Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc dziewczyny Daaawno mnie tu nie bylo Ale wiecie jak trwoga to do Boga a ja do was Moj Jasiek w tamtym tygodniu przeszedl tzw trzydniowke tu w Belgii nazywaja ta szeciodniowka ale na to samo wychodzi Na szczescie przeszlo ale apetyt spadl i w tym tygodniu od czwartku ma lekka biegunke Nie wiem czy to kwestia tego ze zmienilismy mleko modyfikowane z 1 na 2 ? no i jeszcze zaczol chodzic do niani a ona mu rozszerza diete i moze to te cholerne ziemniaki? ehh jak nie urok to sraczka

Odnośnik do komentarza

Mój synek też się strasznie rozkopywal w nocy, spał teraz w pajacyku, a pod niego dawałam body z krótkim rękawem. Aż wreszcie zamówiłam śpiworek, ma przyjść lada dzień. Mój synek ma ubaw z tego, że wszelkie pieluchy, kocyki nakłada sobie na głowę, więc zawsze kocyk wciskamy między materac a szczebelki , żeby go nie pociągnął. Śpiworek będzie dużym ułatwieniem.mam tylko nadzieję, że nie będzie mu w nim za gorąco.

Agabalbina- nie umiem Ci pomóc, bo jeszcze nie zmieniliśmy mleka. A od kiedy się zmienia? Wiem, że trzeba stopniowo to robić, tak czytałam.

Odnośnik do komentarza

Dzieki dziewczyny za info myslalam ze to tylko moj arcymonek tak łobuzuje podczas spania... :D
Mamy spiworek ale to jest taki na mrozy. Teraz jeszcze za goraco by mu bylo. Musze rozejrzec sie za jakims troszke cienszym. A jakie macie spiworki takie ze zamyka sie z jednej strony i maly swobodnie moze machac lapkami czy taki z rekawkami? Bo juz troche patrzylam ale nie wiem na jaki sie zdecydowac.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72596.png

Odnośnik do komentarza

Moja też harce urządza :D kiedyś spala spokojnie a teraz to ho ho, skończyło się w śpiworku, mamy taki bez rękawów. Odkryć się nie odkryje ale na brzuch się przewraca i w śpiworku nie może odwrócić się na plecy i są nocne jęki :D
Moja dziś zawzięcie trenowala pozycje czworaczna nawet trochę do przodu ruszyła :D ale ręce i nogi się rozjechaly i była gleba, no cóż napewno nie ostatnia :D
Jejciu moja w przyszłą niedzielę będzie miała pół roku, jak to szybko minęło eh

http://www.suwaczki.com/tickers/iv0920mm1u48w0j8.png

Odnośnik do komentarza

Ritkaa, Badylek to fajnie, że się spotkamy. A jak Was poznam? Bo mnie po nicku to bedzie łatwo :)

Śpiworek Henio w nocy spi w śpiworki ale nie zapinam i raczek nie przekładam bo by sie obudził, wiec tylko klade na nim i przykrywam druga warstwa. Mamy dość cienki, z Ikea.

Choroba złapał mnie jakiś wirus i mimo środków ostrożności i karmienia piersią, zaraziłam dziecko :/ zapoznaliśmy sie juz z inhalatorem i aspiratorem podłączanym do odkurzacza oraz gruszka. Wczoraj była gorączka, wiec dzis byliśmy u pediatry, pobrali krew a jutro bedziemy łapać mocz. Moze byc ciekawie... Nie jest łatwo, dobrze że mi już przechodzi chociaz. A w niedziele chrzciny! Trzymajcie kciuki za kondycję Henia.

Odnośnik do komentarza

RUDA MADZIA zdrowiejecie... kurcze musialo sie cos to Was przyplatac...

A no latwo nie mam z malym w nocy ale jakos musze przetrwac.. co zrobic...
Wydaje mi sie ze malego w nocy bolal brzuszek dlatego tak strasznie marudzil... rano zrobil zielonkawa i troche smierdzaca kupe. Tylko nie wiem po czym bo sloiczki to my sie dopiero uczymy jesc... wszytsko wypluwa ale moze troszke polknal i dlatego bolal go brzuszek. Sama nie wiem.
A pomyslec ze jeszcze tydzien temu wybieralam sie do pracy hehe... jak to moj mąż stwierdzil to wybieralam sie z motyka na slonce hehe i chyba mial racje bo szczerze nie wyobrazam siebie w robocie po calej niespanej nocy...
Poki co maly odsypia nocke a ja biore sie za sprzatanie.....

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72596.png

Odnośnik do komentarza

RUDA MADZIA trzymamy kciuki za udane chrzciny :D oby obyło się bez niespodzianek
KASIAAA może jakiś wirus się przyplatal, bo nie sądzę żeby to od sloiczkow a jeszcze w takiej minimalnej ilości.

Maaaaamyyy ząbki :D w końcu lobuzy się przebily i wrócił mój aniołek kochany. Ależ dały nam w kość. No i oczywiście kto zobaczył pierwszy.... TATA a ja cały miesiąc zaglądałam i nic. Gdzie tu sprawiedliwość :D

http://www.suwaczki.com/tickers/iv0920mm1u48w0j8.png

Odnośnik do komentarza

KASIAAA narazie są 2 na dole, a u góry widać kreseczki ale się jeszcze nie przebiły. Tak myślę że tydzień i górne też będą :D
Dałam dzisiaj Lence śliwki z hippa i ubaw mieliśmy po pachy, tak jej zasmakowaly że na lezaczku skakała a jak się słoiczek skończył to był taki ryk że szok :D No i cały czas ćwiczy start z raczkowaniem ale efekty są takie ze raczkuje pelzajac do tyłu :D
Co do siedzenia to kicha, tz na kolanach ok a tak to się gibie na strony :)czyli jeszcze nie gotowa trzeba czekać.

http://www.suwaczki.com/tickers/iv0920mm1u48w0j8.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...