Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

jureczka
AnkaAnka dobijaja mnie problemy nie dosc, że mam dosc użerania sie z babcia... to jeszcze sprawa spadkowa... i bede musiala ze 40 tys podatku zaplacic;/masakra... takie sprawy rodzinne i przykre dla mnie... nie radzę sobie...

No tak też czuję, czytając Twoje posty.. Dlatego warto zawalczyć - albo chociaż przekierować myśli tak często, jak się tylko da. Czasami na chwilę trzeba uciec od problemów, żeby spojrzeć na nie z dystansu i móc przegrupować siły. Trzymaj się!

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkkvcqgdgdqdv4a.png

Odnośnik do komentarza

Mindtricks
Jureczka,a gdzie w tym wszystkim jest twoja mama?

moja mama niby nic nie ma do tego wiesz jak mój tata zmarl to z czasem dziadkowie i mama odsuwali sie od siebie po za tym moi dziadkowie mieli nature obgadywacza wiec do wszystkich obgadywali moja mamy i czesto mnie... mama czasem przyjedzie i jest gotowa zabrac babcie na 2 dni ja sie uda

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny aż mi się łezka w oku dziś zakręciła, rano się budzę a mój mąż trzyma rękę na moim brzuszku...odruchowo zapytałam się co robi? A on mi na to czekam aż mnie dzidziuś kopnie...widzę, że on też czeka tego dnia aż mały zacznie się ruszać byśmy to mogli czuć. A tu niestety na razie nic z tego...
Pewnie jest jeszcze za malutki by mamy "tłuszczyk" poruszyć. :(

Odnośnik do komentarza

Moje eryttorycyty teraz 3,4 a hemoglobina 10,8.. ja mialam bardzo niski poziom ( spadla mi do 10) i zaczelam brac zelazo w tabletkach Surbifer 3 x dziennie.

Wlasnie dzowili do mnie z usg i przestawili na 15:( a tak bardzo chcialam isc z mężem.. tak mu zalezalo. moze uda mu sie zwolnic z pracy..

Odnośnik do komentarza

Hej kochane! Ja wczoraj nie moglam zasnac bo moj synek tak szalal mi po brzuchu i tylko staralam siemgo troche uspokoic - w koncu sie udalo :) jest strasznie ruchliwy, az sie czasami martwie czy nie za bardzo..

Ja tez juz nie mam mierzenia dlugosci, na polowkonym mialam rowno 20tydzien i mis wazyl 350g, w szpitalu nawet nie wiekm ile, jutro ide po wypis to zobacze.

Powodzenia dzisiaj na polowkowych! :)
A bylo cos ciekawe w ddtvn? Bo akurat przespalam :(

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpr3e5edh0z9t4d.png

Odnośnik do komentarza

Hej mamuski u mnie dzisiaj pogoda nawet nawet... Sloneczko swieci:) u mnie tez na ostatnich wizytach lekarz nie mowila ile wazy i ile cm nawet nie dostaje zdjec. Teraz ide 13 maja musze koniecznie wszystko wypytac.. U mnie synek jeszcze nie kopie tak mocno czuje tylko ze sie przesuwa, rusza ale takie konkretne kopniecie czulam moze z 2 razy..
U mnie maz zawsze wieczorem jak sie kladzie spac a ja juz spie to kladzie reke na brzuchu a potem rano mowi: wiesz ja chyba cos czulem w nocy jak reke polozylem:) to takie slodkie:)

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c2n0a4hekpmu1.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Padme moje wyniki też spadają na łeb na szyję ale to pewnie przez pobyt w szpitalu. Erytocyty 3,32 a hemoglobina 9,2 . Pozostałe wyniki też bez rewelacji no i wypisie ogólnym ze szpitala stwierdzona anemia. Przepisali mi żelazo do stosowania. Jednak ja spróbuje trochę nadrobić wszystkie braki dietą. Dopiero jeżeli nie będzie żadnej poprawy to wykupie żelazo w tabletkach. Póki co jem suszone morele, na obiad zapowiadają się buraczki i barszcz. Żelazo znajduję się również w wielu innych produktach m.in nasionach dyni, jajkach czy pełnoziarnistym pieczywie.

Odnośnik do komentarza

U mnie morfologia też coraz słabsza, byłam dziś na pobrać krew więc zobaczymy co tym razem wyszło, ale mam zamiar sobie robić jakieś soki buraczkowe i może się poprawi.
Mnie boli w pachwinach, praktycznie ciągle jak się ruszam, wszystko się pewnie mega rozciąga co zresztą widać... Miałam wrzucić tu mój brzuszek ale jest tak wielki, że nie wiem czy pokazywać, bo sama jak patrze to nie wierze i boje się coraz bardziej jak to będzie na końcu ... :D
Pojutrze wizyta, trzymam kciuki za dzisiejsze ;)

Blanka i Alicja ur. 8.08.2016 37+3tc

http://fajnamama.pl/suwaczki/q6ds4rl.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...