Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Flawia gratuluję <3 mała jest cudna!! i jakie włoski, jeeeej, dalej nie wierzę, że te nasze okruszki już takie duże i że wkrótce każda z nas będzie miała swojego zajączka :) jak się czujesz?<br />
Majtynka nie martw się, mój mały nabierał miarowo wg siatki każdy tydzień w zasadzie, był w górnej granicy, a ostatnio 2285g tylko, gdzie ja liczyłam na dobre 2600-2700.. teraz mam wizytę we wtorek to się okaże ile nabrał w 2 tyg, ale może część dzidziusiów na koniec wcale nie przybiera tak dużo i nadal to wszystko jest w normie :*
Lekarz coś powiedział na temat pęcherza?

Odnośnik do komentarza

Vena wiesz że nawet nie zwróciłam uwagi, że napisałaś o gaziku, dopiero teraz doczytałam. Zresztą Ty kobieto możesz dziś pisac wszystko, za sam fakt że w ogóle jesteś na forum, szacun wielki :-) To bardziej informacyjnie do Pauliny było, jakoś mi utkwiło w pamięci że położna zwracała na to uwagę, żeby oczka, buzię przemywac zwykłym płatkiem/wacikiem kosmetycznym 100% bawełny, bo inne (w tym gaziki) mogą podrażnic skórę.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjg1g1k9nhx.png

Odnośnik do komentarza

Anna205 nam położna też o tym mówiła, ALE są gaziki Medicomp mam wrażenie jeszcze delikatniejsze niż płatek - i nie zostawiają tych włókien, a jednak produkt sterylny i do oczek ja bankowo będę używać to :) polecam kupić, są super.

Odnośnik do komentarza

Wszystkie maleństwa są przepiękne. Flawia gratulacje! Jak ja się już nie mogę doczekać!

Kiepski dzień dzisiaj. Gardło boli, brzuch przeszkadza, cały dzień skurcze, z których nic nie wynika. Ech, jeszcze trochę :( przynajmniej skończyłam z prasowaniem, przyszło zamowienie z apteki, chyba już wszystko mamy. No dobra prawie, ale najważniejsze rzeczy są.

Dobrej nocy!

Odnośnik do komentarza

Flawia śliczna Kruszynka! Moje tez miały takie włoski!
Musisz zaktualizować swój suwaczek ;)
Jak tak się napatrzymy na te Wasze cuda to zaraz zacznie się seria porodów przed kwietniem..

miszka ja założyłam ze będę miała połowę brzucha ;) czyli w polowie między obecnym obwodem a tym sprzed ciąży.
I wyszedł mi rozmiar

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

dzięki za podpowiedzi Dziewczyny, tylko tak się zastanawiam, skoro chciałam bardziej to zrobić jako zabawkę, nie na mobile, to taki klej myślicie zaszkodzi?
heltinne - uf.. dobrze, że dobrze[;
Piszecie, że bez kawy trudno wytrzymać, a ja Was zaskoczę Dziewczyny, ja nie pijam kawy, no nie lubię jej ;P
Flawia - gratulacje pociechy!

http://fajnamama.pl/suwaczki/gu590el.png

Odnośnik do komentarza

O matko jaki słodziak :) :) jak się tak zapatrzeni to może też niedługo urodzenia ;) ;)
No.powoli coraz więcej słodkich maleństwo na forum się nam pokazuje ;) urocze ze jeszcze nie tak dawno dodawalysmy zdiecia z brzuszka a teraz już są z nami maleństwa.
Pralnka no to już też się zbliża do dnia zero wielkimi krokami ;) jeszcze z tydzień poczekajcie może ;) ;) ale będzie w końcu kolega dla naszego rodzynka:)

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73tqywbca4srr2.png

Odnośnik do komentarza

flavia, vena cudowne te wasze malenstwa! Wspaniale, ze juz mozecie sie nimi cieszyć.
Ja jak opowiadam mezowi, ze kwietnioweczki juz rodzą to on juz nie moze sie doczekac kiedy ja... a ja licze na pełnię. .. Chociaz u mnie naprawde nic sie nie zapowiada, zeby miala urodzic wczesniej. Nawet brzuch mi sie mniej napina niz wczesniej. Wlasciwie mimo cc to chcialabym miec skurcze, bo podobno to dla dziecka zdrowiej i latwiej idzie wtedy z karmieniem.

Tymon Jan ur 04.04.2016

Odnośnik do komentarza

Vena jaki cukierek!!! <3 cudna! a Ty jesteś po prostu the best, mama od niecałej doby, a na forum z nami, dziękujemy :**<br />
Anawee my dwie mamy CC tego samego dnia i proszę się tej daty trzymać :) ja nie planuję rodzić wcześniej :) wiesz już o której masz? ja z samego rana, o 8.00 i cieszę się strasznie, bo mniej stresu, choć noc na pewno nie będzie przespana :)

Odnośnik do komentarza

Miila to zasługa Klary ;) śpi przez 4-5h jedynie na karmienia na siłę ją budzę, więc mam czas poczytać co u Was. Jeszcze może się jej odmienić, więc póki co korzystam śpię, oglądam filmy, plotkuję z pielęgniarkami itp. :D

Teraz czekam aż chłopcy przyjadą poznać siostrę, będą to za około 2h, już nie mogę się doczekać :)

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...