Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Mamusie gratuluję udanych wizyt :) Renia 10 luty :) kurcze to juz tak niedlugo. Mam nadzieję,że to Ty zaczniesz nasz cykl porodow :) i żadna nie urodzi wcześniej :) niech dzieciaczki siedza w brzuszkach. U mnie mama i siostra rodziły 2 tyg po terminie i mialy wywolywane porody wiec wydaje mi się,ze w moim przypadku tez tak będzie.
Aga kurde szkoda,że chociaz nie dostałas tego wcześniej bo wczoraj mialas wizyte. Nie denerwuj sie kochana szkoda nerwów :)

Odnośnik do komentarza

no to juz mi lepiej, myślałam ze tu wszystkie idą do szkoly rodzenia. :)

tez powtarzam, ze lepiej ze sa takie ruchy niz zeby ich nie bylo wcale. ale oczywiscie naczytalam sie, ze gwaltowne ruchy i takie "niespokojne' to moga prowadzic do owiniecia sie pepowiny wokol szyji, albo ze dziecko niedotlenione, albo za malo wod... generalnie to czuje te ruchy od rana w zasadzie... i to najbardziej jak sie poruszam, gdzies ide albo co bo jak przysiadam do komputera tak jak teraz to jest chwila spokoju,.. a przed chwila zmasakrowala mi zoladek. :) ale coż, najwyrazniej tak ma być i już:)

Odnośnik do komentarza

Hej jeszcze raz wszystkim. Jestem w luz po wizycie. Walczę dalej z moim syndromem białego fartucha i jest coraz lepiej;) moje maleństwo ma 1500 g i gin mówi ze jest po środku skali co mnie cieszy bo niej jest ani za duża ani za mała. Rusza sie jak zawsze intensywnie pobiła dzis sondę kilka razy bo było to widać podczas badania, a co za tym idzie nie dało sie jej nagrać i zrobic zdjeć 3d bo za każdym razem widzimy łokieć:) za to ma cudna mordkę na normalnym Usg:)
Jak ja ja kocham :) jeszcze jej "przy" mnie nie ma, a czekam na nią jak na największy prezent w życiu.
Dzis gin powiedziała, ze paciorkowca sie nie leczy w ciazy bo nawraca. Podawany jest tylko przed porodem antybiotyk żeby dziecko sie nie zaraziło.
I dla słodkich mam. Podobno przez te nasze cukrzycowe sprawy możemy mieć tendencje do większej ilości wód płodowych co nasila stawianie brzucha i skurcze.
Także dziewczyny to moze tez powodować nasza cukrzyca. Ja mam płyn owodniowy w granicy normy,ale więcej niż przeciętnie mamy maja ( to moze powodować stawianie sie brzucha) dla malucha nie groźne jak szyjka długa.
Mam nadzieje, ze uspokoiłam niektóre ;D

Odnośnik do komentarza

Renia83
Hej kobitki, ja juz po wizycie. Na razie wszystko jak najbardziej ok, mala wazy 2100, pessar się trzyma, wizja szpitala się oddaliła :) wstępnie datę cc mam wyznaczoną na 10 lutego, czyli za miesiąc z kawaleczkiem...
No i dostałam skierowanie na krzywą, dziwne ze dopiero teraz.

A czemu tak szybko? Skoro z dzidzią ok i ogolnie wszystko jest ok, to nie można by trochę poczekać?

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wl2n0amowleixu.png
http://www.suwaczki.com/tickers/relg20mm17vkmfcs.png

Odnośnik do komentarza

Fajne te staniki, chyba zamówię z tej stronki.

W ogóle, nie wiem czy to już jakieś schizy mi się właczają, ale mam wrażenie, że dzisiaj się moja mała mniej rusza. Tzn ogólnei ruszała sie i rano i w południe i wieczorem, ale jakoś tak jakby rzadziej. Teraz próbowałam ją trochę powkurzać żeby się ruszyła i nic..

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73hdgeli2cuo5h.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...