Skocz do zawartości
Forum

Październikowe mamusie 2016


AnAd

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Ciocie :)

Tymek urodził sie dzisiaj o 7:15 :)
10pkt, 53cm i... 3730! Grubasek po tacie :D

Pojechałam na IP, dali zastrzyk po którym skurcze sie rozkręciły ale... szyjka ani drgnęła! Potem doszły bóle pleców
To ze brzuch przy skurczu bolał to serio nic, ale te plecy, płakałam, prosiłam o cc, bo znieczulenie mogłam dostać przy 2cm dopiero
No wiec od 22:00 do 3:00 płakałam przy skurczach i bólach krzyżowych
O 3:15 dostałam znieczulenie i to był raj :D
Potem na parte juz znieczulenie sie skończyło ale to było bardzo"szybkie łatwe i przyjemne"
W trzy skurcze mały (nie taki mały) wyskoczył :) w sumie trochę ponad 10minut od rozwarcia na 10cm do chłopaka na moim brzuchu :)
Lekko pęknięte śluzówka wiec mam jeden szef ale nawet nic nie boli
Funkcjonuje całkiem normalnie jakbym nie rodziła :):):)

monthly_2016_10/pazdziernikowe-mamusie-2016_51428.jpg

Październikówka '16 i '18 :)

Odnośnik do komentarza

Bajka i Kamama superowi ci wasi synkowie :-)
Czy ja mam takie wrazenie ze w ostatnich dniach rodza sie nam sami chlopcy? Pewnie zaraz przyjdzie wysyp dziewczynek :-)
Bajka to super ze jak na calonocny poród tak dobrze sie czujesz :-) i tylko jeden szew! Za tydzien nie bedzie sladu ze rodzilas:-)
Ja siedze pije kawke, Macius spi, w nocy ma takie spanie ze nie wiem. Wczoraj spal 4h potem jesc i 5h znowu a dzis... uwaga!! 7h bez przerwy!!! Ja sie wczesniej zbudzilam i bylam w szoku musialam wstac sprawdzic czy oddycha! Zjadl i spi dalej spioch jeden. Ciekawe co on bedzie robil caly dzien :d : D

https://www.suwaczki.com/tickers/1usaupjyybl9kibx.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny!

Bajka gratulacje! Naczekałaś się na swoje szczęście, ale może dzięki temu poszło tak "łatwo" :) i teraz czujesz się tak dobrze :)

Ja mam za sobą ciężką noc. Przede wszystkim "przegapiłam" swoją godzinę na zaśnięcie, więc dowiedziałam się jak moja Zośka szaleje w nocy :) do 1 cudowała w brzuszku. A potem jak przysnęłam to na chwilę, bo zaczęły mi się takie bóle, że nie byłam w stanie leżeć. Leżenie i siedzenie nie wchodziło wgl w grę, tylko chodzenie! Chodziłam po mieszkaniu i myślałam, że dostanę szału, tak mnie bolało. A jak szłam do toalety, to miałam taki ucisk, jakbym miała zaraz urodzić, tak jakby Zosia chciała wychodzić. Aż się w którymś momencie przeraziłam. Przeszło nad ranem i dopiero wtedy pospałam :)

Dziewczynki, a możliwe, że np. rozwarcie już mam duże, a wody nie odeszły? i Mała zeszła już nisko do kanału rodnego dlatego taki ucisk mam? i wgl jakaś dziwna wydzielina mi się pojawiła. Co prawda pierwszy raz zobaczyłam ją niedawno na papierze, taka trochę jakby zielonkawa i nie było jej dużo. Może wody mi odejdą niedlugo i stąd ta wydzielina? ponoć po terminie wody najczęściej są zielonkawe, ale to w sumie trochę szybko, bo to dopiero dzień po terminie. Już sama nie wiem.

Odnośnik do komentarza

Mi tez tak spal, na drugi dzien az zawolalam polzona bo nie chcial sie obudzic na jedzenie nawet, to powiedziala zeby przebierac pampsa, i obudzac zeby zjadal.. moze przez to jego spanie i to ze tak nie ssal tego cyca ja mleka nie mialam :(
Dziewczyny sliczne dzieciatka!! :) <3<br /> My odnieslislismy dzis "sukces" bo Franek w koncu zrobil sam kopke :P
byly problemy z brzuszkiem ale po tygodniu prawie brania probiotyku jest rezultat :) nigdy nie myslalam ze bede sie cieszyc z tego ze moje dziecko sie za przeproszeniem zesralo :D
Bo juz nie moglam tego placzu zniesc..

Odnośnik do komentarza

WawAnia jedz lepiej do lekarza sprawdzic to. Bo jesli dziudzius oddal smolke to moze sie zestresowal a jak pisalas czulas w nocy jakis bol.
Mi gin mowil ze jak sie pojawi zielona wydzielina to zeby sie pakowac i jechac bo nic sie moze nie dziac ale lepiej zawsze byc pod kontrola.
:)
Bajka to jesli chodzi o parte to mialas w sumie bajkowy porod :P
Bo ja sie strasznie meczylam, dlatego Franus byl troszeczke niedotleniony na poczatku, bo zbyt dlugo parlam :(

Odnośnik do komentarza

Gdyby to były wody to na pewno bym pojechała, ale to wody na pewno nie są. Poza tym tego było bardzo mało i takie gęste, więc bardziej obstawiam kawałek czopu. Więcej już się to nie pojawiło. Poczekam jeszcze troszkę. Generalnie zaczynają mi się skurcze, zobaczymy czy się rozkręcą :)

Wiem, że czasami przebijają pęcherz płodowy, jak wody nie odejdą :) ale ja bym wolała, żeby odeszły, bo wtedy to już typowy oznak porodu :D

Odnośnik do komentarza

Alice85 - ponoć jak odchodzą wody, to najpierw jest taki ucisk, możesz też usłyszeć jaki coś pękło i po prostu bardzo zachce Ci się siusiu :D tylko jak już wstaniesz, to nie zdążysz :D kumpela opowiadała mi, że ona najpierw myślała, że po prostu nie zdążyła do toalety, bo tak nagle jej się zachciało, ale jak już dobiegła do wc, to leciało, leciało i leciało :D i wiedziała, że to wody :D

EmMadlen - co to za ocena atrakcyjności! W skali od 1 do 10 masz 100, a nie -100 :D ja polubiłam siebie z brzuszkiem, ale już marzę, żeby Zosia wyszła :D tym bardziej, że wszyscy się śmieją, że jak Zosia wyjdzie, to ja bez brzucha zostanę :P

Odnośnik do komentarza

Alice współczuje. niektórzy to na prawdę nie myślą o innych, tylko o sobie.

ja wróciłam z miasta z mamą, padnieta jestem jak nie wiem :D wczoraj też na zakupach trochę połaziłam, ale dalej nic.

dzisiaj rano wstałam z tak napuchniętymi dłońmi że masakra :o ręce jak jakieś kiełbaski miałam, pierwszy raz w zyciu.. troche zeszło, ale dalej sa troche opuchnięte i czuje taki dziwny dyskomfort przy zginaniu palców.. dzwoniłam do położnej, mówiła, że to normalne i teraz będzie mogło mi wszystko puchnąć :( ehhh

a ostatnio śniło mi się że dostałam skurczy w nocy i budziłam mojego że się już zaczeło.. a potem się okazało że w ogóle się nie rozkręca nic przez cały dzień a skurcze ucichły :( i się obudziłam hahah ;d

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...