Skocz do zawartości
Forum

Mamy, które nie pracują, zajmują się dziećmi i domem - zapraszam


Edzia

Rekomendowane odpowiedzi

hejka
ale tu naklikałyscie.....
a ja pranko zrobiłam, kapusniaczek i ogarnełam bałagan w domu, czyli dzien jak co dzien.I takie zaległosci mi sie zrobiły ze hej.
Mnie waga juz prawie wróciła do normy został mi 1-2kg do zrzucenia , ale to zostało mi w brzuchu a to niestety bez cwiczen nie chce spasc.....

20 Maja skończyłem roczek:)
Bartuś

Odnośnik do komentarza

Witam nowe Mamy! Nika, Basia Suzy - rozgoscie sie! :)

Ja tez najwiecej mam na brzuszysku tylku i udach :(

Gosia - oby pielegniarka delikatnie wkula igle jutro:)

My dzis po wazeniu - moja mala kruszynka wreszcie przekroczyla 6kg- 6,3 :)
A my dzis bez obiadu, dopiero wrocilismy,zalatwialismy sprawy na miescie, teraz cos sie wykombinuje :)
Ostatnio mamy faze na brukselke z buleczka tarta-pyyycha:)

Karina - dzieki za ten link- poczytam uwaznie:)
Pozdrowionka dziewczyny!! :))

http://www.alterna-tickers.com/tickers/786895.png

Odnośnik do komentarza

anula_73
Kac? jaki kac. Trzeba wiedzieć w jakim towarzystwie pić.

No i z racji wieku, już umie się pić :smile_move:. Prawda, Mamutki?

Ja sie biorę za sprzątanie. M. wraca wieczorem
oJ CO PRAWDA TO PRAWDA :smile_move::smile_move:

Bubasek
czesc kobietki
mnie czeka rowniez siedzenie w domku z dzidzia.
Co prawda studiuje ale to praktycznie 1 dzien w tygodniu.
Zobaczymy jak mi bedzie szlo ;)

dodomi
wrescie, obiad ugotowany, mieszkanie ogarnięte... ehhh i codzień to samo, tez tak macie?czy tylko mnie przygniata monotonność dnia codziennego:36_2_49:

basia681
witam no ja teraz też siedze w domku musze uwazac i do pracy nie chodze jestem obecnie w 3 mscu ciazy Corcia ma 5 lat od wrzesnia do zerowki ... i porod w sierpniu wiec troszke sie bedzie działo ... W domu nie lubie siedziec ... ale cóz poradzic jak trzeba teraz Dzidzi najważniejsze... dobrze ze znalazlam takie forum ... :)

gagawa
Witajcie Kobietki!
Ja juz prawie rok siedze w domciu - od poczatku ciazy.. Za 3 tygodnie kończy mi sie urlop macierzyński ale postanowiłam zostać z maleństwem w domku przynajmniej aż skończy roczek. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Powód - przede wszystkim brak rodzinki w pobliżu a nie chcę maleństwa zostawiac pod opieką obcych. Poza tym chce się w pełni cieszyć każdą chwilką z moją kochaną córeczką!

Nika_S77
Witam mam na imię Monika i jestem tu nowa :)
Mam 8 letnią i 6 miesięczną córeczkę.
z pierwszą córką nie byłam długo w domu, teraz wiem co straciłam, chętnie siedziałabym z moimi szkrabami do 18 lat :)

SuzyMummy
Hej domowe mamki ! ja się też tu wproszę ::):

Siedzę w domku z moją córcią która jak widać na suwaczku ma 2 miesiące :) I jak narazie przez jej pierwsze lata nie wybieram się do pracy :)

Gdyż uważam że fajnie jest obserwować i razem iśc z dzieckiem przez pierwsze lata , co niee??? :))

buziaki dla was

WITAJCIE NOWE MAMUSIE. IM WIĘCEJ TYM LEPIEJ :smile_move:

Ja dzisiaj też dzień jak codzień:36_2_49::leeee: Trzy pralki puszczone, dwie poskładane, chata ogarnięta po wczorajszej imprezce, zakupy, napalone w piecu, gary pomyte, obiad z wczoraj. mały odprowadzony i odebrany z przedszkola:glass::glass:ciągle to samo:glass::glass:

Odnośnik do komentarza

:Kiss of love: Witam wszystkie nowe mamusie domowe !

