Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Mój mąż nie lubi widoku krwi, nawet musi zmieniać kanał jak w tv leci jakiś program o np. Operacjach plastycznych, ale o dziwo jakiś czas temu gdy go ktoś zapytał czy będzie przy porodzie odpowiedział, że oczywiście! Myślę że bardzo przyda mi się jego wsparcie i nie sądzę żeby to miało jakikolwiek wpływ na nasze późniejsze pożycie... A co do porodu planuje rodzic w wodzie, chociaż za dużo jeszcze nie wiem na temat ale przyjdzie czas.
Eh i zdecydowanie odpuszczę sobie walkę o towar w Lidlu ;) przeraza mnie to, poza tym nic na razie nie kupuje, staram się zachować spokój i zdrowy rozsądek ;)
Dzooana - filmik obejrzany i kilka następnych też :) bardzo ciekawe, dzięki za linka!
A moje wczorajsze USG w porządku, zrozumiałam że takie szczegółowe będę miała w 24 tyg. Chociaż to tez było szczegółowe i podobno dlatego że nie mam "tłuszczyku u wszystko ładnie widać" ;) Wiec te 5 kg nie poszło w tłuszcz tylko gdzie indziej i myślę że w biust skoro z B zrobiło się E.
I morfologia też ok :) żadnych leków dodatkowo nie musze brać.
Martwi mnie tylko to, że drugi dzień z rzędu bardzo bolał mnie brzuch na dole, nie mógłam nawet za bardzo ruszać nogami. Z trudem przybrałam pozycję z pupa na poduszce i nogami w górze i po jakimś czasie przeszło. Może za dużo tego latania? Dziś basen odpuscilam i wyszłam tylko na szybkie zakupy.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3ko4mkw3ce.png

Odnośnik do komentarza

maaaaaag
Mindtricks a w którym szpitalu bedziesz rodzic ? W Rzeszowie ?

Maaag,czytalam troszke i tych szpitalach i przyznam ze mam kompletny metlik glowie.Moj lekarz jest na Rycerskiej ale tam nie ma znieczulenia,no i bylam tam kiedy poronilam-slabe warunki,personel taki sobie,jedynie oddzialowa super pomocna.Moja lekarka ma tez dobre kontakty w profamilii(sama dzwoni umawiac mnie tam na bezplatne genetyczne)wiec pewnie tez poleci.Moja kolezanka tam rodzila pomimo ze do lekarza chodzila jeszcze w krakowie,pomimo tego bez problemu ja przyjeli i byla zadowolona.opinie takie ze duzo tam mlodego i niedoswiadczonego personelu na noworodkach.Wiem ze Ty polecalas Szopena.Ja juz nie wiem.zalezy tez jaka sytuacja,bo jak pobyt w szpitalu przed porodem to chyba wolalabym byc pod opieka mojego lekarza bo mu ufam.a jak nagla akcja porodowa to chyba juz nie tak istotne,bo jesli nie ma komplikacji to i tak sa tylko pokozne wiec wtedy zalezy duzo od tego na jaka zmiane sie trafi.w profamilii mozna ponoc wynajac polozna ale ciezko o jakies opinie w internecie,wiec w ciemno.ja bede chodzic do szkoly rodzenia na Lwowska to zobacze jakie tam warunki i jaki personel.A Ty juz zdecydowalas??

http://fajnamama.pl/suwaczki/9vxecmt.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny a jsk u was z apetytem ? Bo u mnie średnio , ogólnie jem bo wiem ze muszę. Gdybym nie dawala córce jeść to bym wg zapominala . Jedyne co to obiad bym jadla bo jak gotuje to smak się robi ale przekąski czy śniadanie ,kolacja ... Wg bym nie jadla najlepiej . Za to ciągle bym spala i wg taka bez humoru jestem . Moze tez malej choroba die do tego przyczynils teraz ale maz stwierdzil wczoraj ze od początku ciazy jestem "melancholijna" . A przed bylam bardzo energiczna, i towarzystka osoba . A ja jedyne co mogę powiedzieć ze podejrzewam ze to przez brak pracy , w sesie ze nie mogę pracować ,wyjść fo ludzi. Uwielbialam to . Ehh to uczucie ze masz powod by wstać o tej 7-8 rano .

Sorki ,ze smęcę wam tu ,ale nawet z sis ciężko teraz rozmawiać, chyba jest zls ze bd miala drugiego bobasa ...

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny, nie odzywałam się jeden dzień i 8 stron do nadrobienia masakra!
Gratuluje kolejnym dziewczynom, u których badania wyszły pozytywnie:)

Co do porodu z mężem/narzeczonym/partnerem.. z początku chciałam bez ni ka ki.
Teraz jakos czytając wasze wypowiedzi zaczynam wątpić.. kiedyś sobie wyobrażałam poród jak w bajce, więc czemu nie?
Ale nie wiadomo co bedzie się działo ze mną?
Boje sie tylko tego że bedzie miał ten zły obraz przed oczami cały czas. I co najgorsze bedzie sie pojawiał jak bedziemy chcieli sie do siebie zblizyc. A moze po czasie zareagować tak ze mnie zostawi bo i takie historie sie zdarzają...
Chyba zrobie tak że do czasu gdy bedzie O.K to bedzie siedział koło mojej głowy trzymając mnie i pomagajac ale jezeli zaczne miec problemy to powiem poprostu wyjdz prosze. I przyjdzie jak juz bedzie po wszystkim.

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3cj44jn8u45tcl.png

Odnośnik do komentarza

Ja najgorszy apetyt miałam jak o ciąży nie wiedziałam.
po 10t.c jadłam normalnie choć odrzucało mnie od piersi z kurczaka..
Do teraz nie moge patrzeć na parówki hot/dogi blee! a na poczatku pracowałam w zabce cafe, jakas masakra...
I na te co na zdjeciu trójkąty,...kfc mc donald bleeeee

Też jej po 2 sniadania w dzien mało bo praca za biurkiem czasem nie ma kiedy i tylko wode żłopie:P ana wieczór pozpusta! kolacja lody cos słodkiego ale nie dziennie;p
Moje I sniadanie zaczyna sie o godzinie 5 rano jak szykuje mojego do pracy:)
A z sikaniem to 2/3 razy w nocy wstac musze z poczatku spałam od sciany to skakałam po moim teraz juz mnie przepuscił zebym spała od wyjscia:) haha

monthly_2016_04/wrzesnioweczki-2016_47195.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3cj44jn8u45tcl.png

Odnośnik do komentarza

maaaaaag
Skonsultowałam i pewnie musiałabym sama chodzić na większość zajec bo przecież on pracuje. Ty bedziesz z mężem chodzić ?

Moj maz nie wiedzial ze chce sie zapisac.stwierdzilam ze musze gdzies wyjsc do ludzi(bo od dluzszego czasu l4) i chce czerpac wiedze nie tylko z internetu.poza tym chyba latwiej sie oswoic z porodem i opieka w tych pierwszych dniach jak sie czlowiek oslucha przez 2miesiace;)Myslalam ze nie bedzie mu sie chcialo chodzic,wiec z przekasem mowie:kochanie,zapisalam nas do szkoly rodzenia.a on na to ze super ze w takim razie wezmie czwartki wolne.no ale zobaczymy jak to bedzie w praktyce,po pierwsze nie mam cisnienia zeby go tam ciagnac(choc fajnie jakby tez sie czegos nauczyl)a po drugie on ma taka prace ze czesto mu sie zmienia grafik.

http://fajnamama.pl/suwaczki/9vxecmt.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...