Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Szczęściaraaaa

Mila Igorek na pewno jest zdrowy.

A z tym przyrostem to już teraz będzie minimalnie. Na domowej wadze też nie masz dokładnego pomiaru. Nic się nie martw.

Jeśli Cię to pocieszy Maciek dziś zjadł pół musu i koniec kropka, tylko cycus nic mu nie wcisne, nie ma opcji. A wstał przed 7. Noc też wyjątkowo kiepska. Ewidentnie bolą dziasla.

Sevenka u nas też tak było z katarem raz nic a potem 2h woda.

Cały tydzień byłam z siostrą, codziennie przyjeżdżaliśmy więc nasza chata zapuszczona. Tyle co wieczór udało mi się podgarnac. Także pracowity weekendy przed nami. M ma malować sypialnie ciekawe co z tego wyjdzie.

Moze w styczniu uda nam się ocieplić dom, tata już załatwił ekipę, ale mrozy nie mogą być większe niż -8 także jeszcze się nie cieszę.

Odnośnik do komentarza

Kochane, ja znowu tylko na chwilkę, później ogarnę forum. My po wizycie. Pediatra potwierdziła zęby. Idą dolne czwórki z obu stron i do tego gardełko zrobiło się trochę czerwone. Na gardełko mamy podawać Uniben i ziółka: lipę, czarny bez i wit. C w postaci Pelafen Baby i wsio. W razie braku poprawy przyjść na kontrolę w poniedziałek. Nie pozostaje nic innego jak zacisnąć zęby i przetrwać to ząbkowanie...
Mój tata już wyszedł ze szpitala, wszystko jest ok.
Mój mąż wczoraj robił nadgodziny, a dzisiaj wyszedł wcześniej z pracy, żebym mogła jechać się obkupić w Galerii Handlowej, ale cholernie mi się nie chce :( W końcu jutro mój dzień ;) a ja mam PMS i wszystko mnie irytuje. Nawet jutrzejsza impreza mnie nie cieszy, zwłaszcza, że nie wiem czy nie powinniśmy jej odwołać.
Do tego dzisiaj upierdzieliłam sobie paznokcia i nawet z tego powodu mam wkur.... :p Muszę dzisiaj chociaż podskoczyć do salonu, żeby mi go naprawili.

Odnośnik do komentarza

Cześć kochane,

Zdrówka dla wszystkich życzę! Biedactwa nasze:'(
U nas lepiej. Daję nadal Wit C 2x dziennie po 10 kropli i robimy raz inhalacje. Maciek jeszcze czasem kaszlnie ale katar prawie zerowy.
Ps. Myślicie że takie podawanie Wit C przez całą zimę zaszkodzi?
Monmonka ty miałaś ostatnio nadmiar u Zuzi, co lekarz na to?

Mam nadzieję super zakupy. A mi udało się kupić te pudełka na chusteczki w home&you ale lata temu na wyprzedażach. Teraz zostało mi jedno w sypialni. My też dziś się obkupiliśmy:)

Miła Igorek na pewno zdrowy jest! Oczywiście badania zrób koniecznie kontrolnie! I czekamy na dobre wieści:-)

My po zakupach. Specjalnie ogarnęłam nas szybciutko, żeby wyjść o 10 i o dziwo mój dzik nawet dziś współpracował. Ale ludu w galerii od rana tłumy. Ale kupiłam chyba wszystko co chciałam i resztę prezentów. Więc tak, dla siebie kupiłam rękawiczki i skarpetki i komplet bielizny. Dla M kupiłam 3pak gaci w hm - do buta dostanie (jak ostatnio zobaczyłam jego asortyment w szufladzie z gatkami to mnie zatkało...trzeba uzupełnić). Dla siostrzenicy kupiłam bokserki, dla siostry i szwagra podkładki pod kubki że znakami zodiaku w home you, dla siostry jeszcze lakiery do hybryd i pyłek bo mieli w Semilac-15%. No i dla dzika- na zdjęciach.

