Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Hej laski:)
Maag ty nie mozesz sie juz doczekac, az bedziesz miala Hanusie przy sobie a ja ci powiem, ze troszke tesknie za brzusiem:))
Sevenka a jak reakcja dzidziusia na Delicol? Bo ja nie wiem czy u mnie to zbiego okolicznosci ale malu strasznie zaczal ulewac po tym leku, az chlusta... lekarz kazla zmienic lek na espunisan ale tez ulewa non stop; ( juz nie wiem co mam z tym robic
L boje sie zeby to nie byl refluks...
U nas pogoda dzisiaj kiepska, deszcz pada, na spacer nie ma co liczyc...
Dziewczyny a czy wasze dzieciaczki przez sen tez sa takie niespokojne? Moj si3 kreci, wierci, steka, jeka.. widze, ze sie meczy biedny:(

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c2n0a4hekpmu1.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Małami no właśnie mi się wydaje, że Ola jest po tym delicolu spokojniejsza, ma mniej tych krzyczków, wczoraj nie podałam do jednego karmienia dla sprawdzenia i właśnie popołudnie było kiepskie. No i co do diety, na początku hojrakowałam, że wszystko będę jadła ale już wymiękam i staram się eliminować, dziś nie tknę nic co z mleka.
A z tym ulewaniem to różnie, ale w szpitalu było najgorzej, teraz tak w kratkę, staram się żeby zawsze odbiła ale to nie jest takie proste, czasami sobie myślę, że nie umiem po prostu prawidłowo tego zrobić :/ położna poradziła żeby zawsze leżała na podwyższeniu, pod materacyk w kołysce położyłam kocyk z jednej strony. No początki nie są łatwe ale staram się niczym nie załamywać. Jak widzę uśmiech Oli mijają wszystkie troski i myślę wtedy ze jesteśmy mega szczęściarzami :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/t7uie9v.png

Odnośnik do komentarza

Asia97 moj maz kupil espunisan zwykly dla niemowlat a lekarz kazala brac 3razy dziennie po 3 kropelki... choc narazie poprawy mocnej nie widac.. moze to dlatego ze ulewa i leki nie dzialaja:/
A co myslicie o herbatce z kopru wloskiego? Mozna podawac takim maluszkom i ile??
Sevenka u mnie nie ma reguly, czy odbije sie czy nie i tak ulewa;/
Mleko plam od samego poczatku, w szpitalu dawali caly czas, myslicie ze dopiero po takim czasie moze miec uczulenie na mleko?
Szczesciara u mnie synek tez wczesniej mogl spac cala noc, w szpitalu praktycznie wogole sie nie budzil, polozne mowily ze to dlatego ze zoltaczke mial i kazala wybudzac choc troszke zeby zjadl zeby sie nie odwodnil

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c2n0a4hekpmu1.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Maaag sensacja! Snilas mi sie dzisiaj!! ;P snilo mi sie, ze urodziłas ;P

Dolaczamy do problemow z odbijaniem. Mam wrazenie, ze im mniej manewruje mlodym po karmieniu tym mniej problemow z ulaniem i odbiciem. Ogolnie Staś je bardzo spokojnie i nie placze przy piersi, ale czasem w trakcie jedzenia sie zakrztusi. Wtedy zawsze szybko poprawiamy pozycje zeby byl jak najbardziej na boczku i przechodzi. Jeszcze sie siebie uczymy..
Piersi peeeełniutkie, powiem Wam, ze nie zaluje tego jak sie katowalam po cc z przystawianiem do piersi jeszcze w szpitalu, nawet 100 razy dziennie. Mimo, ze chcialo mi sie wyc z bolu. Zaowocowalo i teraz mamy mleczarnie pelna para ;)

Szczesciara, moze po prostu jest najedzony? No bo gdyby byl glodny to by sie obudzil chyba.. a przybiera? generalnie w szpitalu nam mowili, zeby karmic co dwie godziny jak kp a co trzy jak mm, ale z drugiej strony przeciez kazde dziecko jest inne.. my sie karmimy na żądanie i maly potrafi przespac nawet 4 godziny jak zje z obu piersi..

Odnośnik do komentarza

Witajcie. Dawno sie nie odzywalam ale czytam was jak tylko moge. Gratuluje nowym mamusiom i trzymam kciuki za niedobitki:)
My jesteśmy z Emisia w szpitalu ciagle juz ponad 2 tyg a zapowiada sie drugie tyle. Mam juz dosc, chcialabym juz stad wyjść ale wiem ze robie to dla dziecka i nie zostawie jej tu samej. Mam okropna wspollokatorke długo by pisac ale powiem w skrocie ze sie nie myje.
Z Emilka trudno wytrzymac mam ciagle dola. Ciagle by jadla po tych sterydach. Jak nie je to placze jakby ja ze skory obdzierali. Na noc musi dostawac zastrzyki uspokajające bo inaczej sie nie da. Dzis zrobila kupke z krwia. A w szpitalu zarazila sie rotawirusem. Ciekawe co jeszcze nas tu spotka.
Ja tez podaje malej delikol lekarz nam tu zalecił.
Emi pije tez herbatkę rumiankowa z hippa sle to tylko po to zeby ja troche zatkac.
Jak spi to tez jest bardzo niespokojna rozne postekiwania nawet takie gwaltowne odruchy moro ma ze sie sama budzi. Pozdrawiam was wszystkie i zycze przeds wszystkim zdrowia dla waszych dzieciaczkow.

https://www.suwaczki.com/tickers/3jvzp07wkpxbts1b.png

Odnośnik do komentarza

Kari w takim razie bardzo, bardzo zazdroszcze i już żałuje że odpuściłam.
Dziewczyny a czy wasze szkraby jak nie śpią to leżą spokojnie czy musicie je bujać lub nosić? Antoś zwykle rano ma dobry czas i poleży spokojnie chwile a potem czym bliżej wieczoru tym niespokojniej nawet jak puszcza bąki i zrobi kupkę to ciągle niespokojny. A jak jest z usypianiem- zasypiają po jedzeniu same czy też musicie lulać?

