Skocz do zawartości
Forum

Październikowe mamusie 2016


AnAd

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Polinka83

Witam dziewczyny ja dziś na 12 nam wizytę mam nadzieje,że już będzie ładnie wszystko widać i lekarz poda mi termin.Sama obliczyć niemoge bo ostatnią@ miałam w listopadzie,zobaczymy.Ja rownież urodzona w październiku 19 a 18 mamy rocznicę ślubu może któryś termin wypadnie,życzę Wam miłego dnia :)

Odnośnik do komentarza

~Polinka83
Witam dziewczyny ja dziś na 12 nam wizytę mam nadzieje,że już będzie ładnie wszystko widać i lekarz poda mi termin.Sama obliczyć niemoge bo ostatnią@ miałam w listopadzie,zobaczymy.Ja rownież urodzona w październiku 19 a 18 mamy rocznicę ślubu może któryś termin wypadnie,życzę Wam miłego dnia :)

Powodzenia na wizycie i oczywiście podziel się z Nami swoimi wrażeniami z USG ;-)

Odnośnik do komentarza

Renata G83 od czasu do czasu zerkam do was ale niestety smutne wiadomości mnie bardzo przytłaczaja i nie jestem w stanie narazie pisać z wami ,sama jestem na duphastonie bo plamiłam i nie chce sie denerwowac .Jak się troszke uspokoi to wtedy będe częściej z wami na forum pozdrawiam wszystkie dziewczyny trzymajcie się ciepło

Odnośnik do komentarza

Witajcie z poniedziałku, wykorzystajcie ten dzień porządnie bo dany jest on nam raz na 4 lata :)
Misiam, tak czekałam na to, ze dadzą Ci tą umowę, jestem wkurzona, co za baba głupia z tej Twojej szefowej :(
Mi od rana jest niedobrze, nie wiem czy z głodu, czy to mdłości i spać mi się chce strasznie, a muszę siedzieć w pracy :( Jeśli chodzi o rozstępy, to kupiłam w Rossmanie, Bielendy taki olejek przeciw rozstępom.

http://fajnamama.pl/suwaczki/68ueuu8.png

Odnośnik do komentarza

Renata ja z Avonu nie mogę używać nic strasznie mnie wszystko Szwedzi po ich produktach i wysusza mi skórę i wtedy wyglądam jak karp same łuski he he he też życzę miłego dnia wszystkim.

image mg][img]http://www.suwaczki.com/tickers/2shfnyfi2q96ip5d.png" alt="http://www.suwaczki.com/tickers/w4sqdqk3ih7isvsa.png[/i
mg][img]http://www.suwaczki.com/tickers/2shfnyfi2q96ip5d.png" />

Odnośnik do komentarza

Renata, mnie też czasem brzuch zaswedzi, ale to bardzo rzadko. Ja dziewczyny będę próbowała dostać się do lekarza na NFZ w środę, nie ma już zapisów, ale Pani w rejestracji powiedziała zeby przyjść o zapytać, bo moz przyjmie. Najgorsze jest to że musze brać urlop z tej okazji, bo przyjmuje od 8 do 11 :/ zależy mi na tej wizycie bo miałabym za darmo badania. Na USG chce się umówić do tego samego lekarza tylko już prywatnie. Nie mogę się doczekać środy i trochę się stresuje :( tyle się tu naczytalam :(

Odnośnik do komentarza

swistak
Renata G83 od czasu do czasu zerkam do was ale niestety smutne wiadomości mnie bardzo przytłaczaja i nie jestem w stanie narazie pisać z wami ,sama jestem na duphastonie bo plamiłam i nie chce sie denerwowac .Jak się troszke uspokoi to wtedy będe częściej z wami na forum pozdrawiam wszystkie dziewczyny trzymajcie się ciepło

Rozumiem.Cię doskonale sama mam.dziwne myśli jak czytam o plamieniach i rożnych tych dziwnych przykrych dolegliwosciach ale mimo to jednak na forum nie tylko SA te złe informacje a nawet jeśli SA to wtedy maja dużo wsparcia i tl pocieszenia a to tez dodaje otuchy chociaż może mi się tylko tak wydawać nigdy nie poronilam itp nigdy tez nie bralam żadnych wspomaga czy wiec może i dlatego jest mi łatwiej ... Pozdrawiam.coeplutko

Odnośnik do komentarza

Hej Kochane! Dawno nie pisalam ale mam problemy z internetem. Od jutra wgl nie bede miala :( Ze mna i Fasolka mam nadzieje wszystko dobrze, a przynajmniej nic nie wskazuje na to zeby bylo zle. Usg mam 11 marca a wizyte u lekarza 15 marca. Mam nadzieje ze wkoncu uslysze to serduszko, bo jak bylam pierwszy raz na potwierdzeniu ciazy to bylo pod koniec 6 tygodnia to jeszcze serduszka nie slyszalam. :) Jestem ciagle zmeczona, senna, w nocy z kolei spac nie moge. Ale zdarza sie ze w ciagu dnia najdzie mnie ochota na sprzatanie. Najgorszy problem mam z brakiem apetytu. Ciagle sie czuje pelna, budze sie rano, nie chce sie jesc. Czas obiadu, nie chce sie jesc. Kolacja tez bez apetytu, powiedzcie czy Wy tez tak macie? Na szczescie zadna zgaga czy mdlosci mnie nie mecza od poczatku ciazy. Pozdrawiam wszystkie Pazdziernikowki :)

