Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny jesli chodzi o choroby to u nas zawsze katar mniejszy lub wiekszy. ostatnio sama lekarka stwierdzila ze masakrycznie ja wzielo, ale nam juz 2 raz przepisuje na noc syrop ostatnio byl contrahist a teraz zeby zmienic clemastinum. i one naprawde ratuja nam nocki-cud, przed podaniem to nie wiem czy godzine pospalam . nam to pasuje idealnie :) syrop na kaszel rano podawalismy hedelix 2.5 ml i tez ladnie jej przeszlo;)

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqdf9hz10jjtap.png

Odnośnik do komentarza

Leosiowamamo,ja mam inhalator microlife compact basic neb100b.Kupilam go z polecenia dziewczyn na fb i jestem zadowolona.na stronie DOZ kosztowal 100zl,w sklepach stacjonarnych ok160.Niw mam porownania z innymi ale chyba nie jest mega glosny,Emilka pokazala Lilce jak sie inhaluje i mala sie nie boi:)

Nocka wzgledna.co prawda znowu spala z nami bo ok 23 wybudzal ja kaszel co 10min ale nawet pospalismy poza kreceniem i sporadycznym kaszlem.

Milego dnia!

http://fajnamama.pl/suwaczki/9vxecmt.png

Odnośnik do komentarza

Hejo.
No my to na dwór niestety znowu nie pójdziemy, Ola cały czas ma gorączkę, charczy jej okropnie jak oddycha, w aptece dostałam tylko hederasal. Noc niby nienajgorsza, po 3 musiało być mleczko i lek od gorączki, po piątej musiałam ją przebrać bo się upociła i ona po jakimś czasie zasnęła ale nam już się odechciało. Teraz znowu podałam lek bo już było ponad 38,5 i taka biedna. Czuję, że w poniedziałek znowu czeka nas lekarz.
Przygotowałam zapiekankę na obiad jak spała i leżymy sobie teraz na łóżku.
A inhalator mamy taką fioletową krówkę :)
Imbir fajnie, że wyrwaliście się na randkę, zawsze to czas tylko we dwoje, też bardzo potrzebny.

http://fajnamama.pl/suwaczki/t7uie9v.png

Odnośnik do komentarza

Sevenka to aż tak Was chwyciło :/ u nas dziś temperatura tak 37 była. Poszliśmy na spacer ale zmarzłam jak diabeł. Gosia nam usnęła a J chciał do Lidla więc zostałam przed sklepem i chodziłam żeby mała spała a do sklepu wejść nie chciałam bo by mi się zgrzała. Miałam kurde rękawiczki a i tak ręce lody.
Ogólnie u nas jakoś dziś też więcej kaszlu było. Niby katar mniejszy. Ja już nie wiem. Teraz ten tydzień mamy z J do bani. On musi być w pracy w poniedziałek, ja we wtorek i czwartek. Do tego J w środę ma urologa i musi wziąć wolne w pracy bo lekarz przyjmuje w godz 9-14 i nie ma zapisu na konkretną porę :/ więc musi swoje wyczekać. Nawet nie mamy jak za bardzo wziąć zwolnienia w razie wu :( mogłabym mamę ściągnąć ale co z tego, jak Gosia jej nie kojarzy i pewnie obie mogłyby nie przeżyć zostania razem :P takie mam rozterki przy sobocie.
Ale za to J dziś pierwszy raz od początku października nie idzie w sobotę na nockę ;) pocichu liczę że jutro pośpię a on zajmie się dzieckiem ;) (pewnie jutro Gosia stwierdzi że śpi do 8 - już raz mi takiego psikusa zrobiła).
Życzę Wam kochane romantycznego wieczoru i spokojnej nocy. Buziolki :*

iv098u698jhjb01j.png

Odnośnik do komentarza

No właśnie qarolina nie rozumiem tego, u lekarza było wszystko dobrze, no jest katar jest kaszel ale ta gorączka mnie martwi, z jednej strony dobrze, organizm walczy. Już se wgrywam, że może w między czasie angina się przypałętała bo siostrzenica ma ale w czwartek u lekarza gardło ładne więc to chyba tylko w mojej głowie.
Współczuję wam, że nie macie kogoś na miejscu żeby mógł zostać z Gosią.

http://fajnamama.pl/suwaczki/t7uie9v.png

Odnośnik do komentarza

Qarolina,trzymam mocno kciuki zeby z Gosia kazdego dnia bylo lepiej i zebyscie spokojnie mogli dawac ja do zlobka.
Sevenka,Oli tez duuuzo zdrowka i powrotu apetytu!
U nas bez zmian,kaszel taki sam ale i goraczki nie ma:)Za to wyglada gorzej,bo oczka malutkie i zalzawione.Byly 2 drzemki,30m8n i 1h.Apetyt slabo,picie tez bez szalu ale i tak ciagle chodzilam za nia z kubkiem.dodalam troszke miodu do wody,pierwszy raz.I powiem wam ze moje dziecko albo sie nagle oduczylo pic przez slomke albo mi na zlosc robi.bo jak jej daje to dmucha w ta rurke i sie smieje,a wogole nie ciagnie.dopiero jak jej dam normalnie bez slomki to sie napije.ech...
Za to mnie dzis zadziwila bo mimo kiepskiego samopoczucia bawila sie dzis sama niecala godzinke,wozila szczeniaczka w autku,karmila go,przenosila z kata w kat gadajac cis do siebie.slodzina moja:)No i nastapil przelom w zainteresowaniu klockami,bo zadziwiajaco dlugo sie nimi bawila i budowala wieze nawet do 10klockow(pierwszy raz:)

