Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maluszki 2016


Gość Dżastaa

Rekomendowane odpowiedzi

To ja chyba zaszalałam, bo mam 20 tetrowych :-D ale za to flanelowych nie mam w ogóle, pewnie się zaopatrze, bo w sumie fajna sprawa z tym opatulaniem. Ja tetrowe kupiłam na allegro, chyba z tych najpopularniejszych aukcji, są ok, bo nie zostawiają tych nitek, ale właśnie słyszałam, że w Auchan i pepco też są fajne, a podobno biedronkowe zostawiają te nitki

https://www.suwaczki.com/tickers/3jgxs65g12tlxjhu.png]Tekst linka[/url]

http://www.suwaczki.com/tickers/n59yzbmhm2h6i2ua.png

Odnośnik do komentarza

Justyna ja akurat nie mam nic ale czytam majówki i to jest powszechne także nie martw się, zupełnie normalne.:)uroki ciąży...hormony :)
Babyjaga właśnie tetrowe też są takie fajne kolorowe teraz, ja też dokupię jeszcze z 10 ale chyba w te kolorowe zainwestuj bo cieszą oczy;) flanelowe to bardziej takie do opatulania, przykrywanie a do wszystkiego innego tetrowe. To w pepco mówicie tańsze niż 6 zł to się wybiorę:))

Odnośnik do komentarza

No,ale żeby aż tyle... :P a co do wkładek to mam teraz dylemat,bo na szkole rodzenia położna mówiła,że nie są dobre bo przyklejają się do brodawek i jeśli ktoś ma pokaleczone to strasznie boli. Polecała ze silikonu firmy mendela czy jakoś tak... A jak nie to bawełniane, oddychające wielorazowe jakieś...

Odnośnik do komentarza

~Justa2016
No,ale żeby aż tyle... :P a co do wkładek to mam teraz dylemat,bo na szkole rodzenia położna mówiła,że nie są dobre bo przyklejają się do brodawek i jeśli ktoś ma pokaleczone to strasznie boli. Polecała ze silikonu firmy mendela czy jakoś tak... A jak nie to bawełniane, oddychające wielorazowe jakieś...

Ja mam normalne bawełniane z canapolu i babydream z rossmana i nie ma co się na razie nakrecać na wydziwianie.Wszystkie kobity używają tych standardowych a jak będziesz potrzebowała innych to w sklepie od ręki kupisz albo poczekasz 2 dni na dostawę z allegro. ;)

Odnośnik do komentarza

Ja pamiętam jak ja pisałam pracę mgr..haha zwlekałan aż do ostatniego terminu do jakiego mogłam...taka niechęć... potem usiadłam już z musu i chyba w 1,5 tygodnia spłodziłam całą ;) ale całymi nocami siedziałam.
Jak masz auchan to zobacz tam są śliczne wzory, duży wybór. Fakt te flanelowe mięciutkie jak kocyk.

Odnośnik do komentarza

No ja wlasnie zwlekam do konca ;-) dzis moglabym pisac cala noc, gdyby nie brzuchol. Ale w takim tempie jak dzis, powinno 1.5 tygodnia wystarczyc plus poprawki :-)

Mam auchana niedaleko, ale strasznie tam zawsze duzo ludzi, a tlumy budza we mnie agresora od kiedy brzucha bronie przed kuksancami :-) zostane przy allegro i pepco. Wlasciwie to ojcu zlecilam nabycie na allegro.

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny!! Dzisiaij miałam pracowity dzień i dopiero teraz Was nadrabiam:) ja mam białe tetrowe i kilka flanelowych w jakieś wzorki:) dzisiaj byłam w sklepie z samymi tkaninami i nie potrafiłam wybrać materiałów na prześcieradełka do wózka:D mąż to od razu stanął w kolejce (tylko 40 min stał, taki tłum babek) a ja spokojnie sobie wybierałam materiały:D niesamowite sa te wzorki, normalnie nie mogłam sie zdecydować:D
słuchajcie mam dylemat - nie wiem jaki materacyk do łóżeczka kupic:( potrzebuje rozmiar 140x70 i różne sa opinie. Chciałam gryka pianka kokos - ale jak zaczełam czytać że w gryce często pojawia sie pleśń to sie przestraszyłam:( jakie Wy macie? czy któraś z Was kupowała na rozmiar 140x70??

http://s9.suwaczek.com/201606087248.png

Odnośnik do komentarza

Też mam gryka kokos a o tym pleśniemiu to czytałam jak agentki prały go to zakwitał i różne cuda się działy. Mój ma zdejmowany pokrowiec i pod prześcieradło matkę jakaś nieprzemakalną kupię czy podkłady będę wkładała wiec nie powinno być potrzeby prania materaca ew pokrowiec z niego można zdjąć i prać.