Ps. Przyszły też Tuptusie i chwalę się. Są trochę za duże ale chyba nie przeszkadzają.

monthly_2017_11/wrzesnioweczki-2016_62975.jpg

monthly_2017_11/wrzesnioweczki-2016_62976.jpg

monthly_2017_11/wrzesnioweczki-2016_62977.jpg

monthly_2017_11/wrzesnioweczki-2016_62978.jpg

monthly_2017_11/wrzesnioweczki-2016_62979.jpg

wjwtbxz.png

Odnośnik do komentarza

Igor już śpi:) Jedna drzemka to jeszcze dla niego za mało,najchętniej drugą sprawiłby sobie koło 18-tej,a potem szalał do północy.
R.siedzi z teściową w kuchni,piją sobie wódeczkę i co chwila ściszają głos,więc coś o mnie gadają. Oczywiście źle małego karmię i jest blady,jakby mi to jeszcze akurat dzisiaj było potrzebne,cholerka.
Dzisiaj moje dziecko zjadło pół jogurtu,pół kanapki angielki z masłem,dwie łyczeczki od herbaty pomidorowej,pół serka z tubki i pół musu. Dramat. Za to jak wparował do córki do pokoju i zobaczył chipsy nie chciał odejść. Mam mega kryzys,nie będe już Wam dulczyć.
Teściowa.,oczywiście jak zwykle zdrowa,ale nie do końca,kuźwa,jak mi go zarazi to nie wiem. Na szczęście nawet nie chciał do niej podejść,więc mam nadzieję,że będzie ok. Mamy też jakieś dziwne,rzadkie kwaśne kupy. Obstawiam leki przeciwgorączkowe, albo kukurydzę z puszki,bo akurat kukurydzę wpyla jak cukierki,choć raczej mu nie służy. Mam nadzieję,że ta sraczka nie ma związku z tą gorączką,chociaż kto wie,ja już wynalazłam tysiąc chorób i wszystkie pasują. Moja ogromna porażka z tym internetem. I nie zwracajcie na mnie uwagi,pitolę bez sensu,ale w końcu się kiedyś ogarnę.
A ponieważ dziś w h&m 20% zniżki to dla rozluźnienia zamówiłam boberkowi body na ramiączka,a co:) I jeszcze miałam zajrzeć do aplikacji rossmanna,bo perfumy 1+1 gratis i zestawy świąteczne to samo. Może właśnie zaraz się tym zajmę.
Zaraz mnie będą wołać do tej kuchni,ale dopóki nie wołają to siedzę cicho:)
Spokojnej nocki.

http://fajnamama.pl/suwaczki/4iorh3a.png

Odnośnik do komentarza

Mila kwaśne kupy mogą być od leków przeciwgorączkowych. W czasie infekcji dobrze jest probiotyk podawać. Nawet jeśli nie dajesz antybiotyku. Gosia też dziś mało jadła.
W ogóle Gosia dziś maruda. Mało J spała i jadła. Nawet tata jej placuszki z jabłkiem zrobił ale to zjadła aż pół. Zasnęła mi po 16 na drzemkę i spała prawie do 18. Teraz oczywiście jeszcze nie śpi. Jak coś nie jest po jej myśli to płacz jakby ją ze skóry obdzierali. Aktorka skubana.
Kaszle jakby trochę z mniejszą częstotliwością ale nadal brzydko.
I zaraz na nockę idzie a ja czekam aż Gosia zaśnie i idę spać.
Dobranoc :*

iv098u698jhjb01j.png

Odnośnik do komentarza

Hejka! Obiecywałam, więc piszę ;-)

Sevenka, bardzo się cieszę, że u Oli w końcu kaszelek ustępuje :-* Nadal zdrówka życzymy, z resztą tak samo jak chorowitce Gosieńce ogrom zdrówka życzymy :-* Niech dziewczynki już zdrowieją :-)

Monia, tak, Zuzi wczoraj w badaniu moczu wyszedł kwas askorbinowy, a nie suplementuje jej Wit. C. Pediatra powiedziała, że jest ok i że najwidoczniej dużo przyjmuje jej w pożywieniu. Ponoć wit. C nie da się przedawkować, nadmiar po prostu wydalany jest w moczu.

