Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Vena trzymam micno kciuki! Naprawde jestes babka ze stali! Dobrze ze Klara ma sie swietnie. I oby lekarze trzymali reke na pulsie! Bedzie dobrze, dacie radę!

Ja mierzylam cisnienie jeszcze teraz i poki co utrzymuje sie 120/70 a maly chyba spi ale co jakis czas sie przeciaga, wiec wrzucam na luz i klade sie spac..
Heltinne trzymam kciuki za jutrzehsze badania, tez sieklafz i odpocznij, skoro jutro tyle wysilku z podróżą.
Flawia kciuki za cc jutrzejsze :D oby wszystko pomyslnie przebieglo!

Odnośnik do komentarza

Vena trzymam kciuki kobieto!! jestem pełna podziwu dla Ciebie, gadasz z nami normalnie a tu takie rzeczy, daj nam znać, wszystko będzie dobrze, lekarze na pewno wiedzą co robią, ahh nie zasnę chyba dziś. Ściskam Cię mocno, mocno :***

Agi77 ja do buźki dla małego kupiłam Alphanova Bebe ale to produkt eko i dostępny w takich właśnie drogeriach, z tych łatwo dostępnych na pewno bym wzięła Hipp - ma wiele pozytywnych opinii, nie jest drogi i ma bardzo dobry skład.

Odnośnik do komentarza

Bbbb muszę obczaić te pieluszki o których mówisz, trochę to będzie eksperymentowanie na początku, ale chciałabym zobaczyć różnicę między tym co dostępne, żeby potem już mu tylko służyło.
Swoją drogą te pieluszki Newborn takie malenie.. nie do pomyślenia, że on będzie miał taką malusią dupkę :)

Odnośnik do komentarza

Vena no to ładnie nas zaskoczyłas:) trzymajcie się cieplutko kobieto ;) dobrze ze was nadzorują. Fajnie ze udało się kruliczka jeszcze zrobić zanim mała się urodzi :) ja nie wiem jak ty ten nosek taki rowniutki zrobiłaś ja tak nie potrafię i zawsze jakoś koslawo mi to wychodziło.
Heltine łał ! Ty nie myślałas żeby jakiś sklepik otworzyć ? Nie trzeba by było kolejnych dzieci rodzic żeby można było sobie szyć dla maluszków ;) pięknie ci wyszedł ten rożek. Jak ja bym taki chciała. A wózek jest naprawdę pierwsza klasa ;)
Atta no książkowo 120/70 powinno być ciśnienie. Powyżej 130 nakazują monitorowanie wiec jutro sobie zmierz przed wizytą i powiedz lekarzowi ze takie miałaś. Ale fajnie ze spadło. U mnie też się powoli stabilizuje po lekach mam nakaz ze po wyżej 140 jadę na IP.
Miszka jak ja ci zazdroszczę takiego modelu opieki. Naprawdę czytałam masę badań na ten temat i procentowo kobiety które rodzą tak ja ty to opisałas ( położna decyduje ze jedziecie albo możesz urodzić w domu) mają średnio o 20% krotsze porody, o 45 % mniej obrażeń okoloporodowych (pęknięcia lub otarcia) a jeśli chodzi o bespieczenstwa to w zależności od badania odsetek interwencji jest taki sam jak w szpitalu lub nawet mniejszy ( nie ma niepotrzebnych zabiegów medycznych które często pociągają za sobą problemy). Wiec ja ci strasznie zazdroszczę !! Rozumiem twoj niepokój ze chcesz jechać do szpitala i jak najbardziej jest to twoja decyzja i popieram jeśli będziesz się czuła bespieczniej ( położna na pewno i tak przyjedzie z sprzetem do monitorowania serca dziecka i lekami które w razie powikłań nawet na późnym etapie zatrzyma akcje żeby dojechać do szpitala, a i szpital zawsze w takiej sytuacji wie ze rodzicie i jak by co są na ciebie gotowi). Jak masz stres to daj jej znać jak będziesz miała co 5 min skurcze ( jak przyjedzie zawsze możesz powiedzieć ze wzięłam prysznic i trochę zwolniła akcja ;)) . A ona badała cie wewnętrznie ? Bo możliwe ze wie jak wygląda twoja szyjka i ma pogląd na to ile czasu będzie potrzebowała na skrucenie się i rozwarcia.
Flawia będę cieplutko o tobie myślała żeby wszystko pięknie poszło ;)

A u mnie dziś juz trochę lepiej. Szwagierka może sama się opamięta z tym noclegiem ale nie liczyła bym na to...
Za to oddzwonilam się do zusu i w przyszłym tygodniu będę miała kasę :D no i okazało się ze dofinansowanie z MDM możemy wziąść jeśli tylko deweloper zgodzi się że pieniądze od państwa bank przeleje mu dopiero w styczniu bo będą ze środków na 2017. Ma się porozumieć z wspólnikiem i dać jutro znać. Bardzo na to liczę. ..

