Skocz do zawartości
Forum

Październikowe mamusie 2016


AnAd

Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny :) my z Lenka już rozpakowane :) ale lekko nie było. Uciekło mi post który pisałam jak z mężem do szpitala jechałam...w każdym razie termin na 2.10był a dziś 37t i 3dni więc w sumie w terminie. Zaczęło się od odejścia wód i tak aż do rana dzisiaj. Po drugim zastrzyku na skurcze i konkretnym badaniu gin po 8ej pojawiły się skurcze. Po 9tej na porodowke już co 3minuty ale dopiero 13:40 rozwiązanie. Pierwsza faza się przedłuzala ale druga czyli samo parcie trwało 10min. Na trzecim skurczu już się wyslizgnela ;)
Zaskoczenie to waga. Przewidywana 2tyg temu to 2478 g więc Liczyłam na jakieś 2900 a jest 2450g za to aż 55cm i 10pkt!

Odnośnik do komentarza

Hej,
Tyle naskrobałyście i myślałam że któraś urodziła, chociaż jeszcze nie wiadomo :) ja skurczy nie mam typowych tylko twardnienie brzucha cały czas. Nie chce aby moja królewna jeszcze wychodziła. Coraz częściej mam obawy, że nie dam rady lub że nie pokocham malutkiej tak bardzo. Aż wstyd pisać, że takie myśli mam.
A tak to resztki zakupów robie przez neta i w sobotę po wanienke i termometr będziemy jechać. Bezdotykowe chciałam microlife, mam nadzieję, że będzie dobry.
Pauka nie zazdroszczę pobytu w szpitalu, ale masz mały przedsmak czego sie spodziewac i pewnosc ze wszystko dobrze jest. Daj znać co do szpitala jeszcze trzeba spakować, ja w trakcie jestem kompletowania torby. Maksymalnie przeciągam wszystko. Nawet nie wiem co małej wziąć do ubranka bo niektóre takie tyci malunie mam i nie wiem czy wejdzie w nie.
Bajka ja nie wiem co to i chyba tego nie miałam chyba że HBS=GBS? Ktoś wie?
Mari83 ciesze się, że wyniki dobre są. Bo to zamartwianie sie jest straszne.

Odnośnik do komentarza

Kamama rodziła będę w Ujastku, tam też rodziłam Tyma, złego słowa nie mogę powiedziec. Moj pierwszy porod przebiegł dość sprawnie, a wiadomo jak jest dobrze to wszędzie jest ok, ale położna robila wszystko żeby mi ułatwić i pomóc. Rodziłam z myślą ze za chwilę będę miała swego Szkraba w ramionach, im bardziej bolało tym wiedziałam ze blizej i zaraz go przytule i to mi pomogło. 3 chłopców plus mąż powiem Ci wyzwanie! Z drugiej strony kiedyś będą Cie nosić na rękach.
Mari83 moze jak urodzi sie Aniela, córeczka tatusia to sytuacja sie zmieni! Moj maz tez do drugiej ciazy podchodzi inaczej, nie powiem pomaga bardzo, ale mama to mama jest do opieki i nie ma czasu byc zmeczona, a tata jest do zabawy.

Ktos pytal niedawno o krew pepowinowa, my bankujemy juz drugi raz. Goraco wierzę ze nigdy z niej nie skorzystamy, ale traktujemy to jak ubezpieczenie. Poza tym medycyna idzie tak szybko do przodu ze moze kiedys te komórki przydadza sie do zupełnie innych celow. Ale wydatek jest to spory, w perspektywie innych przy malych dzieciach nie bez znaczenia.

https://www.suwaczki.com/tickers/gg64j44jybsrf15q.png

https://www.suwaczki.com/tickers/ijpbx1hpq5mq38zb.png

Odnośnik do komentarza

Nooo szoookk!! Gratulacje!! :):):) Jejuu jak chcialabym miec to juz za soba, jak Ty piglet :)
Przesliczna dziewuszka.
Co do lactacyd ja uzywam od jakichs 3 msc i jestem mega zadowolona, na poczatku delikatnie zapiecze ale zero problemu z infekcjami.
Caly dzien strasznie boli mnie to krocze, ledwo chodze :( czuje jakby mnie ktos rozpychal od srodka kijem..
:(
Jeszcze ostatnie montaze i kuchnia skonczona ale balagan wszedzie nie mam juz sily sprzatac :(
Dobranoc kochane

Odnośnik do komentarza

Wow Piglet gratuluję! Prześliczna córeczka! Życzę Wam dużo zdrowia. To mamy pierwsze październikowe dzieciątko. Pewnie niedługo się zacznie...

Galaretka ja też planuje Ujastek, wprawdzie słyszałam wiele negatywnych opinie ale staram się o tym nie myśleć i nastawiać pozytywnie. A na kiedy masz termin bo chyba przeoczyłam?

Ja też dzis odebrałam wyniki Hbs i mam wynik ujemny bez żadnych wartości podanych.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...