowałam i od 2 dni mam migrenę, chociaż nigdy tak długo mnie głowa nie bolała. Wczoraj po pracy skusilam się na chipsy i wszystko poszło do kubełkowe. Moje pierwsze wymioty. Jednak dziecko wie ze świństwo zjadłam :)

Tak tak teraz dziecko wie ze chipsy nie dobre a za 3 -4 lata powie mamus kup mi chipsy :-) hehe ja tez sama tego nie jem bo wiem ze.nic w tym dobrego ale moje dzieci ... Lubią chipsy jednak kupuje je bardzo sporadycznie gdyż zdaje sobie sprawę jak dużo dzieci teraz walczy z otyłością mam mała.sąsiadkę która od małego jadła tylko chipsy powiem wam ze moja 5 latka wazy 15kg a ta mała chipsiara 23 kg tyle prawie co moje 8 letnie dziecko bo paru wazy 25,5 kg ...
Dziś jeszcze leżę w łóżku i myślę co zjeść , jedyne na co mam ochotę to na cytrusy.

Odnośnik do komentarza

1groszek1
Witajcie, czytam wasze posty i faktycznie sie rozpisałyscie :) Z jednego dnia a tu tyle stron :)
Ja dziś leze i mam potwornego lenia,nie chce mi sie nawet wstac śniadania zrobic. Zawiozlam moich dwóch chłopców do przedszkola i do szkoły a teraz mam trochę luzu wiec korzystam.
Moja wizyta będzie dopiero 12.03 i tez czekam jak na szpilkach cóż ja ujrzę na tym usg. Mam nadzieje ze dzidzia rozwija sie prawidłowo i serduszko bije...Ehh te myśli. Oswieje.

Na pewno będzie dobrze groszunia :-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...