Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

AnkaAnka dziekuje za mile slowa i wsparcie!:*
Iwa kochana po tym wszystkim co przeszlas zobaczysz ze nagroda bedzie wielka! Maluszek bedzie zdrowy silny i wprowadzi tyle radosci i milosci do waszego zycia ze stracisz dla niego glowe;) zycze ci abys przeszla przez porod szybciutko i jak najmniej bolesnie a maluszek byl twoim srodkiem przeciwbulowym w pierwszych chwilach;)

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c2n0a4hekpmu1.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Iwa ja także trzymam kciuki za Twij poród żeby wszystko potoczyło się dobrze i jak najmniej boleśnie !! Zazdroszczę Ci ze już za chwile będziesz tulić swoje Maleństwo ja to się tak nie mogę doczekać ze już nie wiem co mam ze sobą zrobić :)
Chyba pozostało się modlić o jak najszybsze nadejście upragnionej chwili :)

Odnośnik do komentarza

Iwa sciskam kciuki za Was ;) jestem pewna, ze Twoje malenstwo bedzie sliczne, zdrowe i ze kp pojdzie Wam jak z platka, a Ty szybciutko dojdziesz do siebie. Jestes silna babka, dalas rade tylu przeciwnoscia w ciazy, teraz czeka Cie nagroda ;)*

AnkaAnka ciesze sie, ze doszlas do siebie ;) fakt, ze nie zawsze jest tak jakbysmy chcialy, no ale koniec koncow przeciez juz za chwilke bedziemy tulic nasze najwieksze skarby i to jest,chyba najwazniejsze ;)

Odnośnik do komentarza

Iwa, mocno ściskam kciuki, wszystko na pewno dobrze sie potoczy i juz wkrótce będziesz tulic maleństwo :)

Rene, w przypadku porodu skierowanie jest zbędne - przynajmniej w sytuacji, kiedy porodu zacznie się naturalnie. Nie wiem co w sytuacji, kiedy ciąża jest przenoszona... w każdym bądź razie, w kazdym momencie możesz zgłosić sie na izbę przyjęć, jesli coś bedzie Cię niepokoić, a tam już mają obowiązek Cię zbadać.

Odnośnik do komentarza

Dołaczam się do trzymania kciukow za Iwę! Oby wszystko poszło pomyślnie.
Nie wiem czy to przez ten upal, ale dziś młody wierci sie potwornie. Ma juz główkę bardzo nisko od 3 tygodni i mam wrażenie ze mu niewygodnie...

A w nocy pobudka co godzinę, raz boczek lewy, raz boczek prawy, o plecach mogę zapomnieć -brakuje mi oddechu.

Juz nie mogę sie doczekać, wyjątkowo ta końcówka mi sie dłuży. Tez macie takie wrażenie, ze wszyscy rodzą, a wy ciagle w tej ciąży? Tak zazdroszcze juz świeżym mamusiom!

Odnośnik do komentarza

Hej laseczki! :-) oj dawno mnie tu nie było.... Gratuluje wszystkim mamusia!!! :-) u mnie 37 tyg skończonych i powiem Wam że też już mi ciężko, czytam Wasze dolegliwości i n niestety moje stopy i dłonie to banie!!! Ja piernicze aż mam strach czy tak powinno być... ale skoro Wy też tak macie.... w pn mam wizyte zobaczymy co powie :-)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny :)
Ja po wizycie. Stefan waży 3400 także w trzy tygodnie przybrał 800 gram czy to możliwe :D
Kolejna wizytę mam w przyszłym tygodniu, lekarz mnie zbadał narazie wszytsko zamknięte a ja się czuję jakbym miała już rodzic bo mi tak źle chodzić.
I ja przytylam w 3 tygodnie 3 kg ja mu wiem jak to możliwe nie czuję tego tego ogóle. ( tzn czuję się grubo ale nie żeby mi szło 1 kg na tydzień ) hehhe
Nie wiem czy wytrzymamy do terminu cesarki ale zobaczymy.
Oczywiście mam paciorkowca wynik dodatni ale ja o tym wiedziałam bez wyniki bo tamtym razem też miałam.
Wypisal mi dzisiaj skierowanie do szpitala takze jestem trochę spokojniejsza w razie czego.

http://www.suwaczki.com/tickers/mhsve6yddajp3o3a.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny ja też mam wizję, że wszyscy rodzą poza mną. Jako jedyna leżałam i byłam zagrożona przedwczesnym porodem a w zeszłym tygodniu dwie koleżanki, które termin miały po mnie urodziły! Kolejne dwie są obecnie w szpitalu i zapewne urodzą na dniach...
Wrrrrrrr..... to ja miałam być pierwsza!!
P.S. Moli im więcej piszesz o Stefanku tym bardziej podoba mi się to imię. A wcześniej kojarzyło mi się tylko z jednym upierdliwym dziadem :-)

wjwtbxz.png

Odnośnik do komentarza

Moli ładna waga tego Twojego kawalera. Co do imienia to jest piękne :)

U mnie ciut lepiej. Doradca laktacyjny obiecał że się rozkręci i w sumie miała rację. W nocy na 3 karmienia tylko jedno było z butelką, a od rana karmimy się na żądanie i jak na razie jest bardzo pozytywnie. Jednak powrót do domu, ulubione kapcie i chodzenie w dresie zamiast w pizamie robi swoje :)

Odnośnik do komentarza

Justin 3 tygodnie główka nisko? A ja myślałam że skoro u mnie też to urodze na dniach. Dokładnie wszystkie rodzą ale tak myslalam że wrzesień będzie ciężki jak termin na koniec a u nas się worek rozwiąże.

