Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Ha ha pochwalilam sie brakiem hemoroidów i przed chwila w lazience (przy dwójce jak to jedna ladnie okreslila) zobaczyłam krew . Tzn przy podcieraniu. Za pewne pekl mi hemoroid chociaż nic prędzej nie czulam tam . I jak spojrzałam w lusterko to tez nic tam nie widze.
Placz w oczach dziewczyny . Jak wygląda hemoroid ? Widać go wg?

Odnośnik do komentarza

Charlotte ja raz zajrzałam i wiecej nie dziękuję to wygląda strasznie. Ta maść na hemoroidy to ja tylko z zewnątrz smakowała do środka nie stosowałam.
A co wy się tak tej kaski czepiacie leży kiedy może ja to rozumiem czasami tak jest napewno nie przemęcza się i okien nie szoruje. A ty Kasia masz mieć cc? Widzę że mało która idzie na sn ? A jak wasi lekarze ta bliznę sprawdzają przez usg? Mój powiedział że dopiero jak się rozetnie to wiadomo co tam się dzieje.
Karii jak mus to mus lepiej być pod kontrolą i chuchać na zimne.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3c6edvc6gpavu.png

Odnośnik do komentarza

Hej laski.melduję się i ja:-)gratuluje dzidziolkow:-*super ze macie je już przy sobie.
Ja dzisiaj po wizycie i jestem trochę przerażona bo młody się przekręcić i glowkowego i teraz ta cudna główkę pcha mi pod zebra więc czeka mnie cc.jak nic się nie zmieni to 13.09(moje urodziny)na się zgłosić do szpitala a 14.09 będzie cięcie.bowiem wam ze mam pełne majty:-(mam nadzieję jednak ze już tak przesiedzi te 3tyg i nie zacznie kombinowac bo boję się mega żeby nie zawinal się w pepowine.taki mam uraz psychiczny ze wam mówię.Wogole odkąd jest do góry to ruchy sprawiają mi bol.czy któraś z was na też skarba tak ulozonego?
Co do hemoroidow to jak narazie odpisać nie mam ale mam od dawna dawna podrażnieniona śluzówke i przy ciężkiej dwójce czasem krwawie żywa krwią.straszne
Pisalyscie o rozstepach koło pipi,ja mam mega dwa.okropnie to wygląda ale co zrobić:-(

Synuś mamusi:-***
http://www.suwaczki.com/tickers/hchyskjoao4cwfxl.png
[url=http://www.suwaczki.com/]http://www.suwaczki.com/tickers/bfaregz2iksu8wch.png[/url

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny,
Ja dziś jestem padnięty nie wiem o czym.Miałam plany na prasowanie,pakowanie i pieczenie ciasta i dupa.Od południa było mi tak niedobrze że nie mogłam się ruszać.
Olta ja mam cc bo wcześniejsze do porody tez była cc.Pierwsze bo nie miałam rozwarcie i po 12 h poszłam na stół, drugi już bardziej z wyboru wiec teraz to już raczej mus.
Cały czas wydaje mi się że jeszcze mam dużo czasu i torba nie spakowana-jutro juz sobie obiecuje wszystko zrobić bo 8 dni mi zostało:-)
Dalej nie wiem jak tam moja blizna bo nikt mi jej nie sprawdza.Na szczęście tez jej nie czuje wiec chyba trzyma się dobrze.
Co do hemoroidów to ja mam chyba od pierwszej ciąży jednego,który rośnie jak mam zatwardzenie ale w ogóle nie boli i nie czuje go nawet.
Karii trzymam kciuki żebyś mogła jednak wrócić szybciutko do dzieciaczków.Nawet jak masz leżeć plackiem to w domu.

