Skocz do zawartości
Forum

Październikowe mamusie 2016


AnAd

Rekomendowane odpowiedzi

Gratulacje Misiam. Ja czekam i czekam na następne usg. Nie mogę się doczekać :P:P wtedy będę mogła powiedzieć pracodawcy. Na razie nikt nie wie u mnie w pracy. Tylko rodzice, teściowie i rodzeństwo. No i oczywiście przyszły tatusiek :):)

Jakie macie naturalne sposoby na walkę z mdłościami? Mnie o 3 rano potrafią obudzić... Słyszałam o gryzieniu migdałów i trochę mi to pomaga. Cherbata z imbirem też pomaga ale jak jest ciepła. nie ma szans, abym o 3 wstawałą herbate robic. hehe A Wy co stosujecie?

Odnośnik do komentarza
Gość Sroczka

Ja tez naleze raczej do XS/S a oatatnio zdaje mi sie ze cisnie nnie brzuch w ulubionych spodniach. Myslalam ze mi sie wydaje bo brzuszka nie widac ale to chyba jednak rzeczywistosc powoli:) Fasolka sie rozpycha :)

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny mam pytanie jestem w 4 tyg ciazy to moja pierwsza ciaza. Wszystko wygląda dobrze nie mam plamien nie wymiotuje jedynie pobolewa mnie brzuch doktor powiedział ze to normalne 3.03 mam samolot do polski z przesiadką w warszawie doktor powiedział że nie widzi przeciwskazan ale w internecie czytam ze latanie nie jest wskazane. Macie jakieś doświadczenia będę wdzięczna za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Gość Niuniaczu

Mała fasolka,mnie tez około tego terminu brzuch po pobolewal dosc mocno,tak jak przed okresem.A po tygodniu ju wymiekalam bo doszedl totalny brak apetytu,mdlosci i straszne wymioty.Uderzenia goraca z rans itp,bywalo roznie. Ale u kazdego to kwestia indywiualna,nie ma co się sugerować. Co do latania to uważam że Twoj lekarz miał racje,moje kolezanki w ciazy lataly co 2msc pl -gb krotkie loty,ale zawsze lot. Oczywiscie z zawansowanej ciąży już nie wypada i nawet nie biorą na poklad żeby podczas lotu nie było niespodzianki typu porod

Odnośnik do komentarza
Gość Niuniaczu

Mała fasolka,mnie tez około tego terminu brzuch po pobolewal dosc mocno,tak jak przed okresem.A po tygodniu ju wymiekalam bo doszedl totalny brak apetytu,mdlosci i straszne wymioty.Uderzenia goraca z rans itp,bywalo roznie. Ale u kazdego to kwestia indywiualna,nie ma co się sugerować. Co do latania to uważam że Twoj lekarz miał racje,moje kolezanki w ciazy lataly co 2msc pl -gb krotkie loty,ale zawsze lot. Oczywiscie z zawansowanej ciąży już nie wypada i nawet nie biorą na poklad żeby podczas lotu nie było niespodzianki typu porod

Odnośnik do komentarza
Gość Niuniaczu

A tak to uwazam że uszy do góry i nie ma czym się martwić. Ponoć ciąża to nie chorba hehe ale po swoich wszytskich pierwszych objawach obaliłabym najchetniej te całe powiedzenie.
Dziewczynu tez należę do grupy tej bardziej "szczypiorowatej" w ciagu " tyg schudlam juz 3kg,widze to po sobie mocno.Ale ze spodniami mam podobnie że mnie uciskaja w brzucholka,i najwygodniejsze są treginsy na gumce

Odnośnik do komentarza

Ja mam stresa. Wczoraj zobaczylam bardzo delikatne plamienie. Poszłam do lekarza, na usg widać pęcherzyk ciążowy z całkiem żółtym, zarodka jeszcze nie widać. Pan doktor uspokoił, że na tym etapie ciąży jest to prawidłowe. Jedyne co to mówi, że kształt pęcherzyka mógłby być bardziej okrągły, ale żebym się nie martwiła, że może jeszcze się wyreguluje. Do 15.03 mam zwolnienie. Dziewczyny kiedy u Was pokazał się zarodek?

