Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Secondary chyba jakoś podświadomie łącze się dzisiaj z tobą bo spać nie mogę ( to u mnie nie spotykane zupełnie zazwyczaj najwcześniej o 9-10). Fajnie ze Zuza juz nie długo z wami. Trochę ci zazdroszczę ;) ja mam dzisiaj ktg i będę pytała lekarza w moim szpitalu czy nie spróbują jej obrócić. Niby są tu bardzo pro naturalni wiec nadzieje mam ;) niestety u nas wyjazd poza ktakow raczej odpada bo rodziny bliskiej tu nie mamy a mój mąż nie ma prawa jazdy ;) ale co ma być to będzie ;) jak mówisz o swojej Zuzi to zaraz mam przed oczami moja " ulubienice " z żłobka, dziewczyna jak się patrzy !! Taka inteligentna i rozgarnieta, wszędzie jej zawsze pełno było ;) trzymajcie się cieplutko dziewczynki i juz za godzinkę się spotkacie ;)
Bbbb ten płyn to chyba kwestia indywidualna szpitala bo w krakowie nie spotkałam się z tym żeby kazali się przed cięciem myć w czymś specjalnym.

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73tqywbca4srr2.png

Odnośnik do komentarza
Gość Czarna23789

A co to dziś same ranne ptaszki? ;)
Ja też od dawna nie śpię. Mam już dość leżenia na boku (którymkolwiek) bolą biodra, a na plecach mi nudno nawet 3 min wytrzymać.
Od tygodnia co noc oprócz drętwienia i obrzęków rąk mam jeszcze okrutny bol prawego kciuka i aż całego nadgarstka. Jak po jakimś mocnym urazie. Eh, jak ja marzę że po porodzie to minie, bo inaczej dziecka w nocy nie dam rady wziąć na ręce..
Sorki za smęty! To będzie przecież piękny dzień. Słońce ostra zagląda mi w okna :)

Secondtry dla Ciebie i Zuzanki to będzie najpiękniejszy dzień.
A może i jeszcze komuś jakiś cudny zajączek wyskoczy dziś?

Odnośnik do komentarza

Secondary TRZYMAM KCIUKI!

Vena127 sąsiadka ma gust! Śliczne ubranka. Klara jest przesłodka! Dobrze słyszeć tyle pozytywnego o woombie mam nadzieję, że u Nas tulik spełni swoją rolę.

Ramajani25 szczerze to nawet nie myślałam o żadnej muzyce. Póki, co trzymam się tego, że pojadę do szpitala jak skurcze będę miała, co 5 min.

U mnie w końcu noc przespana. Cudownie budzić się tylko na siuku 2 razy. Trochę mnie bawi to, że cieszę się z takich prozaicznych rzeczy :-)

Chorym życzę dużo zdrówka! Oby dzisiaj było lepiej.

http://www.suwaczek.pl/cache/ebe45947a3.png

Odnośnik do komentarza

Magda u mnie w szpitalu właśnie trzeba się umyć tym cholerstwem, nawet 2 razy, wieczorem o rano przed cc, zastanawiam się jako to ma skład.

I jeszcze jedno pytanie do eksperta :) jaka jest objętość wód plodowych na tym etapie ciąży? (u mnie dziś 37+4)

Odnośnik do komentarza

Secondary kciuki zaciśnięte i juz niedługo córcia w Twoich ramionach będzie :-)
Ja juz od 6 nie spie, jakos trochę pospalam z tym katarem, ale normalnie kapie mi z nosa.
Vena sliczne ubranka dla pięknej niuni i skarb sąsiadka. A ten stan przed rzu awkowy to bardzo niebezpieczny, wiec uwazaj na siebie i oby jak najszybciej Ci sie to cisnienie uspokoilo.

Jakub Piotr urodzony 19.04.2016r. :)

Odnośnik do komentarza

Vena dziękuje bardzo jak ciocia się nie sprawdzi to będę sir uśmiechać szeroko do Ciebie.
Heltine niestety zamawialam wozek przez allegro na zdj super moja wina bo go dokładnie nie obejrzalam i wyladowal do piwnicy przed urodzeniem synka chcialam go wyprac no i okazalo się ze stelaz byl ładnie wysmarowany czyms do plastiku a tapicerka od spacerowki po kilkunastu praniach roznymi sposobami smierdziala tak ze ja wyrzucilismy jedynie gondola ok. Po pierwszym synku sprzedalam wozek byl nowy ze sklepu to myslalam ze tez mi się tak trafi.
Secondtry ależ emocje juz będziesz miala swoja gwiazdeczke.
Przyznam się zazdroszczę Wam ze juz macie swoje maleństwa ja jeszcze miesiac.

Odnośnik do komentarza

Secondtry trzymam kciuki! Życzę Ci cudownego powitania córeczki :***

Vena ja jestem zdania, że częściej obcy tak na prawdę ludzie potrafią być blizsi sercu niż rodzina. Super, że masz taką sasiadke :) ubranka piękne.

Anawee ok! Umowa, musimy wytrzymać do tego 4.04 :)

U mnie nic tragiczna, ani minuty snu od drugiej, chyba jeszcze nigdy nie byłam taka chora, sprawdzam co chwile czy nie sącza się wody i póki co nic na szczęście.

Odnośnik do komentarza

Uff.. wchodze na forum, patrze tyle nowych stron i juz myslalam ze jednak pelnia na ktoras z nas zadzialala ;) a tu same ranne ptaszki dzisiaj ;)

secondtry mocno zaciskam kciuki za Was dziewczyny! Gratulacje wspanialego wyniku jesli chodzi o termin porodu :) pamiętam jak co raz to nowe kamienie milowe sobie stawiałas... a dzisiaj w koncu utulisz swoja córeczkę.
Wspaniale!