Mila_mi, a mi się u Igorka te wszystkie objawy (tj. temperatura, brak apetytu, brzydkie kupy) składają w jedną całość - ząbki kochana, to pewnie tylko ząbki ;-) więc spokojnie :-*

Mind, Monia, ale super zakupy :-) Mind, ekstra te pierdółki świąteczne, poduszka cudo, a bodziaki świąteczne z Pepco też mamy :-). Monia, cudne te ciuszki, Maciuś nie dość, że przystojny, to jeszcze będzie ekstra ubrany :-) A tuptusie czadowe!
Ja też się dzisiaj jednak wyrwałam do Galerii i w końcu siebie trochę obkupiłam ;-) Nie wiem czy powinnam wklejać Wam tutaj zdjęcia, bo mnie wyśmiejecie :-p Przeszłam tylko pół Galerii, ale ledwo co już chodziłam i ledwo co te zakupy do chaty przytargałam. Nakupowałam sobie koszul, bluzek do pracy, sweterki, kurtkę, podkoszulki, spodnie. Udało mi się też upolować w Pepco książkę "Moje pierwsze słowa", no ekstra jest, będzie Zuzka miała do kompletu :-) Weszłam do domu cała obładowana, a mąż do mnie "co tak słabo...?" :-p Dlatego też w niedziele jedziemy zwiedzić drugą połowę galerii :-D Muszę sobie dokupić jeszcze jeansy w kolorze jeansowym :-p, chciałam jeszcze spodnie w jakieś drobne geometryczne wzorki, jakąś dzianinową sukienkę do pracy, no i staniki. A może coś jeszcze innego wpadnie mi w oko :-)

Zuzka cały czas trochę gorączkuje, ale już nie tak mocno, więc miejmy nadzieję, że będzie ok. Dzisiaj po południu zrobiła druga kupkę, która była luźniejsze niż zwykle, więc kolejny objaw ząbków. Po lewej stronie widać coraz bardziej na dziąśle, że coś tam się dzieje. Tylko martwi i zastanawia mnie jeszcze jedno - czemu ona mi tak strasznie płacze i jęczy przy zmianie pampersów...? Widać, że ten płacz jest z bólu albo podrażnienia. Ewidentnie przy przewijaniu cierpi albo się boi, bo to taki płacz przez zaciśnięte zęby, aż cała się spina przy tym. Myślicie, że to możliwe żeby przy tej wyższej temperaturze ciała tak ją ziębiły mokre chusteczki?

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny!

Monmonka 100 lat i super zakupy!

Qarolina jak dziś Gosia??
No i jak Oleńka??
A Igorek?

U nas nocka słaba. Nie wiem o co chodzi szczerze mówiąc.
Dziś ma padać więc zamiast spaceru wpada do nas na kawę moja przyjaciółka z synkiem:-)

Mam też pytanie do mam, które kupiły Tuptusie. Waszym dzieciom też tak spadały? Te Maćka są trochę za duże, ale mniejszy rozmiar byłby za mały. No i co 5 minut mu je poprawiam. Szczerze to zrezygnowałam narazie i przebrałam mu na zwykłe z Renbut, które mamy bo nie mam cierpliwości... Chyba trochę poczekam aż stopa urośnie...

Miłego dnia mamuśki!

wjwtbxz.png

Odnośnik do komentarza

Wow,Monmonka,toz to istny szal zakupowy cie ogarnal.Fajne rzeczy,oby sie dobrze nosily!Mi tez sie wiele rzeczy podoba,ale jak pomysle ze niedlugo to glownie do pracy bede chodzic to mi zal :)

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!Spelnienia marzen i planow,zdrowka dla calej rodzinki.

