Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maluszki 2016


Gość Dżastaa

Rekomendowane odpowiedzi

Ha, Ha Kati - perfekcyjny pan domu Ci rośnie ;-)

Kasiek87 - zgadzam się z Dziewczynami - zmień lekarza. Pomysł Kati z izbą przyjęć też jest bardzo dobry, skoro gbur tak panikował, może warto się przejechać - szpital działa 24/7 i nie odmówią Ci pomocy. Jakie miałaś objawy - sam dyskomfort/ucisk w pochwie, czy coś jeszcze?

Ja się od kilku godzin zbieram do ćwiczenia - walka wewnętrzna trwa... Wstawiłam nawet dwa prania, żeby odwlec na później... Ale wstyd!

Odnośnik do komentarza

Ja też uważam, że jesli jeden lekarz wykryje coś niepojącego to trzeba to bezwzględnie skonsultować z innym i ja bym mu tak bezgranicznie nie wierzyła. Ja co prawda chodzę prywatnie co 3 tyg, płacę za to zawsze 100zl, ale wizyta trwa zawsze min 20 minut. Ważenie, ciśnienie, zawsze badanie ręczne szyjki, zawsze usg, gin zawsze wypytuje jak się czuję, czy mi cos akurat dolega, zawsze zleca jakies badania. Jest dodatkowo endokrynologiom i juz w 4tyg ciąży wykryłyśmy u mnie dużo za duże TSH. Jak robi usg to jak jastrząb patrzy w monitor ;) nie wiem, może jest taka dlatego, że jej płacę, ale jednak mam wrażenie że jest lekarzem z powołania. awsze po wizycie u niej jestem dużo spokojniejsza i nie żałuję żadnej złotówki, bo spokojna mama to spokojne dziecko ;)

Odnośnik do komentarza

Szpital to szpital jedz i sciemniaj albo inny lekarz .
Jedna młoda dziewczyna zrmna leżała bo jakiś konowal opowiadał ze jest ok z ciąża po czym okazało się że ma zasniad groniasty . Nie zrobił jej nigdy usg a wmówił ze to jej wina.
Zmiana lekarza Tobie dobrze zrobi.

Odnośnik do komentarza

kasiek87, co za lekarz zachowuje się w ten sposób :/ Też bym Go zmieniła na Twoim miejscu. Albo przynajmniej konsultacja u innego.

Ufff... a ja miałam dla odmiany kolejne pół dnia rzygania. Skutek uboczny choroby :/ Zjadłam już prawie cały słoiczek miodu :P I muszę przyznać, że działa :) Gardła już prawie nie czuję. Za to nos mam niczym Rudolf Czerwononosy :D

Stardust, współczuję teściów :/ Też kiedyś miałam niezłe przejścia ze swoją teściową... szkoda gadać.

Dziewczyny, mam przez Was wyrzuty sumienia :P Muszę się jutro i ja wziąć za jakieś ćwiczenia :)

Witaj Marzena24 :)

Zuzia, 10.06.2016, 3230 g, 56 cm

Odnośnik do komentarza

Gianna

nie musisz miec wyrzutow sumienia, stworz ze mna grupe niecwiczacych leniuszkow :)
moze ktoras z czarownic do nas dolaczy :)

Czarownicavip
wierz mi doprowadzil mnie ten konowal do bialej goraczki, zazwyczaj nie jestem az tak chamska :D

Odnośnik do komentarza

Usmiech - brawo Ty :D
Ja niestety dzisiaj tylko obejrzałam początek tych ćwiczeń z YouTube które Kati podlinkowała. Najwyraźniej nie byłam gotowa do ćwiczeń. Ale moze jutro :)

Kasiek też proponuje zmianę lekarza i dla własnego spokoju wizytę na IP.

Beata ja będąc w VII klasie SP nazwałam nauczyciela dupkiem, bo koledze postawił 3 za odpowiedź. Co prawda powiedziałam to szeptem ale usłyszał. Byłam jego pupilką, ulubienicą a od tego momentu zmienił się do mnie bardzo i już nie mialam samych 5 z historii. Nawet na 4 musiałam poprawiać. Gdy teraz przypadkiem zobaczę go na jakichś miejskich uroczystościach to unikam go ;) Kiedyś pamiętam tak się chowałam przed nim, że w pewnym momencie prawie na niego wpadłam :D On na pewno już dawno tego nie pamięta a ja tak ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlj44jqv6ew1kq.png
(*) Aniołek 13.01.2015 (8 tc.)

