Skocz do zawartości
Forum

Mamy, które nie pracują, zajmują się dziećmi i domem - zapraszam


Edzia

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj Jabłuszko! W jakim wieku masz pociechy (może pisałaś, i mi umknęło...)

A ja myślę. W przyszłym tygodni mam testy starszego i muszę ''coś'' zrobić z małym...
Z rodzicami nie gadam (poszło o dzieci właśnie, że są wnuki równi i równiejsi...), więc odpada. Mam kilka dobrych koleżanek, ale wszystkie pracują na zmiany, więc nawet, jak będą mieć wolne rano, to i tak nie zdążę na ich popołudniową zmianę....
Zostaje teściowa, no, cóż..... nie lubię jej zostawiać moich dzieci, bo ani ona tego nie lubi, no i przede wszystkim, ona opiekuje się dziećmi, jak to było w latach 70-tych i 80-tych ....

U mnie dziś szaro, buro i ponuro.
Pada delikatnie deszczyk, ale młodego mi rozniesie w domku, więc chyba w obroty pójdzie kurtka przeciwdeszczowa oraz kalosze.....

A co u Was?

Odnośnik do komentarza

jabłuszko
IWA23
jabłuszko

A ile?Bo ja mam 33:ehhhhhh:

Chodzi o 22lata.

Też bym chciała wrócić do takiego wieku.Oj działo się działo:36_1_1:

No, też tak czasami mam.... Wtedy nie byłam jeszcze mężatką, nie było dzieci.... szło poszaleć; A teraz.. mój ostatni drink był przed dziećmi, dyskoteka - podobnie;
Nie, że czegoś człowiek żałuje, ale czasami chciałoby się - odsapnąć, powygłupiać się;

Odnośnik do komentarza

Hej.

Dwu-Kropek tak pisałam ile mają moi chłopcy.Mati ma 6 lat a Oli 20 miesięcy.

Mili bidulko wracaj do zdrówka jak najszybciej.A co do pampersa to napewno już niedługo mały zacznie sam wołać.

A ja dzisiaj miałam myć okna ale mama zadzwoniła i musiałam jechać jej pomóc przy drzewie.A wiec jestem narobiona po pachy,ale okna i tak jeszcze muszę umyć bo firanki już zdjełam.

MATEUSZ 13.08.2006

OLIWIER 12.02.2011

:11_9_16:

Odnośnik do komentarza

Jabłuszko - aaa.... faktycznie; jak napisałaś, to mi przypomniało się; w sumie w podobnym wieku, do moich dzieciaczków są...

Mili - tak to już jest; jak coś powiemy teściowej lub ona nam - to się wkurzamy... inaczej jest gdy jest relacja matka/córka itp.
Współczuję grypy; ja w tym roku już miałam (tj. na początku) i też byłam ''z tym'' sama (+ 2 dzieci na dokładkę w domu)... myślałam, że umrę z gorączką 41 C....

Odnośnik do komentarza

Pisałam rano posta, ale mi go wcięło;

ja właśnie popijam kawkę i zajadam ''milkę'' :36_1_1:

Rano zaliczyliśmy z młodszym podwórko... pozbieraliśmy kretowiny oraz zgarnęliśmy liście.
Okna myłam tydzień temu..... i już wyglądają niezbyt dobrze...

Mili - a z jakiej okazji stawiasz??? I to w dodatku w środku tygodnia :P

Odnośnik do komentarza

IWA23
mili17199
stawiam likier cytrynowy jako wkupne

Mili a ty blisko Opolskiego mieszkasz?

Iwa skoro Mili mieszka we Wieluniu to jest to woj.łódzkie.Czyli mieszka blisko mnie.A do woj.opolskiego jest koło 150km.Też kiedyś mieszkałam w woj.opolski. a dokładnie w Strzelcach Opolskich.13 lat temu moja mama wróciła do swojego domu rodzinnego ponieważ rozeszła się z moim ojcem.A ja się bardzo z tego faktu ciesze bo tu jest moje miejsce na ziemi::):

MATEUSZ 13.08.2006

OLIWIER 12.02.2011

:11_9_16:

Odnośnik do komentarza

Ten likier jest urodzinowy. Ja nie mogę pić, bo biorę polopirynę więc postanowiłam się podzielić. Do Opola mam jakieś 100km przez Olesno. We Wieluniu mieszkam 1,5roku. Jak tylko skończyłam szkołę (technikum ochrony środowiska) to przeprowadziłam się do teściów, a pochodzę z Częstochowy (najpierw mieszkałam w dzielnicy Stradom w domu rodzinnym mojej mamy, ale było ciasno, bo na piętrze mieszka siostra mojej mamy z mężem i wtedy z 2 dzieci, a na dole babcia z dziadkiem, moi rodzice, ja i mój brat więc gdy miałam 3 latka przeprowadziliśmy się do rodzinnego domu mojego taty gdzie wykończyli piętro w dzielnicy Błeszno Południe lub Stare Błeszno)

http://www.suwaczki.com/tickers/1usal6d8mgl46wyn.pnghttp://s10.suwaczek.com/20090912310214.pnghttp://www.suwaczek.pl/cache/2eacb1e78a.png

Odnośnik do komentarza

jabłuszko
IWA23
mili17199
stawiam likier cytrynowy jako wkupne

Mili a ty blisko Opolskiego mieszkasz?

Iwa skoro Mili mieszka we Wieluniu to jest to woj.łódzkie.Czyli mieszka blisko mnie.A do woj.opolskiego jest koło 150km.Też kiedyś mieszkałam w woj.opolski. a dokładnie w Strzelcach Opolskich.13 lat temu moja mama wróciła do swojego domu rodzinnego ponieważ rozeszła się z moim ojcem.A ja się bardzo z tego faktu ciesze bo tu jest moje miejsce na ziemi::):

Ja jestem ze Strzelec Opolskich :)
Imka witaj,rozgość się i pisz z nami jak najczęściej :)

Odnośnik do komentarza

Witajcie, od miesiąca jestem naczelną i od miesiąca czytam, czytam, czytam. Dziś trafiłam tutaj. Cieszę się,*że macie swoje miejsce. Zapraszam do zadawania pytań także i mnie 9 może na coś sie przydam Wam)> chcę by serwis był maksymalnie dopasowany do Waszych potrzeb więc poproszę o wsparcie i napisanie co powinno znaleźć się w serwisie. Pozdrawiam D.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...