Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Szczesciara 1000 lat!!! Wszystkiego dobrego:)

Marta - witamy:)

Maja168- pocieszylas mnie, moja tez wazy podobnie, dokładnie nie wiem bo ostatnio wazona na 6 tygodni, ale wtedy prawie 4 było, przy wypisie miała 2 800, ja juz nawet nie komentowalam bo wasze dzieciaki tak ładnie przybierają .

Wiecie biorę witaminy femibion, tylko faktycznie zaniedbalam regularnie, mogłam od razu po porodzie zacząć, bo na prawdę nie przesadzam , wczoraj prawie przy myciu płakałam, całe garście na rękach mi zostawaly:(:(

A co do facetów, to dokładnie opisywalyscie mojego, te nocne wstawania niby do pomocy a pozniej 1000 pytań. ..i najbardziej wnerwiajacy mnie tekst "Ty to lepiej robisz"

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqdf9hz10jjtap.png

Odnośnik do komentarza

Szczęściara najlepszego :*
Moja dziuńka od wczoraj też ma gorszy okres. W ciągu dnia i wczoraj i dziś ciągle pisk. Leżeć nie, w bujakczku nie, na rączkach też nie. Ciągle cycek, cycek...aż jej już uszami to mleko wychodzi. Ale chyba męczy ją kupa lub bączki. W nocy też coś jej się po przestawiało, najpierw pobudka 23.30 więc ok, ale potem po 1 była kupa. Przebrałam ją, odłożyłam do łóżka i poszłam umyć ręce i wywalić pampersa i słyszę druga kupa, no szlag. Potem ok 4 znowu pobudka, a o 5 stwierdziła że w sumie już spać nie będzie i chce się bawić :( Ja zwalam na zamulastą pogodę i skok rozwojowy.

iv098u698jhjb01j.png

Odnośnik do komentarza

Szczesciara dużo zdrówka miłości kasy i żeby szczęście Cię nie opuszczalo bo na pewno je masz patrząc na Twój nick. ♡.
Marta witaj, ja szczepilam na NFZ tydzień temu i nic się nie działo tylko Wojtus spał grzecznie caaaly wieczór i noc tez spokojna. Ale teraz sobie tak myślę że może te płacze przed wczoraj i wczoraj to po tym szczepieniu, no a może kolka sama nie wiem .marta a jak stwierdzili wiotkosc krtani, jakieś badanie czy coś? Mój też ma sapka i charcze w nocy (juz trochę mniej).staramy się nie przegrzewac mieszkania. Jak śpi na plecach to jakby mu coś podchodzilo pod gardło i jakby się dlawil czymś wiec więcej kładę go spsc na brzuszku.
Mamy skierowanie do poradni laryngolog. bo ma przyrosniety języczek, może będzie trzeba podcinac. Ma któraś taki problem lub wie coś na ten temat?

[url://fajnamama.pl]http://fajnamama.pl/suwaczki/0biq621.png[/url]=http

Odnośnik do komentarza

My po szczepieniu. Brałysmy na nfz + rotawirus no i pneumokoki będą za dwa tygodnie. Dam wam znać czy były jakieś problemy. Sama nie wiem czy dobrze wybrałam. Kierowałam się raczej tym ze ja też bylam tak szczepiona. Oczywiście Pani doktor mnie opierdzielila ze nie zmieniłam mleka na ten nutramigen ale trudno. Pójdę jeszcze do innego pediatry (trzeciego) żeby się upewnić czy dobrze robie.

Odnośnik do komentarza

markocyk
Kaska1714 a może Twoje Dzieciątko to tak zwane high need baby??? Ostatnio io tym czytałam troszkę i opis pasuje. Tu jedna mama pisze na blogu o tym, ale więcej jest informacji w necie na ten temat http://mumandthecity.pl/jak-sobie-radzic-z-high-need-baby-i-nie-zwariowac/

Fantastyczny wpis. Dziekuje bardzo za linka. Tylko,ze mimo iz tule caluje nosze kolysze zabawiam ona i tak placze. Szumy,youtube,suszarka,odkurzacz nie dzialaja. Po prostu nic. Nie czuje mojego zdenerwowania ,bo juz mnie to nie rusza(mozecie myslec ze jestem wredna wyrodna matka,bo jak placz noworodka moze nie ruszyc matki sumienia,otoz moze)kwestia przyzwyczajenia. Takze tak, szukam przyczyn dalej,albo juz koncze szukac i godze sie z tym ze Milena taki juz ma charakterek. Szkoda,ze cierpi na tym Laura ,bo nie mam chwili (spokojnej,bez placzu Mileny)zeby sue z nia pobawic czy poprzytulac. Ahh tak to juz jest

Odnośnik do komentarza

calineczkamala
Szczesciara dużo zdrówka miłości kasy i żeby szczęście Cię nie opuszczalo bo na pewno je masz patrząc na Twój nick. ♡.
Marta witaj, ja szczepilam na NFZ tydzień temu i nic się nie działo tylko Wojtus spał grzecznie caaaly wieczór i noc tez spokojna. Ale teraz sobie tak myślę że może te płacze przed wczoraj i wczoraj to po tym szczepieniu, no a może kolka sama nie wiem .marta a jak stwierdzili wiotkosc krtani, jakieś badanie czy coś? Mój też ma sapka i charcze w nocy (juz trochę mniej).staramy się nie przegrzewac mieszkania. Jak śpi na plecach to jakby mu coś podchodzilo pod gardło i jakby się dlawil czymś wiec więcej kładę go spsc na brzuszku.
Mamy skierowanie do poradni laryngolog. bo ma przyrosniety języczek, może będzie trzeba podcinac. Ma któraś taki problem lub wie coś na ten temat?

Wiotkość krtani stwierdziła najpierw położna a potem pediatra, u nas powiedziała, że samo przejdzie.
Mogę powiedzieć, że faktycznie już mniej charczy niż wcześniej a ma 10 tygodni.

Odnośnik do komentarza

kaska1714

Fantastyczny wpis. Dziekuje bardzo za linka. Tylko,ze mimo iz tule caluje nosze kolysze zabawiam ona i tak placze. Szumy,youtube,suszarka,odkurzacz nie dzialaja. Po prostu nic. Nie czuje mojego zdenerwowania ,bo juz mnie to nie rusza(mozecie myslec ze jestem wredna wyrodna matka,bo jak placz noworodka moze nie ruszyc matki sumienia,otoz moze)kwestia przyzwyczajenia. Takze tak, szukam przyczyn dalej,albo juz koncze szukac i godze sie z tym ze Milena taki juz ma charakterek. Szkoda,ze cierpi na tym Laura ,bo nie mam chwili (spokojnej,bez placzu Mileny)zeby sue z nia pobawic czy poprzytulac. Ahh tak to juz jest

Staram się zrozumieć, bo mam bratanka który płakał non stop 4 miesiące. Brat skakał n piłce od fitnessu całymi nocami. Chodzili oboje na rzęsach. Jak skończył 4 miesiące, to wszystko się skończyło. Poczułam jak to jest jak byłam pewna siebie i zostałam z nim raz na 4 godziny. Non stop płacz. Podziwiam rodziców takich dzieci.

My zmieniliśmy Bebilon HA na NAN i mamy o 10 razy mniej gazów. Mała więcej się uśmiecha i lepiej śpi.

Po szczepieniu na Rota, Pneumo i NFZ jednego gniazdo Mała była rozdrażniona przez 4 dni.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...