Skocz do zawartości
Forum

Październikowe mamusie 2016


AnAd

Rekomendowane odpowiedzi

u nas tez do 2 byly tance... albo obstawiam kolki albo brzuszek bo juz nie wiem. niby mu sie nie ulewa, puszcza duzo baczkow, beka ladnie ale widze ze jest taki marudny od paru dni :( i tak bede strzelac bo u nas w okolicy nie ma normalnego pediatry :(
bajka, 6 tygodni trzeba odczekac ja tez az sie czasem trzese :D
Kurde dziewczyny ale mialam sytuacje. otwieram Frankowi pampsa, caluje go po pupci a ten z takim cisnieniem mi trysnal na szyje.. wszytsko w kopie.

Odnośnik do komentarza

Mimo, że nie byłam tam szyta to na dzień dzisiejszy nie wyobrażam sobie seksu :-(
Nie zaglądałam tam, mam wrażenie, że wszystko tam popsute, rozciągnięte i bez czucia.
Krwawię minimalnie.
Nie wiem czy nie zrobiły mi się hemoroidy. Tam też nie zajrzałam :-( niby nic nie boli, ale coś jakby wystaje. Nie jest tak jak było..

Odnośnik do komentarza

totek to Ci Franuś zrobił niespodziankę ;). Ja wczoraj zostałam dwa razy posikana przez Błażeja ;).
Ka_Ro mnie moje hemoroidy też nie bolą. Jedynie czuję je przy podcieraniu i gdy siadam.
Czy Wasi mężczyźni też tak histeryzują? Mój zaczyna mnie już drażnić. Wszystko jestem w stanie zrozumieć. Bo to pierwsze dziecko i się martwi. Ale do cholery dzisiaj to przesadził. Najlepiej gdyby w domu była cisza jak makiem zasiał, aby nikt nie dotykał smykusia itd. A tekstem " nie przystawiaj małego do piersi tak często bo będzie gruby " ciśnienie mi podniósł na maksa. Z powietrza raczej żyć nie będzie. A ja jako, że dopadł mnie chyba kryzys laktacyjny często przystawiam do piersi. Mówię mu, że wiem co robię a ten i tak swoje.

http://www.suwaczki.com/tickers/860ii09kmx2pfj66.png

Odnośnik do komentarza

Totek, Może chce się poprzytulac? Moja często mnie potrzebuje, lubi polezec na rękach, albo obok mnie. Dziecko czuję mame i czasami oprocz potrzeb czysto fizycznych, czyli pampers, jedzenie, sen, domaga się chociazby mowienia do niego i trzymania za rączkę ☺ zauważyłam że im więcej czasu jej poswiecam tym jest spokojniejsza. No i zauważyłam też ze mnie "rozpoznaje" :) np po głosie albo wie kiedy jest u mnie na rękach a kiedy u kogoś innego niż mama.
Dziewczyny, czy zaczynają wam dzieciaczki podnosic główkę?
Jak czytam ze Wy mysliscie o seksie, to mi się to w głowie nie mieści... ja mam taką traumę ze nawet nie chce myśleć ze prędzej czy później to się będzie musiało stać.. nie mówiąc już o kolejnym dziecku.. w ogóle nie mam ochoty na jakieś wieksze zbliżenia do męża...

Odnośnik do komentarza

Tymek trzymał sam głowę jeszcze w szpitalu, ale teraz jak leży na brzuchu to juz bardzo długo trzyma wysoko.

Totek, współczuje takiej "niespodzianki" :p

Kurde, u mnie chyba tez sie zaczyna ten kryzys laktacyjny bo młody od 19 co chwile chce jeść (az tak to wcześniej nie miał) wiec sie chyba nie najada :(

No ja na seks mam wielka ochotę, a ponieważ nigdzie nie odczuwam żadnych skutków porodu (pewnie dlatego ochoczo o tym myśle) to nie widze przeciwwskazań. A moj mąż powtarza ze dopiero po wizycie u lekarza.... ech :(

Październikówka '16 i '18 :)

