Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Moj maz poprzednio byl ze mna przez wiekszosc czasu,w finalnym momencie wyszedl.ani on nie byl chetny ani mi nie zalezalo,zreszta i tak juz nie bardzo wiedzialam co sie ze mna dzieje,poprostu wiedzialam ze jak sie nie skupie na tym co mam robic to bede rodzic kolejne 10h,na sali sieczka,duzo krwi i zamieszania dookola.maz siedzial za drzwiami i wszystko slyszal nie uwazam ze powinien tez na to patrzec.tym razem idziemy oboje do szkoly rodzenia,porody wygladaja juz ciut inaczej niz 12lat temu no i my starsi o te 12lat.zdecydujemy,ale jak dla mnie ostatnio bylo ok.nie musial patrzec na moje flaki zeby wiedziec ile przeszlam,w pologu OGROMNIE mi pomagal.

http://fajnamama.pl/suwaczki/9vxecmt.png

Odnośnik do komentarza

szczesciara twój mąż napewno znajdzie prace trzymam kciuki żeby wszystko się ułożyło :)

a co tych porodów to mój M chce być przy porodzie ale chyba zrobię tak jak któraś z was pisała że do tego momentu aż nie zacznie się tak na poważnie. przy pierwszym porodzie była ze mną moja mama i bardzo dobrze to wspominam, była do samego końca i przecinała pępowine a położne i lekarz całkiem inaczej patrzą na rodzącą jak jest ktoś bliski

Odnośnik do komentarza

Agaa33
kaska1714
Dziewczyny a co myślicie o wózkach Kinderkraft 5 3w1?

Moja malutka ma zapalenie oskrzeli ,dusi sie nie milosiernie non stop, niby dostala leki a nic nie pomagają , czekam na męża wraca o 18jak nic się jej nie polepszy to jedziemy na SOR bo kolejnej nocy z duszaca sie poltoraroczniaczka na recach nie zniosę ... Tak sie meczy strasznie moja biedna

Hej Dziewczyny :-)
U mnie piękny dzień od rana, za to kicham jak najęta i boli mnie już z tego cały brzuch, więzadła i pachwiny :-\
Cudowne uroki alergii ....

Kasiu, mnie przerażają w tym wózeczku malutkie kółka z przodu. Z doświadczenia wiem, że nie spisują się na zwykłej trawią, piasku, nie mówiąc o śniegu.
Kumpela zawsze odwracał go i ciągnęła, zamiast pchać.
Co do malutkiej, na zapalenie oskrzeli najlepsze inhalacje.
Jeśli nie masz inhalatora, koniecznie się zaopatrz.
Ile ma malutka lat? Miewała już wcześniej zapalenie oskrzeli?
Pytam, b moją Zuzia choruje nagminnie. Niestety ma AZS powiązane wahadłowe. Czyli trzylata chorowała na oskrzela i pneumonie płuc, po badaniach pod kątem mukowiscydozy wykryto astmę oskrzelową i stwierdzono alergię. Po trzech latach właściwie nieustannej inchalacji oskrzela ustąpiły, a teraz trzy lata non stop astma skórna, czyli drugi etap AZS.
Najgorsze, że lekarze faszerowali Zuzane antybiotykami kilka razy w roku, w końcu zatrzykami.
Kiedy już nic nie pomagało, pojechałam do Pani Doktor Drzwieckiej do Katowic. Dopiero Ona postawiła wszystkie diagnozy, zleciła badania pod kątem mukowiscydozy, a potem alergii.
Dała odpowiednie wziewy i po trzech latach ciągłej walki ustąpiło. Zuzia miała zagrzybione płucko. Czemu nikt wcześniej tego nie wykrył? :'(
Teraz mamy problem ze skórą, bo nie zostało poprowadzone odpowiednie leczenie zawczasu.....

Najważniejsze , by dobrze zdiagnozować przyczynę zapalenia oskrzeli. A nie tylko leczyć skutek.
Dużo zdrówka dla Księżniczki :-*

Mala ma nie cale 2latka . Drugi raz ma zapalenie oskrzeli. Pierwszy raz miala pol roku i lezalysmy w szpitalu z zapaleniem górnych i dolnych drog oddechowych , zatok i oskrzeli. Dodatkowo podawali jej syrop na ktory jes uczulona mimo tego ze kilkakrotnie powtarzalam ze nie moze go brac , potem leczyliśmy alergie i straszna wysypkę. Dodatkowo spalysmy na zimnej podlodze i mala się tylko doprawiala. Wiec "super " warunki. Dzis w nocy kaszel i plącz 2h . Idziemy o 12:30na kontrol i zobaczymy co nas czeka . Prawdopodobnie szpital ale warunki juz ponoć lepsze. Tymbardziej ze jestem w ciąży to może dostaniemy jakieś ulgowe warunki i traktowanie he

Odnośnik do komentarza

Cześć mamuśki

Wczoraj znalazlam fajnego bloga i ogladnelam w calosci , polecam :)


Szczesciara nie przejmuj sie... powiem Ci ze u nas tez taki pech ze szkoda gadac.. mielismy umowione kupno auta uz mielismy rzygotowane pieniadze, super okazja - i koles nagle nie odbiera telefonu... przez 2 dni i nic :(
a nastepna kwestia bo kupujemy dom i chcemy brac MDM i okazalo sie ze jeszcze nie mozemy wziasc kredytu bo nasz deweloper nie ma pozwolenia pelnego na budowe,, a doplaty na 2017 skoncza sie najprawdopodobniej w czerwcu:(

takze jak sie nie pospieszy , i te glupie urzedy,,, i czekanie na pozwolenia.. to nie mamy tez mieszkania :( a to na wypowiedzeniu :(

