Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Olka ja karmię mm i moj zjada 6 razy po 150 ml: ok 5 rano, potem ok 9, 12, 15, 18 i 21
Co do porodu naturalnego moze jestem inna ale pomimo strasznego bólu i trwalo bardzo dlugo to wspominam to bardzo dobrze i jak mialam mikolaja na brzuchu to mowilam ze moge rodzic znowu, a siadlam na tylko na drugi dzień, a byłam szyta. Takze nie wiem od czego to zalezy :-)

Odnośnik do komentarza

miśkowata30 fajnie że Wam pielęgniarka z paluszka pobierała krew. U nas pani pobrała normalnie jak u dorosłych więc Amlka nie była szczególnie zachwycona jak dostała opaskę uciskowa założyła na ta małą rączkę.

Przewinęłam małą i przyznaję że pupa po maści przeciwzapalnej i tej robionej aptecznej jest nie do poznania.

Czy któraś z Was ma może łózeczko turystyczne tego typu i może się podzielić opinią ? http://nodik.pl/lozeczko-turystyczne-grande-caretero-zielone-p-1722.html?gclid=CKOVoPe71swCFZEy0wodBSUIpw

http://www.suwaczek.pl/cache/b0004c3c1a.png

Odnośnik do komentarza

Jeju Irulana !!!! Masakra!!!
Ja sie wlasnie strasznie balam,ze beda pobierac normalnie,bo niuniu ma po mnie zyly,ktore ciezko znalezc. W szpitalu go pokluli przez to za duzo :/
Nio a tu fajnie..paluszki naklula takim czyms,dzialajacym na zasadzie pistoletu to przekluwania uszu :) a potem sciskala paluszki i zbierala kropelki do rakiej rurki :) ani jedna kropelka jej nie umknela :)
A jak sie rozczulala,ze Mati tak na piersiach spiochal :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza
Gość magdalenka,851

Przyjaznej moze chodziło o Panią w rejestracji na IP...głowa z kopytami:D hahaha
moj Wojciech też kupy wodnite i mamy leki do pon a jak nie przejdzie to pewnie szpital:(
MamaMi jak juz tak odchowamy dzieciaczki to po 18stce zaczną się problemy z....synowymi:D i koło się kreci

Odnośnik do komentarza

Jola88
Ok rano zadz. Wpisze w Google poradnia gin Witosa to wyjdzie? To nie bylas na kontroli ? Ok jak sie nie uda to mogłabyś spytac. Niby jutro o 15 mam u tej babki ale on mie zna byl przy kilku godz porodu szyl i wie co i jak. Zreszta ja jeszcze szwy mam te większe mną posladku i jeszcze w dwóch miejscach. Nigdy więcej naturalnego porodu do tej pory mnnie trzepie ba sama myśl. Wiem ze cesarka to operacja ale w następnej ciazy wezmę z pracy od psych zaświadczenie bo chce cesarkę. Po naturalnym usiadlam pierwszy raz po 2 tyg...
A Wam dziewczyny minął "bol" psych po porodzie sn??
Sylwia miałam napisać ze ta babka w przedszkolu moze nie powinna pracować bo krzywdzi takim postępowaniem dzieciaki.. Nawet gdyby maly miał adhd to co? Szprycowalaby przy wszystkich:|

:hehe :D Widac ze wzueliscie chlopaka z zaskoczenia :D hehe

Ale jaki elegancik... fiuuu fiuu kazda panna jego :D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Monika91
Olka ja karmię mm i moj zjada 6 razy po 150 ml: ok 5 rano, potem ok 9, 12, 15, 18 i 21
Co do porodu naturalnego moze jestem inna ale pomimo strasznego bólu i trwalo bardzo dlugo to wspominam to bardzo dobrze i jak mialam mikolaja na brzuchu to mowilam ze moge rodzic znowu, a siadlam na tylko na drugi dzień, a byłam szyta. Takze nie wiem od czego to zalezy :-)