Moje dziecko nauczylo sie samo wchodzic na krzesla.masakra.
Co do kapci to zdecydowalam ze jak bedzie szansa gdzies je przymierzyc w Warszawie to ok,a jak nie to kupie zwykle na klamerke typu befado.Obawiam sie ze te skorzane bedzie sciagac.A patrzylam ze te w zlobku tez juz ma styk i trzeba kupic dwie pary.
Wyglada na to ze wybierzemy sie dzis na spacer.wybiore sie po ta kamerke samochodowa bo na tym calym black friday nic nie bylo.

Milego dnia!

http://fajnamama.pl/suwaczki/9vxecmt.png

Odnośnik do komentarza

Monikae u nas na początku się zsuwały kapcie, ale jak się już dobrze ugniotły gdzie trzeba to było ok. Więcej nic nie powiem bo Gosia w nich w żłobku chodzi a te do domu mi jeszcze nie przyszły bo jakiś błąd był z płatnością i dopiero wysłali. A pokażesz mi foto piżamy którą polecasz z Pepco?
Monmonka ależ zaszalałaś. Super ciuchy ;)
Gosia dziś tak samo. Tzn kaszle rzadziej ale nadal brzydko. Tylko kurcze słabo mi je :( nie wiem co jest. Może też zęby jej dokuczają bo ostatnio mam problem żeby umyć jej zęby.
Mnie czeka dziś sprzątanie łazienki :/ życzę miłej soboty ;)
Buziole

iv098u698jhjb01j.png

Odnośnik do komentarza

Hej:)
Dziewczyny,świetne zakupy:)
Monmonka,Igor też ostatnio źle znosi przewijanie,tak jakby chusteczki go ziębiły w tyłek,może to faktycznie o to chodzi? W ogóle widzę ostatnio duże zmiany,które pojawiają się z dnia na dzień. Zaczął nagle panicznie bać się suszarki,to samo z odkurzaczem. No i jak ktoś spoza domu nas odwiedza to tylko moje ręce.
Właśnie mielośmy przerwę na przewijanie i skończyło się kąpielą... Jak długo żyję takiego gówna nie widziałam,dziecko obsrane całe,poleciało po nodze aż po kostki,a od góry po pachy,ja pierdzielę. Pościel na której próbowałam przewinąć też do zmiany. Jeny,znowu poszedł za firankę i słyszę,że ładuje,aż się boje,ale idę. Na szczęście tylko pierd soczysty:) Już sama nie wiem,może coś mu usiadło na żołądeczku. Dosłownie,jak nie urok to sraczka...
Noc do kitu,od piątej całkiem nie śpię,Igor budził się co 10 minut,rączki w buzi co chwilę i zgrzytanie zębami. O siódmej dałam za wygraną i rozpoczęliśmy dzień. Humorek przedni,energii full,teraz zasypia przy piersi. Już nie mam pomysłu co jest mojemu dziecku.
R. mnie wkurzył,kolejny raz podważa moje kompetencje jako matki przy swojej córce,a dla niej to woda na młyn.A później się dziwi,że jest jak jest. Już drugi raz zwracam mu uwagę,następnym razem skończy się awanturą.
No cóż,mam nadzieję,że mega kupa to był ostatni akcent brzuszkowych problemów i wszystko się unormuje. Może to faktycznie ząbki,widać,że go bol,nie da nawet zajrzeć do buźki.
Miłego dnia.