Odnośnik do komentarza

Ja tak samo jak Marzi. Gryka-kokos ze zdejmowanym pokrowcem a na to jeszcze osłonka pod przescieradelko. A z innej beczki - już drugą noc nie mogę spać. W dzień jestem śpiąca a w nocy mi przechodzi. Czyżby organizm przestawiał się już na tryb: jestem mamą więc noce nie są od spania...? Mam nadzieję że to tylko chwilowe i jeszcze trochę mi się uda pospać do porodu. :-)

Odnośnik do komentarza

Pieluchy tetrowe są tanie na allegro i dość dobrej jakości, myślę, że 20 szt, to wcale nie jest szaleństwo - w programie "Mama i ja" w jednym odcinku mówili, że 30 szt. to w sam raz bo te pieluchy potrzebne są na okrągło do wielu rzeczy nie tylko wycierania budzi.

A tak z moich prywatnych obserwacji koleżanek - nie stawiałabym na piękne, słodkie kolorowe wzory zarówno w przypadku pieluch jak i prześcieradełka, pierwszych śpioszków czy body. Uważam, że pierze się to wszystko w pierwszych miesiącach non stop a kolorowe będą farbowały, blakły i się niszczyły. Powinnyśmy mniej zwracac uwagę, czy coś jest sliczne i kolorowe a bardziej na to, żebyśmy mogły jak najsprawniej funkcjonować. Przecież taki słodki kolorowy śpioszek może zostać 5 min, od założenia "załatwiony" :) Stawiam na przewagę pierwszych ubranek, pieluch itp. w kolorze białym - wszystko będzie można ze sobą prać, nie będzie farbowało ani blakło, ale to tylko moja mała sugestia może ktoś skorzysta :D

http://www.suwaczki.com/tickers/16uddzu58do4bwxy.png

Odnośnik do komentarza

Dzien dobry Dziewczyny.
Dzien sloneczny, ja pospalam do 8, bo w nocy znow dwa filmy.
Mimo slonca plan na dzis ambitny jak wczoraj. Dokonczyc rozdzial i przegladnac notatki do egzaminow :-)

Z tymi kolorami to te rzeczy raczej nie farbuja, ale na pewno bedziemy je intensywnie spierac :-). Aczkolwiek ja mam wiekszosc rzeczy, ktore juz byly uzywane, niektore przez dwojke dzieci i wygladaja na prawde dobrze, kolorki ladne, wzorki widac.
Pieluchy tetrowe wypatrzylam biale wlasnie z allegro. Jak pisze czarnykwiat, przyzwoite ceny, jakosc tez, tylko rozmiary przerozne wiec trzeba zwracac uwage. Jedna paczke z rozpedu kupilam najmniejszych. Beda do buziaka.

Ale Malutka sie dzis przemieszcza, az koszulka sie podnosi :-)

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry!
Ja też potwierdzam ze ciuszki nie zblakły a niektóre mam po 2 bratanicach to były pranie wiele razy. Nowe też nie farbują...nie wyobrażam sobie żeby ciuszki dla dzieci były koloryzowane farbującym świństwem. Z pieluszkami to się zgadzam czym więcej tym lepiej bo na pewno pójdą jak woda. Zebrała właśnie pranie i szykuje się póki co mentalnie do prasowania:) jeszcze do sklepu musze skoczyć najpierw. I jeszcze raz potwierdzam jakość tych tetrowych z auchan, zachowały kształt po praniu, te droższe kolorowe jeszcze trochę lepsze od białych, zero nitek.
Sudectiiveja wzięłam 3d/4D i tyle z tego mam że strata kasy. Dziecko przykrywało się rączkami, bardzo się starał i długo ale nic z tego. Ja też mam łożysko na ścianie przedniej wiec to swoją drogą miał utrudniony dostęp no ale gdyby nie była taka wstydliwa...:)i napisał mi tyko ze przy nast wizycie zrobi zdjęcie przy okazji normalnego usg, gdzie nawet nie wiem czy tam jeszcze pójdę.
Morawcia może nie masz się kiedy zmęczyć w ciągu dnia i dlatego tak? Albo już masz stres wieczorem, że nie zaśniesz i dlatego...częsty problem przy bezsenności.
Babyjaga powodzenia i weny twórczej;) zapraszam do Krk tu póki co słońca brak ; ) i dobrze niech mnie tu nie denerwuje jak ja cały dzień mam stać przy desce dziś. :)

Odnośnik do komentarza

Ja byłam na tym 3 usg, płaciłam 230 zł i w tym miałam fotkę 4d i płytkę. Wydaje mi się, że cena optymalna. W pierwszej ciąży byłam tylko na połówkowym.
Dziewczyny robię właśnie ostatnie zakupy na allegro, i chcę się was poradzić. Czy ten rogal do karmienia to rzeczywiście takie must have? Bo po opisach widzę, że tak. Większość z Was pewnie ma go już w domu i może mi doradzić :-) A kupujecie chociaż kilka sztuk pojemników na mleko? Bo widzę, że ten dostawca ma, i to w niezłej cenie po 4 zł i tak myślę czy nie dorzucić. Co do pieluch to macie racje, czym więcej tym lepiej tym bardziej, że one mogą służyć do wszystkiego. Ja mam mniej, bo kupiłam jeszcze takie małe ręczniczki w ikei.

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49df9h1by0oenb.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...