Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

arwena89
Tyle się naprodukowałam i mi skasowało posta :/
Hemoglobina skoczyła z 10,6 na 12,0. Żelazo mamy brać dalej to samo, lekarka nie zgodziła się na zmianę na actiferol mimo że o to prosiłam bo wiem jak Mikołajka boli brzuszek. Wg lekarki to że dziecko zanosi się od płaczu cały dzień to normalne. Naskoczyła na mnie za ten actiferol tak że aż się popłakałam że Mikołaj będzie musiał dalej cierpieć, to stwierdziła że jestem niestabilna psychicznie. Dostaliśmy receptę na Bebilon pepti. Aha i jeszcze moje dziecko za dużo przybrało na wadze. Urodzeniową miał 2900g i 51cm, teraz 5680g i 61cm. Tylko co ja miałam butlę mu zabierać? A możemy jakąś dietę odchudzającą wprowadzić?! Wcześniej zjadał czasami nawet 210ml na porcję, teraz sam sobie już ogranicza do niecałych 150ml, a czasem nawet 90ml mu wystarcza. Musiał po prostu nadrobić zaległości z brzucha. Poszliśmy do zabiegowego na szczepienie, pielęgniarka kazała nam go najpierw troszkę uspokoić, jak ani ja ani M nie daliśmy rady to sama próbowała też bezskutecznie. Wg niej dziecko nie powinno tak płakać, a jak usłyszała że on tak potrafi całe dnie i że dostaje żelazo to tylko popatrzyła na niego z litością... Chcę zmienić lekarza...

Zmieniajcie lekarza i to jak NAJSZYBCIEJ!!!!

Moj lekarz powiedzial ze Hania tez ladnie przybrala ale powiedzial ze mamy sie nie martwic bo jak zacznie pelzac to caly tluszczyk spalo :D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza
Gość przyjazna

AsiaR
Kurcze przyjazna, a gdzie Ty to dziadostwo zadobyłaś?

Pełno tego wszędzie..ja latam z wózkiem po drogach i bezdrożach:D mój pies juz dwa miał w tym roku..
Byłam na IP no okazało sie ze glowa z kopytami tylko tam siedziala :( wydłubali i kazali obserwować ehh a moja gwiazdeczka śpi od 17:30 ...noc już ma..to rami będzie ok 3 :D

Odnośnik do komentarza

Wlasnie mysle bo osłuchiwała go we wtorek. Dzis dwa razy kaslal i kooec oprócz tego zero objawów.
Za to mnie w nocy obudził ogromny bol gardls i rozkłada mnie, boli gardło i zaczelam miec katar.
W dodatku jutro mam u giną kontrole o idę do innego bo u mojego bie bylo miejsca. A zależało mik zeby on byl bo on mnie szyl a ja mam jeszcze szwy 7,5 tyg po jestem. A do jakiejś innej idę babki. A mam pytanie goliłyście sie na woizyte? Bo kuzwa ja sie boję przy szwach ale czuje dyskomfort z tego powodu.
Ernesto, Aga trzymam kciuki za Wasze maluszki a i zapomniałam a dzieciątku misiakowatej.
Moj dzis miał kolkę i byl glodny ale nie mogl złapać bo caly się prezyl, teraz glodny spi mi na rękach a ja padam bo zle soe czuje, chyba gorączka mnie lapie...

Odnośnik do komentarza

Madika
Hey dziewczyny :D
Gonir Was bo wczoraj mialam wychodne do fryzjera i kosmetyczki :D
Mezulek zajmowal sie Hania i pojechal do swoich rodzicow... Troche wsciekla bylam na to bo dzien wczesniej rozmawialam z meza babcia ze sama nie dam rady przyjechac z mala ( niby nie daleko mieszka ale w bloku jest duszno i goraco i na 1 pietro 10kg trzeba wniesc plus torba...) No ale jak teraz on pojechal sam (a mezczyzna taki nieporadny i dal sobie rade) to ja bede zolza i suka i robie to specjalnie.

Jak powiedzialam to mezulkowi to powiedzial ze przesadzam i mam myslec pozytywnie... Myslalam ze mu kopa sprzedam...

A noi jak ostatnio znajomi do nas przychodzili to usiasc nie moglam bo zaraz placz i musialo byc chodzenie i bujanie. Do nich poszedl to ona sie usmiechala i gadala... Nosz kuzwa...