http://www.suwaczki.com/tickers/2nn3s65gvghtubu5.png]

Odnośnik do komentarza

amc
Ja mam stresa. Wczoraj zobaczylam bardzo delikatne plamienie. Poszłam do lekarza, na usg widać pęcherzyk ciążowy z całkiem żółtym, zarodka jeszcze nie widać. Pan doktor uspokoił, że na tym etapie ciąży jest to prawidłowe. Jedyne co to mówi, że kształt pęcherzyka mógłby być bardziej okrągły, ale żebym się nie martwiła, że może jeszcze się wyreguluje. Do 15.03 mam zwolnienie. Dziewczyny kiedy u Was pokazał się zarodek?

Nic się nie martw u mnie w 5 tyg był sam pęcherzyk ciążowy 0,52cm za 10 dni poszlam do gin
I był juz pęcherzyk 1,46cm a zarodek 0,37 cm jeszcze bez serduszka był to pierwszy dzień 6 tyg ja od samego poczatku przezywalam wielki stres w związku z tym pecherzykiem ale postanowił am myśleć tylko pozytywnie tym bardziej ze gin powiedziała na ostatniej wizycie ze wszystko jest dobrze i pęcherzyk tez umiejscowiony w prawidłowym.miejscu . także u ciebie na pewno tez będzie dobrze

Odnośnik do komentarza

I w 5 tyg tez miałam takie jednorazowe plamienie kiedy po siku podtarlam się papierem w toalecie wczoraj to się powtórzyło ale akurat jest czas kiedy powinnam bym dostać moesiaczke dzwonilam do gin i mówi ze jest wszystko dobrze bo nie jest to jakieś plamienie tylko właśnie dwa takie incydenty po siku bez bólu itp :-p

Odnośnik do komentarza

~Niuniaczu
Renata zazdraszczam. Mnie drugi dzień z rzędu wita gruba pokrywa snieżna za oknem. Mokro,szaro buro i ponuro.. czekam z niecierpliwością na powiew wiosny i słońca

Pozdrawiam z Podlasia

Ja mieszkam w górach ale u nas juz sniega nie ma wczoraj tez było paskudnie mgła śnieg z deszczem i zimno a dziś po prostu przepięknie uwielbiam wstawać z łóżka kiedy witaja mnie promienie słońca za oknem:-)

Odnośnik do komentarza

Misiam ktory to Twoj tydzien ciąży? Moje maleństwo ma dokladnie takie same wymiary co Twoje i odpowiada wlasnie 7t2d a mam 7t5d niby niewielka różnica ale w porownaniu do poprzedniego usg mało urosla fasolka. Nie stresuje sie juz choć mysli i tak krążą gdzies tam w głowie.

Dziewczyny tak sie zastanawiam, nie wymiotuje nawet nie odczuwam potrzeby wymiotów ale jakos mi tak dziwnie. nie potrafie tego nawet opisac ale cos w stylu mam ochote na cos-gryze i twierdze ze boli mnie brzuch nie zjem tego nie dobre nie dla mnie itp. Czy to mdlosci nudnosci czy jeszcze cos innego?

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny ja tez bety nie robiłąm i sie nie stresowałam :) no ale zrobiłam 7 testów ciązowych ;p

u mnie pracy już wiedzą i ja już w spodniach ciążowych i wreszcie mi jest wygodnie a nie 8 godzin siedzieć i ściskać ten biedny brzuch :P

wczoraj byłam w kinie na planeta singli polecam caly czas ryczałam albo ze śmiechu albo normalnie :P mega film :)

witam nowe mamusie :)

http://www.suwaczki.com/tickers/rfxggzu3669b7w6v.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...