Ja czekam na Emi i tez tradycyjnie obejrzymy razem voica,zjemy popcorn i pojdziemy spac:)

http://fajnamama.pl/suwaczki/9vxecmt.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny, ja na szybko bo słaba bateria....
Wczorajsza noc szkoda gadać, o 3.30 Maciek stwierdził że jest wyspany... Ale za to w końcu zrobił kupę (od wtorku rano) a nawet dwie.
Ma napuchnięte trójki, chyba się zbliżają...
Katar nadal, troszkę mniejszy ale kaszel większy:-(
Dziś byliśmy w restauracji na urodzinach dwulatka mojej przyjaciółki. Było super. Maciek grzeczny jak na swoje możliwości... Nawet on dostał prezent od mamy mojej przyjaciółki. Ogólnie super zabawka. Z firmy Dumel Discovery to się chyba nazywa mój pierwszy zegarek. Gada po polsku i po angielsku. Jak się ustawi wskazówkę to mówi która godzina. Jeszcze inne rzeczy gada i ma takie kółko do kręcenia co oczywiście Maćkowi najbardziej przypadło do gustu:-)

Mind gratki dla Lili za samodzielność! Dorasta:-)

Qarolina współczuję i łączę się w bólu. My mamy tylko moją mamę, która pracuje na pełny etat więc też o takie sytuacje w przyszłości mogę się martwić... Zdrówka dla Gosi i J!

Sevenka dla Oli też zdrówka!

Imbirku fajnie że udało się wyjście do kina! A dziś w ddtvn była parka, która zaręczyła się w kinie na premierze listów do M. Jejku koleś miał tak fajnie wszystko ustawione, no romantika 100%. Aż mi się łezka zakręciła w oku.
No i zdrówka dla Ninki.

Leosiowamamo ja mam inhalator mr hippo ioboje z Maćkiem jesteśmy bardzo zadowoleni:-)

Szczęściara a jak Maciuś??

Dobranoc mamunie:-*

wjwtbxz.png

Odnośnik do komentarza
Gość Szczęściaraaaa

Oj wstrętne chorobska. Zdrówka dla dziewczynek.

Monika super że imprezka sie udała.
Dziękuję że pytasz u nas wszystko dobrze.
Maciuś stawia pierwsze kroczki :) ale nie jest zachwycony chodzeniem, bardziej żeby sprawdzić nam przyjemność.

Co z tym brakiem apetytu się dzieje. U nas mimo że brak choroby nie chce od 3 dni jeść, dziś nie zjadł prawie nic.
I mamy jakis kryzys z zasypianiem, wczoraj poszedł spać o 22.

Odnośnik do komentarza

Szczesciara jak bym siebie widziala:D niby tez ogladam Voica ale jednoczesnie mieszkanie sprzatam, salatke zmajstrowalam i jeszcze siebie ogarnelam pod prysznicem:-))))

Mind wow jak Lila sie pieknie potrafi juz bawic. Moja to raczej przy zabawie typ biegajacego szoguna ;p

u nas dzis z jedzeniem bez szalu ale pierwsze popoludnie od kilku dni gdzie byla super kochana. wiadomo broila ale w porownaniu, to dzis rewelka;)

dobrej nocki:) qarolina jakos rozbawilas mnie z tym romantycznym wieczorem:p

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqdf9hz10jjtap.png

Odnośnik do komentarza

Matko,otwieram forum a tu takie wisci:(Masakra

U nas bez zmian,bez goraczki ale znowu spala z nami bo kaszel co chwile,a raczej takie ataki ze musiala usiasc i momentami az ja cofalo od tego kaszlu jakby miala wymiotowac:(

Zaraz ruszamy z inhalacja.

My sami jestesmy w Rzeszowie,bez rodziny.mama wczoraj powiedziala ze jeszcze w grudniu nas wspomoze zebym tak od razu nie szla na zwolnienie,i jak cos to w 2-3h dojedzie do nas.no ale na dluzsza mete to przy takich chorobach albo opiekunka alvo rezygnacja z pracy.

http://fajnamama.pl/suwaczki/9vxecmt.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny!
Biedne dzieciaczki! Wszystkim zdrówka!!!
U nas też nic lepiej, gile po pas, kaszel suchy. Na szczęście bez gorączki.

Muszę pochwalić produkt z Pepco doła dorosłych:-) kupiłam sobie piżamkę damską świąteczną, za 39,99zł. Długie spodnie i bluzka z długim rękawem. I jest taka super, że kupię jeszcze jedną. Ja kupiłam taką szarą, na bluzce naszyty biały pluszowy miś a na spodniach biały nadruk płatków śniegu. I jest super. Mają dowieźć jeszcze takie podobne granatowe czy czarne. I taką kupię. Moja mama kupiła za tą samą cenę taką całą nadrukowaną i jest śliczna ale ma inną bawełnę. Dobra dość reklamy hahaha.
U nas pogoda słaba. W związku z tym pewnie pojedziemy na szopingu bo potrzebuje czapkę. Pamiętacie ostatnio kupiłam szalik i czapkę. I po jednym założeniu stwierdziłam że ona jest za mała, w sensie zsuwa się i odkrywa mi uszy. Obejrzałam ją jeszcze raz i co...ślepa kura kupiła czapkę w rozmiarze junior... Spoko oddam siostrzenicy...

Miła mi co u ciebie??

wjwtbxz.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...