http://fajnamama.pl/suwaczki/4iorh3a.png

Odnośnik do komentarza

Hejo,Lila dzis pospala 2h(pewnie odsypiala zlobek bo tam ponoc spi 1h a w domu juz nie),wiec przy pomocy zasiegu internetu(wreszcie!) ukonczylam szkolenie bhp i ugotowalam obiad:)potem poszlysmy po ta kamerke do media markt.matko,jak mnie wkurzyli!najpierw czekam z Lilka 15min zeby ktos mnie obsluzyl bo ten model ktory chcialam byl tylko na ekspozycji.potem gosc szukal go na magazynie 10 min.znalazl,dal nie mowiac ze cokolwiek jest nie halo.stoje w kolejsce do kasy i zdazylam juz 10 razy obejrzec pudelko.byla na nim mala naklejka z napisem zrobionym dlugopisem:no charger.patrze na opis producenta a tam w zestawie m.in.ladowarka.no to pytam pani w kasie o co chodzi i zeby mi sprawdzila stan zawartosci pudelka.a ona ze nie moze otworzyc i jak mi nie pasuje to moge isc spowrotem na dzial dopytac goscia.po krotkiej wymianie zdan,m.in ze jestem z dzieckiem i ze swoje odczekalam i ze to oni sprzedaja produkt niezgodny z opisem pani konsultowala sytuacje telefonicznie z panem z dzialu kamer i kierownikiem.dostala zezwolenie na otworzenie pudelka,po czym stwierdzono ze jak nie ma ladowarki to nie ma i h...uj.sorry hihi:)Nikt nie widzial problemu w tym ze cena jest jak za kompletny produkt i ze ja byc moze bede chciala zwrocic kamere jesli prezent bedzie nietrafiony.i co,zwrotu by nie przyjeli bo pierwsze co to sprawdzaja zawartosc!Idioci.
Polecialam wiec do media expert a tam inna rzeczywistosc.duzo klientow bo weekend znizek ale dgosc sam do mnie podszedl,mial tez cudowna moc otwierania pudelek ze sprzetem ktory sprzedawal.i to bez konsultacji z kierownictwem!usmial sie z mojej historii,ladowarka oczywiscie jest w zestawie bo i pisze o tym producent.kupilam.nie jestem przekonana do mojego wyboru ale jutro chce mu dac zeby mogl ja w razie wu przetestowac przed naszym wyjazdem do Warszawy.

http://fajnamama.pl/suwaczki/9vxecmt.png

Odnośnik do komentarza

Miła no zgadza się, Tuptusie są za duże ale mniejsze byłyby za małe. Zauważyłam jednak że prawy już się jakoś dopasował i spada tylko lewy. Ehh cierpliwości mi trzeba.
Ps. Dziś też mieliśmy mega śmierdzącą, rzadką (pewnie przez ząbki) i zieloną - dzięki wczorajszemu brokułowi na obiad:-P

Mind no świetna historia... Uwielbiam takie akcje, szczególnie z małym jak jestem. W każdym razie daj znać co to za kamerka i jakie wrażenia.

A mój dzik dziś jak nie on. Cały dzień słania się, chodzi ze smoczkiem i pieluszką przy twarzy, przytula się a jak tylko wstanę to zawisa na mnie... Zmęczona już tym jestem a dopiero 17:17...

Miłego popołudnia!

wjwtbxz.png

Odnośnik do komentarza

Mind ale historia. Co z idioci w tych sklepach pracują. Oczywiście nie zawsze ale niestety często. Sprzedają coś a nie mają pojęcia. Mój J to się lubi nad takimi osobami pastwić. On zawsze jedzie do takich sklepów obcykany i zadaje pytania a sprzedawcy nie potrafią odpowiedzieć :D
Gosia też dziś długą drzemkę miała bo 2,5 godz więc będzie tylko jedna i za godzinę idziemy się kąpać.
Mila to może Igi nie chciał jeść bo nie miał gdzie tego zmieścić ;)
Monikae taka pogoda dziś w Gdańsku, że nie dziwię się że Maciuś taki klapnięty.
Spokojnego wieczora :*

iv098u698jhjb01j.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...