Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maluszki 2016


Gość Dżastaa

Rekomendowane odpowiedzi

Jola AN
Jade wlasnie jade na badanie krwi - znow HIV, kila i inne paskudztwa. Czy wy tez badacie to w kazdym trymestrze? Czy to moj lekarz jest nadgorliwy?

Jola, zdaje się, ze Twój lekarz nadgorliwy, bo ja robilam raz. Chyba, ze na tej wizycie w przyszłym tygodniu mi coś zleci, ale nie wydaje mi się. Tak czy siak, lepiej w ta stronę niż w druga, jak np ta super lekarka babyjagi.

Dla joopi gratulacje i moc uściskow. :)

Ciekawe jak tam nasza Baba! =)

http://www.suwaczki.com/tickers/010ivfxmbvwwh243.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Evita_87 biorę go na e.coli lekarza juz mi 3 antybiotyk dał a one cały czas siedzą w pochwie. Boi się zeby nie wywołały przedwczesnego porodu i nie wlazly do blizny po cc. I do tego jeszcze jeden antybiotyk dopochwowo robiony w aptece.
jooppi gratulacje! Jacy dorodni:) lada dzien bedziecie w domu. Jak się czujesz? Opadły trochę emocje? Jak hormony? Nie szaleją?
babyjago trzymajcie się wojowniczki! Walczcie jeszcze o te kilka dni. Malutkiej widocznie dni się pomyliły albo tak bardzo chce do mamy :) jak się czujesz? cały czas kroplówki? Widzisz nawet czekolady nie musisz jeść tyle tego magnezu masz w sobie:D kiedy przyjedzie OTD zeby Ci pomoc? Gdybym była bliżej to juz bym tam z Tobą siedziała i karmiła jakimiś ciastkami;)

http://s1.suwaczek.com/201606257448.png

Odnośnik do komentarza

Syll
Evita_87 biorę go na e.coli lekarza juz mi 3 antybiotyk dał a one cały czas siedzą w pochwie. Boi się zeby nie wywołały przedwczesnego porodu i nie wlazly do blizny po cc. I do tego jeszcze jeden antybiotyk dopochwowo robiony w aptece.
jooppi gratulacje! Jacy dorodni:) lada dzien bedziecie w domu. Jak się czujesz? Opadły trochę emocje? Jak hormony? Nie szaleją?
babyjago trzymajcie się wojowniczki! Walczcie jeszcze o te kilka dni. Malutkiej widocznie dni się pomyliły albo tak bardzo chce do mamy :) jak się czujesz? cały czas kroplówki? Widzisz nawet czekolady nie musisz jeść tyle tego magnezu masz w sobie:D kiedy przyjedzie OTD zeby Ci pomoc? Gdybym była bliżej to juz bym tam z Tobą siedziała i karmiła jakimiś ciastkami;)

Miałaś robiony posiew z antybiogramen?
Wielkie gratulacje dla mamusi Bliźniaków!
Odnośnik do komentarza

[quote="Evita_87"][quote="Syll"]
Miałaś robiony posiew z antybiogramen?
Wielkie gratulacje dla mamusi Bliźniaków! [/guote]
Miałam juz dwa razy i za każdym razem wychodzą wrażliwe na wszystkie antybiotyki ale wytępić się nie chcą:/ w przyszłym tyg bede mieć 3 posiew, normalnie zbankrutuje przez te posiewy i antybiotyki.

http://s1.suwaczek.com/201606257448.png

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry ! O jaką miła informacja z rana! Jooppi wielkie gratulacje...ale fajnie, że są już z Tobą;) Dużo zdrowia!
Czekam jak na szpilkach na informacje od Ciebie Babyjago, ciągle trzymam kciuki i o Was myślę.
Badania miałam raz robione w 1 czy 2 trymestrze. Teraz tylko hbs(?) do morfologii no i na ost wizycie gbs.
Mnie też babyjaga zmotywowała wczoraj domòwilam resztę drobnych rzeczy...3przescieradełka, podkład, termofor z pestek wiśni, wkładkę do wanienki, zapas pieluch tetrowych i jakieś flanelowe jeszcze, gaziki, sól do noska, butelki 2 z tomee tippee i jeszcze parę głupot.
Został mi termometr, oilatum, Alantan no i wózek.
Slyszałyscie coś o Rico nano i abc design? Bo mam 2 upatrzone na te chwile.

Odnośnik do komentarza

Syll][quoteEvita_87][quoteSyll

Miałaś robiony posiew z antybiogramen?
Wielkie gratulacje dla mamusi Bliźniaków! [/guote]
Miałam juz dwa razy i za każdym razem wychodzą wrażliwe na wszystkie antybiotyki ale wytępić się nie chcą:/ w przyszłym tyg bede mieć 3 posiew, normalnie zbankrutuje przez te posiewy i antybiotyki.

