Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Bbbb ja bym nawet ogarnęła sama, ale jakby nie wyszło cokolwiek to już słyszę jego gadanie + jednak śmierdziało nam w sypialni długo po malowaniu, ciężko było wywietrzyć, więc odpuszczam. Kropek też nie chciał, do dziś się nie doprosiłam żeby je przykleić, a tego sama nie ogarnę, drabina, miarka i jeszcze liczyć odstępy, lepiej nie, może jutro go zmuszę.

Odnośnik do komentarza

Motylka wow !! Niesamowite to twoje rękodzieło ;) ja też takie chce ! Może uda mi się zrobić... hym zobaczy jak jutro będzie leciał czas ale może uda mi się w końcu skoczyć do jakiejś pasmanterii a zaraz obok mam sklep z włóczka i filcem.
Takaona tak to bebetto solaris i do tego fotelik maxi crosi. Kolor twój podoba mi się bardziej ale kupowałam używany wiec jestem prze szczęśliwa z tego że mi się udało go dostać i jeszcze z tym fotelikiem ze nawet mi kolor nie przeszkadza :) zwłaszcza że to dla dziewczynki :)
Miila z kotami juz tak jest a im bardziej im sie czegoś zabrania tym mają większą motywację żeby postawić na swoim :)

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73tqywbca4srr2.png

Odnośnik do komentarza

miila pościel]http://www.kieczmerski.pl/kolekcje/posciel-biancoline/]pościel kieczmerski biancoline[/url] jest naprawde piekna. A rozek z tej serii wyglada jak starodawny becik.... zaluje nawet troche, ze go nie kupilam.
Ale ostatnio znalazlam na necie jeszcze piekniejsza pościel.nawet wygralam ostatnio poszewke na jasiek z tej firmy i to jest naprawde to, co musze zamowic sobie do swojej sypialni. Posciele z haftami i koronkami. Na stronie asortyment tylko dzieciecy, ale na specjalne zam uszyja rowniez duza poszewke. Cos link mi nie chce wejsc, wiec wpisze tak www.colorico.pl dla mnie to najpiękniejsza posciel na swiecie.

Tymon Jan ur 04.04.2016

Odnośnik do komentarza

Hej. Dziewczyny z ta miloscia w ciazy to nawet jak ktos mowi ze kocha tak jak ja np. to to i tak nic w porownaniu z tym co sie czuje pozniej. Ja w drugiej ciazy jakby ktos zapytal co czuje do dziecka w brzuchu to kocham ale to takie kocham abstrakcyjne dopiero jak dziecko sie rodzi i pierwszy dotyk i spojrzenie to serio swiat sie nie liczy bo Wasz sie zmienia i ta milosc ktora sie czuje to cos czego sie.nigdy nie znalo taka milosc ktorej byscie nie umialy.napisac. Teraz czuje do corki ta milosc ale do syna jeszcze nie, tylko po prostu wiez, pozniej.po porodzie bedzie znowu bum i milosc mnie ogarnie.
Ja tez nie interesowalam sie zagadnieniami o wychowaniu, praktyka swoje teoria swoje. Ja widze po dziecku co trzeba zrobic, mam swoje pomysly na wychowanie ale zycie mnie uczy bledami i sukcesami.

Co do albumu tez mam normalny z biedronki,za 20 zl, od roku nie potrafie znalezc czasu zeby powkladac zdjecia slubne. Tak samo mialam wywolac zdjecia z 1 roku corki wybralam ciezko 200 zdjec ale minelo 9 mies prawie i zdjec juz 200 to za malo. Heh moze w tym tyg sie zabiore za wybor i wywolam przez neta.
Ja juz przygotowalam zapiekanke.makaronowa na obiad myjemy sie i jedziemy na zakupy.

