Skocz do zawartości
Forum

Październikowe mamusie 2016


AnAd

Rekomendowane odpowiedzi

Poprostuaga daj znać czy byłaś na pogotowiu. Z takim czymś nie ma żartów.

U mnie zastanawiają się czy Błażej potrafi płakać. Kwięka sobie ale płakać nie płacze. Nawet w nocy tak jest.
Pogodziłam się z moim. I dzisiaj niestety musiał już wyjechać do pracy. Popłakałam się na maksa. Zobaczymy się dopiero jak dobrze pójdzie w święta. Mój Kacper jak nie chciał rodzeństwa to teraz świata nie widzi poza małym.

http://www.suwaczki.com/tickers/860ii09kmx2pfj66.png

Odnośnik do komentarza

ona[/b
Super,ze sie pogodziliscie!!!Szkoda,ze znow sama,faktycznie dlugo sie nie zobaczycie...teraz sama musisz ogarnac swoja 2-czke.

Moj i kweka i placze,teraz tak sobie narzeka. Po kapieli zjadl i od razu zrobi kupe,coraz bardziej smierdzace wali.
Ja mam problem z tym recznym laktatorem.jest okropny,jakos mleko mi do niego nie splywa,a mam jak wyciskam.dzis umordowalam w pol godziny z 50ml:-((((

Odnośnik do komentarza

Jej, ale czas leci, wy już miesięczne maluszki macie, coś niesamowitego. Ja właśnie dziś zamówilam dla Stasia od moich rodziców taki leżaczek 3w1 z Tiny love, który rozkłada się też całkiem na płasko i jest od 0 do 18 kg. Kosztował z przesyłką 370 złotych, ale skoro dziadkowie uparli się rozpiescic wnuka, to nas bardzo cieszy i korzystamy z ich dobroci :) Drudzy dziadkowie zasponsorowali w ogóle cały wózek 4w1,więc już w ogóle mega koszty, ale nie ukrywam, że bardzo nam to pomogło :) Ja teraz odciagam, no i jestem podekscytowana, bo rano mamy już zabierać Stasia i mam nadzieję, że nic się nie zmieni. A co do Lwicy, to mój Stasiu lezy obok dziewczynki urodzonej w 29 tygodniu (urodziła się w sierpniu, a termin na 8 listopada), no i początki były strasznie ciężkie, ale jutro już ma iść do domu, więc wierzę, że i u Lwicy skończyło się tak dobrze.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlanlidotqnetp.png

Odnośnik do komentarza

Mblusiam super, mega się cieszę. Bo szukałam i tak naprawde wybrałam go po opiniach,nie znam nikogo kto go ma i to na szybko wybieralam, bo rodzice zadzwonili wieczorem, żebym im dziś to zamówiła, bo chcą w sobotę już przyjechać z prezentem. Ja teraz odciagnelam pokarm, aż 230 ml, bo przespałam czas odciagania o 23,bo przygotowywalam dziś łóżeczko i w ogóle wszystko na wyjście synka, no i padłam ze zmęczenia. Teraz jeszcze buszuje po internecie, no i czekam aż mnie to znurzy i zasne.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlanlidotqnetp.png

Odnośnik do komentarza

sowka[/bfajnie,ze juz jutro bedziecie razem:-)))Stas pewnie tak da popalic w nocy nie raz,ze by zaraz Ci sie usnelo.
A prezenty super!!Koszta ogromne odchodza. Chociaz to macie z glowy.

Wlasnie przebralam malego,kupa na plecach nawet,tryskalo z niego jak nozki mu podkurczalam wiec wszystko bylo w kupie. Teraz niby je,ale strasznie sie prezy':-(

Odnośnik do komentarza

EmMadlen na pewno duzo jest takich mamusiek jak ja. Jestem od poczatku czytam Was regularnie ale siedze cicho bo nie chciałam smutac bo nie miałam najlatwiejszej ciąży. 3 tyg. temu urodziłam moje maleństwo i co dzień jestem z Wami bo mamy podobne problemy: kolki, laktacja i te inne ważne sprawy. Kto wie może czesciej będę się udzielala. :))

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz2n0aaasno3xk.png

Odnośnik do komentarza

Ja kupiłam te czopki ale one są od 3 msc, dałam mu w pn kawałek ale nie pomogło raczej :( ja sama nie wiem juz, niby pediatra powiedziała ze kolka, a ja patrzę ze on robi luźne bardzo kupki i wczoraj jedna zielona. Moze cos mu szkodzi z mleka po prostu. A konsystencja jak woda. Bo śpi w nocy wczoraj tez spał pół dnia. Nie wiem mój mówi ze sie doszukuje.
:(
Ten leżaczek jest mega. ;)

Odnośnik do komentarza

Mój mały kończy dzisiaj 3 tygodnie :-)
Od początku siedzę sama z trójką.
Czasem jest słabo. Prysznic czy śniadanie o 14, albo nie mam jak obiadu ugotować.
Moja mama daleko, teściowa pracuje.
Zresztą teściowa by mi nerwy zjadła.
Za każdym razem nasłucham się czemu smoczka nie dajemy i, że mam chude mleko i mały się nie najada :-)

Odnośnik do komentarza

totek
Uwazam,ze z okresem juz mozliwe.
Moj tez robil ciut zielonkawe,ale robi,minimum raz dziennie,a dzis 2,tyle ze troche takie biegunkowe(moze po kropelkach).

