Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Miila nie przejmuj sie, takie sytuacje nam się będą zdarzac, łatwo się pomylić gdy pewne objawy wskazywałyby na początek porodu.
Widzisz,ja przecież rodziłam 2 razy a już 2 krotnie miałam podejrzenia ze coś się zaczyna dziać. Kiedy popuscilam podczas wymiotów to tez nie miało koloru ani zapachu, spacjalnie nie plukalam aby mieć pewność a bieliznę wyrzuciłam następnego dnia, jak juz się upewnić am.
Najważniejsze że masz czas aby się wykurowac,a to teraz bardzo ważne.
Odpoczywaj teraz

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

Miila, Miszka ja też dziś mam takie skurcze, az mnie momentami zatyka i lciężko mi się oddycha. Może to przez ta cholerna pełnię :)

Miila wiem co czujesz, u mnie przyjmują od 36tyg, czekałam jak na zbawienie na ten termin, gdyby mi ktoś teraz powiedział ze mam rodzic gdzie indziej to chyba by mnie szlag trafił.

A co do testów o których pisałaś, wydaje mi się ze wycofali je z aptek, spróbuj poszukać w internecie, chyba najszybciej będzie na allegro, zwykłych papierków lakmusowych, chyba że masz u siebie w mieście jakiś sklep z odczynnikami chemicznymi

Odnośnik do komentarza

Miila mam nadzieję, że się szybko wykurujesz, rzeczywiście te dwa dni brzmiały najgorzej w tej historii, pech byłby to straszny. Co do skurczy to miałam dokładnie tak jak to opisałaś! Normalnie nie zwracam na to uwagi, bo takie napinania mam od dawna, ale to było coś nowego i innego. Pewnie kolejny trening przed porodem;P

Tymon Franciszek ❤ 10.04.2016

Odnośnik do komentarza

Ja rano tez mialam schize. wstalam i nie wiedzialam czy to wody czy sie posikalam. Pidzama mokra. Dzwonilam do gin kazal obserwowac wkladke ale sucho juz potem bylo. Dziwne uczucie i mysli caly czas. Jeszcze mam wkretke ze ruchow moze mniej. Nic nie boli

Odnośnik do komentarza

Kobietki zostawić Was na chwilę, wracasz a tu mi ciśnienie skacze z emocji, co u Was słychać.
Miila ufff!!! Dobrze, że to był fałszywy alarm! Teraz niech mąż się Tobą opiekuje a Ty leżysz i nosa z łóżka nie wystawiasz!
Secondtry to rodzisz na moim dyżurze, kciuki przez cały czas będą i dużo pozytywnych wibracji dla Ciebie i Zuzi, to cudownie że mąż będzie z Wami.

A mnie odwiedziła sąsiadka, szczęka mi opadła jak zobaczyłam prezenty od niej, kupiła śliczne ubranka Klarze

monthly_2016_03/kwietnioweczki-2016_45547.jpg

monthly_2016_03/kwietnioweczki-2016_45548.jpg

monthly_2016_03/kwietnioweczki-2016_45549.jpg

monthly_2016_03/kwietnioweczki-2016_45550.jpg

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Unatu ja na infekcję polecam Abiofem.
Motylka mi też się wieczorem często spina brzuch, i jest twardy jak kamień i aż boli. Bez nospy nie dałabym rady.
Gdzie chcesz rodzic, ze nie masz możliwości podania Engerixa?
MamaJulki ja bym dziewczynkom w tym wieku zrobiła na razie 1 pokój, to będzie frajda dla nich. Za parę lat dopiero bym robiła osobne pokoje.
Heltinne super fura!
Vena mówisz, że Klara śpi w woombie, to ja mam też od razu do woombie wkładac, czy na początku becik? Bo już sama nie wiem...
Secondtry ja również trzymam kciuki za jutro!!!

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjg1g1k9nhx.png

Odnośnik do komentarza

Anna ubieramy Klarę w pajacyk i do woombie,a na noc dodatkowo w becik, żeby było jej cieplej. U mnie w domu w nocy temperatura to 18°C, a w dzień około 23-24 i dorosły czyje się ok nawet w krótkim rękawku. Generalnie woombie bardzo ją uspokoja, średnio śpi 30% dłużej między karmieniami niż jeśli jest bez woombie.

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Agi tu często na Cartersa są duże promocje i można dosłownie kupić rzeczy po sezonie za max $5, czyli po 80% taniej, więc jak coś to możesz popatrzeć na ich stronę, mogę sprawdzić najtańszą ofertę przesyłki i wysłać Ci nawet morską większe rozmiary.