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37zbmhdhinvpti.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egao88507.png

Odnośnik do komentarza

Ucięło mi posta..
U mnie dzisiaj słoneczne ale do krajobrazu wiosennego duzo brakuje. Rozpoczynamy także miesiąc, który bedzie dla niektórych z nas decydujący, juz nie mogę sie doczekać.
A tak po za tym to nie jest za wesoło bo wczoraj ślubny wrócił z wiadomościami ze w pracy sa problemy i nie wiadomo jak to bedzie. Wiem ze jest zestresowany bo cały dzien wczoraj wszystko go denerwowało ale nie chce żebym ja sie martwiła. Ale ja jak tylko to słyszę to chce mi sie wyć.. Mam nadzieje, ze szybko sie wyklaruje.. Czemu zawsze jak nam sie układa to przychodzi taki dzien co pieprzy wszystko.. Ehh..
Ale miłego dnia dziewczyny.

Odnośnik do komentarza

Motylka - wow! naprawdę rewelacja te sówki, jak ze sklepu!filc zamawiałaś? czy np empik, po małym kawałku?
Magda, Miila - przeganiacie koty z łóżeczka?

U mnie pomimo sypiącego i już w nocy napadanego śniegu za oknem wiosennie się zrobiła, a to za sprawą chleba z pomidorem i szczypiorkiem. A w piekarniku siedzi już zdrowe ciasto ;P - bananowe na razowej mące. Ciekawe czy wyjdzie, pierwszy raz takie robiłam [;

http://fajnamama.pl/suwaczki/gu590el.png

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry! Ja na juz na nogach od ponad godziny, ale dopiero przed chwila dzieciaki wyszły do szkoły, a ja mam w końcu czas na szybki przegląd forum.
Wczoraj miałam słabszy dzień, po powrocie ze spotkania w szkole i małych zakupach (wszędzie ssmochodem),przelezalam aż do wieczora. Nie byłam w stanie utrzymać się w pionie przez zawroty głowy. Jakby co to jem :) Jem i chudne :/ znów prawie kg.
Dzisiaj brzuszek jakby ciut wyzej,wczoraj wyraźnie czułam ze mały leży w poprzek,wiec to chyba jednak przez ułożenie brzuch był tak nisko.
To by było na tyle jeśli o mnie chodzi.

Oj dziewczyny,nie można Was na chwile z oka spuścił bo zaraz któraś szaleje ;) A tak serio , jakie to szczęście,że ta historia z krwawieniemMiszkazakończyła się happy endem.... Bidulko, ale musiałaś się denerwować...Ale teraz jest już dobrze napewno, odpoczywaj jak najwięcej.

Motylka jakie ty cuda filcowe tworzysz! Filc daje tyle możliwości, jest bardzo wygodny do szycia, idealny do aplikacji. Widzialam na necie poduszkę-sowe z filcu, pasowala by idealnie do Twoich swej.

Bbbbb mówisz, że masz błękit i szary na ścianach? Jak ładnie :) Dodam, jak u mnie ;)
Czasami zmieniają się koncepcje w trakcie realizacji, ale to nic nie szkodzi,nie trzeba kurczowo trzymać się pomysłu.,ale modyfikować w trakcie. Ja bardzo odbieglam od początkowych zamierzeń.
Zerknij na paletę kolorów,pinterest, napewno znajdziesz mnóstwo inspiracji. Za pomocą dodatków możesz uzyskać upragniony efekt.
A jak coś wklejaj fotki na forum,wspólnymi siłami coś poradzimy,sama widzialas jak my lubimy angażować się w kwestie aranżacji wnętrz! :)
Melly trudno się z Tobą nie zgodzić w kwestii uczuć.

Powiem szczerze,że ja dopolowy ciąży nie potrafiłam uzmysłowić sobie tego,że rośnie we mnie mały człowieczek. Miałam uczucie jakby to działo się obok mnie,pomimo wszystkich dolegliwości związanych z ciążą.
Czujemy odpowiedzialność za te kruszynkę,robimy wszystko co w naszej mocy by dać jej start w zyciu najlepszy z możliwych, niecierpliwie czekamy na TEN DZIEN, ale to wciąż nie to uczucie, które ogarnia nas kiedy możemy nasze maleństwo zobaczyć, dotknąć. ..

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

Anawee, piję taką zaparzaną pokrzywę, tak 2 razy dziennie.Oglądałam wczoraj też ten sok, koncentrat z pokrzywy ale pisało na nim żeby skonsultować w ciąży z lekarzem to zapytam i jakby co zakupię.

Motylka, piękne sówki!!!

