Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2016


Paulii

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie kochane

Meeeg kurka nie fajnie się czyta takie wieści :( ale dobrze, że jesteś pod kontrolą. Mam wielką nadzieję, że wszystko szybko wróci do normy i będziesz mogła dalej czekać w spokoju na Łukaszka ale w domku. Sciskam!

Karola przykro mi, że dziś jeszcze nie wyjdziesz do domku. Leżenie w szpitalu do miłych nie należy ale na pewno lekarze wiedzą co robią i to tylko dla Waszego dobra. :* na pewno wszystko będzie dobrze. Tule :)

Pytałam położna o to czy jak w ciąży nic nie leci z piersi czy to się przekłada na laktacje i powiedziała, że absolutnie nie. Więc dziewczyny co mają sucho tak jak ja nie macie powodów do zmartwien:)

Ktoś pytał o monitor oddechu ja kupiłam Tommy tippee ma bardzo dobre opinie.

AgiR dobrze ze nie musiałaś zostać w szpitalu. Trzymam kciuki za wyniki badan!

Ja dziś pojechalam do internisty bo ból gardła mnie nie opuszcza i balam się, że to coś poważnego i będzie potrzebny antybiotyk. Ale na szczęście nie to jakiś wirus i musze go przeczekać dostałam coś do płukania gardla, krople do nosa, tabletki do ssania i wit c. Mam nadzieję, że sie niedługo poprawi. Jutro ktg a popołudniu dentysta i musze juz iść zrobić te ząbki bo po pierwsze lekarstwa się już prawie wykruszyly i mi wszystko wchodzi w te zeby i po drugie mogę zdążyć urodzić niż doczekam się na kolejny termin. Mam nadzieję, że jutro będe się lepiej czuła.
Wyniki na HIV itp wszystko ujemne :)
Wam też powtarzają te badania pod koniec ciąży?

http://www.suwaczki.com/tickers/j4x9g8ddtfc3h0jt.png[url]
http://www.suwaczki.com/tickers/74diiei3pjhtpmm7.png

Odnośnik do komentarza

A ja miałam właśnie małe odwiedzinki i dostałam taki bukszpanik w doniczce z jajkami i barankiem. Tak mi się choć troszkę świątecznie zrobilo:) no i juz wstawiłam drugie pranie, oczywiście dzieciowe. Jak widzę to jeszcze 3 razy musze nastawić i to juz będzie koniec bo więcej ciuszków nie ma. A potem musze posortować i takie ciut gorsze ciuszki chyba odłożę bo mi coś za dużo tego się zrobilo. Cała komoda upchana od góry do dołu ale taka komoda z półkami, duza. Teraz jeszcze tylko pieluszek tetrowych i flanelowych mi brakuje, kocyka nowego i rozka i łóżeczka, czyli już nie tak dużo.

Madzia ur.06.09.2018, 3280g, 51cm szczęscia :)
Marysia ur.25.04.2016, 2960g, 50cm szczęścia :)

Odnośnik do komentarza

Hej, u nas wciąż ciche dni, ale zbieramy się, żeby pogadać. Jutro skrecanie regałów, a w czwartek sprzątanie w piwnicy. Oczywiście ja tylko będę wskazywać co i jak. A w piątek pieczenie na święta. Znów to ciasto z oreo, żeby było coś innego i takie mini baby piasowe do święconki - przeurocze. Mam bardzo fajną silikonową formę. :) Tylko myślę czy na obiad indyka piec czy schab. Mam nadzieję, że starczy na wszysto sił. Sprzątać ma mąż.

Zalecenie suplementacji Wit. D jest już na cały rok w naszym klimacie, a u dzieci do 3 roku i kobiet w drugiej połowie ciąży koniecznie. Niestety nawet w lato u nas jest za mało słońca, a jeszcze używa się kremów z filtrem.

Adam 01.07.2014
Łucja 05.05.2016

Odnośnik do komentarza

meeeg, a czemu u Ciebie nie ma odwiedzin? Bo chyba nie zakodowałam ;)
U mnie opieka jest na prawdę bardzo dobra.. Badają co chwilę więc fakt, będę czuła sie spokojna jak już stąd wyjdziemy ;)

Anka_hej, o wirusa teraz nie trudno niestety.. Ale ważne, że bez antybiotyku ;)
Mi nie powtarzali hiv itp.. Nawet teraz jak trafiłam do szpitala to mówili że z początku ciąży te wyniki wystarczają.. Myślę, że to kwestia lekarza..

Kornelka ❤ ur. 2.05.2016, 3460 g, 53 cm ❤

Odnośnik do komentarza

Klaudia super ze się odzywasz a maluszek na pewno szybciutko nabierze na mamusiowym mleczku:) to na pewno cudowne uczucie móc przytulic swoje maleństwo i dla niego to tez bardzo dużo znaczy wie ze mamusia go kocha i ze ma szybciutko rosnąć. Trzymaj się kochana ciepło jestem z Tobą myślami i modlitwą.

Madzia ur.06.09.2018, 3280g, 51cm szczęscia :)
Marysia ur.25.04.2016, 2960g, 50cm szczęścia :)

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny
Dawno się nie odzywałam ale jestem z Wami na bieżąco. Wszystkim zwłaszcza tym w szpitalach życzę dużo zdrowia i siły na przetrwanie tych wszystkich przeciwności. Byle do maja. Przy okazji meeeg gdzie leżysz? Pytam bo nie wiem czy zakaz odwiedzin jest w całym wrocławiu. Ja dziś miałam powtórkę z glukozy - tak samo wstrętnie jak za pierwszym razem ;). I wszystkie Hiv, toxoplazmozy, żółtaczki itp. Położna na szkole mówiła że warto wszystko powtórzyć przed porodem tak dla pewnosci, a poza tym zgodnie z rozporządzeniem lekarze mają obowiązek to zlecić (na nfz za darmo). A i jeszcze wypada się pochwalić że powoli idziemy z Leonem na rekord bo na ostatnim badaniu (31tc) miał 2kg (zaczynam się obawiać ;)) Jeszcze raz zdrówka dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza

Klaudia88 ale się wzruszylam czytając Twój post :-) trzymam kciuki za was!!!

Blacky życzę szybkiego pojednania :-) u nas też nerwowo przez przeprowadzkę, ja się denerwuje, on się denerwuje i potem wychodzi ze on jest nerwowy dlatego że ja w nerwach :-) mąż chciałby poczekać do kwietnia z przeprowadzka ale to nie ma sensu!! Później będzie że mną jeszcze gorzej, bo lepiej to się już raczej nie powinnam spodziewać! Tak mówi lekarz, więc trzeba się oszczedzac a trzeba przygotować pokój małej, zakupy dokończyć, pranie itp.

http://www.suwaczki.com/tickers/0d1yskjoq5jgc8a9.png

Odnośnik do komentarza

Ojej ile Was leży w szpitalach:/. Oby było wszystko okey. Tam będzie Wam bezpieczniej;). Zdrówka:). Ale macie duże bobaski, ciekawe ile moja waży i czy urodzi się większa niż brat:). Tak w ogóle to chyba nadal do mnie nie dochodzi, że już nie dlugo będę miała drugie dziecko:|. Ja ostatnie badania będę miała po 1 kwietnia, wiec jeszcze nie wiem czy będę miała powtarzane:). Blacky to biedna jesteś z tą alergia:(. A z mężem będzie okey, powodzenia:). Klaudia to super, dla takiego maleństwa to duży postęp:))). Zdrowia wszystkim:)

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz69vvjuouy14s0.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...