Kurde... Moja je no może będzie 6,7 razy, ale je Maks 90 ml.. Czasem nawet 60 nie zje, no niby dobrze przybiera na wadze, choć ostatnio jej nie wazylam :(

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdge1jysm8f9.png

Odnośnik do komentarza

misiakowata30
Barcelona
Halo halo przepadlam... Rysowanie tla do naszej grupo na fb mi pochlania wiekszosc czasu wolnego a reszte Hania i tesciowa, ktòra nie potrafi usiedziec w miejscu... Uff szlag mnie z nía juz grafía za przeproszeniem. Wiem poruszam temat rzeke ale musze sie wyzalic :o no więc caly czas chodzi za mną i mi prubuje zaszczepic swoje paranoje ze hania jest zimno, ze kicha to znaczy ze przeziebiona , ze robo kupy za rzadkie ... O ludzie!!!! Ratunkuuuuu!!! :( Wlasnie sobie zarzyczyla ze jutro mamy isc do pediatry bo ona sie martwi ze mala robo rzadkie kupy... Noz ku... Jakie maja byc jak je tylko mleko!? Mówi ze powinny byc bardziej pastowate ... A jakie robią wasze w u progu 2 miesiąca zycia karmione tylko na mleku matki?

EH... I co tu zrobic z ta kobietą?

Powiedz jej żeby swoje kupy oglądała :P
Współczuję Barcelona !!!
U nas kupa normalna jak lekko ścieta jajecznica,a czasem jak nie ścięta :D

Piękna robota z tłem !!Piękna :)

Hahah racja misiakowata, dobry tekst :D hehh

Dzięki :*

http://www.suwaczki.com/tickers/l22nqps6ybasj0fr.png

Odnośnik do komentarza

KotkaB
Mam mały próg bólu nawet u dentysty mały ubytek muszę robić ze znieczuleniem.

Witam
KotkaB też mam mały próg bólu wytrzymałości,ale byłam w stanie 2 zęby bez znieczulenia zrobić, a dzisiaj żałuję, że w ogóle je ruszyłam, trza było zostawić jak było
No,ale mądry Polak po szkodzie :D

Chcę podziękować tobie Madika i tobie Lilijka za polecenie jaki krem z filtrem wybrać:) kupiliśmy ten Linomag Sun posiada filtr mineralny i już dzisiaj widzę efekty na buzi mojej pyziuni Nikolki;)

Byliśmy w środę u mojej mamy...
Przypomnę ciepło było jakieś +27 a +26 Nikola ubrana body krótki rękaw i śpioszki z odkrytymi nóżkami to miała skarpetki....
No i oczywiście jejku jakie zimne stopki i te rączki takie chłodne! No tak mówię na Syberii mieszkamy daj jej palto czy kubraczek :D
Nosek jak jej katarkiem czyszcze to zgłupiałaś!Takie maleństwo nosek jej uszkodzisz!Kiedyś to gruszką się czyściło i było dobrze
No co za świetne te czasy kiedyś były ! No szkoda wielka ,że dzisiaj już z karteczkami do sklepu nie idziemy jak kiedyś :D
Dzisiaj to jak masz za dużo to tylko pożycz i pożycz, no kurde czy ja ci bronie iść do pracy?
Sorki dziewczyny tak jakoś trochę żalu musiałam wyrzucić z siebie...
A powiedzcie mi bo matka chrzestna mojej córki nie chce być na tym spotkaniu dzień przed chrztem... Czy u was też tak jest w parafii?
Puki co ksiądz nic nie pytał o ślub jaki mamy...może temu,że obrączkę mam na palcu?I o dziwo pasuje na prawej ręce i nie spada!
Moja miednica też jest jeszcze większa :D
A i najważniejsze! Jaki ty masz brzuch!No nic nie spadł! Niektóre to taki chudy mają! Uh trzymajcie bo jak kiedyś "pizdne w podobiznę" to w "sanatorium" wyląduje

http://s6.suwaczek.com/201011135561.png
http://s6.suwaczek.com/201603311580.png

Odnośnik do komentarza

arwena89
Mamamisiowa dziękuję za to co napisałaś o płaczu dziecka. Jak widzę jak się moje maleństwo męczy to mi serce pęka :'( jeszcze czekamy na przesyłkę z Niemiec z kropelkami. Może to mu brzuszek uspokoi

Oby w końcu odpuściło, życzę ci tego z całego serca. Płacz dziecka jak dla mnie jest nie do wytrzymania :( mam wrażenie że zaraz się pomnożę by odgadnąć o co chodzi.