Heltinne ma 57 lat, ale jak byłam w tym roku na jej urodzinach to impreza, że sama bym się nie powstydziła… jest żywym przykładem że wiek to tylko metryka. Ona sama nie może mieć dzieci biologicznych i moje chyba trochę rozpieszcza. Ostanio dostały od niej ogromną wywrotkę metalową vintage z lat 50tych, bo znalazła u kuzynów na strychu. Na eBay to już zabawka kolekcjonerska za konkretne pieniądze. Jest cudowną przyjaciółką, z którą wyskakujesz na piwo i wino w sobotni wieczór, a jej bezinteresowność zawsze mnie rozbraja. Czasem jestem w szoku, że mam takie szczęście ostanio do dobrych ludzi wokół siebie, po latach ciągłego rozczarowania.

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Vena podejrzewam ze dla Twojej sąsiadki kontakt z Wami i Waszymi dziećmi to taka namiastka posiadania własnych potomkow,ale w taki pozytywny sposób.
Na szczęście nie stała się zgorzkniala bedzietną starsza pania.

Bywają tacy ludzie na świecie, którzy potrafią podzielić się tym co mają czy ofiarować coś bezinteresownie ciesząc się radością obdarowanego. Cenie takie osoby wcale nie ze względu na jakieś korzyści płynące z takiej znajomości. W czasach wczesnostudenckich działałam w PAH razem ze wspaniałymi osobami,których nigdy nie zapomnę. Takich ludzi sie nie zapomina...
Niestety nie miałam okazji poznać zbyt wielu w swoim doroslym zyciu
A po doświadczeniach z ostatnich lat na emigracji zastanawiam się czy jeszcze tacy istnieją...

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny,
No to i ja juz nie spię... szalone 4 godziny przespalam:)

Juz bym chciala miec to za sobą, a z drugiej strony mysle sobie, ze pewnie wbrew wszystkiemu dalybysmy rade do 40tc doturlac sie z Zuzą. Skurczy zadnych nie mam, twardnienia tez minely w jakims 34 tyg. Mimo, ze luteine odstawilam. Szyjka zamknieta. Ach zycie bywa przewrotne. Moja corcia sie nie spodziewa ze dzis z cieplego brzuszka wyskoczy. Zadnych sygnałów wczesniej nie dostala ze ma sie szykowac. To takie wszystko wbrew naturze...

Miila uffff, dobrze, ze w domku jestescie już i przebadani, z lekami na podreperowanie zdrowka. Uffff. Trzymam kciuki za Was, mysle ze spokojnie dotrwacie do terminu. Odpoczywaj Kochana teraz! Urodzisz w Mf obiecuje!

Vena piekne ubranka i piekna przyjazn. Mysle, ze dobrzy ludzie o otwartych sercach sie przyciagają:*

Magda2600 przyjedz do Zoski, tu lekarz probują przekrecac dzieciaczki do porodu sn. Nie zawsze sie udaje, ale kto jak kto, Ty zasluzylas na udaną probe i cudowny naturalny poród. Z resztą wszystkie zasluzylysmy na cudowny!

ramajani25 wytrzymaj jeszcze, zaraz Ci sie akcja rozkręci. Juz coraz blizej. Schody od rana pokonuj i meza moze uaktywnij;)

Ide pod odrażający prysznic... bryyy...
szczypie i smierdzi ten plyn do kapieli przed zabiegiem...

Zuzienko witaj na swiecie! 53 cm 2800gr godz.8.25 24.03.2016!

Odnośnik do komentarza

Secondtry a co to za smęty, dziś wielki dzień, za rok Zuzia w ten dzień zdmuchnie pierwszą świeczkę, tak miało być. Natura Cie nie oszczedzala, kazdy dzien do przodu to walka a tyle dalas rade. Przewrotne życie, ale dałyscie rade. A nie mowilas Zuzi ze sie zobaczycie? ;);) cieply nie cieply kiedys trzeba wyjsc do rodziny. Juz brat na nia czeka. Powodzenia;))

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37zbmhdhinvpti.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egao88507.png

Odnośnik do komentarza

Secondtry dzis i ja wcześniej sie przebudzilam by Ci napisac xe jestem myslami z Toba! Twoja ciąża to dlanas wsxysykich świadectwo i przyklad walecznosci. Wxruszam sie na sama myśl tych wszystkich trudnych dni i stresow i odliczania do bezpiecznego terminu..
VENA piekne ubranka, super sasiadka a przyjazn najpiękniejsza, wazne ze tacy ludzie sa i potrafia zarazić dobrem i życzliwością :)
Heltinne rozumiem ze Tobie trudno uwierzyc w bezinteresownosc ludzi po osystnich latach na emigracji, ale popatrz na siebie, tzn ze jeszcze tacy dobrxy ludzie nie wymarli :) i zycze nys w koncu na takich trafila :)
Rajmajani musisz byc bardziej aktywna i moze alcja rozhula sue na dobre :) a o muxyce myślę, nie wiem czy do samego porodu, ale chce miec mp3 z muzyka ktora mnie relaksuje i wycisza, bo wiem ze sam pobyt w szpitalu dla mnie bedzie yrudny i bede musiala walczyc ze soba by nie dac sie negatywnym emocjom, u mnie na pewno pojawi sie cos z klasyki smooth jazzu i Queen

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...