Skocz do zawartości
Forum

Październikowe mamusie 2016


AnAd

Rekomendowane odpowiedzi

Totek, ale wspaniale, mały Franuś będzie z Wami, więc dokładnie z każda minuta, to Twoje szczęście jest bliżej :*! Dasz radę! Ja może jestem głupia, ale strasznie chce urodzić naturalnie, w ogóle mnie to nie przeraża, wręcz jestem podekscytowana na samą myśl. Dziś muszę jechać do hematologa, który ma mi dać zaświadczenie, czy mogę czy nie mogę rodzić naturalnie przy tych niskich płytkach krwi. No i dziś też mam usg dokładne, więc dowiem się ile synek waży i jak tam łożysko.

Odnośnik do komentarza

Totek trzymam kciuki! Dasz rade :)
Ja wczoraj bylam na wizycie lekarz zrobil mi ktg i wyszly lekkie skurcze.
Ściągnął mi pessar (37+2tc) i kazal przyjechal jutro znowu na ktg jak skurcze wyjda takie same to we wtorek ide do cc a jak beda silniejsze to nawet jzu na weekend mnie polozy i do cięcia pojde. Takze jakos sie trzymam ale ciężko chodzic. Dzidzia ma juz glowke w kanale rodnym i uciska.Jak chodze to bol jest potworny.
Dziewczyny ja sie booooooje.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny'! Trochę mnie uspokoiły Wasze wpisy bo od kilku dni synek tak napiera na szyjke że już byłam zestresowana czy to normalne :) ale to kłócie widzę jest popularne :) jeszcze tydzień do 37 tyg. Więc trochę się stresowalam że ten dzień nadejdzie szybciej, zwłaszcza że brzuszek się już obniżył a ja poczułam jakieś dodatkowe siły :)

Odnośnik do komentarza

1groszek1 nie bój się! my mamusie jesteśmy silne i zawsze i ze wszystkim damy radę! Będzie dobrze, jesteś pod opieką lekarza, a jak widać już bliżej niż dalej i będziesz miała swoje Maleństwo w ramionach :) leż sobie, odpoczywaj, nic nie rób obciążającego!
Dziewczyny, tak się z Wami zżyłam, że nawet już mój mąż wie o tym ile porodów, która jakie ma objawy! Masakra :)
Totek, mam nadzieję, że dajesz radę! Na pewno dajesz radę :) Daj znać po wszystkim, bo wszystkie tu jajo znosimy, jak któraś jest w akcji.
WawAnia zamilkłaś, czyżby Zocha się pchała?
agitsguciop a powiedz, od początku mówiłaś, że będzie Zocha czy miałaś jakieś inne imię, a ja się pomyliłam?
Powodzenia na wizytach dziewczyny, ja do swojej muszę poczekać do poniedziałku...

Odnośnik do komentarza

Jestem, jestem :D czytałam rano wpisy, ale później jeszcze przysnęłam :D

Totek - gratuluje opanowania, bo ja to po pierwszej "dawce" wód pewnie bym się już pakowała do szpitala, a Ty czekałaś na kolejną :) w zasadzie mówi się, że do 6h od odejście wód powinno się pojechać do szpitala, ale czasami wszystko dzieje się dużo szybciej i mi moja gin mówiła, że najlepiej w ciągu godziny :)

EmMadlen - ja też już bym chciała rodzić :D baaardzo :D

Agitsguciop - ja też się kompletnie nie boję! Czekam na ten poród z niecierpliwością :D to, ze tak bardzo już chciałabym mieć Zosię przy sobie, chyba sprawia że tego strachu wgl nie ma :D

Z ciekawostek, właśnie się dowiedziałam, że moja kuzynka urodziła dziś w nocy a termin miała na tydzień po mnie! Mały waży aż 3700g! Więc chyba lepiej, że nie dotrwała do terminu :)

Odnośnik do komentarza

WawAnia możliwe haha! już chciałabym, żeby było po wszystkim i tylko czekam na jakieś znaki a tu kompletna cisza :(

chociaz mam wrazenie ze brzuch mi sie troche obnizył.. ale to jeszcze o niczym nie świadczy przecież..

EmMadlen tak u mnie od początku Zocha ;) teraz zastanawiałam się czy by jednak nie dać innego, bo przeraża mnie ilość Zosiek ostatnio.. ale nic mi nie pasuje. nic nie jest tak fajne jak Zosia Zośka i Zocha :D tyle opcji z jednego imienia ! :)

Odnośnik do komentarza

Agitsguciop - ja tez chcialabym, zeby jiz bylo po wszystkim albo chociaz zeby sie juz zaczęło! :D chcialabym moc zadzwonic do męża i powiedziec: "wracaj, wody mi odeszly". Czekam na ten moment :D

EmMadlen - chciałabym rodzic, naprawde :D

Ból jak na okres wraca często. Kłucie w pochwie jest, ucisk na krocze. Biegam co chwilę siku. Niech się to już zacznie!

Odnośnik do komentarza

WawAnia ja mam tak samo, mam ucisk na krocze taki jak bym glowka miala sama zaraz wyskoczyc (wiem, ze to nie takie latwe). Jak chodze, to boli wszystko, a nic sie nie zaczyna. Dzis maz wraca wczesniej z pracy i zaplanowalam, ze pojdziemy na dlugiiiiiii spacer, moze cos sie ruszy. Od dzis mam dokladnie 2tyg do terminu, ale z takim bolem, to ja nie bede miec juz w ogole sily chodzic.

http://www.suwaczki.com/tickers/relgtv73qq58mc2l.png
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3dqk3leg3crmo.png

Odnośnik do komentarza

Ja też mam 2 tyg do terminu (nawet juz niecałe) ale nic nie zapowiada ze urodze jakoś zaraz. Żadnego ucisku stałego tylko jak się mała wypina. Podziwiam Was ze z bólami i uciskiem na krocze dajecie rade funkcjonować.
EmMadlen mój mąż też wie o Was i o porodach i akcjach itd - nawet czasem pyta jak sytuacja 'na moim forum' jak wraca z pracy :) Najpierw był sceptyczny i gderal żebym nie czytała bzdur ale teraz widzi ze bardzo mnie Wasze towarzystwo i wieści uspokajają więc zmienił poglądy :D

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny proszę mieć kciuki w pogotowiu :) jestem po wizycie,młody sie wstawił, rozwarcie postępuje, skierowanie wypisane. Jak sie nie zdecyduje wyjsć to po weekendzie bedą wywoływać ;) narazie nie mam skurczy tylko pobolewanie, kłucie i czuje napór. Młody sie energicznie rusza od wizyty. Chyba mu sie udzieliły emocje. Mam nadzieje ze nic złego sie nie dzieje.

Odnośnik do komentarza

ulala ale nam sie lada moment chłopcy tu wysypią :)
ja też po wizycie, 36+4 waga podobno dość duża 2,9 Mlody w kanale rodnym, głowka nisko, rozwarcia brak. Moj termin to 15 pazdziernika ale ja nastawiam sie na pozniej jak przy pierwszym i nadal nie jestem spakowana, ale ale uprałam już dwie pralki ubranek.
Odnośnie facetów... moj mąż wymyślił sobie ze w pierwszy weekend pazdziernika jedzie w Bieszczady na 4 dni :) niby spoko bo i tak mysle ze bedę rodziła pozniej ale lekkie obawy są,... faceci są z innej planety...

https://www.suwaczki.com/tickers/gg64j44jybsrf15q.png

https://www.suwaczki.com/tickers/ijpbx1hpq5mq38zb.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...