Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Edzia

Mamy, które nie pracują, zajmują się dziećmi i domem - zapraszam

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dwu-Kropek

No, ja dziś też wyciągnęłam kurtkę zimową dla siebie; dzieciaki niby jeszcze w jesiennych, ale mają dość solidne, chociaż to już tylko kwestia dni...
No, i buciki... dziś wyciągnę zimówki, adidaski pomyję, pochowam....

A jak Wam mija dzionek?

Mili - ja też chcę w niedługim czasie rozpocząć odpieluchowanie; próbowaliśmy już latem, ale z kupami nam nie szło.... Mu one nie przeszkadzają i w tym problem... bo siku tam siku... ale kupa - w majtkach... beeee.....
Ja póki co czekam, aż w domu będzie stała, ciepła temperatura, aby latał bez majtek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dwu-Kropek

No, mój syn też by był już dawno, ale te kupy.....

Koleżanka rozmawiała z lekarzem i ten powiedział jej, że jak z kupami jest problem to będą kłopoty. I faktycznie poszperałam na necie i jest naprawdę wiele 6, 7 latków robiących w majtki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dwu-Kropek

Blondi22
no moj kuba jak miala 16miesiecy to zaczęliśmy nauke i odrazu sie udało ;)

To super!!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość IWA23

My z Hanką kupy mieliśmy opanowane jak miała skończone 6m-cy,tak do 9 m-ca sporadycznie były wpadki do pieluchy a potem już wszystkie do nocnika.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dwu-Kropek

IWA23
My z Hanką kupy mieliśmy opanowane jak miała skończone 6m-cy,tak do 9 m-ca sporadycznie były wpadki do pieluchy a potem już wszystkie do nocnika.

Normalnie rewelacja!!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dwu-Kropek
IWA23

Normalnie rewelacja!!!!

to tylko pogratulować takiej rezolutnej dziewczynki:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dwu-Kropek

U mnie dziś.... chorobowo :(

Starszy kaszle od kilku dni, ale bogu dzięki, jest czysty;
Młodszy dziś jeszcze nic nie jadł, rano dostał gorączki, potem zwymiotywał, a teraz ''szczelił'' wodą w pampersa....
Chyba znowu rota- lub nora-wirus.... Chyba się załamię... równo miesiąc temu wszyscy go mieliśmy :( buuuuuuu.......
Za kilka dni testy i jak się rozklekocemy, to tam nie zajadę....

Ulla - gratulacje :))) Książkowej ciąży życzę!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dwu-Kropek
U mnie dziś.... chorobowo :(

Starszy kaszle od kilku dni, ale bogu dzięki, jest czysty;
Młodszy dziś jeszcze nic nie jadł, rano dostał gorączki, potem zwymiotywał, a teraz ''szczelił'' wodą w pampersa....
Chyba znowu rota- lub nora-wirus.... Chyba się załamię... równo miesiąc temu wszyscy go mieliśmy :( buuuuuuu.......
Za kilka dni testy i jak się rozklekocemy, to tam nie zajadę....

Ulla - gratulacje :))) Książkowej ciąży życzę!

trzymjacie się dzielnie!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zdrówka dla chorowitków, my mamy mokry kaszel i nic więcej póki co ale u nas mocno grzeją to też myślę, że to od tego, co do reszty dzisiaj dzień spędzony z marudnym do południa synem, druga część dnia po drzemce wspólnej o wiele lepiej

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nas odiwedził znajomy wczoraj i mieliśmy małą imprezę, dziś dzień jakoś tak spokojnie płynie,

zdrówka dla dzieciaków i dla Was pogoda bardzo złudna, w mnie rano było biało

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dwu-Kropek

mili17199
Ja uwielbiam snieg i wlasnie zastanawiamy sie z mezem nad prezentami na swieta.

Śnieg jest fajny, ale już te błoto pośniegowe na drogach potem....ech..... ledwie wózkiem można jechać; no, ale w tym roku o to się zbytnio martwić nie muszę, bo młody do wózka idzie bardzo rzadko....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej:)
Nazywam się Ewelina jestem tu od niedawna.. Obecnie zajmuję się moja 17 miesięczną córeczką Karinką. Niestety nie pracuję..choć chętnie już bym gdzieś poszła..
Pozdrawiam i dobrej nocki życzę, bo już trochę późno się zrobiło:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dwu-Kropek

Witam nowe mamusie!!!!
Rozgoście się proszę;

Mnie dzisiaj czeka dość długa trasa, aż mnie skręca...
W sumie dla kogoś może - kilkadziesiąt kilometrów - to pewnie jest nic, ale dla mnie... nie, że jestem niedzielny kierowca, bo jeźdżę lepiej, niż niejedne facet, ale nienawidzę jeździć po nieznanych terytoriach....ech....

Mój przedszkolak już ma się lepiej... mało kaszle, za to młodszy, dalej nie za fajnie... faktem gorączka zeszła, wymioty były raz, ale ta biegunka... jest lepiej niż 2 pierwsze dni, ale dalej robi wodniste kupy... Do tego w nocy zaczął mi kaszleć; w dzień jest dość fajnie, ale w nocy masakra - od 5-tej na nogach jesteśmy;

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...