Odnośnik do komentarza

Olta u mnie nic jeszcze nie wiadomo. Wizytę mam 1.09 i wtedy zobaczymy . Ale ja wolalabym sn .
Nie ,nie . Okien nie myje , choc patrzeć na nie nie mogę .
Dzis tata byl z mama i mowie ,ze w niedziele maz ma piknik firmowy j pierwszy raz moze zabrać rodzinę,bd koncert disco polo itd mala by miala radochę a moj tata do męża "takiego grubasa zabierasz?" Hah kochany tatuś i jego poczucie humoru , to byl sarkazm bo ciągle gada "wez jedz bo ciąży po tb wg nie widać". Bo moja mama miala 120cm w obwodzie zawsze w ciąży a normalnie nosi rozmiar 36-38. Ale tez nas dużych rodzila 4300,4700,5400 kg i wszystkie sn. Dlatego dla taty to nie pojęte ,ze ja mam w obwodzie 85cm bo on sam ma więcej he he.
Nie wiem czy pojde na ten piknik choc maz chce sie nami pochwalić , traktuje nas jak jakieś triumfy he he
Nie mam żadnych gozkow , hmm nic tam nie widać. Co do cipki to normalna jest , czasami lekko napuchnie .

Odnośnik do komentarza

Olta ja bede rodzic SN :) mam nadzieje ze dam rade z tym moim klocuszkiem bo zapowiada sie wagowo na minimum 3,5 kg :D
Jeśli chodzi o hemoroidy to zazwyczaj sa w środku a na zewnątrz wychodzą dopiero przy parciu np podczas kupy. Ja mam jednego. Miałam go juz w sumie przed ciąża. Jakos mi nie dokucza póki co. Mam ta maść procto glivenol ale użyłam dwa albo trzy razy i jakos zapominam. Postaram sie codziennie na noc stosować. Moze wtedy bym sie dziada pozbyła. Zaczęłam pranie wszystkiego z czym Hania bedzie miała do czynienia. Póki co wypralam pokrowiec na to nosidełko do samochodu. Mam nadzieje ze wyschnie do jutra to nastawie w koncu jakies ciuszki. Omg a gdzie jeszcze kocyki, ręczniki i inne dupiki. Masakra :p obym sie wyrobiła do porodu ;D

Odnośnik do komentarza

Kasiu, ja absolutnie nie chcialam byc niemila i sie nie czepiam, tylko mysle o tych ewentualnych przykrych konsekwencjach. Bo jakbys (tfu tfu) urodzila za szybko i musiala byc z Milka w szpitalu, to wtedy co z Laurenka? Nie wypiszesz sie na wlasne zadanie, bo przeciez bedziesz musiala byc z mala. Mysle takimi kategoriami. Nie zycze ci zle, ani nie chce byc zlosliwa, po prostu wydaje mi sie, ze wszystko mozna jakos zorganizowac a na pewno nie bylabys wyrodna matka gdybys nie poszla z Laurenka na spacer. Dobra, koniec tematu. Nic wiecej nie powiem. I sie kobitko nie obrazaj, bo ja nic zlego na mysli nie mam.

Karii to mnie troche uspokoilas, bo mnie az tak to nie boli. Trzymaj sie w calosci, mam nadzieje, ze bedzie dobrze. Kciuki zacisniete.

Odnośnik do komentarza

Martka25 mój dzidziuś od 20tc jest tak ułożony główka do góry i tą główka maltretuje mi wątrobę. Też mam już termin cc na 15.09 z tego powodu. I jest raz owinięty pępowiną wokół szyi o czym też dowiedziałam się w 20tc. Ale to że się dzidziuś owinie to nie jest powód do zmartwień. Lekarz mi powtarza że co drugie dziecko jest owinięte i oni na to nawet nie patrzą. Chyba że owinie się 3 lub więcej razy to wtedy dopiero się tym martwią.

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73l6d8be5v79y5.png

Odnośnik do komentarza

Oo Tomaszkowa milo cie slyszec? Widziec:)) wczoraj nie bylo okazji do zrobienia fotki:) za leniwa bylam haha..
ja poranny ptaszek kanapeczki do pracy narzeczonemu a ten dalej kima, dzis musze oddac mocz do analizy ze wzgledu na te dosc liczne bakterie ktore mialam. Powiedzcie mi bo ja z siu siu juz nie wytrzymalam i o 5 oddalam do kubeczka a o 7;30 dopiero przychodnia otwarta. Czy tyle czasu nie stanie sie nic z nim? Trzymam go w szafce w ciemnym miejscu...a od oddania do analizy niewiem ile minie