Odnośnik do komentarza

Maaag juz jestes coraz blizej :) ja tez ostatniego wieczoru narzekalam ze sie olatalam po schodach i ogolnie po szpitalu i zostalam z bolem kregoslupa i wkurzeniem ze nic to nie dalo a w nocy mi wody odeszly :)

Moja Zosia juz chyba sie przyzwyczaila do mieszkania naszego bo od wczoraj ladnie spi po 3-4h troszke ma ta czkawke jeszcze ale staram brac ja po kazdym jedzeniu do odbicia. W mieszkaniu mamy juz z deko chlodno mam nadzieje ze sie nie rozchoruje przy kompaniu :). I sie zdj pochwale a co !:D

monthly_2016_09/wrzesnioweczki-2016_51177.jpg

monthly_2016_09/wrzesnioweczki-2016_51178.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/km5srl68tmxs7z2t.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie mamusie i te zakangurkowane jeszcze!!!
Od wczoraj mam gorączkę i bali mnie nie ziemsko brzuch i leje się ze mnie strumieniem, po porodzie tak nie leciało jak teraz.jeździłam dziś do lekarza dostałam antybiotyk i oksytocyne bo słabo obkurcza mi się macica.czuje się jakby ktoś mnie ptzepusvil przez maszynkę.niewiem czy to ma coś wspólnego ale może nie potrzebnie w czwartek poleciała do córki na wywiadowke bo po tym mnie zaczęło boleć,może jeszcze zawczesnie na takie wypady sama niewiem

Odnośnik do komentarza

Martka gratulacje.
Asia ja woze wózkiem jak nie może zasnąć. Ogólnie boli ją brzuszek i daje jej espumisan ale ja więcej kropli daje niż tak jak pisalyscie. Kupki ma żółte z takimi jakby sznurkami A wasze dzieciaczki?
Madzikcz współczuję Wam szpitala ale miejmy nadzieję ze niedługo wyjdziecie i wszystko będzie dobrze. Czytam Was codziennie. Jakie macie spisoby na zmęczenie. Moja najdłużej śpi 2.5 godziny nie muszę jej budzić nawet.

[/url]]Tekst linka[/url]
http://suwaczki.maluchy.pl/li-72743.png

Odnośnik do komentarza

Martka serdeczne gratulacje !!!:) cieszę sie ze już masz Maleństwo przy sobie :)
Charlotte oby to był sen proroczy !:) trzymaj za nas kciuki !!:*
Agness Zosia jest po prostu przesłodka !! Normalnie schrupalabym w całości hehe :) tak bym już chciała Hanię zobaczyć :(
Madzikcz musisz być silna na swojego Maleństwa ! Trzymamy za Was kciuki żebyście wyszły zdrowe jak najszybciej !

Odnośnik do komentarza

Agnes jaka słodka córeczka.
Robyn mój też ulewa po mm ale staram się podnosić do odbicia w połowie butli i potem znowu. Kupki robi takie żółte luzniejsze ale co się przy tym nasteka na pruka i krzywi aż żal dziecka. W ogóle śpi jakoś nie spokojnie pewnie przez brzuszek. Karmie co trzy godz bo dłużej to już jest ryk. Zanim go nakarmie odbije zmienię pieluche ululam to mija nieraz 1- 1,5 godz wiec na sen zostaje ok 2 godz. Od kilku dni budzi się 6-7 rano na karmienie i trzy godz nie śpi do następnego karmienia. Pewnie to jego pora na poznawanie świata. Leży w łóżeczku rozgląda się, już reaguje wzrokiem i słucha melodyjek. Później w ciągu dnia jest to co zwykle :jedzenie pieluchy lulanie itp bez płaczu się nie obędzie, ciężko mu zasnąć. Tak doczytałam ze Robin daje swojemu 100 ml mm. Ja daje cyca troszkę i 90 ml mm .i tak sobie myślę że może jemu to za mało bo jest starszy od Robyn o tydzień. Właśnie dałam prawie 120 mm i padł raz dwa a tak to lulam godz.śpi juz 1,5 godz ciągiem. Zdążyłam przetrzeć okna i teraz jestem na forum. Oby to głód był przyczyną jego nie spokojnego snu. Wieczorem też wypróbuję większą dawkę.
Mam pytanko o espumisan na brzuszek. On jest od 1 msc życia a wy już go podajecie? ??

[url://fajnamama.pl]http://fajnamama.pl/suwaczki/0biq621.png[/url]=http

Odnośnik do komentarza

Długo mnie nie było ale brak czasu nie zawsze mogę pisać bo mała wisi cały czas na cycku czy u was to samo? Brodawki już były dobre to znowu coś się porobiło i zaczynają boleć od nowa niewiem co jest. Niewiem czy nie mam za mało pokarmu czy u was też tak jest że wasze dzieci mało śpią i wiszą na cycku a w nocy to już wogóle strasznie co GODZINĘ potrafi jeść albo i częściej

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3c6edvc6gpavu.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...