Tak jak juz zostało napisane - Ty i jeszcze kilka dziewczyn jesteście mega dzielne i pokazujecie jak silne mogą byc kobiety :)

♡ Anielka♡ 04.05.2016

Odnośnik do komentarza

Czarna spróbuj tych rzeczy na zespół cieśni nadgarstka, powinno dać Ci trochę ulgi http://rehabilitacja.wieszjak.polki.pl/zespol-ciesni-nadgarstka-rehabilitacja,rehabilitacja-konczyny-gornej-artykul,10344464.html

Miila masz rację w życiu dostałam więcej dobrego od obcych ludzi niż od rodziny. Od kilku lat mam to szczęście, że raz na jakiś czas spotykam takie cudowne osoby.
A Ty już się nie zamartwiaj, jeszcze tylko jeden dzień będziesz kwalifikować się do MF, dużo wypoczywaj i pij.

Agi nie ma sprawy, mówisz i masz ;)

Magda ja też jestem zakochana wb tych rampersach granatowo-różowych. One mają jeszcze biedronki wyhaftowane… wszystkie rzeczy są na 6m nie mogę się doczekać kiedy będę mogła ubrać w nie Klarę. Na razie muszę jej kupić ubrania na 52cm bo wszystko jest mocno za duże. Straciła prawie 9%wagi po porodzie i teraz trochę odbiła, ale jest strasznie malutka i drobna.

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Angi wiem że rzucawka jest groźna i bardzo się boję, a jeszcze bardziej mój mąż. Widzisz 6 lat temu miałam dwa ataki padaczki (to był bardzo ciężki okres w moim życiu dużo pracy, dużo stresu i papierosów, mało snu i jeszcze mniej jedzenia) po pierwszym ataku miałam 20 min śpiączki, po drugim już tylko 2-3 min, ale był wtedy że mną mój mąż … co on wtedy przeżył to do dziś go mrozi. Tak więc boję się, czy po tym mój organizm nie jest bardziej podatny na ewentualny atak padaczki przy rzucawce…

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza
Gość Magda10 10

A ja miałam sie wpisać .. Dzis to zrobię.
U mnie noc w końcu PRZESPANA ! Dwa razy moze sie budziłam ale tylko na chwile. Organizm był wykończony na pewno. Jeszcze nie wstałam a juz mnie nogi bolą. A co do porodu u mnie nic sie nie dzieje i zaczynam juz sie powoli przyzwyczajać ze nic sie nie wydarzy w najbliższym cZasie, trudno .. Ja mam wrażenie od kilku dni jakby mnie raczkami mały drapał u dołu brzucha uhh straszne uczucie !!!!!!
Milla ale wszystkich nastraszylas... A najbardziej pewnie siebie ... Musisz teraz duuuuzo spać i odpoczywać.

Vena ciuszki super, u mnie chłopak i zastanawiam sie jak go Tatus bedzie ubierał :p

Secondtry nie będę zazdrościć ze juz będziesz miała maluszka po drugiej stronie bo przhniose jeszcze pecha. Pamietam Twoje początki ... Bardzo cieszę sie ze dotrwałas i podejrzewam ze juz jest prawie po wzzystkim ! Sto lat dla Was !!!

Kurczę co moze mi przynieść ulgę na te nogi ? Nigdy nie miałam problemu a od paru dni zaczęły mi puchnąć kostki ...

Odnośnik do komentarza

Secondtry pewnie juz spotkałaś sie ze swoją córunia ale cudownie .
Melly ma racje ciepły brzuszek fajny ale po drugiej stronie bedzie jej jeszcze lepiej .
Miila wierze ze sie bardzo zdenerwowałaś , dobrze ze sytuacja opanowana i leki masz zalecone . Nie wiedziałam ze 2 dni to taki duży problem .
Dużo zdrówka życzę i wypoczywaj !
Heltinne aż zamarzył mi sie taki wózek ! Narazie popróbuje z tym maxi cosi .
A to juz trzech chorowitkow masz w domu ?
A jakie ciasto myślisz żeby upiec ?
Vena ja wierze ze dobro do nas wraca i życie czasami pozytywnie zaskakuje .
Ciuszki piękne . Ja mam ubranka używane i jest tam kilka cartersow , no musze powiedzieć ze bawełna jest super mięciutka i wogole sie nie spraly ;)
Chyba Motylka pisała o tych skurczach w gorze brzucha . Ja mam tak ze pod piersiami bardzo mnie skóra swędzi . Dosłownie parzy jakby mnie tam coś przypalalo .

Oliver ur. 20.04.2016.

Odnośnik do komentarza

Miila - uf, teraz się ładnie tam kuruj, leż i odpoczywaj!
Vena - ciuszki bombowe[; i to od sąsiadki! wow! [; super kobitka, ale na 100% nie Polka, co nie? ;P
Secondtry- pewnie już jesteś po, wszystko ok poszło ! i tylko trzeba gratulacje złożyć![;

Mnie w nocy kotka po prostu rozwaliła! Ja się budzę cała spocona, przestraszona a ona w normalnie wysiaduje mi krocze! i nie chciała dać się strącić, czyżby coś przeczuwała ?;P
Nie uwierzycie z czym pączka wcinam - z chałwą, śmiesznie smakuje, ale smaczny nawet.
Kurcze, muszę mieszkanie posprzątać, i coś słodkiego zrobić bo dziś sąsiedzi wpadają na herbatę , a mąż w pracy /; nie mam siły ani ochoty, pewnie pół dnia, jak nie więcej znowu to zajmie..

http://fajnamama.pl/suwaczki/gu590el.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...