Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieciaczkom, co cierpią, zdrówka. Padme - musi w końcu przyjść lepszy czas :) Milutka - u Was też :) Eosia - nie daj się!
Robota zrobiona, kilka drobiazgów na jutro. Może jeszcze się skuszę na pomalowanie paznokci, kto wie.. Tylko mąż padł i swojej nie skończył, a rodzina rano przyjedzie i chyba będą musieli mu pomóc ;) Dla mnie jeszcze pieczenie ciasta i chleba zostało. A jeść jutro będę wszystko - dziś nie było kiedy nawet ;) Co do miesiączki - jeszcze nie miałam i też z rozrzewnieniem wspominam, że właśnie w Święta powstała Zosia :) I też to było nasze jedyne, niewypowiedziane życzenie. I jest :)

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkkvcqgdgdqdv4a.png

Odnośnik do komentarza

Takze i ja zycze Wam wszystkiego co najlepsze na te swieta. Zdrowka dla dzieciaczkow zeby wszystkie problemy brzuszkowe minely i byl tylko usmiech :). Duzo cierpliwosci do mezow , swietnych figor i czego tylko sobie skrycie zyczymy :).

Mi wczoraj tez dlugiego posta ucielo. Zosia sie robi terrorystka rekowa tylko podejde do kanapy juz ryk a to dziwne bo noe przyzwyczailam ja do rak.

Jutro maz obiecal wziac Zosie na spacer zebym miala czas dla siebie ehhh mam nadzieje ze sie uda :)

monthly_2016_12/wrzesnioweczki-2016_53437.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/km5srl68tmxs7z2t.png

Odnośnik do komentarza

To i ja złożę Wam życzenia ;) dziewuszki kochane, oby maluszki rosły zdrowo, omijały je brzuszkowe dolegliwości, żeby były Wam pociechą i radością, żeby macierzyństwo przynosiło poczucie spełnienia, mamusiom kp rzeki mleczka oby przygoda z karmieniem trwała jak najdłużej, szczęścia z tatusiami, oby byli wyrozumiali, wspierali i angażowali sie w wychowanie maluchow, a na przyszły rok, tym co muszą, spokojnych powrotów do pracy, żeby maluszki dzielnie to zniosły! Spokojnych, radosnych, rodzinnych i ciepłych Świąt w gronie najblizszych ;)*
Ano i za chwilę mija rok jak jesteśmy tu razem! życzę więc naszej kochanej forumowej rodzince kolejnego udanego roku ;)

Odnośnik do komentarza

Witajcie przedswiatecznie!Ja również chciałam Wam wszystkim złożyć życzenia,niech nowo nagrodzona Dziecina obdaży Was i Wasze rodziny a wszczegolnosci dzieciaczki miłością,zdrowiem,aby wszystko było z górki,choróbska odeszły w niepamięć i żebyście cieszyły się każdym dniem.aby te święta minęły Wam spokojnie w gronie najbliższych!!!

monthly_2016_12/wrzesnioweczki-2016_53439.jpg

Odnośnik do komentarza

O proszę jakie piękne mamuśki oczywiście z pięknymi Bobaskami! Milutka, eosia, maaaaaag ale laseczki, wszystkie takie ładne figury macie, maaaaaag a ty to mega szczupła!! Mi nadal wisi 8kg+ święta.
Też chciałabym wrzucić zdjęcie z małym ale dziś pół dnia przepłakał i nie zrobiliśmy żadnego zdjęcia:-( trochę kolki, reszta płaczków nie wiem skąd... Ciężki dzień. Z Wigilii też musieliśmy uciekać bo aż wstyd że mały tak marudził... Moja mama mówi... ząbki. Powiedziała że u mnie w tym wieku też już szły i też nie było nic widać dopóki nagle jeden się nie wyłonił...
Spokojnej nocy i miłych kolejnych dni świąt!

wjwtbxz.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...