Musze mu jakos pazury wypilowac bo jak obcinam to i tak mnie tnie.
Nie spi,ale od 7rano grzeczniutku,glosu nie dake.Teraz go karmie i chyba na spacer od razu wyjdziemy.Musze isc do apteki,sklepu po ziemniole i pieczywo. Mam od rodzicow golabki dla mojego a ja pierogi z indykiem gotowanym:--)

mamusiamuminka
Pisz,moze latwiej bedzie,wygadasz sie,ktos doradzi.my tez problemy z mlekiem,kolkami,ale zauwazylam ze juz latwiej.w miare ogarnelam sie,wracam do zywych:-)

totek
Juz 6tyg,super,przodujecie:-))niedlugo bedzie po kolkach.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny a te bujaczki - leżaczki to od kiedy można dziecko na nie kłaść? Też dostałam od siostry ale jakoś nie zastanawiałam się kiedy można zacząć stosować, może dlatego że mój Jaś ma dopiero 9 dni :) ja póki co walczę ze sobą jeszcze z nocnym wstawianiem, koszmarnie mi to idzie ale na dniu nie czuje w ogóle potrzeby się zdrzemnac więc chyba z tym moim brakiem snu nie jest tak źle. Aż nie mogę sobie wyobrazić że którejś nocy nie będę w ogóle spała przez kolki. Oj wy to już wprawione mamy ja przy Was to raczkujace niemowlę. :)

https://www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5eeh18zaka.png

https://www.suwaczki.com/tickers/ex2banli8pjg5xqf.png

Odnośnik do komentarza

totek1623
A Franio jutro 6 :) no szok. Jest just taki duzy...
Kiedy spodziewac sie pierwszego okresu? Mozliwe zebym juz miala? Jutro mam wizyte i chuba musze przelozyc.

Ja dopóki karmiłam dzieci tylko piersią nie miałam okresu. Dopiero pojawiał się jak zaczynałam wprowadzać inne pokarmy.

Odnośnik do komentarza

Izu88
Dziewczyny a te bujaczki - leżaczki to od kiedy można dziecko na nie kłaść? Też dostałam od siostry ale jakoś nie zastanawiałam się kiedy można zacząć stosować, może dlatego że mój Jaś ma dopiero 9 dni :)

Ja mam bujaczek bez wibracji, tylko buja jak huśtawka.
Często jest dla mnie zbawieniem, szczególnie jak jestem sama. Malutki super w nim śpi. Śmiejemy się co będzie jak Tymon 10 kg przekroczy. Bujak będzie skrzypiał, a stopy po podłodze będą szurały ;-D
Myślę, że to nie do końca zdrowe dla takiego malutkiego kręgosłupa.. staram się ograniczać używanie i za każdym razem kłaść malutkiego inaczej.
Z drugiej strony jak noszę go w chuście, która jest tak zachwalana- też jest zwinięty, kręgosłup ma zaokrąglony- podobnie jak w bujaczku.. więc już sama nie wiem..

A propos chusty- choćby nie wiem jak płakał, w chuście uspokaja się błyskawicznie!

Odnośnik do komentarza

Firma whisbear od tych misiów- szumisiów produkuje też otulacze.
Kupiłam i nie polecam :-(
Próbowałam go używać po wyjściu ze szpitala. Kompletnie nie umiałam małego w to zawinąć.. wierzgał, wyrywał rączki.. nie podobało mu się.
Po 1 dniu rzuciłam toto w kąt.
Teraz najczęściej w beciku zapinanym na rzep śpi.

Odnośnik do komentarza

Ja wam powiem, że już mam dosyć tych kolek. Tymkowi wczoraj nawet krople nie chciały pomoc. Tak płakał biedny a ja z nim.
Ja mam taki bujaczek zwykły fiseher Price z wibracjami. Tymek od 4 dnia życia w nim leży. Położna mi mówiła żeby leżał w nim jak najczęściej przez to ulewanie bo tak się nie zakrztusi.

Ja też się zastanawiam nad chusta ale boję się że nie będę umiała jej dobrze zawiązać. Znowu nosidlo nie wiem jakie żeby mu nie zaszkodzić.

Ja też sama w domu z moją dwójka. Mój Krzys wraca do domku zazwyczaj o 18.30

http://www.suwaczki.com/tickers/n59y82c3277g4kar.png

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3ctgf6pi4mbf5m.png

Odnośnik do komentarza

miska a jak u Was wygladaja te kolki?
Bo niby i u nas stwierdzili kolke, ale on cale noce super spi, w dzien marudzi, rzadko sie zdarza zeby sie darl. Porostu narzeka. Tak tez moze wygladac kolka?
Bo mi sie to zawsze kojarzylo z histeria niedoopanowania.
Wiecie jak Franek trzyma glowe??? :)
No wczoraj ze smiechu nie moglismy bo wzial Go maz na odbicie a ten sie wyginal jak pelikan i tylko na sekunde kladl glowke by odpoczac i znowu jak zyrafka :)

Odnośnik do komentarza

Biegunka dużo częściej, brzydko pachnie i zielona?

Minęły 3 tygodnie od porodu. Nie miałam żadnych szwów itd. Chciałabym zacząć ćwiczyć, a konkretnie trening trx. Chodziłam na to przed ciążą i bardzo mi brakuje.
Co o tym myślicie?
Dla mojego ginekologa zumba, jazda na rowerze czy pilates to jedno i to samo, więc nawet go nie chcę pytać..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...