Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Mind dzięki za info. Jutro planuję spacer w takim razie, oby była pogoda.
Powiem Wam, że Maciuś jednak słabo znosi szczepienia. Cały dzień przysypał i płakał. Potem zrobił kupę i była godzinka ok. Teraz wzrosła mu temperatura i ma stan podgorączkowy bidulek. Położyłam go spać. Zobaczymy czy pośpi. Ogólnie przez cały dzień dziś miał też słaby apetyt. Niby głodnya zjadał 30 do 60ml i nie chciał. A normalnie zjada te 120ml na porcję. Nie wiem czy będę mogła spać przez to wszystko. Pewnie nie...

wjwtbxz.png

Odnośnik do komentarza

My też się dzisiaj zaszczepilismy. Maluszek mój był taki dzielny i płakał tylko chwilę. Poszliśmy po wszystkim na spacer, a po powrocie do domku i dalej spał, w sumie 5 h. Nie wiem czy to reakcja po szczepieniu czy taki zmęczony był bo od rana nie spał... A wieczorem po kąpieli godzina 21 i śpimy znowu, tylko ja nie mogę spać...

Odnośnik do komentarza

My właśnie mamy pierwsze nocne karmienie. U nas w ostatni czwartek listopada będziemy już drugi raz szczepić. Szkoda że wszystkie szczepionki nie są takie jak na rota tzn do picia wtedy nasze maluszki by się tak nie męczyły. Któraś wspominała o okładach z sody. Nam też położna o nich mówiła i zrobiliśmy i mała nie miała żadnych obrzęków.

https://www.suwaczki.com/tickers/3jvzzbmhuyzrjcjz.png

Odnośnik do komentarza

Hej my też mi śpimy od 5. Musiałam wstać małemu wyczyścić to oko bo nie może otworzyć ja mu się sklei ta ropa wrrrr i zjadł i jeszcze kupka poszła a między czasie dwa razy mu się ulalo więc musiałam przebierać :D
Też go wzięłam teraz do nas do łóżka i grzecznie leży. mąż z boku smacznie śpi a mi się już nie chce. za godzinę muszę wstać żeby Core do przedszkola zaprowadzić i jeszcze szybko podlece do sklepu po kiełbasę i zakwas bo dzisiaj robię żurek na obiad haha :)

http://www.suwaczki.com/tickers/mhsve6yddajp3o3a.png

Odnośnik do komentarza

Agness ja powiem Ci że też śpię z małą. Nie raz od początku, a niekiedy od pierwszego karmienia czyli mniej więcej od 24-1. Ona też lepiej śpi w naszym łóżku. Ostatnio jak miałam jelitówkę to spała w łóżeczku i co, od 24-3 rozrabiała, a tak dziecko aniołek. Ja się na razie nie przejmuje co będzie dalej. Moja bratowa też tak robiła, teraz jej córa ma 20 miesięcy i śpi sama w łóżeczku a do nich przychodzi ew. nad ranem (tydzień poświęcili na naukę).

iv098u698jhjb01j.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczynki ;)
U nas noc a raczej swit buntownikow :D dziewczynki wstaly jak zwykle po 4 na jedzenie i zamiast potem jak zwykle isc spac to one sie beda bawily i smialy na caly glos. Nie powiem, urocze to jest i uwielbiam te ich zabawy :D ale moze niekoniecznie o takiej godzinie :P bo chetnie bym jeszcze pospala ;) w koncu zdrzemnelysmy sie jeszcze do 7 30 potem godzinka zabawy i znow drzemia :) taki mamy rytual poranny ;)

W przyszlym tygodniu czeka nas szczepienie... Dopiero pierwsze bo zaginely nasze karty szczepien i teraz sie odnalazly i wreszcie przeslali je do przychodni... Boje sie tych szczepien ale mam nadzieje ze nie bedzie zle.

Tez mnie czasem kusi zeby wziac dziewczynki do lozka, ale jak to mi kolezanka powiedziala: Badz silna :D no i poki co spia zawsze w swoich lozeczkach ;)
No i moje tez nie znosza smoczkow! zaraz wypluwają ;) teraz w sumie nawet juz im ich nie daje, odruch ssania juz nie jest tak duzy jak na poczatku wiec moze bedziemy bezsmoczkowe ;)

Blanka i Alicja ur. 8.08.2016 37+3tc

http://fajnamama.pl/suwaczki/q6ds4rl.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...