Dziwnie się czuję, niedobrze mi. Myślałam w nocy ze się zacznie, ciągle do łazienki, jakoś mokro, ale nic z tego.

Moli mam tak samo. Co staje na wagę to pokazuje więcej. Jestem wielka ale żeby aż tyle. Ma nadzieję że to woda. To 800g Stefanka myślę że realne u nas 2x było po 600g przez 2 tygodnie. I czuję że ostro rośnie bo mój brzuch też z raczej mniejszego zrobił się wielki.

http://fajnamama.pl/suwaczki/xgfd81s.png

7al1gpm.png

Odnośnik do komentarza

Monikae nie denerwuj się. Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Już niedługo zostało hihi na koniec dluzy się najbardziej ale co mamy zrobić trzeba czekać :D
Imię u mnie w rodzinie nie za bardzo się podoba ale co zrobić :)
( większość kojarzy je sobie właśnie z jakimś Starym dziadem, albo się śmieją że Stefek burczymucha )
Ryybka dzięki :) imię piękne po jednym z najlepszych królów Polski Stefanie Batorym :D ( zainspirował nas hihi)
A Ty już w domku zazdroszczę ja właśnie marzę żeby już być w domu z dzieckiem bo jak mysle o szpitalu to mi niedobrze.

http://www.suwaczki.com/tickers/mhsve6yddajp3o3a.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny dużo siły i cierpliwości wam życzę na tej końcówce :D

U mnie Blanka też miałą główkę bardzo nisko jakieś 3 tygodnie przed cc, teraz tak na nią patrzę i nie wiem gdzie te moje okruszki się tam zmieściły :D

Ważymy już po 3300g czyli 1kg więcej w miesiąc :D

Szczęściara u mnie krwawienie było przez ok. 3,5 tygodnia. Wreszcie się skończyło :D

Blanka i Alicja ur. 8.08.2016 37+3tc

http://fajnamama.pl/suwaczki/q6ds4rl.png

Odnośnik do komentarza

Moli to pięknie Stefanek przybiera na wadze :) moja Hania przez trzy tyg przybrała tylko 350 g wiec jakoś mniej bo jeszcze wcześniej przez 4 tyg 1100g. Wiec on może teraz tak przybrał a kolejne tyg już mniej będzie.
Trzeba pamietać ze teraz te pomiary są tak słabo miarodajne bo dzieci już duże i cieżko je pomierzyć.
Ja dzisiaj mam płaczliwy dzień, humor wisielczy, wszystko boli, znowu prawa stopa spuchnięta...
Moli co do mojej wagi to tez cały czas idzie w gore. Znowu 2 kg przez 3 tyg. Także jak patrzę na wagę to płakać się chce. No cóż nic na to nie poradzimy. Trzeba przecierpieć dla naszych kochanych Bobasków.
Mnie się okropnie dłuży. Marze o tym żeby się zaczęło na dniach.

Odnośnik do komentarza

Szczesciara ja bardzo lubię takie typowo polskie imiona. Co do szpitala to najgorsi wbrew pozorom są odwiedzający. Lekarz kazał wierzyć krocze, ale jak to robić kiedy w sali 26 stopni i pod kołdra można się jedynie ugotować. Położna poleciła wietrzyc piersi bo to najlepsze na popękane brodawki. Jak tu się stosować skoro wiecznie przewija się kilka osób przez salę, bo nie mogą się doczekać? Od 9 do 19 wieczny ruch. Nie miałam problemu z karmieniem przy Tatusiach innych dzieci, ale jak do tego są rodzice, tesciowie, 3 rodzeństwa i przyjaciółka to już tłum.

Moli ja kupiłam taki zapas podkładów że szok, a okazało się że teraz na 4 dobę mogę już spokojnie używać zwykłych podpasek. Chodziłam już od razu bo Mała że mną na sali i trzeba było sobie radzić. Drugiego dnia ciężko było siedzieć, ale teraz już robię w domu wszystko. Jedynie poprosiłam położna przed porodem żeby zrobiła wszystko co może żeby chronić moje hemoroidy i udało jej się w 100%.

Odnośnik do komentarza

Rybka z tymi odwiedzinami to faktycznie musi być masakra, co innego jak przyjdzie tata dziecka a co innego jak cała pielgrzymka. Ja mówię wszystkim, że nie chcę odwiedzin w szpitalu poza mężem i cicho liczę, że to uszanują. Ale teściowa już kręci nosem. Mężowi powiedziałam, że ma nikogo nie informować jak zacznę rodzić, dopiero jak już maluszek będzie na świecie.

http://www.suwaczek.pl/cache/a542f2a4e4.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...