I jeszcze ten weekend... Chyba sie nakrecilam na tesciowa... A powinnam wyluzowac... ehhh....

I znowu przytrulam ale musialam wyrzucic to z siebie :D Dzieki ze jestescie i wspieracie!!!!:D


Lubie czytac o Twoich potyczkach rodzinnych;-) sorki:P

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Jola88
Wlasnie mysle bo osłuchiwała go we wtorek. Dzis dwa razy kaslal i kooec oprócz tego zero objawów.
Za to mnie w nocy obudził ogromny bol gardls i rozkłada mnie, boli gardło i zaczelam miec katar.
W dodatku jutro mam u giną kontrole o idę do innego bo u mojego bie bylo miejsca. A zależało mik zeby on byl bo on mnie szyl a ja mam jeszcze szwy 7,5 tyg po jestem. A do jakiejś innej idę babki. A mam pytanie goliłyście sie na woizyte? Bo kuzwa ja sie boję przy szwach ale czuje dyskomfort z tego powodu.
Ernesto, Aga trzymam kciuki za Wasze maluszki a i zapomniałam a dzieciątku misiakowatej.
Moj dzis miał kolkę i byl glodny ale nie mogl złapać bo caly się prezyl, teraz glodny spi mi na rękach a ja padam bo zle soe czuje, chyba gorączka mnie lapie...

spróbuj się zapisać do przychodni na witosa w katowicach, on tam jest w poniedziałki.
szkoda że nie napisałaś wcześniej, że nie idziesz do niego

Odnośnik do komentarza

Madika
~arwena 89
Madika
~arwena 89
Madika mój ojciec pracuje fizycznie od rana do nocy, więc odpada. Mama jest po operacji kręgosłupa, która niestety nic nie dała więc też jest problem bo nie powinna go nosić, a nawet krótki spacer powoduje ból :(

Kurcze no to rzeczywiscie kiepsko.... A tescie? Bo nie pamietam czy sie zalilas na tesciow :D Tylko tyle ze maz spi u swojego taty...

A moze masz jakas przyjaciolke ktora moglaby chociaz w domku u Ciebie posiedziec i popilnowac szkraba a Ty bys odpoczela...

Aga i co z Asia? Cos juz wiadomo? Mam nadzieje ze wszystko ok bedzie!!!

Teściowie kiepsko się nadają do opieki nad takim maluchem. Teść za dużo *urwami rzuca, a teściowa za daleko. Kolezanki/przyjaciółki wszystkie w Łodzi zostały po studiach, jedynie ja za chłopem wróciłam do rodziców. Stare znajomości sprzed studiów dawno umarły śmiercią naturalną... Mąż powoli się opamiętuje (mam nadzieję że to będzie bardziej długotrwały efekt). Dzisiaj zajmował się małym całe 4 godziny. Ja w tym czasie zjadłam obiad, ogarnęłam nasze 4 kąty i nawet przespałam się małą godzinkę.

Cale szczescie ze maz sie ogarnal:D Bo jakbysmy zrobily najazf na chate to chlop by sie nie pozbieral :D

Dzielna kobitka jestes!!!! Nie ma co!!!:D


Noo sfrustrowane, niewyspane tylek bysmy przetrzepaly rowno:P

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Aga2801
Przyjazna najlepiej do lekarza z tym. Moja mama właśnie bolerioze leczy.
Pawełek zasypia. Dziś też bez kolki, oby tak już zostało. :)
Kupki już się trochę poprawiły. Najlepsze jest to że lek tylko od Asi przyjmuje, jak ja mu daje to wypluwa. :) Znowu zmowa urodzonych 3 marca :)

:D hehe Kochana Ty sie ciesz zr mlody z Asia taka sztame trzyma :D Az mozna Ci pozazdroscic :D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Ciaza316
Madika
Hey dziewczyny :D
Gonir Was bo wczoraj mialam wychodne do fryzjera i kosmetyczki :D
Mezulek zajmowal sie Hania i pojechal do swoich rodzicow... Troche wsciekla bylam na to bo dzien wczesniej rozmawialam z meza babcia ze sama nie dam rady przyjechac z mala ( niby nie daleko mieszka ale w bloku jest duszno i goraco i na 1 pietro 10kg trzeba wniesc plus torba...) No ale jak teraz on pojechal sam (a mezczyzna taki nieporadny i dal sobie rade) to ja bede zolza i suka i robie to specjalnie.

