Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

pralinka kciuki są, bedzie dobrze:) stresik kazda miala, ale tez potem przyjemnosc z ogladania brykaczy małych.
Miila szczęściaro;) z sexem a z wozkiem dobrze bedzie:)
flawia biparoxx, aaaa! To cholerstwo tak cuchnie, ja nawet poza ciążą po tym wymiotowalam, trzymaj się i żeby wszystko szybko przeszło.

Ja dzis mam troche lepszy dzień, mdlosci mniejsze, klasycznie muszę często jesc, ale dzis tak bardzo nie muli:) Synka do szkoly odwiozłam, zakupy zrobiłam z eskortą tesciowej ... i workiem na wymioty, ale obyło się bez:)

Zuzienko witaj na swiecie! 53 cm 2800gr godz.8.25 24.03.2016!

Odnośnik do komentarza

majtynka 88 ja nie mialam takich ekscesów, ale Dziewczyno lekarz kazal lezakować, to żartów nie ma! Odpoczniesz sobie w oczekiwaniu na poprawę

Chcialam Wam pokazać wózki które mi sie podobają, wkleilam linki do nich, ale mi moderator nie opublikował posta, za duży product placement widocznie. Teraz chodzi za mną teutonia beyou v3, ale jak poskładalam akcesoria w sklepie to mi wyszlo 5,5 tys OMG!!?!! Albo hartan vip xl albo skater xl też prawie 5 tys. Ależ to jest biznes!

Zuzienko witaj na swiecie! 53 cm 2800gr godz.8.25 24.03.2016!

Odnośnik do komentarza

Secondtry o dziwo mi nawet smakuje ten wziew:) wybrałam mniejsze zło bo juz było kiepsko.
Co do wózków to ja dostane od kuzynki emmaljunga a spacerówki mam dwie jak juz pisałam. U mnie w rodzinie handel wymienny jest mega rozwinięty bo mamy dzieci rok po roku i na przemian chłopcy i dziewczynki wiec ja teraz jej będę oddawać rzeczy po synku dla jej młodszego a ona mi dla mojej dziewczynki po swojej o rok starszej corce.

GABRYSIA ur. 18.03.2016r. CC o godz. 13.30.waga 3030g 50 cm.

Odnośnik do komentarza

dziewczyny co ja dzisiaj przeżyłam lekarz się spóźnił 20 minut a dzidzia zdrowa wszystko super tylko nie chciała współpracować i miałam dopochwowo i nie mam takich ładnych zdjęć jak wy a płytka badanie miałam robione 2 razy bo zapomniał włączyć nagrywania już się umówiłam na następne na 22.12 ale najważniejsze ze zdrowe i jakie duże termin według usg z 18 04 przesunął się na 7 .04 morze uda mi się wrzucić jakieś foto

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlj44j81ysxl6n.png

Odnośnik do komentarza

pralinka super, że dzidziuś zdrowy! Co do lekarza to widać roztargnienie z ciężarówek przechodzi i czasem na nich :D

Pisałyście o mężach zawiedzionych brakiem czułości …mój chyba już przywykł w końcu to kolejny raz, ale w pierwszej ciąży też było mu ciężko. Ciągle tłumaczyłam, że nie daję rady, że mi samej z sobą nie dobrze, a co dopiero jak ktoś mnie przytula i trudno się dobrze ułożyć. Teraz pyta, czy może się przytulić i mówi, że liczy tygodnie do porodu ze mną, choć ma jeszcze nadzieję na zwierzęcy instynkt II trymestru :D
Ale mi też przeszkadzał jego oddech i ciągle goniłam go do mycia zębów … sex ochota by się znalazła, ale brak sił i możliwości :(

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

@Pralinka - super, gratuluję zdrowego dzidziusia <3<br />
@majtinka - jak lekarz kazał leżeć to grzecznie leż :)

@Secondtry - mam ten sam problem, te wózki co mi się podobają kosztują ponad k, dlatego zdecydowałam się na używany i właśnie znalazłam w tym kolorze co chciałam nawet, ale mam coś złe przeczucia dziś - facet wyłączył telefon - może być kiepsko :S jak nie dostanę paczki do poniedziałku to idę na policję. Mąż mnie chyba zje jak nie dostaniemy wózka :S

Odnośnik do komentarza

Co do wozka to ja kupilam za\1600 zl gondola plus spacerowka\i do tego fotelik ten do 10 kg. I uwierzcie mieszkam na wsi i kolo mnie droga masakra i dal rade takze schowalismy dla drugiego tyle ze bagaznik\caly bo koła i gondola. A co do seksu, ostatnio zaszalalam w nocy w tym tyg jakos tak intensywnie wszystko. A teraz mąż chodzi za mna ze chce jeszcze hehe a ja padam. Ale wiemy ze tak nie mozemy intensywnie bo po przygodach z szyjka to kto wie co narobimy, teraz jakos korzystamy poki mozemy bo ostatnio od polowy byl\celibat.

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37zbmhdhinvpti.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egao88507.png

Odnośnik do komentarza

z tą ochotą to u mnie nawet i była, ale właśnie nie było jak bo rzyganie/nudności/brak siły i wszystko mnie drażniło :( mam nadzieję, że teraz to się troszkę poprawi, bo jednak temat ten jest ważny w związku i choćby miało to być raz na x czasu to powinno :)

Odnośnik do komentarza

@Vena127 - olx i wzbudzał zaufanie jak dzwoniłam, bo w ofercie było, że prosi o kontakt telefoniczny, mówił nawet o pasach w ciąży i znał temat jakby, ale no gadka może być dobra a wiecie jak czasem można trafić :( mam nadzieję, że to nie wałek bo się wkurzę strasznie (2700..)

Odnośnik do komentarza

pralinka ale fajnie że już masz za sobą... ja dopiero 12go, w sumie dokładnie w naszą rocznicę ślubu :P a wizyta u swojej ginekolog 16go i nie mogę się doczekać kiedy zobaczę maleństwo na usg...
ja bym już z chęcią kupiła łóżeczko, wanienke i wszystko co potrzebne ale mąż chce poczekać jeszcze trochę a wiecie no jak to "kobite" mierzi !!! :D miłej nocy kochane

Odnośnik do komentarza

Co do wózka to ja mam firmy Lonex i świetnie się sprawował a cena bardzo dostępna. Zastanawiam się czy jak będzie dziewczynka nie kupić nowego.Bo mamy ciemny ,granatowo-niebieski
Witam tajemna
Vena kurujcie się .Ja przez częste choroby w dzieciństwie nie cierpię soku z cebuli
Pralinka super że wyniki dobre

Szymonek jest już z nami.
Miłość matki to siła, która sprawia, że zwykły człowiek potrafi dokonać rzeczy niemożliwych.
http://www.suwaczki.com/tickers/82do3e5emigsm8f5.png
:Aniołek: Kochamy Cię Adrianku(34tc) . Na zawsze w naszych sercach

Odnośnik do komentarza

kodomo smak mojego dziedzictwa- syrop z cebuli. Jak już nic nie pomagało to babcia go robiła. Ja tam go nadal lubię ;) szczególnie teraz dla dzieci, bo w Stanach tylko paracetamol i woda morska, już nawet nie chodzę do lekarza z nimi, bo szkoda czasu. Mój syn dostał antybiotyk raz jak żyje i to w Polsce na wakacjach u dziadków ;) w sumie to się cieszę, bo ja całe dzieciństwo na antybiotykach, ale czasem brakuje takich pośrednich leków, które przyspieszyłyby powrót do zdrowia. Dobranoc Dziewczyny, spokojnych i długich snów.

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...