Skocz do zawartości
Forum

Październikowe mamusie 2016


AnAd

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zuzu111

1groszek1
Misiam ktory to Twoj tydzien ciąży? Moje maleństwo ma dokladnie takie same wymiary co Twoje i odpowiada wlasnie 7t2d a mam 7t5d niby niewielka różnica ale w porownaniu do poprzedniego usg mało urosla fasolka. Nie stresuje sie juz choć mysli i tak krążą gdzies tam w głowie.

Dziewczyny tak sie zastanawiam, nie wymiotuje nawet nie odczuwam potrzeby wymiotów ale jakos mi tak dziwnie. nie potrafie tego nawet opisac ale cos w stylu mam ochote na cos-gryze i twierdze ze boli mnie brzuch nie zjem tego nie dobre nie dla mnie itp. Czy to mdlosci nudnosci czy jeszcze cos innego?

Ja mam podobnie, wymiotowałam tylko 2-3 razy w rożnych tygodniach a tak zwykle objawy ograniczają sie do wstrętu na niektóre smaki i takiego mulenia. Jest mi niedobrze ale nie wymiotuje.

Odnośnik do komentarza
Gość Niuniaczu

oj Madziorek masz rację,swietny film również polecam. Z moim ukochanym swietowaliśmy nowine w Walentynki w kinie na tym filmie. Dla mnie bomba też sie wyryczałam.Ja przestawałam to dziewczyna obok zaczynała hehe

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, zajrzałam do forum Marcóweczki. Ależ tam się dzieje!!!!! Akcje porodowe. Uśmiałam się i uryczałam. Na świat przychodzą śliczne dzieciątka, niedługo my będziemy to przezywać! :):) Podpytałam "starsze" koleżanki w temacie kremów przeciw rozstępom. I oto mój raport:
bio oil- podany kilka razy
mustella
palmers
ziaja Mamma
Tołpa dermo body mum

na już istniejące rozstępy podobno rewelacyjne jest serum Oilatum.
Mam nadzieję, że przyda nam się to info :)

Odnośnik do komentarza
Gość Niuniaczu

Szczerze to ja już dziewczyny sama nie wiem jak to z liczeniem tych tyg,kalkulator internetowy liczy mi dluzsza ciaze,a ginekolog wyliczyl krotsza,a usg potwierdzilo to co poiedzial gin.niby liczy sie od dni om ale to chyba czasami zalezy czy owulacja sie nie przesuneła,kiedy doszlo do zaplodnienia bo roznie z tym bywa..tak na prawdę moglo dojsc do tego tuz przed kolejna miesiaczka. A wez badz madry i pisz wiersze.U jedych wszytsko zgadza sie i pokrywa idealnie u innych Tak jak u mnie nie.A ostatecznie wszytsko jest ok.Mi troche mdlosci odpuścily. Ogolnie jestem dobrej mysli,chociaz bywają i gorsze

Odnośnik do komentarza
Gość Niuniaczu

Moli przydatne info.Pamieam że pare dobrych lat wstecz jak moja siostra byla w ciazy przywozilam jej z londynu palmers (u nas jeszcze nie bylo) i na prawde ma idealny stan skory po ciąży bez wiekszego celulitu, rozstępy zerowe.A przytyla sporo, ja bardziej chudziak jestem a ona typowa kobietka z ciałkiem

Odnośnik do komentarza

To właśnie my my chudzinki tym bardziej powinnyśmy się smarować, bo ciało nam się duużo rozciągnie. Wiadomo, że najważniejsze jest zdrowie dzidziusia, ale jeśli mamy wpływ na to jak będzie wyglądało nasze ciałko po porodzie to czemu o to nie zadbać:):) urodzimy w październiku to na lipiec 2017 będziemy po plaży śmigać z bąblami :P:P

Odnośnik do komentarza
Gość Sroczka

Dziewczynki powiedzcie mi od kiedy macie zamiar zaczac przygotowywac jakie kolwiek akcesoria dla maluszkow?
Mnie korci juz powoli, ogladam te wszystkie slodkosci w internecie i nie tylko i zaraz mam ochote cos zamowic, poczuc w dloniach cos co da mi usmiech na twarzy bo bedzie zwiazane z malym czlowieczkiem ktorego nosze w sobie ;)

Odnośnik do komentarza

Sroczko ja zaczekam jeszcze.... Jakoś boję się, żeby nie zapeszyć. Mam siostrę, która ma córeczkę i synka więc większość będę miała od niej:) niezależnie jaka będzie płeć mojego dziecka :) Ja z natury jestem oszczędzającą kobietą. Wiem też, że nie ma co szaleć z ciuszkami tymi malutkimi bo:
1. Maluszki szybko rosną i czasami nawet nie założysz wszystkiego
2. nie wiadomo jakiej wielkości urodzi się bobo
3. ogrom rzeczy przyniosą znajomi, wpadając na wizytę:)
4. Ja generalnie lubię czasem poszperać w second handzie.. tam są w ogóle nie zniszczone ubranka dla niemowlaków. Taki bobo nawet nie poplami, bo pije tylko mleczko. Więc to dobry pomysł na fajne, tanie zakupy. Oczywiście chcę dobry wózek. Podobają mi się Stokke i Quinny Mood. Ale cenaaaaa :/ Zobaczę, jak zaoszczędzę na innych rzeczach to może sobie na niego pozwolę, Ja od kilku dni oglądam pokoje dla niemowląt. Na początku na pewno będziemy spać w jednym pokoju ale jak podrośnie, to chcę mu zrobić oddzielny pokoik. :):)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...