Jak powiedzialam to mezulkowi to powiedzial ze przesadzam i mam myslec pozytywnie... Myslalam ze mu kopa sprzedam...

A noi jak ostatnio znajomi do nas przychodzili to usiasc nie moglam bo zaraz placz i musialo byc chodzenie i bujanie. Do nich poszedl to ona sie usmiechala i gadala... Nosz kuzwa...

I jeszcze ten weekend... Chyba sie nakrecilam na tesciowa... A powinnam wyluzowac... ehhh....

I znowu przytrulam ale musialam wyrzucic to z siebie :D Dzieki ze jestescie i wspieracie!!!!:D


Lubie czytac o Twoich potyczkach rodzinnych;-) sorki:P

Cirsze sie ze moge sprawic Ci przyjemnosc :D hehe

Mi juz tylko pozostaje sie smiac :D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza
Gość arwena 89

Dziewczyny dziękuję za słowa wsparcia. Niestety u mnie w okolicy bardzo trudno o dobrego lekarza rodzinnego. Zrobiłam wywiad wśród rodzinki to wszyscy są u tej co my, ewentualnie jak się coś dzieje to chodzą prywatnie do ordynator oddziału dziecięcego. Jak po zmianie mleka będą dalej bóle brzuszka to po niedzieli pójdziemy prywatnie. Olka a podobno ten actiferol powinien być lepiej tolerowany :( chociaż jak szukałam opinie na temat żelaza to na każde są słabe opinie i właśnie bóle brzuszka. A skoro Maja dobrze tolerowała Ferrum to może warto spowrotem zmienić? Po co maleństwo ma się męczyć.
Po szczepieniu Mikołaj dostał temperaturę 38. Podałam pedicetamol i usnął, może na brzuszek też mu troszkę podziałało bo nie płakał aż tak strasznie. Tylko boję się co będzie jutro, bo kupki dzisiaj nie zrobił :(

Zdrówka dla wszystkich maluszków i dla mamuś. Przyjazna biedactwo to ja teraz będę się bała brać Mikiego na spacer, u mnie do wyboru mam pola i lasy albo chodnik przy drodze wojewódzkiej :/

Odnośnik do komentarza

~kalae
Jola88
Wlasnie mysle bo osłuchiwała go we wtorek. Dzis dwa razy kaslal i kooec oprócz tego zero objawów.
Za to mnie w nocy obudził ogromny bol gardls i rozkłada mnie, boli gardło i zaczelam miec katar.
W dodatku jutro mam u giną kontrole o idę do innego bo u mojego bie bylo miejsca. A zależało mik zeby on byl bo on mnie szyl a ja mam jeszcze szwy 7,5 tyg po jestem. A do jakiejś innej idę babki. A mam pytanie goliłyście sie na woizyte? Bo kuzwa ja sie boję przy szwach ale czuje dyskomfort z tego powodu.
Ernesto, Aga trzymam kciuki za Wasze maluszki a i zapomniałam a dzieciątku misiakowatej.
Moj dzis miał kolkę i byl glodny ale nie mogl złapać bo caly się prezyl, teraz glodny spi mi na rękach a ja padam bo zle soe czuje, chyba gorączka mnie lapie...

spróbuj się zapisać do przychodni na witosa w katowicach, on tam jest w poniedziałki.
szkoda że nie napisałaś wcześniej, że nie idziesz do niego


A mniejsze tam termiiby? Na bonifratrów na początek wrzesnia:|
Odnośnik do komentarza

Jola88
Wlasnie mysle bo osłuchiwała go we wtorek. Dzis dwa razy kaslal i kooec oprócz tego zero objawów.
Za to mnie w nocy obudził ogromny bol gardls i rozkłada mnie, boli gardło i zaczelam miec katar.
W dodatku jutro mam u giną kontrole o idę do innego bo u mojego bie bylo miejsca. A zależało mik zeby on byl bo on mnie szyl a ja mam jeszcze szwy 7,5 tyg po jestem. A do jakiejś innej idę babki. A mam pytanie goliłyście sie na woizyte? Bo kuzwa ja sie boję przy szwach ale czuje dyskomfort z tego powodu.
Ernesto, Aga trzymam kciuki za Wasze maluszki a i zapomniałam a dzieciątku misiakowatej.
Moj dzis miał kolkę i byl glodny ale nie mogl złapać bo caly się prezyl, teraz glodny spi mi na rękach a ja padam bo zle soe czuje, chyba gorączka mnie lapie...