Odnośnik do komentarza

Hm. Mnie odrzucaja produkty mleczne. Tzn z serem np nie mam problemu ale jakbym miala napic sie mleka to nie ma szans. Jogurt naturalny zawsze bardzo lubilam a teraz nie ma szans na zjedzenie go. Jedynie wlasnie jak zrobie sobie jakis koktajl czy cos to dodaje. Owoce tez uwielbiam, moglabym wiadrami jesc. Lubilam zawsze slodycze, wszystko co w czekoladzie. A teraz? Fuuu. Nie moge patrzec. Nie tykam nic co slodkie procz owocow. No i musialam odstawic moj ulubiony perfum :( baaardzo duzo zapachow mnie drazni. Nawet krem nivea :/

Odnośnik do komentarza

Czytałam wyzej, niektore z nas nie moga dostac umowy o prace bo ktos nie chce dac. Ja niestety tez naleze do tych z grupy bezrobotnych. Narazie nie mam tez planu jak to wwszystko dla Fasolki skompletuje z jednej pensji narzeczonego. ahhh obawiam sie tego i chociaz Wam kobietki moge sie wyzalic

Odnośnik do komentarza

Ja jestem w na tyle dobrej sytuacji ze sporo rzeczy bede miala po półtorarocznej siostrze. Wózek,fotelik jakies pierwsze ubranka. Bede musiala kupic tylko lozeczko posciel i srodki higieny. Jakos sobie poradzimy. Jesli chodzi o jedzenie to jablka i inne owoce jem kilogramami, serki i platki moge jesc. Zupy tez jakos ida ale mieso mnie odrzuca. Sam widok i zapach powoduje ogromne wymioty. I wymiotuje po myciu zębów :(

Odnośnik do komentarza

Ja co prawda tez pewnie sporo dostane bo mam od kogo. Ale mimo to i tak sie boje. Ja od poczatku ciazy nie wymiotowalam ani razu ale potrafie zauwazyc kiedy cos mi przeszkadza, zaraz boli mnie zoladek. A przy myciu zebow tez mi tak dziwnie szczegolnie na czczo rano, ale daje rade

Odnośnik do komentarza

Też myślę ze ten balsam z avonu po prostu wywołuje ten świąd bo wczesniej tego nie miałam.
Jeśli chodzi o apetyt to sama nie wiem jak to określić nie mam raczej ochoty na słodkie za to rosół mogłabym jeść po trzy razy dziennie :-)

EmMadlen
Jastrzębie Zdrój to ładne miasto bynajmniej wszystko tam jest ogarnięte w miarę no i maja tam rożne ciekawe imprezy jak np.Dni Jastrzębia :-) na.placu przy wielkopolskiej tez często jest wesołe miasteczko nie wiem w której ty części mieszkasz a powiedz mi skąd pochodzisz bo rozumie ze nie z jastrzębia skoro od niedawna mieszkasz jak pisalas :-)

Odnośnik do komentarza

[quote="~Sroczka"]Ja co prawda tez pewnie sporo dostane bo mam od kogo. Ale mimo to i tak sie boje. Ja od poczatku ciazy nie wymiotowalam ani razu ale potrafie zauwazyc kiedy cos mi przeszkadza, zaraz boli mnie zoladek. A przy myciu zebow tez mi tak dziwnie szczegolnie na czczo rano, ale daje rade [/quote

Ja tez mam.tak ze.nie wymiotuje tylko na rożne zapachy czy smaki reaguje skurczami żołądka i odrazy czuje ze robi mi się słabo taka dziwna reakcja
Jeśli chodzi o rzeczy dla dziecka wszystko rozdałam jako dobra "matka Teresa" nawet wózek ,wanienke i chodzić może parę grzechotek zostało i kołderka z która do dziś nie może się rozstać moja 5 letnia juz córeczka mówi : ze to jej "kołdzia pudzia " hehe

Odnośnik do komentarza

A u mnie jest odwrotnie jak u was dziewczyny. Ja wszystko mam przygotowane od poprzedniej ciąży do dnia dzisiejszego stoi lozeczko nie jestem wstanie tego ogarnąć ciuszki poukładane itp.tyle co dała mi psychika to złożyłam wózek a tak nic nie dotykam :(

image mg][img]http://www.suwaczki.com/tickers/2shfnyfi2q96ip5d.png" alt="http://www.suwaczki.com/tickers/w4sqdqk3ih7isvsa.png[/i
mg][img]http://www.suwaczki.com/tickers/2shfnyfi2q96ip5d.png" />

Odnośnik do komentarza

Ja dziewczyny mam po pierwszej córusi wszystko łózeczko wózek choć planuje go sprzedać a kupić nowy bo mąż powiedział ze nie wiadomo co będzie chłopiec czy dziewczynka a jemu spodobał się inny wózek ,jeśli będzie dziewczynka mam wszystko bo jak moja wyrastała wszystko prałam pakowałam i wywoziłam do tesciow na strych troche sie tego uzbierało musze jedynie uszyc nową posciel do łózeczka ale to jeszcze troszke zobaczymy jaka będzie płeć powiem tak jak ogladam ceny poscieli kocykow i tych róznych przedmiotow to masakra ale jesli ktoras umie szyc na maszynie choc troszke warto zastanowic sie i np samemu uszyc jest tyle teraz stron z jak uszyc np posciel materiał naprawde duzo nie kosztuje i jaka satysfakcja ze samemu sie cos zrobiło dla mnie to proste bo z zawodu jestem krawcowa ale jesli macie jakies pytania słuze pomocą

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...