Oslonke probiotyczna stosujesz?popytaj lekarza czy nie warto np zakładać raz na noc lactovaginal, nawet do końca ciąży.
Odnośnik do komentarza

Jooppi gratulacje i dużo zdrówka dla maluszków.
Zaczyna się robić ciekawie co dzień to jakaś nowa wiadomość. Ja z tego wszystkiego " ubralam" wczoraj łóżeczko. Przykryłam kocem żeby się nie kurzylo. Zmieniłam firankę w pokoju Filipka na Kubusiowo-Puchatkową. Przetarłam przy okazji okna u maluszka bo co prawda nie mieszkamy przy głównej drodze ale deszcz trochę ochlapał zwłaszcza na dachowym widać. Resztę okien może odswieżęvw przyszłym tygodniu. Choć miałam w planie po 15.05 ale chyba boję się czekać. W tym tygodniu muszę dokończyć zapasy jedzenia do zamrożenia.
Byłam dzisiaj w lidlu kupiłam sobie leginsy i bluzeczki ciążowe - mąż się śmieje że już nie warto! Chciałam biustonosz do karmienia ale nie kupiłam bo były mega duże niestety.
Babyjaga dawaj znać jak minęła Wam noc. Mam nadzieję że wszystko w porządku.
U nas wizyta u lekarza 13.05 zobaczymy ile mój maluszek - niemaluszek urósł. Starałam się ograniczyć słodycze ale na majówce skusiłam się na lody. Od czekolady i butelki udaje mi się póki co trzymać z daleka.
A Lidlu kupiłam jeszcze spodenki i skarpetki dla Fifiego choć miałam już nic nie kupować ale oczywiście nie mogłam się powstrzymać.

Odnośnik do komentarza

Babyjaga się nie odzywa, może akcja porodowa się zaczęła.. hmm ? Mam nadzieję, że wszystko u Was dobrze Kochana.
Też muszę tą sól dokupić, mam w domu ale pisze że dla dorosłych, dla dzieci to chyba w niebieskim opakowaniu jest o ile dobrze pamiętam, a ja mam zielone.
Ja muszę tylko wszystko do walizki powkładać jeszcze, bo już przyszykowane na fotelu leży :) Ubrań już nie dokupuję żadnych, trzeba wychodzić to co jest, najbliższy zakup planuję na chrzciny (ciekawe czy dotrwam :D).
Aga a jakie rozmiary tych biustonoszy były w lidlu?

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49df9h1by0oenb.png

Odnośnik do komentarza

Evita_87][quoteSyll][quoteEvita_87
Syll

Miałaś robiony posiew z antybiogramen?
Wielkie gratulacje dla mamusi Bliźniaków! [/guote]
Miałam juz dwa razy i za każdym razem wychodzą wrażliwe na wszystkie antybiotyki ale wytępić się nie chcą:/ w przyszłym tyg bede mieć 3 posiew, normalnie zbankrutuje przez te posiewy i antybiotyki.

Oslonke probiotyczna stosujesz?popytaj lekarza czy nie warto np zakładać raz na noc lactovaginal, nawet do końca ciąży.

Stosuje do ustnie probiotyk i po każdym antybiotyku lactovaginal ;) zreszta cała ciąże i przed stosowałam te rzeczy i jeszcze od czasu do czasu na zakwaszenie zeby dobrze się rozwijała flora. Niestety ten problem ciagle trawa juz od 2 lat i nie mogą mnie wyleczyć:(

http://s1.suwaczek.com/201606257448.png

Odnośnik do komentarza

kamilaaa_n
Babyjaga się nie odzywa, może akcja porodowa się zaczęła.. hmm ? Mam nadzieję, że wszystko u Was dobrze Kochana.
Też muszę tą sól dokupić, mam w domu ale pisze że dla dorosłych, dla dzieci to chyba w niebieskim opakowaniu jest o ile dobrze pamiętam, a ja mam zielone.
Ja muszę tylko wszystko do walizki powkładać jeszcze, bo już przyszykowane na fotelu leży :) Ubrań już nie dokupuję żadnych, trzeba wychodzić to co jest, najbliższy zakup planuję na chrzciny (ciekawe czy dotrwam :D).
Aga a jakie rozmiary tych biustonoszy były w lidlu?

Tez wróciłam z lidla. Kupiłam spodenki i body dla Frania. Kupiłam stanik ale musze oddac bo rozm od 85 C lub D. Nie fajne są.

Odnośnik do komentarza

Syll][quoteEvita_87][quoteSyll
Evita_87
Syll

Miałaś robiony posiew z antybiogramen?
Wielkie gratulacje dla mamusi Bliźniaków! [/guote]
Miałam juz dwa razy i za każdym razem wychodzą wrażliwe na wszystkie antybiotyki ale wytępić się nie chcą:/ w przyszłym tyg bede mieć 3 posiew, normalnie zbankrutuje przez te posiewy i antybiotyki.

Oslonke probiotyczna stosujesz?popytaj lekarza czy nie warto np zakładać raz na noc lactovaginal, nawet do końca ciąży.

Stosuje do ustnie probiotyk i po każdym antybiotyku lactovaginal ;) zreszta cała ciąże i przed stosowałam te rzeczy i jeszcze od czasu do czasu na zakwaszenie zeby dobrze się rozwijała flora. Niestety ten problem ciagle trawa juz od 2 lat i nie mogą mnie wyleczyć:(

O kurcze, no ale już nie tak wiele zostało do porodu wiec aby tym razem leczenie przyniosło rezultat.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...