Odnośnik do komentarza

olka135
Monika91
Olka ja karmię mm i moj zjada 6 razy po 150 ml: ok 5 rano, potem ok 9, 12, 15, 18 i 21
Co do porodu naturalnego moze jestem inna ale pomimo strasznego bólu i trwalo bardzo dlugo to wspominam to bardzo dobrze i jak mialam mikolaja na brzuchu to mowilam ze moge rodzic znowu, a siadlam na tylko na drugi dzień, a byłam szyta. Takze nie wiem od czego to zalezy :-)

Kurde... Moja je no może będzie 6,7 razy, ale je Maks 90 ml.. Czasem nawet 60 nie zje, no niby dobrze przybiera na wadze, choć ostatnio jej nie wazylam :(

Mój tak 10/13 razy je na dobę. Różną ilość ale tak średnio 950/980, najwięcej 1040 a jak ma słaby dzień to i ok 800

Odnośnik do komentarza

Aga2801
KasiaMamusia aż się zakrztusiłam po tym pizdne.
Mój łobuziak już po pierwszym spacerze śpi na podwórku.

No spokojnie;)
Za daleko abym mogła cię reanimować i wyrzutów nie mieć:)

U nas deszczowa pogoda,ale tak myślę może folia ochronna i będzie git?Głupi to pomysł nie jest;)
Ale takiego mam lenia dzisiaj, chyba się wyspałam,małą zamiast karmić położyłam obok i pić nie chciała to taka lampka nad głową, aby razem pospać;) to było piękne ale będę tego żałować jak będzie się powtarzać:)

http://s6.suwaczek.com/201011135561.png
http://s6.suwaczek.com/201603311580.png

Odnośnik do komentarza

Czytam was sobie dziewczyny bo mały śpi już 30 minut (!) Ja to okropnie wspominam cesarkę i ten miesiąc po :( Jeszcze rana zaczęła się paprać jak z małym byłam w szpitalu a i teraz nie mogę swobodnie napiąć mięśni brzucha jak wstaje i coś mi się tam robi na środku cięcia :( Mąż cały czas mówi żeby nie robić dużej przerwy między dziećmi...hmmm już jak ten rok minie od cesarki to zacząć się starać czyli za 10 miesięcy..no chyba się nie skuszę..

Sistra też przyniosła kleszcze ze spaceru i miejsce się zaogniło, dostaje zastrzyki. Aż się boję bo my tu las mamy i zawsze tam spaceruję..

Kurdę dzisiaj jedziemy na kontrolę..aż mi się jeść nie chce. Ciuchy jakby co spakowane.

Odnośnik do komentarza

KasiaMamusia dobra jesteś :-D aż mój mały się przebudził jak zaczęłam się śmiać :-D.

My już po spacerku teraz siedzę z małym w ogrodzie póki jest w miarę ładna pogoda a mały nie domaga się jedzenia :-D
Mój najchętniej już zaczął by starać się o kolejne dziecko, żeby nie było dużej różnicy wieku (około 2 lat) ale jakoś nie widzi mi się chodzić z brzuszkiem a na rękach maluch...

