Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Wynikow jeszcze dokladnie nie znam bo tylko powiedzieli ze stan zapalny wyszedl a tak to morfologia ksiazkowa (az dziwne bo w pierwszej ciazy to caly czas anemie mialam a teraz po prostu ifealne wyniki)a rodzic bede tu w drezdenku bo sa tu bardzo dobrzy lekarze kuczynski jest ordynatorem matkowski ma tu dyzury wiec jak najbardziej tu.A teraz na dyżurze jest Wójcik podobno z gorzowa

Odnośnik do komentarza

karola2016
Wynikow jeszcze dokladnie nie znam bo tylko powiedzieli ze stan zapalny wyszedl a tak to morfologia ksiazkowa (az dziwne bo w pierwszej ciazy to caly czas anemie mialam a teraz po prostu idealne wyniki:))a rodzic bede tu w drezdenku bo sa tu bardzo dobrzy lekarze kuczynski jest ordynatorem, markowski ma tu dyzury wiec jak najbardziej tu.A teraz na dyżurze jest Wójcik podobno z gorzowa
Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny !
Pierwsze pytanie tzn trochę może prywatne ale jak nie wam to komu mam je zadać ?
Wczoraj z mężem WKONCU sie odwazyl porobić co nie co.
tyle ze po wszystkim twardnisl mi brzuch i byl bolesny ,prędzej tego nie mialam. Choc maz boi sie ,ze UWAGA uszkodzi dzidzie i nie chce się kochać i robiliśmy to raz w mies. Wiec może szybciej bylo za wcześnie.

Dzis mialam ciężki dzień , caly w rozjazdach, msze za zmarlych w innych kosciolach , potem bierzmowanie męża siostry i jestem znuzona i wykończona . Do tego mala nie spala w nocy najlepiej w wstala o 6.
Jestem padnięta , marze żeby wziąć prysznic i się polozyc niestety obowiązki wzywają.
Kochane ja się zegnam i proszę o odp jeśli możecie . Pa pa

Odnośnik do komentarza

Kobietko ja Ci nie pomogę. Bo odkąd w yladowalam w szpitalu to się nie kochamy. Bp się boimy. Ale skoro nie masz przeciwwskazań to myślę, ze nic się nie stało. To macica się rozciąga I stąd to twardnienie. Tak mi kiedyś moja gin powiedziała. No chyba ze częściej Ci twardnieje to wtedy jednak warto się wstrzymać.
Dziewczyny kiedy najlepiej na usg polowkowe? Bo różne są opinie????

[/url]]Tekst linka[/url]
http://suwaczki.maluchy.pl/li-72743.png

Odnośnik do komentarza

Jureczka milutka ma racje jeszcze bedziesz miala dosc brzuszka:)
Kaska jak nie masz przeciwwskazan to mozecie ale jak czujesz ze twardnieje to skonsultuj dla spokojnosci z lekarzem,my sie kochamy raz w tygodniu ostatnio nawet I rzadziej bo jakos ochoty nam brakuje ale po takim wyposzczeniu jest o niebo lepiej,tez mnie czasami potem brzuch pibolewa ale na drugi dzien dopiero,moj gin twierdzi ze taka moja uroda I macica w ten sposob reaguje na orgazm.
Jeny znow pada,nienawidze deszczu,a tak.z innej.nie ciazowej beczki:)grzejecie jeszcze w domach/mieszkaniach?bo ja wam.powiem szczerze ze my tak,jestesmy cieplo lubni I chyba bym zamarzla jakbym nie ogrzewala.

http://s8.suwaczek.com/201609051756.png

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny dzis dzien sadu wyjdziemy czy nie ??Kasia co fo tego seksu to tez tak mialam zaraz po brzuch robil sie strasznie twardy i bolal w pewnym momencie az lzy mi naplynely do oczy wiec zdecydowalismy ze nie bedziemy wiecej ryzykowac bo teraz mamy za swoje w 20 tygodniu skurcze kilkanascie razy dziennie i szyjka skrucona wiec zapytaj swojego lekarza jezeli nic tan na dole sie nie dzieje to mysle ze co jakis czas nie zaszkodzi;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...