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73tqywbca4srr2.png

Odnośnik do komentarza

Vena trzymam za Was mega mocno kciuki. Normalnie babka ze stalowymi nerwami z Ciebie ;) duzo zdrowia dla Klary i Ciebie

Flawia za Was rowniez jutro mocno trzymamy kciuki :)

.heltinne rozek C-U-D-O-W-N-Y zdolniaszka z Ciebie :) ale czego ja sie spodziewalam po osobie która. Ma 3 maszyny :D

Magda super ze sa widoki na to ze wyprostuja tematy. Pewnie nie tylko Wy jestescie w takiej sytuacji wiec deweloper stoi przed dylematem - nie sprzedać nic przez rok lub przypilnowac klientow i poczekać na kase.

Malaga ja mam Lanokrem A+E.

Szukam jednak jeszcze jakiegosc sunscreena. Macie jakies typy jeśli chodzi o mineralne?

Ja dzisiaj jestem po pobudce on5 rano oraz 2h w samochodzie... no i brzuch swoje odczul i sie spina :/ do tego cos mnie podkusilo na ostre zarcie i teraz jelita mi wariuja a maluszek ewidentnie ma . zabawę bo ze 2 razy tak mnie kopnął ze az podskoczylam.

Magda a wiesz może czy odstawienie luteiny ma szybkie przełożenie na rozpoczęcie akcji porodowej? Zostalo mi tabletek na jakies 1.5 tygodnia i lekarz powiedziala by juz odstawić. No i tak zaczelam sobie myslec ze w razie czego to dla mnie za wczesnie na porod... ufam ze ginka wie co robi... ale opinia zaufanej osoby tez sie przyda :)

♡ Anielka♡ 04.05.2016

Odnośnik do komentarza

Agi77, Magda dzieki :) Jeszcze rok temu szyłam troszkę na sprzedaż, dopiero się rozkręcałam, niestety ten niedowlad pokrzyżowal mi szyciowe plany.Od niedawna daje rade tak rekreacyjnie, może kiedyś znów się uda bardziej na serio....

Magda jak dobrze ze jest szansa z tym MDM, trzymam kciuki.
No i za normalność szwagierki...
Super ze dostaniesz kasę,zdążysz z zakupami itd. Wszystko się jakoś powoli układa. ..:)

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

Vena trzymam za Was bardzo bardzo mocno kciuki i wirtualnie Cie sciskam!
Jestes mega twarda, ale to juz wiemy od dawna!
Synek do kompletu super-bohaterow ma jeszcze Mamę Super-Bohaterkę!

Nie wiem jak Ty, ale ja z jednej strony sie martwie, ze za wczesnie, a z drugiej jestem juz tak zmęczona i tak dostałam w kość w tej ciaży, że mam mysli typu "jeszcze kilka dni i koniec meczarni"....
Przyznam, ze z chęcią tuż po porodzie ucieklabym gdzies sama na 2-3 dni zeby odpoczać od tego wszystkiego i wrocić trochę podładowną energią.

Zuzienko witaj na swiecie! 53 cm 2800gr godz.8.25 24.03.2016!

Odnośnik do komentarza

Magda bardzo dziękuję za taką budującą odpowiedź! Martwiłam się tutejszą opieką, a Ty to tak przedstawiłaś, że wręcz zadowolona jestem;) Do porodu domowego to ja mentalnie nie dorosłam, odpada. Za to jak już się zacznie, wezwę położną tak jak radzisz, trochę wcześniej. Szyjki tu się nie bada, dopiero przy porodzie. Jeszcze raz dziękuję, jesteś kochana!
Idę już spać, ale myślami zostaję z naszą supermamą zza oceanu, ten stan przedrzucawkowy to poważna sprawa, dobrze, że są w szpitalu pod opieką.

Tymon Franciszek ❤ 10.04.2016

Odnośnik do komentarza
Gość Majtynkaaa88

Idę spać! VENA przesyłam Ci moc pozytywnych wibracji! Za chwile szkrabik wy jdzie ba swiat ach...rano zajrzę z ciekawości co i jak z Wami dziewczyny, napiszci e jak znajdziecie trochę siły i czasu po operacjach! Wszystkim dobrej a niektórym owocnej nocy! :*

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...