http://www.suwaczki.com/tickers/1usahdgenypzflnq.png

Odnośnik do komentarza

Moja siostra byla dzisiaj w szkole. Akurat tej babki nie bylo tylko inna. Moja kolezanka. I mowila mojej siostrze, ze prosiła ta babke zeby nie kierowala Kubusia do tej poradni bo on napewno nie jest nadpobudliwy tylko raczej inteligentny. A ona jej powiedziala, ze ona dluzej pracuje i lepiej sie zna. Co najlepsze okazalo sie, ze nie tylko Kubus dostal taka kartke kilka innych dzieci tez... było juz na nia kilka skarg. Jednego roku zbiorowa od wszystkich rodziców i dyrektor ja trzyma. U nas to normalne w szkole. Jak ktos zagrzeje miejsce to go trzymia. A zwalniaja teraz ta koleżanke bo jest tylko rok a dzieci ja uwielbiaja. Chciala je wziac do wesołego miasteczka, ale ta babka powiedziala, ze nie bedzie sie z nimi uzerac.

Odnośnik do komentarza
Gość przyjazna

Ciaza316
Jola88
Ok rano zadz. Wpisze w Google poradnia gin Witosa to wyjdzie? To nie bylas na kontroli ? Ok jak sie nie uda to mogłabyś spytac. Niby jutro o 15 mam u tej babki ale on mie zna byl przy kilku godz porodu szyl i wie co i jak. Zreszta ja jeszcze szwy mam te większe mną posladku i jeszcze w dwóch miejscach. Nigdy więcej naturalnego porodu do tej pory mnnie trzepie ba sama myśl. Wiem ze cesarka to operacja ale w następnej ciazy wezmę z pracy od psych zaświadczenie bo chce cesarkę. Po naturalnym usiadlam pierwszy raz po 2 tyg...
A Wam dziewczyny minął "bol" psych po porodzie sn??
Sylwia miałam napisać ze ta babka w przedszkolu moze nie powinna pracować bo krzywdzi takim postępowaniem dzieciaki.. Nawet gdyby maly miał adhd to co? Szprycowalaby przy wszystkich:|

Nigdy nie minie. Zawsze obawialam sie porodu i to co przezylam bylo okropne. Chcielibysmy zeby Mya miala rodzenstwo ale nie wiem czy jestem w stanie przezyc drugi porod...

Doskonale Cię rozumiem! :D
I z tego właśnie powodu po 16 latach urodziłam córkę przez cc :D
Wbrew wszelkiej opinii sto razy szybciej doszłam do siebie teraz po cc niż wtedy po Sn..zreszta po Sn po kilku latach miałam robioną plastykę..

Odnośnik do komentarza

Sylwia921125
Moja siostra byla dzisiaj w szkole. Akurat tej babki nie bylo tylko inna. Moja kolezanka. I mowila mojej siostrze, ze prosiła ta babke zeby nie kierowala Kubusia do tej poradni bo on napewno nie jest nadpobudliwy tylko raczej inteligentny. A ona jej powiedziala, ze ona dluzej pracuje i lepiej sie zna. Co najlepsze okazalo sie, ze nie tylko Kubus dostal taka kartke kilka innych dzieci tez... było juz na nia kilka skarg. Jednego roku zbiorowa od wszystkich rodziców i dyrektor ja trzyma. U nas to normalne w szkole. Jak ktos zagrzeje miejsce to go trzymia. A zwalniaja teraz ta koleżanke bo jest tylko rok a dzieci ja uwielbiaja. Chciala je wziac do wesołego miasteczka, ale ta babka powiedziala, ze nie bedzie sie z nimi uzerac.

to moze do kuratorium trzeba skarge

Odnośnik do komentarza
Gość przyjazna

Monika91
Olka ja karmię mm i moj zjada 6 razy po 150 ml: ok 5 rano, potem ok 9, 12, 15, 18 i 21
Co do porodu naturalnego moze jestem inna ale pomimo strasznego bólu i trwalo bardzo dlugo to wspominam to bardzo dobrze i jak mialam mikolaja na brzuchu to mowilam ze moge rodzic znowu, a siadlam na tylko na drugi dzień, a byłam szyta. Takze nie wiem od czego to zalezy :-)

U nas to wychodzi podobnie z tym że zjada po 100-120 ml i 7 razy mniej więcej (8 tygodni ma równo)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...