Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Czarna23789

Vena dużo, dużo sił dla Ciebie i Klary. Oby wszystko przebiegło pomyślnie. Będziecie super 5 osobową rodzinką. :*
Swoją drogą jak pomyślałaś, że chcesz już a nie za 10 dni tak zrobiłaś. Eh, spryciulo Ty :)

Flawia Ty również trzymaj się przed tym ważnym dniem. Jeszcze troszkę i Gabrysia będzie bezpieczna obok Ciebie, a Franio będzie miał zaszczytne miano starszego brata :) Ściskam

Heltinne mam nadzieję, że po porodzie ręką zrobi się bardziej sprawna, a wtedy żadna praca w Oslo nie będzie potrzebna. Bo dobra ręczna robota zawsze w cenie. A Twoja jest nawet bardzo dobra :) Unikatowe dzieła spod Twojej ręki ucieszyłyby wielu dorosłych i maluszków.

Odnośnik do komentarza
Gość Magda10 10

Heltinne, bardzo ładne te pokoiki, dziękuje !!!!
Kurczę, od 2:30 nie śpię, nie wiem czy podświadomie boje sie porodu ze zacznie sie w nocy i czuwam czy co ??

Wszystkie mity włącznie z seksem obalilam .. Ehh :(

Odnośnik do komentarza

Co za emocjonujacy poranek.. niedlugo i Vena i Flawia beda tulic swoje córeczki :)

Magda milo slyszec ze wszystko jednak zaczyna sie ukladac i jest silna nadzieja ze wszystko potoczy sie ponyslnie :)
Dzieki za info z cisnieniem.
Chociaz caly czas wydaje mi sie ze wiatr mi zaszkodzil tzn czuje sie jakby to zatoki byly owiane :(
A cisnienie jeszcze zmierze pare razy przed wizyta. Dzis troche mige na nia poczekac bo przyjmie mnie miedzy 15 a 18, zabrakło numerkow na nfz ale powiedziala ze na pewno mnie przyjmie i mam sie nuczym nie martwic...

Odnośnik do komentarza

Widze ze dzis tez Melly lepiej spala :)
Miszka powiem Ci ze mi bardzo by odpowiadal ten system porodu u Ciebie. Ja o dziwo w domu czuje sie bezpieczniej i bardziej komfortowo a jakbym miala przy sobie polozna taka mocno ogarnieta i pilnujaca wszystkiego to juz bajka jak dla mnie. Przypomnij prosze w jakin kraju rodzisz?

Odnośnik do komentarza

Vena GRATULACJE! Śliczna Klara :-* już macie swojego króliczka wielkanocnego z Wami. Dużo sił dla Was :-* Odpoczywajcie :-*

Flawia teraz czekamy na Ciebie! Trzymam mocno kciuki :-* bądź silna!

Ależ emocje dzisiaj :-)

Oczywiście ja dalej męczę się z biegunką. Brzuch mi się napina. Mam nadzieję że Zosia jednak poczeka do kwietnia.

Miłego dnia :-)

http://www.suwaczek.pl/cache/ebe45947a3.png

Odnośnik do komentarza

Ataa spalam ale mialam glupie sny, ja tez rodzilam nie ze strasznie ale przeplatalo mi sie to z wrazeniami od Veny, rano cos upadlo tesciowej, zleklam sie ale cieszylam sie ze sie obudzilam;D wyspalam sie.

Cale zycie mierza mi cisnienie na lewej rece.

Vena gratulacje!!! To niesamowite widziec zywa istotke po tym jak byla tylko wspominana z imienia;) duza i ladna. A jak wrazenia? Jak tam odmiana z synow na coreczke? ;)))

Flawia czekamy z niecierpliwoscia;)) trzymaj sie tam;)

heltinne daj znac co i jak po usg;))

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37zbmhdhinvpti.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egao88507.png

Odnośnik do komentarza
Gość Majtynkaaa88

VENA gratuluję , śliczna córeczka, a jaka duża jak na twój tydz! Oby więcej nam się takich dzieci tu rodziło! Jakoś nie mogę ogarnąć ze to takie rzeczywiste jest.
Flawia trzymam kciuki!, mam nadzieje ze zmruzylas oko chociaż na parę chwil mimo emocji.
JA znów o 3 w stresie bo obudził mnie mega ból okolicy krzyżowej ale widocznie przypadła za długo na prawym boku bo po zmianie pozycji zaczęło przechodzić i teraz po bólu n ie ma śladu uff..

Odnośnik do komentarza

Jejjjjj VENA !! gratuluję Ci z całego serca! mała jest cudna i ma wspaniałą wagę! nie dowierzam jeszcze, że kwietnióweczki już rodzą...
Spisałaś się na medal, teraz tylko zostaje nam opić z Secondtry sukces w spa na które się umawiałyśmy :))))
Ucałuj Klarę od ciotki z forum!

Flawia będziemy trzymać kciuki! wszystko będzie dobrze, nic się nie denerwuj :*

Pieluszki z rossmana - mają wycięcie na pępek - zarówno te tańsze jak i droższe, obie opcje są mięciutkie, więc jak nie widzę między nimi większej różnicy i polecam, pampers się do nich nie umywa.

Odnośnik do komentarza

Hej,
Vena - gratulacje i uściski! Klara zuch dziewczyna i jaka ładna waga[;
Flawia - cały czas tu o Was myślę!

Jestem z siebie dumna, udało mi się coś w miarę pożytecznego zrobić i przeczytałam jeden rozdział z książki "język niemowląt" ;P
Chyba wczorajszym dniem przesadziłam, bo biodro ewidentnie pokazuje, że jest na mnie złe.. i obrażone..
Już sama nie wiem, czy może już wszystko sobie odpuścić, bo przez ten stres, że nic nie wiem, i ogólną chęć odroczenia tego wszystkiego padam psychicznie..

http://fajnamama.pl/suwaczki/gu590el.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...