Skocz do zawartości
Forum

Październikowe mamusie 2016


AnAd

Rekomendowane odpowiedzi

Miska mam tak samo, ale musimy mieć nadzieję,że jeszcze się obroci. Pociesza mnie fakt że mój mąż też był ułożony posladkowo. Ale pochodzi od bliźniaków. Siostra wyszła normalnie a on miał problem, teściowa rodziła naturalnie bo kiedyś nie było usg, i nawet nie wiedziała ze bliźniaki a miała jeszcze nogę w gipsie a on jest zdrowy jak ryba więc myslmy pozytywnie. Lekarz mówi że wszystko dobrze a byłam na usg 3/4 d więc musi być dobrze.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5s8ribsbwki7my.png

Odnośnik do komentarza

Naprawdę nie stresujcie się tymi płytkami, skoro hematolog mówi, że dopóki nie spadną poniżej 70, to się nie leczy, to ja go słucham, w końcu to jego specjalizacja (jedynie raz w tygodniu morfologia i w połogu też),mam nadzieję ,ze nie będą nam już spadać. Agitsguciop podziwiam!! Trzeba być naprawdę idiota, żeby szukać rozrywki, kiedy kobieta nosi jego dziecko pod sercem. Będziesz szczęśliwa i na pewno wszystko sobie poukladasz :* A te mądrości o położeniu pośladkowym i chorobach dziecka pisał chyba ktoś komu się chyba nudzi! Na pewno wasze maleństwa są zdrowiutkie!

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny :D Ale macie tempo pisania, nie wiem jak niektóre których dzień czy dwa nie ma nadrabiają, mnie chwilę nie było (wizyta u lekarza i kino) i nie mogę nadrobić :D

AgaMi, super! To chyba najlepsza zaleta CC - wiesz kiedy :D ja się tak stresuje tym kiedy "to" się zacznie :) a tutaj proszę, niemalże można wybrać datę urodzin :)

Agitsguciop, gratuluje decyzji! Zrobiłaś bardzo słusznie :) Z pewnością ciężkie dni za Tobą i będą jeszcze niełatwe ale uważam, że dobrze zrobiłaś :)

Ja za to dzisiaj miałam i USG i wizytę u lekarza... Tymek ma 3200g (+/- 400) i jest już bardzo nisko w kanale rodnym
Facet od USG powiedział, że on obstawia, że we wrześniu się urodzi, natomiast mój lekarz... zapisał mnie na 4 października na wizytę i powiedział, że "jest szansa, że nie przyjdę, ale raczej przyjdę" - phi, żeby się nie zdziwił jak z małym na rękach przyjdę :P
No w każdym razie szyjka twarda, zamknięta, ma 1cm
Ale powiedział, że obstawia, że poród jak będzie to raczej będzie krótszy niż dłuższy bo mały jest już bardzo nisko, więc ominie mnie etap "schodzenia do kanału rodnego".
Powiedział, że "gdybym się postarała" to mogę palcem dotknąć główki ( !!! nawet nie spróbuje !!! )
W każdym razie powiedział, że mam być aktywna, dużo spacerować i dużo seksu uprawiać :)

Październikówka '16 i '18 :)

Odnośnik do komentarza

Agitsguciop piękne zdjęcie. Super pamiątka :) my też mieliśmy sesje brzuszkową ale na efekty jeszcze trzeba poczekać ze 2 tyg.
Mój też ułożony posladkowo i tez czytałam ze to przez to ze może być coś z dzidzią. Ale nie myślę juz o tym, niczego nie zmienię. Badania prenatalne zrobiłam były ok,usg tez ok wiec jestem dobrej myśli.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w39jcgqgxhz496.png

Odnośnik do komentarza

Agitsguciop super zdjatko! :)
Slicznie wygladasz!
Bardzo silna musisz byc kobieta... ja bym sie naprawde zalamala..
Agami kurcze ale to musi byc dziwaczne uczucie wiedziec ze o, w poniedzialek sobie urodze.. :)
Trzymam kciuki za dzieciorki!
Tez chyba pomysle o sesji dzidziusiowej :)
Boli mnie glowa od dwoch dni ale boje sie brac teraz apap nawet :(

Odnośnik do komentarza

Co do posladkowego mój ojciec był tak ułożony i poza ciężkim charakterem nic mu nie dolega.
Moje dwie koleżanki, świeżo upieczone mamy z tego roku rodziły przez CC wlasnie z uwagi na położenie posladkowe. Maja zdrowe dzieci ;)

Pierwsze słyszę, ze z położenia mozna określić zdrowie maluszka.
Czytałam tylko, ze to czasem od macicy zależy. Wielorodki maja większe szanse na nietypowe ułożenie.

Nie martwcie sie na zapas.

Odnośnik do komentarza

Cesarka będzie o 8 rano. Wszystkie kciuki mile widziane :). Ja się na razie wyłączam z pisania bo wstyd się przyznać ale przy bliźniakach tez jestem nie spakowana a jutro będę prasować ostatnie ubranka :).
Ja od początku miałam wewnętrzne przekonanie ze jak dziewczynom się pozwoli to będą siedziały do końca :). W niedziele kończę 38 tydzień wiec teraz mam pewność że się nie myliłam.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny jak ten syropek na spanie sie nazywa bo się wykończ polozylam sie o 2 spac a juz o 3.55 wstalam i dobrej pory nie mogę zasnąć wykoncze sie ! Teraz ja jestem lowca komarów i much hehe : ) brzuch mnie bolał caly wieczór aż do 5 rano teraz przeszlo , dobrze ze wizyta w poniedziałek ! A moja mala tak jak i mama spac nie moze bo się ciągle kreci ! Mari moze juz dzis będziesz miala swoja kruszynke przy sobie jak slodko < 3

http://www.suwaczki.com/tickers/thgfxzkr4oowo0fg.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...