Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Asia - gratulacje :) Szybkiego powrotu do domu z Twoim Skarbeńkiem i niech rośnie zdrowo :)
Olta i Iwa - trzymam kciuki za Wasze szpitalne pobyty.
Molin - cieszę się, że masz już dylemat z głowy i wiesz, na czym stoisz.
Co do smarowideł - mi służy ten rossmannowski Baby Dream, ale lotion. Widzę, mam kilka pręg w miejscu, o którym zapomniałam, pod brzuchem na bokach. Trudno - będzie dodatkowa pamiątka ;) Ale po porodzie radzą dalej smarować, więc spróbuję - przynajmniej do końca butelki ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkkvcqgdgdqdv4a.png

Odnośnik do komentarza

Kochane ja tylko tak na szybkiego, bede nadrabiac was w wolnym czasie:) wczoraj o 15.37 urodzil sie moj ukochany Filipek 55cm, 3580 i 10pkt. Po 12h skurczy niewobrazalnych, darlam sie na caly szpital, skonczylo sie cesarka.. Bylam tak wykonczona ze az swiadomosc stracilam.. Maluszek je z obu piersi i jest bardzo grzeczy prawie nic nie placze. Trzymam kciuki za nastepne mamusie i bede na bierzaco nadrabiac zaleglosci;)

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c2n0a4hekpmu1.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Małami gratulacjeee :) duży chlopiec :) jak po cc? Jakie mialas znieczulenie? Odpoczywaaaaj i nabieraj sił :)
u mnie na usg taki grubasek wyglada i mowil doktorek ze moze byc maly chodzi o cm a papusny ;)
Padmee i olta powodzeniaa :) bedzie ok wszystko !!

Odnośnik do komentarza

MałaMi, Nela gratuluje serdecznie! Zazdroszczę ze macie swoje Maleństwa juz przy sobie. Mnie sie dzisiaj w nocy śniło ze urodziłam :p normalnie cały sen miałam o przebiegu porodu.
Charlotte trzymam kciuki zeby juz wyznaczyli termin i zebys mogła sir szybciutko obronić bo to tylko formalność ;) Szczęściara za Ciebie tez trzymam zebys nie musiała juz jeździć tam tyle razy !
Padme prwnie Ci ściągnął na czasie szew i moze niedługo urodzisz :) ale super !!

Odnośnik do komentarza

Witam z rana! Malami i Nela gratuluję dzieciaczków! Charlotte trzymam kciuki żeby promotorka okazała się ludzka i łaskawa! :)

Wczoraj miałam wizytę i Mały waży już 2900. Na wcześniejszy poród się póki co nie zapowiada, szyjka długa itd. Wszystko ok gdyby nie cyrk na koniec. Chodzę na NFZ. Mój lekarz idzie na urlop ale byłam z tym już pogodzona. Kazał mi się pokazać innemu lekarzowi w przeciągu dwóch tygodni, a do niego zapisać na 21.09, po urlopie. A baba w recepcji co? Że ona mnie nie zapisze bo ma komplet i kierowniczka jej zabroniła. I proponuje mi 26.09 a wtedy to ja mam termin.... w ogóle zero ogarnięcia :/ Że mogę mnie zapisać do kogoś innego itd.... Kurde wydawało mi się że w zaawansowanej ciąży jest jakieś pierwszeństwo przed kobieta z zapaleniem pochwy czy rutynowa cytologia :/ I ja teraz na koniec mam zmieniać lekarza????? Masakra. Tym bardziej że drugi lekarz w tej przychodni (kierowniczka) jest beznadziejna... Zrobiłam małe poruszenie, poszła do lekarza i wróciła z propozycją zew mogę jechać do niego 15.09 do jakiejś przychodni w Ostródzie. I żeby się nie zapisywać ani nic tylko przyjechać.. Nie wiem co teraz robić. Ciekawe czy w ogóle będzie pamiętał i mnie. Płakać mi się chce :/

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3ko4mkw3ce.png

Odnośnik do komentarza

Gratuluje nowym mamusiom :)
Mamusie ktore urodzily piszcie do nas ? Jak karmienie ?? Jak sie sprawuja te wszystkie piekne rozki, kocyki czy ubranka ktore nakupowalysmy :) czy faktycznie pralka i zelazko caly czas pracuja ?:)

Ja czym blizej coraz bardziej sie chyba boje :(.
Dzis maz ma mi lozeczko zlozyc zobacze czy dodatki po siostrzenicy beda sie podobac czy kupie jakies bardziej na czasie :)

Wrzesien ma byc jeszcze letni a ja kupilam taki slodki polarowy kombinezonik taki mis... Eh kurcze ja musze go zalozyc Zosi koniecznie !

http://www.suwaczki.com/tickers/km5srl68tmxs7z2t.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...