Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

U nas nie było problemu, jeszcze przed ciążą mielismy ustalone, że chłopiec to bedzie Staś. Co do dziewczynki tu był mały konflikt, ale po dwugodzinnej naradzie ustalilismy, że jedyne imie żenskie ktore podoba sie zarowno mi i mezowi to Janka. No ale wiemy już, że bedzie chłopiec, wiec Staś ;)

Dzis zadzwonił mój lekarz i przełożył mi wizyte z 9 na 10 ;(

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry :)

Wisienka, myślę ciepło o Tobie ...
Jureczka, silna baba z Ciebie, ja nie dałabym rady.

Dziewczyny, które kupowały sukienki ciężarne na imprezy, podajcie mi jakieś linki do tych sklepów, albo nazwy bo do tamtych się już nie dokopię, a muszę jeszcze strój ogarnąć na własne poprawiny :) Dziękuję :)

Wczoraj mój przyszły mąż położył rękę na brzuchu, kiedy Mała kopała. Po chwili powiedział "o, czuję, to to?" na co ja "tak, to nasza dzidzia", po czym odwrócił się tyłkiem i poszedł spać, hehe :) A ja tak czekałam, aż on poczuje to cudne kopnięcie naszej córci, a dla niego to było doznanie mniej więcej wagi padającego deszczu :) Zwykła obserwacja, hehe :) Faceci ;p

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8jqivleyevi34.png

Odnośnik do komentarza

karii to z imieniem dla coreczki mamy ten sam problem :D Klara tez mi sie podoba ;)

Moli a napisali Ci z jakiego powodu?? eh z zusem to cuda sie dzieja niestety cos o tym z moim mezem wiemy, bo przez dlugi czas sie w innej sprawie sie z nimi uzeralismy:(. Jedno jest pewne takiego balaganu jak w zusie nie ma nigdzie :D Potrafia nawet mowic ze podpisalo sie jakies papierki w miescie w ktorym sie w zyciu nie bylo, wiec wszystko jest mozliwe .... Trzymam kciuki zeby sprawa szybko sie wyjasnila :)

Blanka i Alicja ur. 8.08.2016 37+3tc

http://fajnamama.pl/suwaczki/q6ds4rl.png

Odnośnik do komentarza

Moli ja bym się tym nie przejmowała, to raczej "rutynowe" zachowanie ZUS, złóż im co chcą, wyjaśnij i już. Będzie dobrze. ZUS boi się wyciągania pieniędzy, zwłaszcza przez ciężarne, więc sprawdzają losowo.
Dziewczyny mój chłop w końcu poczuł pierwszego kopniaka, zaskoczony, najpierw myślał chyba, że to ja coś tym brzuchem zrobiłam, kiedy wyjaśniłam, że to dzidziuś to uśmiechnął się szeroko, błysk w oku się pojawił, fajnie :)
Świetne te wasze fryzury i paznokcie, ja hybrydy miałam cały jeden raz, wkurzalo mnie, że przez długi czas paznokcie wyglądają tak samo, trzeba chodzić na ich zdjęcie , eee to nie dla mnie póki co, no i ten czas spędzony w salonie. To samo z fryzjerem, odrost mam już jak stąd do Chicago, ale jak pomyślę, że muszę siedzieć na tym fotelu, to mi się odechciewa. Nie ucieknę jednak od tego, musze iść, już jest mi za ciemno przy twarzy, musze rozjaśnić. Muszę muszę muszę. Ja chyba mało kobieca w tym temacie jestem, bo zamiast się tym cieszyć, że się upiększę, to ja to traktuję jak przykry obowiązek. Ach dlaczego Bozia mnie nie stworzyła od razu takiej ślicznej, bez upiększaczy ;) :D hehe

http://fajnamama.pl/suwaczki/t7uie9v.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...