Odnośnik do komentarza

Dzooana
Cześć mamuśki

Wczoraj znalazlam fajnego bloga i ogladnelam w calosci , polecam :)


Szczesciara nie przejmuj sie... powiem Ci ze u nas tez taki pech ze szkoda gadac.. mielismy umowione kupno auta uz mielismy rzygotowane pieniadze, super okazja - i koles nagle nie odbiera telefonu... przez 2 dni i nic :(
a nastepna kwestia bo kupujemy dom i chcemy brac MDM i okazalo sie ze jeszcze nie mozemy wziasc kredytu bo nasz deweloper nie ma pozwolenia pelnego na budowe,, a doplaty na 2017 skoncza sie najprawdopodobniej w czerwcu:(

takze jak sie nie pospieszy , i te glupie urzedy,,, i czekanie na pozwolenia.. to nie mamy tez mieszkania :( a to na wypowiedzeniu :(

Hej. Wczoraj byl u nas nasz znajomy doradca finansowy i mowil o tych dofinansowaniach ,ze kasa na 2017rok skonczy sie za mies może nie caly. A potem dopiero w styczniu bd można sue o cos starać . No i ten developer który wam sprzeda mdm do bd musial poczekać na wyplate kady do stycznia tez . Ciężka sprawa z tym

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny a propos porodów w wodzie, to słyszałam rożne opinie..... Podobno jest tak, ze jesli cokolwiek zaczyna sie dziać nie tak, to każą Ci wychodzić i rodzic na łożku. Musicie sie dokładnie dowiedzieć, zeby nie mieć niemiłej niespodzianki.
Ja mam opory przed wchodzeniem do takiej "używanej " wanny ;))) i do tego wiadomo woda z czasem juz bedzie podbarwiona.... Ech.... Moja wyobraźnia mnie kiedys zabije :D

http://s6.suwaczek.com/201609034565.png

Odnośnik do komentarza

Hej mamusie musze was nadrobic z czytaniem:)w koncu chwila dla siebie,w domu szpital w dodatku tak mnie wczoraj brzuch bolal ze ja ktora do panikar nie naleze poszlam do lekarza,na szczescie wszystko dobrze,dzidzia sie nadal nie ujawnila:)jeszcze wywiadowka u starszej cory byla wczoraj tak mi dziecie na pecherz naciskalo wczoraj ze myslalam ze do domu nie dolece;) I dlatego tez brzuch bolal bo maluch uciskal.a dzis poszlam z druga cora do pediatry niby z kaszlem I katarem a tu zapalenie ucha:/najlepsze jest to ze ja.nic nie bolalo:/esh komunia za pasem I nie wyrabiam.

http://s8.suwaczek.com/201609051756.png

Odnośnik do komentarza

co do porodu rodzinnego, to zawsze byłam przeciwna, ale teraz zmieniłam zdanie. Jeżeli mój mąż zadeklaruje się, że chce rodzic ze mną, to mu pozwolę. Nie rozumiem, dlaczego miałby brzydzić sie mnie poźniej? Taka jest natura, każdy z nas rodził się tak samo, ja pracuję w szpitalu, widziałm mnóstwo ohydnych rzeczy związanych z fizjologią człowieka i wcale mnie to jakos nie obrzydza do innych ludzi. To zależy od indywidualnych upodobań, ale tak na dobrą sprawę, to niech faceci wiedza, co to jest prawdziwy poród, ile trzeba sie wycierpiec, ze to wcale nie takie piękne i szybko jak pokazują w telewizji. Moja przyjaciołka ma teraz kryzys w małżenstwie, jest 2 miesiace po porodzie, pierwszym i naprawde ciężkim i co? Jej mężuś robi jej wyrzuty ze odmawia mu seksu. A on nawet nie ma pojęcia ile kobieta musi wycierpieć, jak jest cała porozrywana że nawet na kibel nie może usiąśc , a temu tylko amory w głowie.

https://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09ka09zsel5.png

Odnośnik do komentarza

Hej. Wczoraj miałam badania prenatalne. Z moim synkiem wszystko w porządku. Waży 461 g. Gorzej z łożyskiem. Było wysoko na tyl ścianie a teraz jest nisko.szczesciara lekarz co robił mi usg powiedział ze może jeszcze się podniesie. Ważne że szyjka jest długa . na pewno trzeba się bardziej oszczędzać. Martwi mnie też położenie poprzeczne dzidzi.ale pewnie się jeszcze przekręci. A wy jakie macie położenie waszych dzieci? Wstawiam twarzyczke mojego synka.macha do was rączka :)

[url://fajnamama.pl]http://fajnamama.pl/suwaczki/0biq621.png[/url]=http

Odnośnik do komentarza

Imbir,ja poprostu weszlam na strone lidla i tam jest gazetka "dla rodzicow/zelazko",nie mam sciagnietej aplikacji.Kupie te body(o ile nie wyprzedzi mnie chytra baba z radomia;)choc raczej nastawiam sie na body kopertowe na sam poczatek,zawsze to mezowi sie bedzie wygodniej zakladac nie urywajac glowki przy tym;)
A co do takich sytuacji Iwa jak u twojej znajomej to ciezko komentowac.moim zdaniem widoki porodowe nie bylyby tu wystarczajace aby taki koles dorosl.widocznie brak mu inteligencji a moze zyciowej madrosci zeby instynktownie wiedziec ze kobieta w pologu nie bedzie demonem seksu.moj maz mial 22lata i nie byl na "finale" a pomimo tego troszczyl sie o mnie,nie chodzilismy do szk.rodz. ani nie podrzucalam mu ulotek o pologu,zwyczajnie czaił pewne rzeczy.

http://fajnamama.pl/suwaczki/9vxecmt.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...