Odnośnik do komentarza

Stardust jesteś jeszcze w szpitalu? Długo tam Cię będą trzymać?

Mój pierwszy dzień na L4 tak szybko zleciał ze nawet nie wiem kiedy. Jedyna konkretna rzecz którą zrobiłam to odkurzyłam mieszkanie i wyniosłam śmieci. Jako że prawie całą noc nie spałam to wieczorem 2 godzinki pospałam.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlj44jqv6ew1kq.png
(*) Aniołek 13.01.2015 (8 tc.)

Odnośnik do komentarza

Czarownicavip

no to witaj w grupie i czekamy na kolejne leniwce :)

Nikaa

ja tez mam rozne wspomnienia z mlodosci :)
chyba od zawsze bylam waleczna, co nie zawsze mi na dobre wychodzilo :P

cwiczace wiedzmy
Wy tak szukacie filmikow na youtube a tu pod reka reklama na naszej stronie merdajace ogonki :D

Odnośnik do komentarza

Ha, ha - Kati - "nie do oglądania!" ha, ha!
posłusznie melduję, że trochę pomachałam, ale nie za dużo, bo jednak od niedzieli trochę kłuje mnie w brzuchu, więc nie chciałam przedobrzyć. Filmik fajny - z resztą cała strona też :-)

Nikaa - co za historia z nauczycielem:-)
Ładne mi zwolnienie lekarskie - prace domowe ;-)

Odnośnik do komentarza

Kati slyszałam teorię że np.jak sobie wyobrażamy że ćwiczymy albo przy tym jeszcze oglądamy cwiczenia i wyobrażamy sobie jak rzeźbi się nasze ciało to tak się dzieje :D Ha ha

Beata ja z przekory nie oglądam reklam na tej stronce. Pamiętacie jak swego czasu wyskakiwała reklama na pół strony na tym forum? Od razu wychodziłam i ładowałam ba nowo. A poza tym to pisałam do redakcji forum maile ze ta reklama jest baaardzo wkurzajaca i utrudnia korzystanie z forum. Babka pytala mnie czego to jest reklama ale nie moglam jej odp.bo ze złosci na nia nie patrzyłam. Pozniej okazalo sie ze chodziło o "serce internetu"- i dobrze ze szybko ja usuneli bo babka powiedziala ze zglosi to informatykom ;)
W ogóle nie zwracam uwagi na te filmiki więc nawet nie zauważyłam tego o którym wspomniałas :D Bo może raz jeden obejrzałam na temat diety w ciąży ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlj44jqv6ew1kq.png
(*) Aniołek 13.01.2015 (8 tc.)

Odnośnik do komentarza

Kati78
Moniska, podoba mi się tekst : a widzę że pan to nie z powołania tylko dla pieniędzy i oglądania!" Idealne!:)
Jak tam domowy fitness? Co ćwiczyłaś?

A tak ogólnie rozgrzewka kręcenie bioderkami na piłeczkę rozciaganko i już widzę jaka jestem sztywna w porównaniu z tym co było.
Wszytko po trochu ręce nogi pośladki, troszkę brzuch ale takie bezpieczne ćwiczenia, stabilizacja na kręgosłup i tyle. Po kilka ćwiczeń na początek starczy nie ma co szaleć później można wydłużyć. Później się porolowalam na walku.ćwiczenia są ważne naprawdę ciężko się zebrać mi też się nie chce w dodatku samej ale już po pierwszych ruchach robi sie przyjemnie później jest z głowy i uwalniają się endorfinki. Do tego apetyt przychodzi tak ze mdłości w odstqwke i człowiek id razu czuje się zdrowszy :-D

http://www.suwaczki.com/tickers/ckai3e3kwlknu3e0.png
http://www.suwaczki.com/tickers/8unes65g1giu5hc4.png

Odnośnik do komentarza

Ha ha :D Ja też chcę się porolować :D Proszę o instrukcję :D

A tak z innej beczki... Pomimo że mam już swoje lata to jestem zielona jeśli chodzi o dziecko i akcesoria dziecięce. Dlatego zapisze się do szkoły rodzenia i mam nadzieję że wiele rzeczy tam się dowiem i nauczę ;)
Ale że na tym forum jest dużo doświadczonych mam to pytam :D Jaki przwijak jest lepszy miękki czy twardy?

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlj44jqv6ew1kq.png
(*) Aniołek 13.01.2015 (8 tc.)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...