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3cj44jn8u45tcl.png

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry:)
Martka, mój Kacper jest tak ułożony i też przez to będę miała cc. W poniedziałek mam wizytę i wtedy lekarz wypisze mi skierowanie do szpitala. Cięcie na być tydzień przed terminem więc wychodzi 5.09, czyli już za niespełna 2 tygodnie. Nigdy nawet nie byłam w szpitalu i trochę się stresuję, ale co ma być to będzie, w końcu jakoś maluch musi wyjść na świat. I rzeczywiście te ruchy przez jego ułożenie często są dość bolesne, szczególnie jak wypchnie mi główkę gdzieś pod żebrami to nie mogę usiedzieć bo tak mnie gniecie.
Niby cudowny stan, a ja mam już szczerze dosyć tej ciąży. Ból pleców jakby mi ktoś igły wbijał, co chwilę sikam, luźne stolce, bóle głowy, bóle jak na okres, nogi jak balony, a jak przejdę kilkaset metrów to czuję jakbym przebiegła maraton. Eh...

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2bo7esu8rnftg5.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie!
KASIAHAPPY Ja jestem po dwóch cc.pierwsza wspominam gorzej ze zwg że przez ok 10 godz.lezalam na porodowce do porodu SN ale bez postępu i małej zaczęło tętno zanikac i pojechałam ba stół.byłam wymęczona,głodna,niewyspana,obolała i chyba dlatego po cc było mi ciężko.ale drugie cc miałam już planowe i szczerze czułam się rewelacyjnie, owszem bolało ale nie jakoś strasznie.więc teraz bez gadania cc i jakoś nie przeraża mnie to wizja;-))głowa do góry będzie ok.jak będziemy mieć dzidzie obok to wszystkie bolączki odejdą na drugi plan.miłego dnia kangurki

Odnośnik do komentarza

Ja też mam jednego hemoroida z poprzedniej ciazy. Teraz trochę urósł bo męczę się z zaoarciami od Nowa.
Będę miała wizytę to wypytam i maść :)
Kasiahappy dla mnie cesarka jest super jeśli tak mogę to nazwać w ogóle nie boli porównując do porodu naturalnego (r odzilam 8 godzin a skończyło się cc) ale wiadomo że co kobieta to inna opinia :D
Ja przeżyłam dwa porody to mam porównanie hihi
Dlatego boję się żeby się wcześniej nie zaczęło i nie dopadly mnie te okropne skurcze bo jak sobie przypomnę to mi niedobrze na sama myśl. Dla mnie to jest ból najgorszy na świecie a cesarka ok :)
Któraś pytała o to czy wcześniej się trzeba umawiać na cc. Mnie lekarz już zapisał bo mówił że później jest problem jak sobie lekarze rozposuja a ze planowanych w ciągu dnia mogą mieć max 3 więc ja nie wiem o co chodzi ale mnie już wpisl do zeszytu na wszelki wypadek :)

http://www.suwaczki.com/tickers/mhsve6yddajp3o3a.png

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczyny z rana,nocka z nerwow nie przespana wiercilam sie na calego,w koncu wstalam I poprasowalam ciuchy bo mialam sporo,1,5 godziny prasowania potem.ukladania dobrze ze krzeslo mam wygodne:)I tak mi jakos do rana zlecialo,a teraz siedze czekam na.usg na ktg wyszly mi jeden skurcz taki do 40,a i 3 regularne powyzej 60,co lepsze ja ich zbytnio nie czulam no I wyszly tylko wtedy jak mlody kopal bo jak spal to ani jeden sie nie zapisal.

http://s8.suwaczek.com/201609051756.png

Odnośnik do komentarza

Witam sie i ja z rana:) ale mialam sen, jutro ide sprawdzic czy wody plodowe dalej sie zmniejszaja i snilo mi sie ze na monitorze pokazalo sie 0 czyli wogole juz ich nie bylo;) najgorsze bylo, ze zrobila usg bylo widac twarz i byla taka strasznie sucha, skora schodzila maluszkowi, bo nie bylowod, omg obudzilam sie zlana potem....
Rzeczywiscie duzo cc sie szykuje;) takze znacie juz nawet daty narodzin maluszkow;) u mnie co najwyzej beda wywolywac w tym tyg jezeli nic sie nie poprawi...

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c2n0a4hekpmu1.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...