Skocz do zawartości
Forum

Październikowe mamusie 2016


AnAd

Rekomendowane odpowiedzi

A do tego mi wlasnie czop odszedl,taka duza kula z galarety,moj zaczal panikowac co robimy,a ja ze wezme kapiel i tyle. Przeciez to chyba zaraz rodzic nie bede. Przestraszylam sie bo troche wody polalo mi sie po nogach,umylismy podloge w wc bo to jak chcialam sikac . Wezme kapiel zeby w razie czego byc czysta.nic nie boli ogolnie wiec na dalej sie nie zanosi.

galaretka[/b
Jest to bardzo mile co napisalas,ale ja jestem tym zmeczona bardzo,tym snem strasznie bo mnie az cale powieki bola.
Poradzic to poradze,to nie ze teraz nie spue,ale ogolnie od lat mam te problemy.

ona
Powodzenia dzis,pozniej napisz.

Odnośnik do komentarza

Joly83 gratuluje, u nas tez ma byc Julek i zapowiada sie duzy, bo Twoj waga 4kg to tez klocus do kochania :D

Zuzu powodzenia, zaraz bedzie po wszystkim.

PAuka89 ja tez mam problem ze spaniem, a moj nawet nie slyszy ze wstaje, ze chodze po domu. Spi jak zabity, a pozniej mi opowiada jaki to on zmeczony, bo rano wstaje do pracy :(

Dzis mialam wyjatkowo straszna noc, bo poszlismy na dlugi spacer wczoraj, ponad 2godz i w nocy to myslalam, ze mi prawa noga odpada, tak mnie biodro bolalo.

Dzis przyjaciolka do mnie na kawe wpada, wiec ide ogarne mieszkanie, moze uda mi sie jakies muffinki upiec.

http://www.suwaczki.com/tickers/relgtv73qq58mc2l.png
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3dqk3leg3crmo.png

Odnośnik do komentarza

Joly - gratulacje!

Zuzu - powodzenia!

Ja też mam za sobą ciężką noc. Biegam co chwila do toalety i przez to śpię niewiele... :( bo budzę się w zasadzie co godzinę, może dwie :( już jestem mega zmęczona. Na szczęście udaje mi się tak szybko iść do toalety, bez zapalenia światła, że Zośka nie zdąży się obudzić. Liczę, ze dzięki temu nie przyzwyczai się do takich nocnych pobudek :) tak mówiła położna :)

Odnośnik do komentarza

mblusia
Tak ten czop to norma i na 2tyg przed porodem nawet wiec nic nie panikuje. Na wszelki wypadek cala sue ogolilam,wyszorowalam,maska na wlosach:-)tylko sie nie maluje bo jak mi splynie jakby mnie zlapalo to dziekuje:-)
Jak idziesz piec muffinki to ja ide piec ciastka owsiane z zurawina i czekolada. Moj nie lubi takich moich wynalazkow,ale na oczyszczenie bardziej podzialaja.

molli
Trzymaj sie dzielnie.

Milego dnia,znikam na pare godz bo musze na cmentarz jechac,pokupowac pare rzeczy i upiec te ciacha.

maminka
To jeszcze masz troche czasu do tej cc:-)

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, że jak już ten "worek" z porodami się u nas rozwiązał, to i ja niedługo dołączę :) kurcze, po ostatniej wizycie myślałam, że będę jedną z pierwszych, a tu cisza...

EmMadlen - nasze Zośki coś uparte, nie chcą wyjść :)

Z jednej strony myślę sobie, że to przecież lada chwila, bo miałam nie dotrwać do wtorku, a z drugiej strony już planuję cały weekend tak, jakbym miała nie urodzić :D już sama nie wiem. Ciężko cokolwiek zadecydować, bo nie wiadomo, co się może wydarzyć. U nas już 39tc, więc to musi być na dniach :D ale to czekanie.... :D

Odnośnik do komentarza

EmMadlen - tez czekam na ten moment az wstane i poczuje ze leci :D mam taką nadzieję za kazdym razem gdyby wstaję siku :D juz bym chciala moc chwycic za telefon i zadzwonic do męża :) dzis w nocy snilo mi sie, ze wody mi odeszly ale na razie sen się nie sprawdza...

Piosenki o Zoskach ?? :D

Odnośnik do komentarza

Joly gratuluje :) piękny synek i imię :)
Reszcie życzę powodzenia :))
Dziś mamy oficjalnie pierwszy dzień jesieni, więc jesienne bobaski już tylko będą :)
Dziś dzwoniłam do położnej i kazała mi jednak odstawić ten magnez.
Może coś się ruszy powoli :)
PS. moze dziewczyny zacznijmy uzupełniać naszą tabelę, będziemy wiedzieć co i jak.. ja chwilowo jestem na lapie więc moge wpisać, więc piszcie to uzupełnie.

Odnośnik do komentarza

Pauka89 podziwiam za spokój,szczególnie,że pisałaś że ci tez pociekło co nie co... ja bym chyba została w domu w ten dzień w obawie czy mi nie chluśnie w miejscu publicznym i sie cos nie rozkreci nagle.ale to teraz tak pisze,a w rzeczywistości zapewne również uznam że jeszcze mam czas i nadprzyrodzone siły.
A gdzie planujesz rodzic? daleko masz do szpitala?

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cvcqgg368jcku.png

Odnośnik do komentarza

Velveti ja tez odstawiłam magnez po 37.tc bo jedna z was pisała żeby odstawić,sama moglabym szybko na to nie wpaść. a koleżanka mi kiedyś mowiła że często tak jest,że te dziewczyny, ktore mają zagrożenie wcześniejszym porodem tak jak my miałyśmy i biorą leki, leżą itp.to często rodzą po terminie, a te które mają ciążę bez komplikacji wcześniej rodzą.może dlatego,że się nie oszczędzają,nie wiem o co chodzi. troche jej nie wierzylam,myslałam że chce mnie pocieszyć ale jak widać troche prawdy w tym jest...

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cvcqgg368jcku.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...