Dziewczyny, nie macie nawet co sobie zarzucać, że instynkt nie jest w pełnej gotowości a wy nie piszczycie z radości na myśl o macierzyństwie.To proces, o różnym przebiegu.Matka rodzi się wraz z dzieckiem a i to wymaga czasu.Póki co kiedy bobas siedzi w środku, to jedna wielka abstrakcja.Ja pomimo tego, że to już 3 raz też mam całe spektrum emocji, od euforii do jakiegoś nieopisanego smutku, lęku to normalne.Myślę, że na wszystko przyjdzie czas, dajcie go sobie.I absolutnie nie bójcie się rozmawiać o swoich rozterkach, to są takie same emocje budulcowe jak radość czy podekscytowanie na myśl o maleńkich stópkach ;)

Paulina, mam nadzieję że w pracy męża wszystko się szybko wyjaśni, wiem jaki to potrafi wygenerować stres, eh...:(

No i zamówiłam u producenta ten monitor oddechu respisense ditto, mam nadzieję, że się sprawdzi :)

Helenka❤️Ziemowit❤️Jagódka❤️

Odnośnik do komentarza

Eh :) Wy juz o obiedzue a ja dopiero oczy otworzylam..
Motylka piekne sowy, ja sue zakochalam w tych czerwonozielonych z balonem. Wyglądaja przebajkowo.
Cieszę sie ze poruszylam ten temat emocji, juz nie czuje sie dziwna i osamotniona, i wiem ze ktos mnie rozumie i mna nie gardzi z tego powodu, Magda dzieki za dobre słowo, Ty zawsze potrafisz nas ukoic :*

Ta koronkowa pościel- bajka :) do mojego lozka marzy mi sie taka...

Odnośnik do komentarza

PaulinaNo nie martw się kochana na zapas, w Norge nie zginie cie....Nie wiem,czym zajmuje się Twój mąż także nie powiem ze jest w razie W "tyle możliwości"ale napewno wszystko prędzej czy później się ułoży. Zresztą ta niepewna sytuacja chyba nie jest taka "pewna" i jest szansa ze się uspokoi?

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

Anawee jej, jest cudna! rzeczywiście ten rożek jak starodawny, ah ah! oni tam na stronie mają sklep czy się składa zamówienie jakoś indywidualnie na pościel? jesli mogę zapytać (bo nie widzę), kosztuje fortunę?

Paulina głowa do góry! musi być dobrze, takie sytuacje zwalają z nóg, ale jednak musi się wszystko unormować i ustabilizować, nie może być źle.

Jak tam nasze chorowitki? i jak Ty, Miszka?
Chciałabym wiedzieć co u Kini, martwię się też o Secondtry.
Marzec zawitał u nas ze śniegiem, mam zasypany cały ogródek i taras, gdzie ta wiosna się pytam? :)

Odnośnik do komentarza

Dzien dobry Paniom :)

Paulina niby ta wiosna ma zaraz przyjsc ale snieg i buro za oknem... az nic się nie chce :/

miszka super ze u Ciebie wszystko dobrze!

Takie historie pokazują ze ciaza to ten czas gdy uczymy sie cierpliwości i zaufania do lekarzy... tym bardziej ze jak maluszki beda na swiecie to powodow do zmarwien i czyhajacych niebezpieczeństw bedzie więcej ;)

Ta ciaza to jednak bardzo dobrze przemyślany stan (oczywiście o ile nie ma komplikacji). Ja na pewno stalam sie spokojniejsza, mniej przejmuje sie tym co mówią inni, nabralam dystansu do roznych tematów.
Do tego cialo sie zmienia i wie jak ma sie przygotowac do porodu (chociazby te skurcze BH)... normalnie niesamowite!

Miila super zdjecie!!! Pieknie wygladasz... no i jest brzuszek!!! Pochwalisz sie kolejnymi?

Melly bardzo ciekawie wyszly te kolorki i super pomysł z bialym odcięciem. Tez juz nie dawalabym dodatkow w postaci naklejek. Co najwyzej jakies biale ramki?