Odnośnik do komentarza

Pauka najlepiej na ból paracetamol, w pełni bezpieczny. Co do hemoroidow to też mi wyszedł przy porodzie, ale na szczęście nie boli, tylko ja się strasznie dużo wyprozniam i czuję, że tam jest. Mój Syneczek już przy odbijaniu podnosi główkę, dziś zobaczyłam że pępek podkrwawia, martwilam się, a tu się trzeba cieszyć w takim razie :) U nas mały uwielbia jeść, dużo zjada z piersi, a później jeszcze pełną butlę mojego mleka, bo jest jeszcze w szpitalu, więc musza kontrolować ile zje. Ale okropny z niego glodomor, wszyscy się śmieją, że lubi podejść podwójne porcje i juz tyje ładnie. Jedynie mam problem, bo do lewej piersi się super przystawia, a z prawą się męczy, nie wiem sama dlaczego.. Ja mam mega dużo pokarmu, dziś nawet inne mamy mnie pytały co ja jem, bo były w szoku ile i jak szybko odciagam :D W ogóle mnie wczoraj wypisali i czekał na mnie w domu ogromny bukiet róż i pełno takich pysznych czekoladek, słodkości pięknie ułożone (jako rekompensata po diecie cukrzycowej), także płakałam pół godziny ze wzruszenia, naprawdę to było niesamowite. Co do seksu, to u mnie uzywalismy sobie przed porodem i chyba to synka wywołało :D Także jeszcze nie tęsknie, bo nawet tydzień nie minął. Już się nie mogę doczekać aż będziemy razem z synkiem w domku, będzie wtedy cudownie,ale wyniki się już normuja, także lada dzień.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlanlidotqnetp.png

Odnośnik do komentarza

sowka[/b
Fajnie,ze w domu taka niespodzianka.Z czekoladkami moze wstrzymaj sie,dsawkuj sobie:-). Na mnie czekaly tylko roze,bez lakoci.

eMMadlen
Moj tez podnosi glowke. W sumie dzis bedzie 3yg 4d:-)) ja przed kazdym karmieniem klade go na brzuszekwtedy walczy z glowka najbardziej.

totek
To niezle hehe. Czyli pupci nie mozesz,calowac.

ona
Moj z kolei ciagle:przystawiaj,przystawiaj,a maly taki ulany i ma drugi podbrodek.

Wlasnie przy cycu

Odnośnik do komentarza

Dawkuje, jedna dziennie na wieczór, bo się boję, zeby nie zaszkodziło, wcześniej trzeslam się o dietę cukrzycowa, a teraz boję się, żeby małego brzuszek nie bolał, nawet soku owocowego się boję napić, jestem na wodzie. Po wyjściu ze szpitala straciłam 7 kg, no i zostało mi drugie 7, żeby wrócić do wagi, także jakas dieta lekka mi nie zaszkodzi. Wczoraj jak się pomalowalam pierwszy raz po porodzie, to sama się nie poznałam :) Ja dziś przy przrwijaniu też miałam aferę kupowo - sikowa, pierwszy raz mi wszystko posikal, bo już był pięknie umyty, a tu strumień, więc muszę okiełznać siusiaka zdecydowanie. Spijcie dobrze!

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlanlidotqnetp.png

Odnośnik do komentarza

ona
Nam dr dala kropelki Floractin,ale mysle czy np na jakis tydzien nie zrezygnowac calkowicie z nabialu. Tylko jak kropelki zaczna dzialac to sie nie skapne czy to dzieki kropelkom czy dzieki odstawieniu nabialu.
Maly usnal o 6,a wstal 7:45!!w ciagu doby 5godzin spal!!3,5tyg noworodek! Dr mowila,ze powinien od 15do 20 w tym wieku...

ona
Hehe tzn,ze Twoj od razu byl ulany misio:-)))moj to masakra,jak gangster w dobrobycie!

Odnośnik do komentarza

Za to moja zjadła dziś 3 butelki mleka na raz! 2 godziny prawie ciagła. A potem się nie ma co dziwić, że tygodniowo tyje 350g i wygląda jak Ryszard Kalisz na obradach sejmu. Właśnie kupa poszła, aż się boje pampersa otworzyć :-D w nocy był taki ładunek, że pieluchy brakło...

Odnośnik do komentarza

Co do sexu to czekam do wizyty bo ja ,,tam"zaglądam i mam nie rozpuszczone szwy i jeszcze plamie na brązowo , wczoraj dwa szwy sobie wyciągnęłam zostały mi te u wejścia do pochwy . Jakby bylo wszystko ok to nie wiem czy bym czekala 2 miesiące ... W sumie dopiero mam 28 wizytę wiec zobaczę jak się bedzie goilo : ) od wczoraj moja mala dostala smoczka bo tak się motala a do cycka jej nie chciałam dostawiac ciągle bo się przejadala i ulewala a teraz jest spokój dostanie smoczka i nie placze o jedzenie poprostu miala potrzebę cmokania nie chciałam dawać smoka ale trudno o .

http://www.suwaczki.com/tickers/thgfxzkr4oowo0fg.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...