Oj, coś mi się zdaje,że wątek robi oszałamiającą karierę

Monia jak piszesz o swoim dniu to po prostu już nie mam co dodać. u mnie to samo... (a po wczorajszej imprezce mamutkowej też musiałam w piecu rozpalać, bo - gapa, zapomniałam dosypać węgla:o_no:)

Jasiek-17 (11.05.1995), Zuzia-13 (15.02.2000) Jędrek- 8(20.06.2004) i Sabinka-4 lata (11.08.2008)

"wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem,możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"

Odnośnik do komentarza

Suzy oj nudzę się, bo co innego mieć czas zajęty. Takie czynności domowe są przecież #%^&* nudne, mało rozwijające, itp...... Ty chociaż kogoś z balkonu widzisz.:36_2_18:

Jasiek-17 (11.05.1995), Zuzia-13 (15.02.2000) Jędrek- 8(20.06.2004) i Sabinka-4 lata (11.08.2008)

"wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem,możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"

Odnośnik do komentarza

no wlasnie pojde zabic nude:Real mad::Real mad: zmywaniem !! bo przeciez nie mozna sobieodpoczac... bo facet to jak dziecko.

A powiedzial ze pozmywa ! ... i co????????? SPI .... superancko kurde !

dobrze ze mala tez spi... i tak pewnie sie zaraz obudzi... ale dobre bo w nocy spi ladnie, zaraz jak tylko zje... odkladam ja do wyrka pol godziny jeszcze pomruczy i spi z 4 -5 godzin normalnie super... cala noc tak

Odnośnik do komentarza

kasioleqq
witam Was:)
ja tez nie pracuję siedzę w domciu wychowuję synka...i robię codzienne czynnosci domowe:) widzę, ze się nudzicie i chcialybyście gdzieś wyskoczyć???
ja też tak czasem mam, ale zawsze pocieszam się tym ze mam cudnego dzidziusia;)

witaj
wiesz gdyby nie te nasze kochane skarby to bysmy powariowały w tych domach....:lup:

20 Maja skończyłem roczek:)
Bartuś

Odnośnik do komentarza

agulaf

witaj
wiesz gdyby nie te nasze kochane skarby to bysmy powariowały w tych domach....:lup:

Gdyby nie mój skarb to pewnie do dzis bym sie zarzynała w pracy po 10 i więcej godzin hihi myśląc że siedzenie cały czas w domu to okropna nuuuuda. Ale jak to mówią - punkt widzenia zależy od punktu siedzenia... U mnie pierwsze 3 tygodnie uziemienia jak zaszłam w ciążę były tragedią. Myślałam że zwariuje ale teraz to już nie wyobrażam sobie wrócić do pracy zaraz po urlopie macierzyńskim...

Odnośnik do komentarza

witam wieczorowa pora;)
Mała juz spi,a ja tu zagladam do Was i co? i znowu mam zaległosci;)
Nika S77 SuzyMummy Sweethope kasioleqq- Witajcie !!!
gosiammm moja kazde szczepienie znosila super,ale przy ostatnim jak nigdy dostala na wieczor goraczki,takze moze zakup sobie na wszelki wypadek cos na goraczke. Ale nie martw sie za wczasu;)
SuzyMummy u mnie tez naczynia czekaja na męża,gdzie ok 17 mowil ze pozmywa,a zlew nadal pełny ale ja nie zamierzam go wyreczac;P
Juz gdzies wczesniej widzialam zdj Twojej corci,sliczna jest a ten pokoik-cudo:*
kasioleqq ja odkad nie karmie piersia to mam nieraz chwilke zeby gdzies wyskoczyc,ale wczesniej....cieszylo mnie nawet gdy zeszłam na dol kupic ziemniaki;D

Jej moja Mała znowu płacze....juz sama nie wiem co myslec czy to te zeby czy coos innego...chyba wysle zaraz meza do apteki po te czopki o ktorych pisalyscie;/

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlx1hp9wz200zp.png http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej28yip5rcjt.png

Odnośnik do komentarza

gagawa
agulaf

witaj
wiesz gdyby nie te nasze kochane skarby to bysmy powariowały w tych domach....:lup:

Gdyby nie mój skarb to pewnie do dzis bym sie zarzynała w pracy po 10 i więcej godzin hihi myśląc że siedzenie cały czas w domu to okropna nuuuuda. Ale jak to mówią - punkt widzenia zależy od punktu siedzenia... U mnie pierwsze 3 tygodnie uziemienia jak zaszłam w ciążę były tragedią. Myślałam że zwariuje ale teraz to już nie wyobrażam sobie wrócić do pracy zaraz po urlopie macierzyńskim...