Motylka pięknie Ci to wyszlo!!! Ja sie tez przymierzam do mobila z filcu ale nigdy sie tym nie bawilam.
heltinne Ty chyba tez jestes filcomaniaczka? ;)

Doradźcie prosze jakich nici oraz jakiego sciegu uzyc do przeszyc? Chodzi mi o obrobienie brzegow. Myslalam aby najpierw skleic filce a pozniej obszyc/zszyc dwie warstwy.

heltinne duzo siły do odpoczynku!!! Nie daj sie.... i sama wiesz ze lepiej powoli ale bez bolu nastepnego dnia

Mimo ze nie mam doświadczenia...ale wypowiem sie :-D i sadze podobnie jak Nat, ze instynkt macierzyński przyjdzie... i najważniejsze to nie wyrzucac sobie ze sie cos czuje/nie czuje. Mimo, ze czuje ze kocham naszego maluszka ale chociazby ze wzgledu na to ze nie wiemy czy to chlopiec czy dziewczynka to trudno sobie wyobrazic ze to czlowieczek siedzo w brzuchu. Poza tym, boje sie depresji poporodowej tak wiec zeby sie nie zadreczac wole wychodzic z zalozenia ze zarowno radosc, strach, smutek i milosci sa jak najbardziej na miejscu i ze prawdziwa burza emocji jeszcze przed nami ;)

Paulina ttzymam kciuki zeby wszystko sie szybko pozytywnie u meza wyjaśniło!

Secondtry co tam u Ciebie?

Ja wczoraj uszylam pieluszki z resztek flaneli i szmatki do odbijania sie. Nie wiem czy to sie przyda ale akurat materialu mialam na to ;)

No i wzielam sie za pierwszą zabawke-szmacianke. Dzisiaj pewnie uda mi sie skończyć to sie pochwale :)

Czy Wy rowniez macie problemy z podejmowaniem decyzji? Odkad jestem w ciazy głupi wybor materialow do szycia zajmuje mi zdecydowanie za duzo czasu!! A teraz jeszcze musze zdecydowac sie na kolor do duzego lozeczka :/ chcialabym aby to byl szary wpadajacy w granat ale nie znalazłam takiego koloru :/ chyba trzeba będzie wymieszać. .. na razie mysle o ral 5023 lub ral 5014.
Za lozeczko zabiore sie jednak pod koniec tygodnia bo maz musi jeszcze zeszlifowac stary lakier.

Mam tez nadzieje ze w tym tygodniu będę mogla pokazac Wam jak wyszlo konfetti na ścianie :)

Milego dnia dziewczyny!!

monthly_2016_03/kwietnioweczki-2016_44580.jpg

♡ Anielka♡ 04.05.2016

Odnośnik do komentarza

Miilaz tym śniegiem w PL to taka ściema, jutro go pewnie już nie bedzie;) Nie to co u nas, jak się uprzednio to będzie do kwietnia leżał,heh!

Podłączam się do pytania o Kinie...

Kumi album super!!! Masz więcej?

Ja zrobiłam tylko raz,przepisnik. Miał być na taki drobny prezent bo nie do końca moje klimaty,ostatecznie ja go używam....;)

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

Dzięki dziewczyny! Wcześniej bym się nie przejmowała aż tak bardzo ale teraz, kiedy mam pod sercem tego małego szkraba to stałam się bardzo nadwrażliwa, bo myślę tylko żeby zapewnić mu to co najlepsze. Bo z reguły tak jest, że jak zaczyna nam się coś układać, jest dobrze to przychodzi taki czas i jeb. Nie ma nic na co się tak ciężko pracuje. Nie wiem czy my mamy takiego pecha ale uwierzcie mi, zawsze jest coś.
heltinne wiem, że tutaj zawsze jest lżej i na pewno się ułoży ale jakoś tak żywiłam nadzieje z tą sytuacją jaką teraz mieliśmy, z tą stabilizacją. Ale co ma być to będzie.
motylka zakochałam się w twoich sówkach, te czerwono zielone bardzo pasowały by mi do sypialni i kącika małego.

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry :-)
Chociaż pogoda za oknem nie zapowiada aby dzień był dobry... Szaro, mokro i ciągle pada śnieg który od razu zamienia się w chlapę...
Ja już po wymazach. Ten drugi jest mega nieprzyjemny, ale do przeżycia :-)

motylka przepiękne sówki. Zakochałam się! :-)

Kumi piękny album. Ja również bawię się w takie rzeczy. Scrapbooking i decoupage. Chociaż ostatnimi czasy dość mało nad tym siedzę.

