Skocz do zawartości
Forum

Październikowe mamusie 2016


AnAd

Rekomendowane odpowiedzi

misia gratulacje!! :)
teraz jeszce czekamy na Izu jak sie nie myle ? :)
wlasnie dzis mi pieniazki przyszly na Franusia, akurat na chrzciny bedzie.
jakis ma spiacy dzien, paznokcie mu obcielam wszystkie pierwszy raz od razu, bo tak na raty a dzis jakis taki wymeczony jest i caly dzien praktycznie przespal.
Zamienilam pampersy na dada i sa odparzenia :(

Odnośnik do komentarza

Misia gratulacje, długość jak u mojego synka, ale kilogram więcej do tulenia! Muszą być słodkości! Ja muszę odciagac, bo bym dostała zapalenia, po 4 minuty z każdej piersi i jest 100 ml, a dziś mi Pani kazała po 15 minut z każdej piersi, więc chyba mleczarnie otworzę :D Dziś pierwszy raz przystawialam synka, dwa razy, pięknie ssal, ale niestety przez nakładki, bo mojego sutka nie chciał złapać w ogóle, ale jak będziemy w domu, to damy radę na pewno. Teraz jeszcze czekamy, żeby płytki krwi wróciły do normy, bo są za niskie i to trzyma mojego syneczka w szpitalu. Dagmarcia nasiadowki z kory dębu robisz w ten sposób, że zaparzasz szałwie w jakiejś misce i jak ostygnie, to siadasz w tym tyłkiem i naprawdę jest to super sposób na hemoroidy. Kurcze dopóki mały jest w szpitalu boję się zjeść jakąś czekoladę, czy ciastko, a tak myślałam, że dieta cukrzycowa pójdzie w zapomnienie, a tu jednak nie jest tak lekko. Totek już któraś osoba mówi, że dady odparzaja, miałam kupić, ale trochę się boję.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlanlidotqnetp.png

Odnośnik do komentarza

Ja akurat na pieluszki z Dady nie narzekam. W szpitalu dostałam paczkę Pampersów i jakoś mam lęk aby założyć. No ale trzeba będzie spróbować jak skończy mi się ta otwarta paczka.
Pielęgniarka od noworodków powiedziała abym spróbowała karmić spod pachy. Niektóre dzieciaczki upatrują sobie jedną stronę. Powinno pomóc. Ale to też na spokojnie w domu.

http://www.suwaczki.com/tickers/860ii09kmx2pfj66.png

Odnośnik do komentarza

A ja używam zarówno Pampersow jak i Dady, chusteczek też używam różnych firm i póki co żadnych odparzeń, uczuleń itp.
Za to moja chyba przy jedzeniu łyka za dużo powietrza, bo często brzuszek ją boli, nie może kupki zrobić, a jak jej dam kropelki albo herbatkę z kopru to puszcza niesamowite bąki i udaje jej się zrobić kupkę, taką niesamowicie rzadką. Tylko te jej męki trwają przeważnie 2-3 godziny... :(

Odnośnik do komentarza

sowka - ja używałąm Dady, Toujours, babydream, pampers premium care, mam jeszcze pampers complete care ale jeszcze nie używałam. Chusteczki też różne, nic jej nie uczuliło jak dotąd. Trzeba próbować.

Koleżanka mówiła, że wydałą kupę kasy na iryginalne pampersy, a po 2 latach się skapnęła że mogła kupować tańsze. Zobacz może uda ci się od kogoś dostać 1 sztukę i wypróbować?

I jakby co te babydream z rossmana są mniejsze od innych, więc dla najmniejszych dzieciaczków, jak bobas ma 4 kg, to cokolwiek piszą na opakowaniu te pielucy mogą być małe już.

Co do pozycji spania to moja też na boczku raz jednym, raz drugim

https://www.suwaczki.com/tickers/tb73upjylafx9tq5.png

https://www.suwaczki.com/tickers/o148o7es9dq5u92p.png

Odnośnik do komentarza

Misia gratulacje! ! Zdrówka Wam życzę.

Mój śpi na prawym boku tak kazała lekarka ze szpitala bo faktycznie urodził się z aniesymetryczna główka.

U mnie z dada spoko. Emadlem dajesz do picia dziecku herbatkę z kopru? Bo ja piję 3 szklanki dziennie i spokój z brzuszkiem u synka A opróżnianie nadal różnie. Też przy tych kapturkach łyka powietrze i dostaje czkawki.

Odnośnik do komentarza

Misia wraz z Polą gratulujemy i przesyłamy buziaki dla imienniczki :-*

Ja dalej walczę z cycami, 39 stopni gorączki, mleko nie zdatne do picia, rękami nawet ruszać nie mogę... Chyba zakończę moją przygodę z karmieniem.

Dziewczyny, jak Wasze dzieciaczki mają problemy z kupką i nie mogą jej zrobić, to pediatra poleciła bez względu na rodzaj karmienia podawać dziecku codziennie ok 30 ml zwykłej przegotowanej 5 minut wody. Gdyby kupki były za rzadkie, to zmniejszyć ilość wody. U nas się to sprawdza :)

Odnośnik do komentarza

U nas cholernie ciezka noc.Maly nie spal od 23:30do 5 rano!!a teraz nie spi od 7:55!! Jestem wymeczona. Wygladam jak cien.
Bylismy teraz godzine na spacerze to przez pol godziny wrzeszczal. Szlam zaplakana doslownie.

Mama do mnie przyjdzie i do jakiegos fryzjera zadzwonie.
ona i michalinasuper szkraby:-))))

Ja mojemu oprocz mego mleka nic nie daje. Ukladam tylko na boku przez ulewanie. Wlasnie go karmilam i od razu mu wylecialo.

Odnośnik do komentarza

kurcze ja tez mam problem z mlodym. no oprocz spania i jedzenia to mi ciagle placze... nic mu nie odpowiada... ja sie go nosi, przytula, kladzie na brzuchu... ja juz nie wiem, czy cos go boli czy co.. kupe robil. zaczna mi to odbierac radosc bycia mama :( bo przeciez ciagle nie moze plakac, wyszlam z nim na dwor to zaraz wrocilam bo darl sie jaknie wiem a zawsze lubil spacery..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...