Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nigdy nie miałam wielkich migren ale od kilku dni też mnie głowa pobolewa. To chyba przez pogodę i niewyspanie.
Mnie za to tyłek cały czas boli od Wigilii jak wywinęłam orła na schodach. Kurcze krocze po porodzie mnie tyle nie bolało.
Jutro na 20 mam konferencję/katechezę przed chrztem. Godzina po prostu ekstra. Dobrze że mój niewierzący to nie musi być i zostanie z dzieckiem. Szczerze kiedyś nie było takich cyrków. Przecież nie będę zimą śpiacego dziecka o 20 ciągnąć do kościoła!?

iv098u698jhjb01j.png

Odnośnik do komentarza

Mnie głowa boli codziennie, a ostatnio miałam migrenę i właśnie aż się wymiotowac chciało, zazylam tylko 2 apapy ale nie pomogły. Chciałam kupić coś mocniejszego ale Farmaceutka powiedziała że przy karmieniu tylko apap. Na szczęście Mąż był w domu to trochę pomógł.
Kurcze Monika mój Maciek też się tyle razy zakrztusil, wpadał w bezdechy i nawet nie myślałam że trzeba potem przebadać. Już w pierwszej dobie życia aż był siny i nikt w szpitalu się tym nie przejął. Teraz już na szczęście oboje nauczyliśmy się ratować i tylko lekkie zqkrztuszenia się zdarzają.

http://fajnamama.pl/suwaczki/xgfd81s.png

7al1gpm.png

Odnośnik do komentarza

No dziewczyny z tymi zakrztuszeniami trzeba uważać. Ja bym też nie wiedziała że powinno się przebadać, gdyby nie przypadek znajomej. Dziś akurat tak mocno się zakrztusił i dość długo nie mógł oddychaać, że bym tego nie olała i tak.
A piszecie że Wasze dzieciaczki to telemaniacy. Niestety mój też... I też potrafi wyczyniać najróżniejsze akrobacje, żeby oglądać TV. Ostatnio z mężem mieliśmy wyłączony tv przez cały dzień i nie było tak źle, ale jak jestem sama z małym i nie mam z kim pogadać to chociaż lubię posłuchać dorosłych...
Natuśka witamy kolejną wrześnióweczkę'2016;-)
Dobrej nocy mamuśki!

wjwtbxz.png

Odnośnik do komentarza

MilaMi myśmy pojechali tak sami z siebie, chcieliśmy po prostu mieć pewność, ze Staś dobrze się rozwija. Kolejną wizytę mamy w środę, jak do tego czasu Młody sam nie ogarnie tych rączek leżąc na brzuchu to fizjoterapeutka pokaże nam ćwiczenia wspomagające. Ale powiem Wam, ze mimo iz nadal daje te łapki do tyłu i troche wykręca dłoń do środka to dzis próbował podnosić sie na wyprostowanych w łokciach rękach gdy akurat udalo mu sie utrzymać obie rączki z przodu.. pełne sprzeczności to nasze dziecię..

Odnośnik do komentarza

Witam wieczornie.
Emilka właśnie usnela. Troche dzis pozno jak na nia ale coz.
Moje dziecko mnie zadziwia jak tylko w zasiegu reki ma cos czego mozna sie chwycic to podciaga sie do siadu prawie.
Pierwsze dwa ząbki na forum należą do nas:) u nas objawy to slinotok hehe i wieczorny płacz. Miala tez stan podgoraczkowy ale nie wiem czy to od zebow czy od szczepionki bo sie to złożyło w czasie. Oczywiscie piąstki w buzi. Finalnie mamy narazie dwa ząbki na dole.
Ja za to bylam dzis u gin. Poszlam skontrolowac żylaki na macicy bo przy cc dowiedziałam sie ze mam i to spore. A dowiedziałam sie ze mam guza na jajniku. Strasznie sie martwię. Lekarz powiedzial mi ze narazie do kontroli i zobaczymy co sie bedzie z nim działo. Ale mysli mam różne:\

https://www.suwaczki.com/tickers/3jvzp07wkpxbts1b.png

Odnośnik do komentarza

Hej :)