PaulinaNO wiem o czym mówisz. U Nas też jak idzie za dobrze to zawsze jakaś bomba wyskoczy. Mój M będzie teraz przechodził całkowicie na swoje i też ma mega obawy jak to będzie szczególnie, że zaraz Zosia będzie na świecie.

http://www.suwaczek.pl/cache/ebe45947a3.png

Odnośnik do komentarza

PaulinaNo uwierz mi, że dokładnie wiem o czym mówisz, coś się układa, czlowiek zaczyna odzyskiwać spokój i...fortepian spada na glowe. Wiem ile to kosztuje nerwów,łez i nieprzespanych nocy.
Mój tracił prace w PL gdy byłam w 1.i 2.ciąży.A ze było to nasze jedyne źródło utrzymania,stres był ogromny,za każdym razem zaliczalam szpital i podtrzymanie ciąży. Nie idź w moje ślady,Wasza sytuacja napewno jest dużo stabilniejsza niż nasza przed laty....
A co w Norge? mój po latach stałej "pewnej"pracy w dostał wypowiedzienie, tak jak ponad 200 innych osob...2 lata walki o przetrwanie z kredytami, dziećmi itd. Dopiero teraz powoli wypływamy na powierzchnie. Może byłoby szybciej i prościej znaleźć cokolwiek i jakoś przetrwać najtrudniejsze chwile, ale jestesmy z tych, co wykorzystują takie momenty na podjęcie ryzyka i zmiany, na które zabraklo by odwagi w sytuacji, gdy wszystko idzie zwyczajnym torem.

Nie piszę o tym,żeby pokazać jak ja "to miałam w zyciu gorzej"
Wiedz,że nie jesteście pechowcami i większość ludzi napotyka takie trudności w najmniej odpowiednim momencie. Sånn er livet...jak to się mówi. Twój mąż znajdzie przy drobnym wsparciu sposób,by wybrnąć z trudnej sytuacji, A Ty nie przestawaj skupiać się na baby.
Dobrej ciotki dobra rada.

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

Kumi wow! super wyszło :))) ale mamy zdolne kwietnióweczki tutaj :)

Heltinne może i ściema, ale pada i pizga nieźle, nie chce się wychodzić z domu póki co :)

Ewee dostałam już zdjęcia, nie chcę tu zaśmiecać forum, więc wrzucam jeszcze odrobinkę (wychodzi na to, że przestaje być anonimowa, ale..), jestem zadowolona, już się nie mogę doczekać albumu małego, na pierwszą stronę wkleję mu własnie takie z brzuchem :) z tym podejmowaniem decyzji - nawet mi nie mów, bo ja nie potrafię się zdecydować nawet na jeden z dwóch kolorów np. jest kilkudniowy dylemat po czym zamawiam i zastanawiam się czy dobrze zrobiłam, że ten Oo. Osobiście podoba mi się bardziej ten pierwszy kolor :)

monthly_2016_03/kwietnioweczki-2016_44581.jpg

monthly_2016_03/kwietnioweczki-2016_44582.jpg

monthly_2016_03/kwietnioweczki-2016_44583.jpg

monthly_2016_03/kwietnioweczki-2016_44584.jpg

monthly_2016_03/kwietnioweczki-2016_44585.jpg

monthly_2016_03/kwietnioweczki-2016_44586.jpg

monthly_2016_03/kwietnioweczki-2016_44587.jpg

Odnośnik do komentarza

miila ja zamawialam posciel biancoline na allegro. Za zestaw:koldra, poduszka, poszewka na koldre, poszewka na poduszke, ochraniacz na lozeczko zaplacilam ok 150 zl. Rozek o ile dobrze pamietam kosztowal ok 50zl. Obecnie nie widze tego na allegro. Znalazlam gdzies na necie tylko dostepna posciel do kolyski za ok 60zl. (Sklep grymasek.com.pl ma posciel biancoline na zamowienie)

Tymon Jan ur 04.04.2016

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...