Mi pomogło jak zaczęłam brać rutinoscorbin (nawet nie wiem czy można?) ,przestało gardło boleć i z nosa już tak nie leci, dodatkowo solą emską plukalam jakoś nie miałam odwagi tak jak niuska płukać, ale pewnie wtedy szybciej gardlo nie boli:)

http://s6.suwaczek.com/201011135561.png
http://s6.suwaczek.com/201603311580.png

Odnośnik do komentarza

Jola88
~kalae
Jola88
Wlasnie mysle bo osłuchiwała go we wtorek. Dzis dwa razy kaslal i kooec oprócz tego zero objawów.
Za to mnie w nocy obudził ogromny bol gardls i rozkłada mnie, boli gardło i zaczelam miec katar.
W dodatku jutro mam u giną kontrole o idę do innego bo u mojego bie bylo miejsca. A zależało mik zeby on byl bo on mnie szyl a ja mam jeszcze szwy 7,5 tyg po jestem. A do jakiejś innej idę babki. A mam pytanie goliłyście sie na woizyte? Bo kuzwa ja sie boję przy szwach ale czuje dyskomfort z tego powodu.
Ernesto, Aga trzymam kciuki za Wasze maluszki a i zapomniałam a dzieciątku misiakowatej.
Moj dzis miał kolkę i byl glodny ale nie mogl złapać bo caly się prezyl, teraz glodny spi mi na rękach a ja padam bo zle soe czuje, chyba gorączka mnie lapie...

spróbuj się zapisać do przychodni na witosa w katowicach, on tam jest w poniedziałki.
szkoda że nie napisałaś wcześniej, że nie idziesz do niego


A mniejsze tam termiiby? Na bonifratrów na początek wrzesnia:|

myślę, że tak, ale ostatnio tam nie szłam to nie wiem jakie terminy, ale może spróbuj, a jak nic nie wyjdzie to mogę zapytać położnej (ona rejestruje) bo ona do mnie na wizyty przychodziła to może uda się cię gdzieś wcisnąć.

Odnośnik do komentarza

Jola88
Kalae a Ty bylas u Kowalskiego juz na kontroli? No Kuźwa dla jestem bo chciałam do niego iść ale szkoda mi na kontrole zeby iść prywatnie. A juz miesiąc temu dzwonilam sie umówić i dupa:(ehh
Macie dalej dziewczyny take skrety jelita po porodzie?

tak byłam u niego w tej przychodni na witosa, dojazd jest dobry bo przy autostradzie
jak chcesz iść do niego to spróbuj tam, jak byś miesiąc temu zadzwoniła to mysle że spokojnie miałabyś wizytę.
on i tak na wypis patrzył, a badał na fotelu i usg, plus brzuch macał i blizne oglądal.
Odnośnik do komentarza

Ok rano zadz. Wpisze w Google poradnia gin Witosa to wyjdzie? To nie bylas na kontroli ? Ok jak sie nie uda to mogłabyś spytac. Niby jutro o 15 mam u tej babki ale on mie zna byl przy kilku godz porodu szyl i wie co i jak. Zreszta ja jeszcze szwy mam te większe mną posladku i jeszcze w dwóch miejscach. Nigdy więcej naturalnego porodu do tej pory mnnie trzepie ba sama myśl. Wiem ze cesarka to operacja ale w następnej ciazy wezmę z pracy od psych zaświadczenie bo chce cesarkę. Po naturalnym usiadlam pierwszy raz po 2 tyg...
A Wam dziewczyny minął "bol" psych po porodzie sn??
Sylwia miałam napisać ze ta babka w przedszkolu moze nie powinna pracować bo krzywdzi takim postępowaniem dzieciaki.. Nawet gdyby maly miał adhd to co? Szprycowalaby przy wszystkich:|

monthly_2016_05/marcoweczki-2016_47664.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...