Ja miałam to samo a u mnie powrót do pracy zbliża sie WIELKIMI krokami

20 Maja skończyłem roczek:)
Bartuś

Odnośnik do komentarza

kasioleqq
witam Was:)
ja tez nie pracuję siedzę w domciu wychowuję synka...i robię codzienne czynnosci domowe:) widzę, ze się nudzicie i chcialybyście gdzieś wyskoczyć???
ja też tak czasem mam, ale zawsze pocieszam się tym ze mam cudnego dzidziusia;)

Witaj ::D:

Sweeti też witaj:zwyrazami_milosci:

agulaf
kasioleqq
witam Was:)
ja tez nie pracuję siedzę w domciu wychowuję synka...i robię codzienne czynnosci domowe:) widzę, ze się nudzicie i chcialybyście gdzieś wyskoczyć???
ja też tak czasem mam, ale zawsze pocieszam się tym ze mam cudnego dzidziusia;)

witaj
wiesz gdyby nie te nasze kochane skarby to bysmy powariowały w tych domach....:lup:

He he ostatnio z nimi wariuję. Przydałoby sie rzeczywiście jakies wyjście, bo normalnie w końcu w wariatkowie wyląduję. A najgorsze jest to, że zaczynam mówić jak i one:36_2_49::36_2_49:

sylwia21
Ja też bym chciała nie raz gdzieś wyskoczyć,ale jak przychodzi co do czego to zostaje w domu.
Właśnie mój mąż znowu marudzi ,że siedzę przy komputerze,już to marudzenie mnie denerwuje,dzieci wykąpałam kolacje dostali,w domu posprzątane i nie wiem co jeszcze chce,Wasi mężowie też wam marudzą ,ze siedzicie przy komputerze?

Oj marudzi, mrudzi. Przedtem (przy poprzednim kompie) narzekał, że chodzi jak sieczkarnia. Kupił mi lapka, a ten tak samo rzęzi. Chyba znowu go do serwisu odeślę, albo zabiję (kompa oczywiście). A najgorsz jest to, ze mój nie lubi kompow, tylko samochody. Chociaż nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. On teraz w tv siedzi, a ja tu.

Odnośnik do komentarza

hej

ale jestem umęczona tym domowym nic nierobieniem!!!!!!!!!!!!!!!!!

cały dzień w biegu, właśnie nowość i odmienność miałam - gotowanie dla obcego, hehehe ksiundz na kolędę przyszedł i u mnie się stołował, m. miał mi pomóc i Kube przypilnować ale o 14.00 dostał telefon, że znajomy stracił przytomność i upadł i trzeba do szpitala - to pojechali i jeszcze do tej pory ich nie ma, napomagał hehehe, mnie oczywiście
przed chwilą dzwonił i jest podejrzenie, że kumpel ma złamaną nogę, zdjęcie jescze nie dotrało wrrrrrrrrrr, jak dotrze to pewnie okaże się, że noga już się zrosła tak się spieszą w wojskowym we wrocławiu,

poza tym witam nowe mamy nudzące się w domu!!!!!!!!!!!! piszcie jakie macie pomysły na tę domową nudę:sofunny:

http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczyny wieczornie:love:
Miałam już sie dziś nie odzywac, ale nudzi mi sie wiec wpadłam. Moj mąż raczej nigdy nie miał nic przeciwko komputerowi, bo zawsze sie poprostu nim wymieniamy. Gdy on przed kompem ja oglądam seriale, a gdy ja przy kompie to on idzie na tv:smiech:. Rzadko ostatnio "na siebie wpadamy":Oczko:, wiec nic nam nie przeszkadza!!!
Witam oczywiście nowe domowe mamusie:love:
Jest nas tutaj tak dużo że niedługo pogubie sie o czym i z kim pisze:Zakręcony:.
I dzień minął. Dziecko moje już śpi, padło jak mucha, bo nadal chore. Mąż też sie położył a ja pewnie znowu spedze poł nocy przed komputerem bo zamiast go wyłączyc to bede gapiła sie w ten monitor i szukała jakichś atrakcji:whistle:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-5983.png

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20031004650117.png

Odnośnik do komentarza

To tak jak i ja Edziu. Czekam na rodzinkę wracajacą z Krynicy - nie ma sensu się kłaść bo i tak by mnie obudzili. I tak się właśnie zastanawiam kompek czy Bond?

A w ogóle to nic mi się nie chce.

Jasiek-17 (11.05.1995), Zuzia-13 (15.02.2000) Jędrek- 8(20.06.2004) i Sabinka-4 lata (11.08.2008)

"wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem,możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...