U nas marudny dzień, Franus spał dwa razy po pół godziny i wieczorem dwie godziny.. teraz dopiero zasypia standardowo. Pojutrze mamy 3 miesiące!! Oby z tym magicznym dniem Franus zaczął chodzic spać o 22. To moje marzenie :D

W niedziele chrzest, już wszystko załatwione. Mamy spora uroczystość bo ponad 50 osób. Ubranko kupiłam w internecie nowe, dość drogie bo za 200 zł ale mam nadzieje ze jeszcze się przyda :D chociaż marzy mi się tez śliczna biała sukieneczka.. :) w sobotę siostra mi będzie robić hybrydy. Juz nie mogę się doczekać, fryzjer tez juz zaliczony bo ostatnio farbowalam się w lipcu, wiec pięć miesięcy.. odrosty były tragiczne.

Musze się zacząć uczyć bo sesja się zbliża. Prace mgr zacząć ogarniac... ahhh zazdroszczę Mamusiom które mają już spokojna głowę ze studiami i pracami mgr :)

Nasz Synus slini się na potęgę i piąstki są w buzi na okrągło. Ale to chyba nie jest tylko i wyłącznie objaw ząbkowania?

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72855.png

Odnośnik do komentarza

Madzikcz będzie dobrze! Może to tylko zmiany po ciąży i szybko się san wchłonie.

Franus nadal się nie przekreca bo uwielbia leżeć na brzuszku a nawet tak śpi. A czytałam ze świadome obroty dopiero w 7 miesiącu życia następują :) głowę na brzuszku leżąc trzyma pięknie, a nawet jak sie Go trzyma w pionie, wiec myślę że każde dzieciątko rozwija się w swoim rytmie i czasem fizjoterapia potrzebna nie jest :)

Jejkuu pamiętam ze dopiero szukałam forum wrzesniowek na zeszły rok a tu już kolejne! Ja ten czas biegnie :)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72855.png

Odnośnik do komentarza

Madzikcz będzie dobrze! Nie stresuj nie potrzebnie:*
Monikae współczuję sytuacji i podziwiam za zachowanie zimnej krwi bo ja nie wiem co bym zrobiła na Twoim miejscu, nawet nie potrafię sobie tego wyobrazić!
My dziś się szczepilismy na pneumokoki druga dawka, Igorek dziś przez to strasznie ospaly, spał od 14 do 15 potem od 17 do 20 i po 21 juz znowu chciał spać i śpi nadal z jedną przerwa na cycka ale to przeze mnie bo go wzięłam sama rozbudzilam przenosząc do naszej sypialni. Bo śpi z nami , mi wygodnie bo jak tylko się przebudzi daje mu cycka i śpimy dalej , ale z drugiej strony wiem ze źle robie bo pewnie ciężko będzie go później nauczyć spać we własnym łóżku eh ale co zrobić , jak go próbowałam ostatnio przełożyć to się obudził i długo nie chciał usnac.
Co do szczepionek na pneumokoki to będą się należeć dzieciom urodzonym w 2017 roku bo koleżanka sięostatnio dowiadywala właśnie i w efekcie zaszczepila teraz.
Kupiłam żel na dziąsła jakiś bobodent czy coś takiego , zobaczymy czy coś złagodzi ten ból , pani w aptece nie gwaratowala skuteczności hehe

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wl6iyebgdvuj3l.png
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2be6yda9zax6q7.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczynki my po 3 karmieniu:) pewnie jeszcze pospi z półtorej godzinki. No i trzeba będzie starsza do zerówki zbierać.
Madziu nie stresuj się na zapas. Wiem, ze łatwo mówić, bo człowiek przeżywa. Ale zawsze trzeba mieć nadzieję.
Natuska witam Cię w naszym jakże słodkim i uroczym gronie:))
Nika życzę udanych chrzcin. Normalnie jak małe wesele:)
Maag szybkiego pozbycia się małego intruza....
A moja cały czas śpi w swoim łóżeczku. Kiedyś próbowałam ze sobą ale było gorzej:))
Moja jakoś teraz się nie przekreca ehh coś jej się nie chce ale się nie stresuje...
Agness świetna przeróbka:)

[/url]]Tekst linka[/url]
http://suwaczki.maluchy.pl/li-72743.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...